dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka Pruszków

Pruszków,mazowieckie

280 000 zł25 m² 11 146 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Promocja ograniczona ilościowo! rabat 25 000zł Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź też inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małachowskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

357 500 zł60 m² 5 948,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Okazja! Sprzedam komfortowe mieszkanie 3-pokojowe,w w Bolesławcu, własnościowe, budynek po gruntownej termomodernizacji! Świetna lokalizacja. Szczegóły: mieszkanie własnościowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

360 000 zł48 m² 7 430,34 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ładne mieszkanie M3/48,45m2, usytuowane na 4 piętrze w bloku w Fordonie na Osiedlu Bajka. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z wyjściem na balkon , sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł48 m² 20 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mieszkanie o pow. 48 m2 zlokalizowane w jednej z najstarszych kamienic przy ul. Lwowskiej. Wejście do klatki schodowej od strony dziedzińca. Mieszkanie mieści się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł40 m² 13 906,50 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Doskonała lokalizacja tuż przy metrze rondo onz! Dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o łącznej pow. 39,55 m2. Mieszkanie położone na dziesiątym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Obrońców Wybrzeża

Gdańsk,pomorskie

269 999 zł17 m² 15 882,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W jednym Z charakterystycznych bloków na przymorzu. Atuty: - blisko morza - niskie opłaty - umeblowane - dobrze skomunikowane mieszkanie: mieszkanie jednopokojowe 17m^2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł47 m² 10 957,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Szukając nowego mieszkania dużą wagę przywiązujemy do lokalizacji. Wygodniej się mieszka, gdy wszystko mamy w bliskiej okolicy. To kryterium całkowicie spełnia mieszkanie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Poznań,wielkopolskie

325 041 zł22 m² 15 055,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Atrakcyjne lokale inwestycyjne na wynajem: - zakup bez pcc i prowizji pośrednika = niższe koszty zakupu, - lokalizacja w samym centrum miasta = atrakcyjność i prestiż, - opcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł52 m² 9 585 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Bezpośrednio deweloper Biuro Sprzedaży Dewelopera ma bezpośrednio do sprzedania, na Tarchominie - Nowodwory mieszkanie w stanie deweloperskim (m.in. parapety, grzejniki, gładź na ścianie, zak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł34 m² 11 176,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Oferuję na sprzedaż w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, łazienką z wc i przedpokojem o łącznej powierzchni 34,20 m2. Lokal znajduje się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrza

Wrocław,dolnośląskie

415 000 zł33 m² 12 575,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe na wrocławskich Popowicach. Mieszkanie o powierzchni 33 m/kw. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze i składa się z: -kuchni - meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobielska

Warszawa,mazowieckie

1 120 000 zł77 m² 14 545,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 77m2, usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z 2001, zlokalizowane na Pradze Południe przy ulicy Kobielskiej. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

269 000 zł60 m² 4 521,01 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po remoncie przy ul.Wielkopolskiej z dużym balkonem i wyposażeniem w cenie Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

499 999 zł35 m² 14 220,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Doradcy Wawel Service mają przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż piękne i funkcjonale 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 4 piętrze 5 piętrowego bloku. Budynki są nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

464 700 zł52 m² 8 877 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja ograniczona ilościowo! rabat 40 000zł Nowa inwestycja w centrum Pruszkowa przy stacji pkp. Przykładowe rozkłady mieszkań w galerii zdjęć. Zapraszam do kontaktu sprawdź też inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mińska

Warszawa,mazowieckie

1 036 000 zł61 m² 16 983,60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

/ w kilku słowach: przestronne i nietuzinkowe mieszkanie dwupokojowe położone na osiedlu Soho Factory w Warszawie. Wykończone najwyższej jakości materiałami zapewnia komfortową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

1 305 000 zł69 m² 18 913 zł/m²

 

Piętro:24

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bezpośrednio deweloperpromocja! gwarancja najniższej ceny! nigdzie nie kupisz taniej niż U właściciela! cena dewelopera! zakup bezpośrednio przez biuro handlowe dewelopera! bez żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Rybnik,śląskie

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam Sprzedam słoneczne, wyremontowane mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w cichej i spokojnej dzielnicy Chwalowic. Do mieszkania przynależy również spora pywnica. W razie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Południowa

Plewiska,wielkopolskie

472 000 zł66 m² 7 206,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż przestronne, jasne oraz rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Południowej na oś. Brzozowy Gaj w Plewiskach. Lokal o powierzchni 65,5 m2 znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stara Kłodnicka

Katowice,śląskie

319 000 zł47 m² 6 855,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na wysokim parterze dwupiętrowego budynku. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Połczyńska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł33 m² 6 748,47 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowej kawalerki na osiedlu Bartodzieje! Jest to jeden z najbardziej pożądanych układów z uwagi na możliwość licznych zmian/ modyfikacji i, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł64 m² 15 668,10 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szukasz słonecznego 3-pokojowego mieszkania w prestiżowej inwestycji Albatross Towers? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - wysokie sufity, - południowo-zachodnia ekspozycja, - niskie piętro, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Warszawa,mazowieckie

414 350 zł32 m² 12 948 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Lokal inwestycyjny, przystosowany do pobytu ludzi, bez możliwości zameldowania. Szukasz małego lokalu pod wynajem lub na własne potrzeby lokalowo-biznesowe? Chcesz zainwestować w nieruchomości? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

430 000 zł38 m² 11 315,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gdańsk żabianka Przedmiotem sprzedaży jest kawalerka powierzchni 38 m2, znajdujące się na 0 piętrze, 10 piętrowego budynku z 1970 roku. Lokal wykończony w wysokim standardzie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bielawy

Toruń,kujawsko-pomorskie

369 000 zł56 m² 6 627,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Bielawy - 2 pokoje, 55,68 m2 , I piętro, niski blok z 2011 roku Kameralne osiedle, ogrodzony blok, bezpieczne, dużo miejsc parkingowych. Mieszkanie składa się z: salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Gdynia,pomorskie

649 000 zł40 m² 16 225 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie 2pok | centrum Gdyni | 500m do morza Oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 w doskonałej lokalizacji w centrum Gdyni. Mieszkanie znajduje się tuż przy Bulwarze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marzanny

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł38 m² 11 842,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

2- pokojowe, rozkładowe 38m2 na Wierzbnie w cichym, zielonym miejscu, okolice tvp. Mieszkanie ma okna na zielone podwórko. Kuchnia / 8m2 /widna obok małego pokoju. Duży pokój / 15m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

460 000 zł29 m² 15 705 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży śliczne, przytulne mieszkanie na osiedlu Oświecenia. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze bloku z 2008 roku. Na powierzchnię 29,29m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Legionowo,mazowieckie

410 000 zł53 m² 7 750,47 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,9m2, usytuowane na 7 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane w Legionowie. Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

3 276 500 zł127 m² 25 799,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Obniżona cena! Unikalna, nowoczesna i niespotykana inwestycja niemal u stóp Wawelu to nowy wymiar apartamentów premium. Zapraszam do poznania szczegółów podczas prezentacji. Lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Sobieszewska

Gdańsk,pomorskie

503 500 zł28 m² 17 753,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zainwestuj w condohotel z widokiem na Marinę! 6,7% stopa zwrotu w skali roku! Niepowtarzalna inwestycja na gdańskim wybrzeżu! Sol Marina to unikatowy koncept połączenia condohotelu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Białystok,podlaskie

465 000 zł48 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuję Państwu na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, ciche, wyremontowane w najwyższych standardach, pięknie wykończone z najmniejszymi detalami- idealne dla pary, rodziny lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł41 m² 11 707,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż ciche, dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie! Idealne na start lub jako inwestycja na wynajem! Budynek: mieszkanie znajduje się w budynku z 1958 roku. W bloku znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Wydminy,warmińsko-mazurskie

180 000 zł89 m² 2 022,47 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie O pow. 88,91M2 W centrum wydmin ulica grunwaldzka Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o pow. 88,91m2 położony na pierwszym piętrze w kamienicy. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kukuczki

Wrocław,dolnośląskie

479 001 zł57 m² 8 403,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Gaj ul. Kukuczki Piękne / 3 pokoje Luxusowy Apartament 54mkw okazja 2008r. Zapraszam do zakupu nieruchomości przy ulicy Jerzego Kukuczki we Wrocławiu., Nieruchomości to 3 pokojowe mieszkanie umiejscowione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł50 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bezpośrednio gotowe do zamieszkania, przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 50,4m2 na Ochocie. Dla kogo? dla rodziny dla pary dla inwestora Rozkład: mieszkanie 50,4m2, składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żółkiewskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

425 000 zł95 m² 4 492,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie (94 m2) w kamienicy na II piętrze w Centrum Szczecina. W skład mieszkania wchodzą: - pokój dzienny 28 m2 - pokój dzienny 18 m2 - pokój dzienny 20 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urocza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

209 000 zł41 m² 5 148 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie do remontu, doskonałe dla rodziny lub inwestora. Wspaniała lokalizacja - ulica Urocza. Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość w jak sama nazwa wskazuje uroczej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

433 000 zł37 m² 11 677,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem oferty jest mieszkanie na Warszawskim Targówku.!Mieszkanie w promocyjnej cenie ograniczonej czasowo - katalogowa cena bez promocji 470 000 pln! Tel: lokalizacja Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

598 900 zł68 m² 8 807,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro Makler poleca: do sprzedaży piękne dwupoziomowe mieszkanie na osiedlu Leśnym. Wymarzona lokalizacja! Wyposażenie: - kuchnia w zabudowie z drewnianym blatem kuchennym, - salon: sofa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Potulicka

Szczecin,zachodniopomorskie

209 000 zł19 m² 11 117 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta ważna tylko do 18 grudnia 2022 roku. Kawalerka 18,8m2 Lokalizacja Szczecin Nowe miasto. Spokojna okolica, a jednocześnie w sąsiedztwie ścisłego centrum Szczecina. Pełen dostęp do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij