dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł45 m² 10 644,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

W pełni wykończone i urządzone, podwyższony standard, mieszkanie w budynku czteropiętrowym, 45 m2, 2 pokoje, loggia, miejsce parkingowe w garażu podziemnym, winda, teren zamknięty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zamenhofa

Gdynia,pomorskie

459 900 zł47 m² 9 852,19 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o pow. 46,68m2 w Gdyni na leszczynkach/chyloni. Mieszkanie znajduję się w wieżowcu na 3-piętrze. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wróblewskiego

Łódź,łódzkie

630 000 zł51 m² 12 450,60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jedyna taka okazja! Mieszkanie na sprzedaż w cenie poniżej kosztów zakupu i remontu! Opis Mieszkanie na nowym osiedlu Nowa Przędzalnia o powierzchni 50,6 m2 na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Kraków,małopolskie

489 000 zł52 m² 9 387,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

NA sprzedaż 2 pokojowe mieszkaniem Z balkonem zielona okolica - świetnie skomunikowane N20 Nieruchomości prezentuje na sprzedaż gotowe do zamieszkania 2 pokojowe mieszkanie powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł39 m² 10 204,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne i przytulne dwupokojowe mieszkanie położone na Szczepinie przy ul. Głogowskiej - idealnym miejscu pod wynajem. Główną zaletą mieszkania jest jego funkcjonalny układ. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chełmońskiego

Kraków,małopolskie

538 000 zł45 m² 11 956 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bardzo atrakcyjne mieszkanie w budynku przy ulicy Chełmońskiego. Doskonała lokalizacja blisko centrum handlowego Bronowice Osiedle zamknięte , dużo zieleni , cisza. Mieszkanie położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

831 000 zł71 m² 11 747,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Piękne, gustownie urządzone mieszkanie na nowo powstałym osiedlu przy ul. Kajdasza na wrocławskim Jagodnie to wręcz idealny wybór dla rodziny szukającej ciszy i spokoju w otoczeniu terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trybuny Ludów

Kraków,małopolskie

634 800 zł54 m² 11 699 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja - klucze w 2022 roku. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolbromska

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł36 m² 9 316 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Opiekun nieruchomości: telefon Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania o powierzchni 36,39 m2 położonego na drugim piętrze w kamienicy z 1905 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orawska

Kraków,małopolskie

1 264 300 zł93 m² 13 595 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

789 100 zł59 m² 13 375 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

326 000 zł57 m² 5 671,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe na drugim piętrze. II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie drugi kwartał 2023r zakup bezpośrednio od Dewelopera 0% prowizji 0% podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Kraków,małopolskie

842 500 zł64 m² 13 164 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szklarska Poręba,dolnośląskie

397 817 zł33 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament położony na I piętrze Z dużym 8,85 metrowym tarasem Apartamenty Belle View to nowa inwestycja w samym centrum Szklarskiej Poręby z przepięknym widokiem na majestatyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mackiewicza

Łódź,łódzkie

285 000 zł46 m² 6 195,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Opis Dwupokojowe jasne mieszkanie na 3 pietrze, w dzielnicy Łódź- bałuty na ul. Mackiewicza 10/12 Bardzo dobra oferta dla osób szukających dwupokojowe mieszkania w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

309 000 zł45 m² 6 806,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 45,40 m2, zlokalizowane w centrum Zielonej Góry. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze czterokondygnacyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

569 000 zł52 m² 10 898,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz komfortowego mieszkania, 15 min od Centrum, 5 min od Zalewu Nowohuckiego, idealnie skomunikowanego z wszystkimi częściami Krakowa? To miejsce jest idealne dla Ciebie! Mieszkanie dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

404 999 zł40 m² 9 999,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania 40,5m2 na parterze w stanie deweloperskim. Nowa inwestycja przy Hetmańskiej 29. Pierwsza transza 10 %, możliwość cesji. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

179 000 zł13 m² 13 489,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Mikro kawalerka o pow. 13,27m2. Lokal znajduje się w kamienicy na wysokim parterze, składa się z pomieszczenia głównego, łazienki, mikro aneksu kuchennego i antresoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Równoległa

Warszawa,mazowieckie

1 165 000 zł97 m² 11 963,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe, 4 pokojowe mieszkanie o metrażu 97,38 m2 w nowej inwestycji Dom Development Urbino na pograniczu Ochoty i Włoch w Warszawie. Możliwość oglądania mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Czyżyny

Kraków,małopolskie

833 850 zł93 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - czyżyny ok Centrum Handlowego M1 prowizja 0% doskonała lokalizacja W atrakcyjnej cenie! szeroki wybór mieszkań od 1-4 pokojowych również mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 999 zł61 m² 4 426,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Biuro Makler poleca: mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni ok 61m2 Fordon, osiedle Bajka. Niepowtarzalna okazja 4400zł za m2! W skład mieszkania wchodzą: - pokój 20m2 - pokój 12m2 - pokój 9m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Warszawa,mazowieckie

727 000 zł74 m² 9 796,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie u nas! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowe 4-pokojowe mieszkanie w inwestycji Murapol Dzieci Warszawy położone w Warszawskiej dzielnicy Ursus. Termin oddania-wrzesień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jadwigi

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

205 000 zł28 m² 7 321,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta prywatna, mieszkanie do remontu. Mieszkanie o powierzchni 28,41 m kw, położone jest w super lokalizacji, blisko basenu Astoria. Tylko 100 m do rzeki! Bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Przymorze

Gdańsk,pomorskie

768 277 zł48 m² 15 999,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentuję apartament w inwestycji nad morzem. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo Nadmorskiego Parku Reagana. Układ mieszkania: - salon z aneksem - sypialnia - łazienka - przedpokój - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Kazimierzowskie

Kraków,małopolskie

329 000 zł37 m² 8 891,89 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz gotowego lokalu mieszkalnego dla siebie i swojej rodziny, lub lokalu na wynajem to ta alternatywa jest dla Ciebie :). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

679 000 zł57 m² 11 960,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku i dodatkowych opłat. Budynek: 5 piętrowy z windą inwestycja gotowa grunt we własności Prezentowane mieszkanie (f-1-3) - powierzchnia 56,77m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

1 018 100 zł79 m² 12 887 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Transportowa

Białystok,podlaskie

390 000 zł42 m² 9 198,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecamy nieruchomość na osiedlu Nowe Miasto przy ulicy Transportowej. Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42,5m2. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w bloku z nowszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Parkowa

Gdynia,pomorskie

747 452 zł64 m² 11 604,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,41 m2 z ekspozycją południowo-wschodnią I Usytuowane na I piętrze budynku. Salon z aneksem kuchennym (27,14 m2) posiada wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Kraków,małopolskie

692 695 zł64 m² 10 823 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Franciszkańska

Kęty,małopolskie

410 000 zł48 m² 8 541,67 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

jest super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosmonautów

Wrocław,dolnośląskie

468 000 zł46 m² 10 173,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Ciepłe (strona południowa) mieszkanie 2 pokojowe na parterze z balkonem. Wymienione grzejniki i instalacje grzewcze, zabudowę kuchni, zrobiono gładzie i malowanie. Wyposażenie: zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Poznań,wielkopolskie

448 540 zł45 m² 10 021 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Brak podatku pcc 2%! brak prowizji! pomoc W uzyskaniu kredytu! gotowe! zadzwoń I zapytaj! idealne pod wynajem I do zamieszkania! do negocjacji! gotowe do odbioru! centrum 5 minut! balkon!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

890 820 zł49 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:8/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Warszawie w dzielnicy Wola. Wymarzone mieszkanie dla osób, które pragną mieszkać w Stolicy blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wejhera

Gdańsk,pomorskie

579 000 zł41 m² 14 156,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zalety nieruchomości: - 10 minut pieszo do plaży Jelitkowo, - z balkonu widok na morze, - 12 minut pieszo do stacji skm, - 3 minuty pieszo do przystanku tramwajowego i autobusowego - 15 min pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kamienna Góra

Kamienna Góra,dolnośląskie

158 000 zł37 m² 4 270,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Kamienna Góra, dolnośląskie. Przytulne, zadbane mieszkanie w centrum Kamiennej Góry. Położone jest na II piętrze kamienicy i składa się z 2 pokoi, łazienki i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Głogów,dolnośląskie

279 000 zł51 m² 5 450,28 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Potrzebujesz mieszkania w centrum miasta a mimo to chcesz mieć komfort bliskości zieleni? Szukasz nieruchomości, której wyposażenie nie będzie generowało dodatkowych kosztów? Świetnie! Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lawendowa

Zielonki,małopolskie

679 000 zł68 m² 9 925,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zielonki - 3 pokoje Z ogródkiem N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie o pow. 68,41 m2 z ogródkiem, zlokalizowane na kameralnym, zamkniętym osiedlu domów bliźniaków na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lecha

Kielce,świętokrzyskie

289 000 zł46 m² 6 278,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Biuro nieruchomości Golden House prezentuje: 3 pokoje na 1 piętrze, blisko centrum! Idealna opcja zarówno "na start" jak i pod inwestycje na wynajem! Oferujemy dwustronne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

490 900 zł50 m² 9 818 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij