dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 145 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 145 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

309 100 zł32 m² 9 522 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji , bez dodatkowych kosztów! Nie współpracuje z pośrednikami! Zapraszam do prezentacji! Świetna lokalizacja: 8min do Pętli tramwajowej Łostowice Świętokrzyska, tylko 4 przystanki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

926 112 zł91 m² 10 174 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

****** Nie współpracuję z pośrednikami ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! Dostępne piętra: 2, 5 ** Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

429 000 zł41 m² 10 463,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Zapraszam Państwa do zapoznania się interesującą ofertą naszego biura! Przedmiotem sprzedaży jest 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2, położone na 1-piętrze 4- piętrowego budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

699 000 zł63 m² 11 046,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najważniejsze informacje ul. Sołtysowska 37f, osiedle Symbioza, czyżyny Forma własności: pełna własność z księgą wieczystą Powierzchnia: 63,28 m2 Dwie sypialnie (11 m2, 10 m2) Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Metalchem

Opole,opolskie

425 000 zł73 m² 5 821,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy państwa do zakupu czteropokojowego mieszkania w cichej, spokojnej okolicy na osiedlu Metalchem w Opolu. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze i jest narożne. Stan mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

419 086 zł53 m² 7 845 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Kupując mieszkanie na rynku wtórnym musisz zapłacić do Urzędu Skarbowego podatek od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czyżyny

Kraków,małopolskie

546 742 zł56 m² 9 765 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - czyżyny prowizja 0% doskonała lokalizacja W atrakcyjnej cenie! szeroki wybór mieszkań od 1-4 pokojowych również mieszkania dwupoziomowe dostęp do licznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

327 780 zł36 m² 9 218 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Wrocław,dolnośląskie

622 898 zł53 m² 11 775 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: op057/rz oraz podatku pcc. Z przyjemnością przedstawię Państwu propozycje różnych nieruchomości zgodnie z Państwa wymaganiami. W wiadomości proszę o podanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rokitki

Rokitki,pomorskie

225 150 zł34 m² 6 622 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Możliwy zakup na kredyt. W ofercie lokale 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

309 100 zł32 m² 9 522 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Biała Posesja przedstawiam mieszkanie na bydgoskich Bartodziejach w wieżowcu na 5 piętrze. To dobra oferta dla inwestorów. Bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura społeczna, dużo sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

602 117 zł61 m² 9 876 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Możliwość wyboru piętra, w ofercie mieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

303 748 zł32 m² 9 352 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

269 712 zł28 m² 9 671 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Zwierzyniec

Kraków,małopolskie

2 190 000 zł146 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 146 m2 5 pokoi, łazienka Z toaletą, kuchnia. Do generalnego remontu - obecnie wymieniona była tylko instalacja grzewcza. Widok na wawel. Ścisłe centrum krakowa blisko (kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

506 687 zł49 m² 10 415 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! *** Możliwość wyboru piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

591 254 zł74 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 700-lecia

Gniewkowo,kujawsko-pomorskie

188 000 zł37 m² 5 140,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 36,57m2 na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku w Gniewkowie. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł51 m² 11 745,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie w naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na granicy dwóch jakże pięknych dzielnic Żoliborza i Bielan przy ul. Broniewskiego 95. Otoczenie i lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

280 070 zł28 m² 9 872 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tczew

Tczew,pomorskie

229 500 zł37 m² 6 201 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Możliwy zakup na kredyt. Posiadam również mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

320 552 zł35 m² 9 104 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

447 142 zł63 m² 7 061 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogarna

Gdańsk,pomorskie

949 999 zł63 m² 15 151,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przyjdź i odkryj potencjał tej nieruchomości! Mieszkanie w przedwojennej, historycznej, pięknie zdobionej kamienicy znajdującej się przy ul. Ogarnej. Mieszkanie do generalnego remontu, jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Gojawiczyńskiej

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł30 m² 15 763 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Oferujemy na sprzedaż piękną kawalerkę o powierzchni 29,5m2 na prestiżowym osiedlu Żoliborz przy zbiegu ulic Popiełuszki oraz Gojawiczyńskiej. Mieszkanie: powierzchnia: 29,5m2 Liczba pokoi: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

355 300 zł39 m² 9 075 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

321 100 zł33 m² 9 727 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów, akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Śrem,wielkopolskie

164 900 zł28 m² 5 889,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zaskakująca możliwościami kawalerka, spore możliwości nowoczesnej aranżacji poprzez stworzenie dodatkowego pokoju, np.: sypialni czy też twórczego studia ;) oraz otwartego aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

327 780 zł36 m² 9 218 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

345 200 zł40 m² 8 628 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

355 300 zł39 m² 9 075 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

410 422 zł50 m² 8 202 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krakowska

Kielce,świętokrzyskie

415 000 zł50 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3pokojowe 50m2 zlokalizowane przy ul. Krakowskiej w Centrum Kielc. Nieruchomość jest usytuowana na wysokim parterze trzypiętrowego budynku z 1970 roku. Ze względu na swoje usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

1 483 401 zł93 m² 15 942 zł/m²

 

Piętro:23/26

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania nowy apartament na 23 piętrze z widokiem na Panoramę miasta. Zakup bez pcc i bez dodatkowych kosztów- nie współpracuje z pośrednikami. Odbiór kluczy po wpłacie 100%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Szańcach

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł83 m² 7 819,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Zapraszam na prezentację mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 82,4 m2, położonego na pierwszym piętrze. Lokal do remontu. Lokalizacja : tuż przy Placu Bema, bliskość Ostrowa Tumskiego, rynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł108 m² 7 327,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Gratka dla osób poszukujących wyjątkowego mieszkania z klimatem starego Wrocławia. Lokalu wysokiego, przestronnego, z zachowanym oryginalnym rozkładem, położonego blisko Centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

325 400 zł37 m² 8 787 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

440 000 zł44 m² 9 970,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Doradcy Wawel Service mają przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 44,13 m2 zlokalizowane na osiedlu Kazimierzowskim w dzielnicy Bieńczyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

472 264 zł60 m² 7 812 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

447 142 zł63 m² 7 061 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij