dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł31 m² 7 096,77 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: kawalerka z balkonem znajdująca się w wieżowcu w na osiedlu Bartodzieje. Pomieszczenia: 31 m 2 - salon, - oddzielna kuchnia, - łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajkowicza

Warszawa,mazowieckie

405 000 zł32 m² 12 461,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do kupienia gotowe do zamieszkania , 2- pokojowe mieszkanie o pow. 32, 50 m2, na warszawskim Targówku Mieszkaniowym w pobliżu Metra Trocka, przy ul. Gajkowicza. Mieszkanie idealne na wynajem, lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

399 000 zł69 m² 5 778,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od przedstawiciela dewelopera, bez prowizji i dodatkowych kosztów. Nowe, kameralne osiedle w Głogowie Małopolskim przy ul. Sikorskiego. Inwestycja przewiduje powstanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niska

Warszawa,mazowieckie

665 000 zł48 m² 13 768,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dobrze skomunikowane/ do wejścia/ ciche Dzień dobry, mam Państwu przyjemność zaprezentować widną nieruchomość o zachodniej ekspozycji. Nieruchomość nie wymagająca wkładu finansowego, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trybuny Ludów

Kraków,małopolskie

634 800 zł54 m² 11 699 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja - klucze w 2022 roku. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Muszlowa

Warszawa,mazowieckie

925 000 zł79 m² 11 749 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o pow. 78,73 m2 zlokalizowane w dzielnicy Bemowo przy ul. Muszlowej. W pobliżu park Górczewska, przedszkole, sklepy i Hala Wola (700 m), przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł54 m² 6 092,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na Szwederowie Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na II piętrze w bardzo dobrej lokalizacji, blisko Centrum i Starego Miasta, centrum Handlowego Zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Ełk,warmińsko-mazurskie

220 000 zł36 m² 6 094,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowa lokalizacja! Na sprzedaż mieszkanie z bardzo dobrym układem pomieszczeń usytuowane w centrum miasta Ełk przy ul. Gdańskiej 15a. Lokal o powierzchni 36,10 m2 położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miłostowska

Wrocław,dolnośląskie

448 500 zł49 m² 9 153,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Apartament 2007r, nowy blok Rozkład, balkon cicho! Oferujemy na sprzedaż ładne mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie, z osobną kuchnia, łazienką z prysznicem oraz balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł42 m² 6 832,15 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ładne mieszkanie M3/42,3m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku na osiedlu Wyżyny. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z wyjściem na balkon , sypialni, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Kielce,świętokrzyskie

335 000 zł61 m² 5 491,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1917

Przedstawiam ofertę klimatycznego mieszkania w kamienicy, przy najdłuższym deptaku w Polsce. Lokal mieszkalny o powierzchni 61 m2 poleca się do oglądania. Zalety : - duży metraż -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dmowskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

518 000 zł74 m² 6 989,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Witam! Posiadam na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Dmowskiego, usytuowane na pierwszym piętrze w bloku trzypiętrowym o pow. 74 mkw. Na osiedlu znajdują wszelkie potrzebne do codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Katowice,śląskie

383 040 zł53 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą inwestycji usytuowanej w Katowicach w wyjątkowo urokliwej dzielnicy Nikiszowiec. Nikiszowiec został zaprojektowany w 1911 przez Emila i Georga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

509 000 zł38 m² 13 465,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przytulne dwupokojowe mieszkanie na Prądniku Białym lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do centrum miasta (4,4 km od centrum).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

514 696 zł51 m² 10 143,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru atrakcyjna lokalizacja | liczne tereny zielone kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 -p okojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

360 000 zł36 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro nieruchomości Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie do wykończenia o powierzchni 36 m2 przy ulicy Solińskiej. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podłącze

Kraków,małopolskie

2 537 000 zł147 m² 17 259 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białobrzeska

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł36 m² 13 675 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o pow. 36,49 m2, zlokalizowane na 4 piętrze, w dzielnicy Stara Ochota przy ul. Białobrzeskiej. Budynek 4 piętrowy z 1953 r. Pomieszczenia: 1 pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Smoleńsk

Kraków,małopolskie

514 610 zł27 m² 18 829,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję mieszkanie jednopokojowe o metrażu 27,33 m2 zlokalizowane w inwestycji o bardzo wysokim standardzie - Noble Residence. Noble Residence została zlokalizowana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poziomkowa

Gdańsk,pomorskie

379 000 zł56 m² 6 741,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, w stanie deweloperskim, o powierzchni 56,22 m2, zlokalizowane na 1 piętrze, kameralnego dwukondygnacyjnego budynku. Budynek, w którym mieści się lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piątkowska

Poznań,wielkopolskie

650 000 zł99 m² 6 552,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Rezerwacja Sprzedam 4 pokojowe mieszkanie na ul. Piątkowskiej 125. Mieszkanie składa się z 4 sypialni z największego pokoju jest wyjście na balkon, osobnej kuchni a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poziomkowa

Gdańsk,pomorskie

379 000 zł56 m² 6 741,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Warszawa,mazowieckie

489 500 zł50 m² 9 790 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja Mam przyjemność przedstawić słoneczne trzy-pokojowe mieszkanie, znajdujące się na 8 piętrze z 10, w budynku wybudowanym w 1975. Usytuowane w doskonałej dzielnicy Bemowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

536 200 zł38 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z ładnym widokiem na panoramę Warszawy.Budynek z portiernią ,w budynku Żabka ,obok Biedronka ,do Hali Mirowskiej 250m.Możliwość szybkiego wynajmu po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

422 772 zł43 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice W otoczeniu licznych terenów zielonych I rekreacyjnych 0% prowizji Bliskość licznych Parków Miejskich, doskonały dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kosmonautów

Poznań,wielkopolskie

499 000 zł65 m² 7 688,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Słoneczne, duże, zadbane i funkcjonalne mieszkanie, do wprowadzenia na już i bez prowizji dla agenta nieruchomości. Jeśli szukasz mieszkania, które: jest duże, jest jasne i słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tektoniczna

Kielce,świętokrzyskie

470 000 zł57 m² 8 246 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie o powierzchni 57m2 zlokalizowane na osiedlu Ślichowice przy ul. Tektonicznej na 1 piętrze z 3. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje, widna kuchnia, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Centrum

Białystok,podlaskie

695 000 zł64 m² 10 910,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Polecamy Państwu gustownie wykończone, przestrzenne mieszkanie w centrum miasta Białystok. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze niskiego bloku z 2018r. wyposażonego w windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł46 m² 13 021,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 przy ulicy Jagiellońskiej na Przymorzu W skład mieszkania wchodzą: - salon z wyjściem na loggię, - sypialnia, - oddzielna kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

487 190 zł41 m² 11 825 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Mieszkanie idealne na start Dwupokojowe mieszkanie na Krzykach W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

239 000 zł30 m² 7 966,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Rezerwacja Polecamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 29,60 m 2 usytuowane na drugim piętrze niskiego bloku z cegły z 1995roku na osiedlu Piasta na ulicy Chrobrego. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepodległości

Świdnik,lubelskie

310 000 zł43 m² 7 209,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dobrej lokalizacji, z parkingiem pod blokiem! Blisko centrum, ścieżki rowerowe, sklepy spożywcze, poczta, szkoła, plac zabaw, przystanki komunikacji autobusowej oraz dworzec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Balladyny

Warszawa,mazowieckie

698 000 zł52 m² 13 423,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 52 m2 w samym centrum Starego Mokotowa, w sąsiedztwie kameralnych budynków, przy ul. Balladyny w Warszawie. Piętro trzecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bartodzieje małe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

599 000 zł65 m² 9 221,06 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego kompletnie wyposażonego mieszkania oddanego w 2022 roku, położonego w dzielnicy Bartodzieje Małe. Opis inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Londyńska

Siemianowice Śląskie,śląskie

469 000 zł67 m² 6 968,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 67,30m2 zlokalizowane w Siemianowicach Śląskich przy ul. Londyńskiej. Mieszkanie usytuowane jest na 2-gim piętrze 3-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

369 279 zł38 m² 9 790,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Oddanie Wrzesień 2023 * Możliwość wykończenia pod klucz Kompaktowe mieszkanie z ogródkiem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielonki

Zielonki,małopolskie

520 000 zł94 m² 5 531,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowa , kameralna inwestycja w Zielonkach. Proponujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o metrażu 93,91m2 w stanie deweloperskim ( wylewki cementowe, rozprowadzone instalacje c.o. i c.w.u.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

477 000 zł119 m² 4 015,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nowo powstającą inwestycję w zabudowie szeregowej w jednej z najbardziej pożądanych części miasta! Inwestycja składa się z dwóch typów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legnicka

Gdańsk,pomorskie

525 000 zł38 m² 13 815,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Duża, w pełni wyposażona kawalerka (38m2) zlokalizowana na 2 piętrze kameralnej kamienicy, z mieszkańcami, którzy dbają o swoją wspólną własność. Okna mają ekspozycję.