dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 495 000 zł81 m² 18 541,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na zamkniętym osiedlu kameralnych apartamentowców Mariny Mokotów. Położne na parterze z wyjściem na przestronny taras i trawnik okalający budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

1 206 226 zł59 m² 20 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy na sprzedaż apartament o powierzchni 59,42m2 położony na Antałówce. Powierzchnia "po podłodze" wynosi ok 72m2. Cicha i spokojna lokalizacja budynku zapewni wytchnienie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Lublin,lubelskie

309 000 zł37 m² 8 380,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

***********oferta na wyłączność tylko U nas******** Ofertą sprzedaży jest wyjątkowe, przytulne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Kalinowszczyzna, kuchnia częściowo połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Smolec

Smolec,dolnośląskie

518 900 zł59 m² 8 809,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ok. Wroclawia/ smolec _krzeptów 57m2 3 pokoje luxusowe top Zapraszam do zakupu nieruchomości położonej na granicy Smolca i Krzeptowa. Piekny nowy apartament z wyposażeniem Nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

502 434 zł58 m² 8 624 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 58m2 - na III piętrze, 4 pokoje. 3 min od przystanku tramwajowego 5 min od Centrum Handlowego Posnania dużo zieleni i tras rowerowych - Wartostrada doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

419 000 zł50 m² 8 311,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Wstrzymane Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 50,41m, położone na pierwszym piętrze w niskim bloku z cegły. Mieszkanie 10 lat temu przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

510 000 zł76 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

House Team ma przyjemność zaprezentować atrakcyjną ofertę mieszkania trzypokojowego w stanie deweloperskim w apartamentowcu na obrzeżach bydgoskiego Śródmieścia. Mieszkanie posiada projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

550 000 zł94 m² 5 851,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1800

Makler nieruchomości poleca Mieszkanie w kamienicy w samym centrum - 200m od ulicy Dworcowej. Przestronne, duże mieszkanie o powierzchni 94m zajmuje całe trzecie piętro. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pejzażowa

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł34 m² 16 470,60 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Wygodne 2 pokojowe mieszkanie w cichej, zielonej okolicy! budynek: budynek 12 piętrowy z 2005 roku, zlokalizowany przy ul. Pejzażowej. Elewacja docieplona, klatki schodowe w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raciborskiego

Kielce,świętokrzyskie

370 000 zł54 m² 6 851,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Do sprzedania mieszkanie 54m2. Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. Mieszkanie znajduje się w Kielcach, na osiedlu Ślichowice, bardzo blisko Pasażu Świętokrzyskiego, szkoły podstawowej nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wagrowska

Poznań,wielkopolskie

505 440 zł56 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie, 4 pokoje, 56,16 m2, rataje, poznań. Oferujemy do sprzedaży przytulne mieszkanie w nowym, świeżo oddanym do użytku bloku wybudowanym przez dewelopera Murapol w inwestycji - Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odrodzenia

Lubin,dolnośląskie

189 000 zł47 m² 3 987,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie w Centrum Lubina przy ul. Odrodzenia Mieszkanie o pow. użytkowej 47,4m2. + balkon + piwnica usytuowane na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

1 088 000 zł64 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim - cesja! lokalizacja: nieruchomość położona jest przy ulicy Al. Solidarności na Warszawskiej Woli. W okolicy znajduje się liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okocimska

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł50 m² 10 380 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Trzy słoneczne pokoje z pięknym widokiem na Centrum! Doskonała lokalizacja- bliska Wola stacja metra M2 - tanio! Słoneczne 3 pokojowe mieszanie na 9 piętrze do własnej aranżacji. Z lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nad Kanałem

Zabrze,śląskie

239 000 zł47 m² 5 061,41 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży słoneczne i przestronne 2 pokojowe mieszkanie w Zabrzu, ul. Nad Kanałem. Lokal ma powierzchnię 47,22 m2 i składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zygmunta Starego

Gliwice,śląskie

365 000 zł55 m² 6 618 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Zygmunta Starego w Gliwicach o powierzchni 55 m2. Mieszkanie składa się z: - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Kraków,małopolskie

692 695 zł64 m² 10 823 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trybuny Ludów

Kraków,małopolskie

606 100 zł52 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja - klucze w 2022 roku. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieczysta

Wrocław,dolnośląskie

410 000 zł40 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie. Nieruchomość zlokalizowana jest na ul. Wieczystej we Wrocławiu. W pobliżu Żabka, sklepy spożywcze, markety - Lidl, biedronka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dąbrowskiego

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł50 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Atrakcyjne mieszkanie na Starym Mokotowie z ogródkiem - idealnie ciche. Mieszkanie o metrażu 50 m2 z korzystnym układem, sprawiającym że lokal wygląda na większy. Kuchnia zamknięta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Akademickie

Kraków,małopolskie

465 000 zł49 m² 9 528,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Polecamy Państwu 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i dużym tarasem w nowym budownictwie. Mieszkanie mieści się na Osiedlu Akademickim na krakowskich Czyżynach. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Korkowa

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł38 m² 8 933,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Korkowa 135c - Budynek na skraju lasu. Dwupokojowe mieszkanie na parterze, w 4-piętrowym budynku z lat 60 w dzielnicy Wawer na osiedlu Marysin Wawerski. Bardzo dobra oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wzgórze Św. Maksymiliana

Gdynia,pomorskie

1 898 000 zł92 m² 20 630,40 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opis oferty: oferujemy do sprzedaży luksusowy gotowy do zamieszkania od zaraz 4 pokojowy apartament. Mieszkanie zaprojektowano w stylu modern classic. Łączy to, co najlepsze z tradycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

725 535 zł70 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: aw107-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 70,10 m2 Cena: 725 535 zł Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard wykończenia- deweloperski (załączone wizualizacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lechonia

Stargard,zachodniopomorskie

249 000 zł46 m² 5 436,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ofertą sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane w samym sercu Osiedla Pyrzyckiego w Stargardzie. Istnieje możliwość zakupu tego mieszkania przez obcokrajowców. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Trzech Wieszczów

Częstochowa,śląskie

429 000 zł73 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Do sprzedaży przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone blisko centrum w dzielnicy Trzech Wieszczów. Nieruchomość o powierzchni 72,8m2 znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

309 000 zł19 m² 16 263,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ładna - zadbana kawalerka / wyposażona zapraszam do kontaktu I umówienia się na bezpłatną prezentację wyposażenie widoczne na fotografiach pozostaje - wspaniała oferta na start dla singla, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Gdynia,pomorskie

899 000 zł60 m² 14 983,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Atuty nieruchomości: - wysoki standard, - mieszkanie w samym sercu Gdyni, - w najbliższym sąsiedztwie morza i bulwaru mieszkanie: na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Częstochowa,śląskie

248 000 zł46 m² 5 444,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Woźniakowski Nieruchomości oferuje do sprzedaży, słoneczne i ustawne mieszkanie w bloku 4-piętrowym na 4 piętrze. Jeżeli szukasz nieruchomości w dzielnicy Tysiąclecie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

595 000 zł43 m² 13 837,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na osiedlu Przystań Letnica (atal) oddane do użytku w 2020 roku. Inwestycja: inwestycja Nowa Letnica to nowoczesne osiedle położone w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Goldhammera

Tarnów,małopolskie

332 100 zł200 m² 1 660,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży samodzielny lokal użytkowy (strych) o powierzchni całkowitej 201m2 w centrum miasta Tarnowa przy ul. Goldhammera 4. Lokalizacja na poddaszu w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł36 m² 16 438,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 2 pokojowe. Parter w spokojnej okolicy. Pomieszczenia: - salon, - sypialnia, - kuchnia, - łazienka, - oddzielne wc, - korytarz, - piwnica Nieruchomość jest po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Skrzetusko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

237 000 zł37 m² 6 353,89 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z balkonem zlokalizowane na osiedlu Skrzetusko w Bydgoszczy. Jeśli szukasz mieszkania na start lub chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rossiniego

Warszawa,mazowieckie

579 000 zł68 m² 8 552,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Koniec roku zbliża się nieubłaganie. To jest Twój czas aby w 2023 rok wejść "z przytupem" zapewniając sobie i swojej rodzinie komfort nowego- lepszego życia :) adres: gioacchino Rossiniego 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

498 000 zł48 m² 10 268 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Piekne 3 pokoje Stabłowce nowy blok 2015 Winda Polecamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o metrażu 47,9m2 z balkonem i przynależącą komórką lokatorską znajdujące się na osiedlu Owocowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Balzaka

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł30 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Polecam kawalerkę na Oporowie w niskim 3-piętrowym bloku. Idealne pod wynajem, osobna kuchnia. Spokojna okolica, niedaleko park Grabiszyński, pętla tramwajowa. Nieruchomość do tej pory była.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Goławicka

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł48 m² 10 701 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkania przy metrze Targówek Mieszkaniowy (10 min. metrem do centrum). Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,5m2, usytuowane na 4 piętrze w wysokim bloku z końca lat 80-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

394 000 zł53 m² 7 462,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Dzień dobry, mam na imię i jestem Expertem ds. nieruchomości w biurze Grunt to Nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i setkom transakcji pomagam moim klientom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł34 m² 9 420,29 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Makler poleca Nowe Mieszkanie do sprzedania na osiedlu Leśnym termin oddania IV kwartał 2023.Powierzchnia mieszkania to 34,5m składa się z salonu 17m razem z aneksem, sypialni około 11m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł30 m² 15 966,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

English version below. Bezpośrednio! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe - salon z aneksem kuchennym oraz częścią sypialną na granicy Mokotowa i Ochoty! Idealna propozycja dla par, singli lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Paderewskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

599 000 zł36 m² 16 611,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zakupu mieszkania 2 pokojowego o powierzchni 36 mkw, usytuowanego na 4 piętrze przy ulicy Paderewskiego obok Parku Zdrojowego. Do promenady dotrzemy po 7 minutowym spacerze najpiękniejszym.