dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Chmielniki

Chmielniki,kujawsko-pomorskie

379 000 zł67 m² 5 656,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem oferty jest mieszkanie 4 pokojowe na pierwszym piętrze. budynek 6b II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie drugi kwartał 2023r zakup bezpośrednio od Dewelopera 0% prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedlowa

Luboń,wielkopolskie

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam Bezpośrednio. Luboń ul.Osiedlowa Dwustronne słoneczne mieszkanie z balkonem wśród zieleni z pełną infrastrukturą w zasięgu ręki. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł55 m² 19 818,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Szukasz wysokiego mieszkania w przepięknej, zabytkowej kamienicy w centrum miasta z ogromnym potencjałem inwestycyjnym? Jeśli tak, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Kraków,małopolskie

692 695 zł64 m² 10 823 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

570 200 zł35 m² 16 112 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

138 888 zł25 m² 5 453 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym w centrum Piaskowej Góry. Kawalerka idealna po wynajem. Okna wychodzące na wschód. Standard wykończenia: ściany - gładzie; podłogi panele;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czumy

Warszawa,mazowieckie

589 000 zł50 m² 11 780 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3 pok. ciche mieszkanie o powierzchni 50 m2 usytuowane na parterze z ogródkiem na dzielnicy Warszawa Bemowo. Mieszkanie o powierzchni 50 m na które składają się: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Piła

Piła,wielkopolskie

578 424 zł69 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3 - pokojowe z dwoma loggiami! Promienna Premium na Zielonej Dolinie! Mieszkanie wykończone "pod klucz"! Rozkład pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym o pow. 31,23 m2 ; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dożynkowa

Kraków,małopolskie

609 151 zł57 m² 10 687 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

391 968 zł44 m² 8 991,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w szeregu/ogródek/ok. Psiego Pola!. Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,6m2 + 30m2 ogródka. Opiekun oferty : Mieszkanie w szeregu, tylko 2 mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Toruń,kujawsko-pomorskie

375 000 zł38 m² 9 868,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z pokoi (25m/10m), aneksu kuchennego, łazienki z wc, oraz balkonu (loggia). Mieszkanie jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

149 000 zł36 m² 4 138,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż duża kawalerka w zielonej częsci Białego Kamienia. Położony na wysokim parterze lokal składa się z dużego pokoju, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

289 000 zł33 m² 8 757,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Dzień dobry! Mam na imię i z powodzeniem działam na rynku nieruchomości. Z chęcią pomogę również Tobie w bezpiecznym zakupie bądź sprzedaży domu lub mieszkania! Dziś mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

427 000 zł53 m² 8 056,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecam Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,14m 2 Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

501 000 zł48 m² 10 438 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Pytaj o inne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Antoniuk

Białystok,podlaskie

395 000 zł39 m² 10 128,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

*** po generalnym remoncie *** *** 2 niezależne pokoje *** *** I piętro *** Polecam nowoczesne dwustronne mieszkanie 2-pokojowe położone na p ierwszym piętrze w niskim bloku na os.Antoniuk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

502 894 zł55 m² 9 218,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Dwustronne mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

342 000 zł55 m² 6 173,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ładne mieszkanie M3/55,4m2, usytuowane na parterze w wieżowcu na Wzgórzu Wolności. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z wyjściem na loggie , sypialni, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Trzech Wieszczów

Częstochowa,śląskie

369 000 zł58 m² 6 373,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone blisko centrum w dzielnicy Trzech Wieszczów. Nieruchomość o powierzchni 57,9m2 znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leżajska

Warszawa,mazowieckie

1 639 000 zł164 m² 9 993,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Mam przyjemność zaprezentować Państwu, dwupoziomowe mieszkanie na warszawskich Włochach przy ul. Leżajskiej 3. Nieruchomość znajduje się w bardzo zadbanym budynku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł60 m² 6 119,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia trzypokojowego mieszkania usytuowanego na parterze czteropiętrowego bloku na bydgoskim Szwederowie. Blok ocieplony, pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jary

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

209 000 zł38 m² 5 471,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie M2/38,2m2, usytuowane na wysokim parterze w kamienicy. na Wilczaku Na powierzchnię mieszkanie składają się z: dużego pokoju osobnej kuchni dużej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grudzińskiego

Swarzędz,wielkopolskie

399 000 zł49 m² 8 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Marzysz o mieszkaniu w topowej lokalizacji na mapie Swarzędza. Szukasz 2 pokojowego mieszkania? To jest mieszkanie dla Ciebie! Serdecznie polecam 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pańska

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł38 m² 16 506,70 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m2 , zlokalizowane przy ulicy Pańskiej na warszawskiej Woli. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze w 12-piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek Nowego Miasta

Warszawa,mazowieckie

1 280 000 zł120 m² 10 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

A split-level flat in the heart of the New Town in a 1950s building, on the second floor. The unit is 120 mk, open plan, with an enclosed bedroom. It is very bright, exposure of windows to the east and.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Afrykańska

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł38 m² 13 026,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Biuro nieruchomości oferuję na sprzedaż, ciche, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38mkw., położone na trzecim (z 4) piętrze w bloku z 1973r. na warszawskiej Saskiej Kępie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

315 000 zł63 m² 5 012,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjna nieruchomość 3 pokojowa W zadbanej kamienicy - śródmieście atuty: mieszkanie po generalnym remoncie z przynależną piwnicą, gotowe do wprowadzenia, możliwość szybkiego terminu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stefana Batorego

Poznań,wielkopolskie

496 000 zł56 m² 8 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż piękne mieszkanie zaprojektowane przez architekta - 3 pokoje 56 m2 I piętro, loggia, os. Stefana Batorego. .Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym ( 21,8 m2), 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

605 982 zł59 m² 10 255,20 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru atrakcyjna lokalizacja | liczne tereny zielone kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Staszica

Połczyn-Zdrój,zachodniopomorskie

139 000 zł47 m² 2 957,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

sprzedam fajne 3 pokojowe mieszkanie z Centralnym Ogrzewaniem w bloku po termoizolacji :)(: ciepłe przytulne ustawne pełne słonka :) Nowa lepsza cena! Jeśli Chcesz zamieszkać w Uzdrowisku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

668 568 zł75 m² 8 885,81 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym (istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wałbrzyska

Świdnica,dolnośląskie

575 000 zł108 m² 5 324,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne i słoneczne 4-pokojowe mieszkanie w okolicy ul. Wałbrzyskiej w Świdnicy. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 108 m2 zlokalizowana jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miklaszewskiego

Warszawa,mazowieckie

527 000 zł48 m² 10 979,20 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe. Drugie piętro w spokojnej okolicy. Doskonale skomunikowane z resztą Warszawy, dzięki bliskiej odległości od metra i licznych przystanków komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rataje

Poznań,wielkopolskie

449 000 zł53 m² 8 472 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Kupując to mieszkanie poczujesz komfort i wygodę, a wysoki standard wykończenia, niskie opłaty i lokalizacja zapewnią poczucie bezpieczeństwa! mieszkanie na ratajach Z garażem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Częstochowska

Kalisz,wielkopolskie

501 435 zł101 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie (lokal użytkowy pod działalność) 101.3 m2 na parterze w bloku przy ulicy Częstochowskiej 21 w Kaliszu. Lokalizacja 10 min od rynku, na przeciwko parku, w bezpiecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

439 999 zł45 m² 9 777,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Ołtaszyn 45m2 z ogródkiem M.postojowe w cenie, KOMORKA! W cenie mieszkania: miejsce postojowe przed budynkiem, duża komórka lokatorska o powierzchni 5,11 m2 oraz ogródek przydomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wrzeszcz

Gdańsk,pomorskie

445 000 zł54 m² 8 240,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy słoneczne, mieszkanie z niepowtarzalnym, industrialnym widokiem! cena do negocjacji W skład mieszkania o powierzchni 54 m2 wchodzi: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bojki

Kraków,małopolskie

520 000 zł62 m² 8 387 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Przestronne mieszkanie położone przy ul. Bojki na Kurdwanowie Nowym dostępne w terminie do 1 miesiąca. Istnieje możliwość przejęcia najemców. Piętro: 0/4. Nieruchomość o powierzchni: 62.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł38 m² 16 447,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2 z Loggią na Powiślu w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie składa się z: - przestronnego Salonu - Kuchni w Aneksie - Sypialni - Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Kielce,świętokrzyskie

389 000 zł59 m² 6 593,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie położone na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ul. Wojska Polskiego blisko Centrum Kielc. Na powierzchnię 59 m 2 składają się: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

545 850 zł61 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż gotowe mieszkanie 4 pokojowe, w stanie deweloperskim, o powierzchni 60,65 m2, zlokalizowane na 2 piętrze, 3 kondygnacyjnego budynku. Budynek, w którym mieści się lokal.