dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

493 500 zł57 m² 8 649 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

503 700 zł63 m² 7 995 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

478 100 zł28 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

721 440 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 60,12M2, 2 pokoje, pruszków, ul.BOLESŁAWA PRUSA (Pruszków, mazowieckie, Bolesława Prusa) Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

899 000 zł75 m² 11 987 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Kraków,małopolskie

663 000 zł29 m² 22 862 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

334 250 zł34 m² 9 688,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica Kawalerka z ogrodem na Sołtysowicach W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Kraków,małopolskie

692 695 zł64 m² 10 823 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trybuny Ludów

Kraków,małopolskie

854 400 zł75 m² 11 392 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja - klucze w 2022 roku. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

529 100 zł43 m² 12 305 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

430 000 zł48 m² 8 954,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 2 pokojowego o metrażu 48,02m2 zlokalizowanego na 2 piętrze (ostatnim) niskiego bloku na Stawkach z cegły z 2013 roku na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

478 000 zł44 m² 10 768 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł56 m² 9 821 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: ołbin jest dzielnicą zlokalizowaną w sercu Wrocławia a nieruchomość znajdująca się przy ul. Jedności Narodowej stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ołowiana

Wrocław,dolnośląskie

519 000 zł46 m² 11 283 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28317 Dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie! Otoczenie nieruchomości: - ulica w centrum miasta- dogodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rodzynkowa

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł106 m² 7 538 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: tel: przestronne czteropokojowe mieszkanie w cichej okolicy. Otoczenie nieruchomości: stabłowice to dzielnica znajdująca się w północno-wschodniej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pasteura

Wrocław,dolnośląskie

685 000 zł75 m² 9 160 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun Oferty: tel. Oferta wyłącznie W biurze sdp 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy położone wzdłuż Odry z widokiem na rzekę. Wysokość pomieszczeń 3,72 m. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł62 m² 9 145 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty: tel. Oferta dostępna tylko w sdp Nieruchomości! Podstawowe informacje: 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 62 m2, osobna kuchnia, balkon, jasne i ciche gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łomnicka

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł67 m² 8 315 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty: tel. Oferta wyłącznie w sdp! Przestronne 67 m2 w cenie 559 000 zł. Istnieje możliwość zakupu tego mieszkania w ramach programu mieszkanie bez wkładu własnego! Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Orląt Lwowskich

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł25 m² 13 560 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Opiekun Oferty Idealna kawalerka na wynajem z wydzieloną sypialnią! Otoczenie nieruchomości: - 5 minut spacerem do Wrocławskiego rynku - ulica w centrum miasta- dogodnie skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

455 000 zł53 m² 8 622,32 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Psie Pole-Litewska-3 pok./balkon/ NISKIE RACHUNKI! Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym. W pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania, o powierzchni 52,77m2. Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rzemieślnicza

Kraków,małopolskie

659 000 zł44 m² 14 846 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

1 068 200 zł66 m² 16 185 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

260 000 zł35 m² 7 428,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się w kamienicy, w centrum miasta. Pomieszczenia: 35 m 2 - salon, - sypialnia, - antresola, - kuchnia, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

638 000 zł59 m² 10 814 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górne

Piła,wielkopolskie

582 000 zł67 m² 8 720,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament z balkonem, nowoczesne budownictwo piła

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pasteura

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł68 m² 11 101,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, 67,5 m2, w plombie na Wybrzeżu Pasteura. Otwarty, przestronny salon, oddzielna kuchnia ze sprzętami agd (zmywarka, pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trybuny Ludów

Kraków,małopolskie

634 800 zł54 m² 11 699 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

526 700 zł32 m² 16 398 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trybuny Ludów

Kraków,małopolskie

415 800 zł36 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

235 176 zł14 m² 16 798 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

576 700 zł49 m² 11 769 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rzemieślnicza

Kraków,małopolskie

809 000 zł65 m² 12 446 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

495 400 zł36 m² 13 599 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

619 700 zł40 m² 15 493 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

1 429 000 zł118 m² 12 110 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

658 000 zł65 m² 10 123 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrody

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 999 zł67 m² 6 002,39 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

House Team Nieruchomości & Finanse poleca na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie czteropokojowe na osiedlu Wyżyny. Prezentowane mieszkanie o powierzchni 66,64 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

577 100 zł58 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja 29 Listopada

Kraków,małopolskie

742 400 zł72 m² 10 311 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orawska

Kraków,małopolskie

901 900 zł72 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

429 900 zł37 m² 11 588 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024