dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

961 170 zł84 m² 11 443 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

488 400 zł50 m² 9 739 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

335 000 zł51 m² 6 517,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność Sprzedam M-3 51.40m2 2 piętro niska zabudowa na najbardziej poszukiwanym osiedlu Ł czynsz 524 zł bez wody i wywozu nieczystości ciepła woda miejska brak podzielników na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poturzyńska

Lublin,lubelskie

308 000 zł39 m² 7 979,27 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Oferuje do sprzedania przestronne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 8 piętrze przy ul. Poturzyńskiej w Lublinie. Powierzchnia lokalu wynosi 38,60 m2. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

462 800 zł52 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

435 400 zł48 m² 9 048 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

523 900 zł61 m² 8 549 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vetulaniego

Kraków,małopolskie

578 700 zł53 m² 10 859 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023