dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 192 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 192 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Gdańsk,pomorskie

415 000 zł37 m² 11 240,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1926

Atuty: - piękny widok z pokoju dziennego i kuchni na drzewa i Park Trójmiejski - świetnie skomunikowane - tramwaj 300m obok, niewiele dalej skm - mieszkanie po remoncie - wiele miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Poznań

Poznań,wielkopolskie

315 421 zł21 m² 14 760 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szukasz atrakcyjnej inwestycji? Ta oferta jest dla Ciebie. Atrakcyjne lokale inwestycyjne na wynajem: - zakup bez pcc i prowizji pośrednika = niższe koszty zakupu, - lokalizacja w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ojcowska

Kraków,małopolskie

489 000 zł41 m² 11 941,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bronowice małe, okolice ul. Ojcowskiej 2 pokojowe mieszkanie O metrażu 40,95 M2 Dzielnica Bronowice to jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic Krakowa, to połączenie spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemyska

Gdańsk,pomorskie

405 000 zł40 m² 10 125 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,6m2, przy ul. Przemyskiej, gdańsk Ujeścisko. W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Szczecin,zachodniopomorskie

325 000 zł57 m² 5 657,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przedstawiam na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o pow. 57,45 m2 położone na pierwszym piętrze w ocieplonym czteropiętrowym budynku z przełomu lat 60/70. Mieszkanie w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siwińskiego

Legionowo,mazowieckie

550 000 zł46 m² 12 048,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na trzecim piętrze. Osiedle Faktoria to inwestycja z mieszkaniami o podwyższonym standardzie. Mieszkanie bardzo widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

425 000 zł50 m² 8 585,86 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż w pełni wyposażone komfortowe mieszkanie ul. Architektów w Rzeszowie. W ofercie biura Rzeszowskie-Nieruchomości piękne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 49,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

760 000 zł61 m² 12 459 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

295 000 zł47 m² 6 276,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe położone na 3 piętrze w bloku 4-piętrowym, w samym centrum miasta Gryfice, położonego blisko miejscowości nadmorskich: 27 kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poniatowskiego

Wrocław,dolnośląskie

979 000 zł52 m² 18 827 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nr oferty: lp071-rz oraz podatku pcc. Przedstawiam Państwu prestiżową i elegancką inwestycję od dewelopera. Doskonała lokalizacja nieopodal Rynku i Wyspy Słodowej, w otoczeniu pobliskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

622 100 zł61 m² 10 134 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia