dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 236 ogłoszeń

960 000 zł44,79 m² 21 433,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową lokalizację, nowoczesne technologie i ciszę zieleni? Odkryj nowoczesny eco-apartament o powierzchni 44,79 m , położony na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł24 m² 7 708,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 1-pokojowe (kawalerka), położone na IV piętrze bloku na Starym Mieście. Lokal składa się z pokoju z wnęką, małej kuchni z oknem, przedpokoju i łazienki z wc. Pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Osiedle piastów - nowe mieszkania, stan deweloperski. Nowy etap inwestycji na Osiedlu Piastów - Dogodna lokalizacja, blisko węzła komunikacyjnego. Prezentowana inwestycja to 10-kondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 099 000 zł134 m² 8 201,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezczynszowe W segmencie Prezentujemy 6-pokojowe, piętrowe mieszkanie o powierzchni 130 m , zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Jest to idealna nieruchomość dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł30,79 m² 9 353,69 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super lokalizacja! Posiadamy na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. Mieszkanie ma 30,79 m2 i składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym na podwyższeniu,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł61,20 m² 6 862,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 ( pokój z kuchnią, dwie sypialnie, wc, łazienka, przedpokój) powierzchni 61,2 m2 położonego na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł44,40 m² 4 391,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

44,40 m Zabrze Rokitnica, do remontu Szukasz mieszkania pod wynajem albo lokalu, który urządzisz po swojemu? To 2-pokojowe mieszkanie w Rokitnicy ma dobry układ, miejskie ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do rezerwacji nabycia. Zakończenie budowy przewidziane na czerwiec 2027 roku. Nowoczesne, słoneczne i nowe, 3-pokojowe mieszkanie z dużym Tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł60,90 m² 8 128,08 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,9m2 zlokalizowane na 4 piętrze w bloku z windą przy ul. Smyczkowej na Czechowie. Doskonała lokalizacja oraz osiedle z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł67 m² 3 865,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem | Lubsko, ul. Cicha Cena: 259 000 zł Lokalizacja: lubsko, ul. Cicha Powierzchnia mieszkania: 62 m + piwnica 5 m Ogród: ponad 2 ary 3 pokoje |.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł89,08 m² 10 990,12 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wjątkowe mieszkanie o powierzchni 89,08 m2, położone na Warszewie, w nowoczesnym budynku z 2015 roku. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze i składa się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

664 364 zł83,20 m² 7 985,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży: mieszkanie do wykończenia w Chorzowie, ul. Kaszubska 13 Mamy przyjemność zaprezentować trzecie z czterech mieszkań na sprzedaż. Znajduje się na 2. piętrze, posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł343,78 m² 2 905,93 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:11

 

Rok budowy:1910

Dwa mieszkania (łącznie 283,98 m2) na działce 4 158 m2 - rycerzewko Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość składająca się z dwóch dużych, samodzielnych mieszkań po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł57,80 m² 14 688,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Gotowe do Wejścia! Nowoczesne 3 Pokoje (57,8 m ) z dwoma Ogródkami! | Ul. Wielicka, kraków Szukasz stylowego, w pełni wyposażonego mieszkania w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

792 110 zł37,90 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

SPRAWDZONY STANDARD - GWARANCJA JAKOŚCI NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ FIRMĄ -.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł41,90 m² 9 785,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 1 pokojowe z antresolą o powierzchni 41,90 m 2. Rozkład pomieszczeń: - salon z jadalnią i aneksem kuchennym z pół-wyspą o łącznej pow. 34 m 2 , -.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł75 m² 4 933,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 75 m, położone na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku. Mieszkanie sprzedawane z murowanym garażem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 728 zł51,56 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 51,56 m z balkonem, położone w nowoczesnej inwestycji w Dominowie, na obrzeżach Lublina. Układ pomieszczeń: - pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł53,90 m² 13 896,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Wybierz wymarzone mieszkanie do końca kwietnia i skorzystaj z promocji "taniej o vat", w ramach której otrzymasz aż 8% rabatu! Biuro sprzedaży nowej inwestycji pod nazwą Malborska 151.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł82,50 m² 6 048,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 80 m , położone przy ul. Książęcej w Legnicy w doskonałej lokalizacji, blisko centrum miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł80,66 m² 4 091,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

"Nieruchomości Apartament" Iwona Miłkowska   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! W ofercie duże, bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w centrum Wołowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

358 800 zł22,43 m² 15 996,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy nowoczesne, komfortowe apartamenty nad Bałtykiem, lokale od 21,16 m2 do 49,83 m2, zaufany administrator i operator najmu zarządzający obiektem, wynajem - średnio 145 dni w roku,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33,26m2 z balkonem i piwnicą o pow.5m2 zlokalizowane w spokojnym, zielonym miejscu z dużą przestrzenią do parkowania ,placami.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł75,38 m² 6 036,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

N o W A | N I Ż S Z A | C E N A | G O T O W E - do - W P R O W A D Z E N I A przestronne 3-pokojowe mieszkanie na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł90,06 m² 6 651,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 90,06 m , położone na 1. piętrze kamienicy w centrum Piły. Do lokalu przynależą dwa balkony, a pod klatką znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł48,97 m² 8 760,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie, 48,97 m znajdujące się w jednej z najstarszych dzielnic Lublina - Tatary, ul. Motorowa. Układ mieszkania jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł37 m² 9 702,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w kamienicy przy samym Bulwarze! 37m2 Materiał dla inwestora pod najem dobowy! Przedstawiam Państwu mieszkanie zlokalizowane w sercu toruńskiej starówki, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Oferta na wyłączność! tylko U nas! Biuro Nieruchomości oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z dwoma balkonami, z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

391 637 zł34,24 m² 11 438 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł68,50 m² 6 262,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Nowa oferta | niski blok | 3 pokoje | możliwa zamiana | rubinkowo II Na sprzedaż przestronne, dwustronne i jasne mieszkanie o powierzchni 60,6 m , zlokalizowane na Rubinkowie II, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł46,15 m² 11 245,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szanowni Państwo, na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem, położone w spokojnej części Torunia os. Grębocin. Dużym atutem jest niezakłócony widok na łąkę oraz brak.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł46,05 m² 19 543,97 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz niezawodnej inwestycji przynoszącej stały dochód W centrum miasta? idealnie trafiłeś! atuty: - nowoczesny design - Lokal wykończono z dbałością o szczegóły, przy użyciu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

302 235 zł26,93 m² 11 222,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

589 972 zł49,37 m² 11 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie Z tarasem I ogródkiem! Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania o pow. 49,37 m , zlokalizowanego na parterze nowego budynku z windą. Lokal posiada jeden.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł49,30 m² 16 024,34 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Komfortowe mieszkanie blisko skm - gdańsk zaspa, al. Jana pawła II 4 Jasne wnętrza | Balkon | Pełne wyposażenie agd | Świetna komunikacja ***** opis nieruchomości: oferujemy na sprzedaż w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł85,39 m² 5 504,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania w kamienicy o powierzchni 85,39 m2 w samym sercu miasta Bydgoszcz. Mieszkanie znajduje się w zrewitalizowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 238 000 zł91,77 m² 13 490,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Projekt dolina park resort jest to kolejna inwestycja miejscowej spółki zlokalizowana jest w najbardziej kameralnej i widokowej części miasta z bajecznym widokiem na panoramę Karkonoszy.

Szczegóły ogłoszenia

894 375 zł56,25 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

INWESTYCJA JEST SKIEROWANA DO LUDZI, KTÓRZY CENIĄ SOBIE BLISKĄ CENTRUM LOKALIZACJĘ INWESTYCJI. Mieszkanie na sprzedaż - krótki najem - metraż 56,25M2 Zapraszamy do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 62m powierzchni całkowitej, 48m użytku. Nieruchomość znajduje się na drugim pietrze w Centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

312 000 zł30 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

**mieszkanie 2-pokojowe gotowe, pod klucz w pięknej kamienicy** Świetna opcja zarówno dla siebie jak i jako lokata kapitału! Nowa inwestycja w w pełni odrestaurowanej kamienicy. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł59,61 m² 12 162,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

.oferta dostępna W pepper house! II etap inwestycji Nowa Przystań w Rumi - lokale już w sprzedaży. Atuty: - atrakcyjna lokalizacja, - nowe budownictwo, - funkcjonalny układ, - winda.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij