dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Radiowa

Warszawa,mazowieckie

725 000 zł73 m² 9 931,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie w bloku z cegły dobrze ocieplone na starym Bemowie. 100m od przystanku tramwajowego, 120m od pętli autobusowej, 100m od lasku Bemowskiego. Bardzo niski czynsz. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rossiniego

Warszawa,mazowieckie

378 000 zł40 m² 9 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Super cena, tylko do świąt! Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,38m2 Mieszkanie mieści się na wysokim parterze 3 piętrowego bloku z windą. Lokal składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Sosnowiec,śląskie

370 626 zł48 m² 7 675 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zweryfikuj swoje finanse z Expanderem i kup z nami bez prowizji i bez opłat pcc nowoczesne mieszkania w nowo powstającej inwestycji "apartamenty na wzgórzu" w Sosnowcu. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

448 900 zł34 m² 13 179,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż bardzo funkcjonalne oraz przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34 m2 z 14m2 tarasem w bardzo dobrej lokalizacji. Nowe i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karczówkowska

Kielce,świętokrzyskie

273 000 zł42 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 42m2 ul Karczówkowska Centrum 8 piętro w bloku 10 piętrowym z dwoma windami zabezpieczony domofonem parking tylko dla mieszkańców. Samo Centrum obok ul Żytniej. Idealne na start lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

527 500 zł44 m² 11 988,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Bezpieczne transakcje wspieramy ważną polisą oc! Zapraszam do zapoznania się z bardzo ciekawą ofertą. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44 m2 położone na parterze budynku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł103 m² 24 271,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1928

Niezwykle wysmakowany apartament w modernistycznej kamienicy Pręczkowskiego przy Skwerze Kościuszki 12 w Gdyni! Czasem zdarzają się nieruchomości wybitne i ta ofertą taką jest :).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baildona

Katowice,śląskie

380 562 zł37 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji, bez podatku pcc, 5 letnia rękojmia developerska darmowa pomoc experta finansowego expander W udzieleniu kredytu do sprzedania nowoczesne mieszkanie na osiedlu dębowe tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Skarszewska

Starogard Gdański,pomorskie

319 000 zł49 m² 6 510,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 49 m2, położone na III piętrze bloku przy ul. Skarszewskiej 2 w Starogardzie Gdańskim. Budynek położony jest w północno-zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

465 000 zł74 m² 6 283,78 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie M5/74m2, usytuowane na III piętrze w bloku w Fordonie W skład mieszkania wchodzą: duży nasłoneczniony salon 20m2 z podwieszanym sufitem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sława

Sława,lubuskie

95 000 zł45 m² 2 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Polecamy na sprzedaż mieszkanie położone w Sławie, w kamienicy, na II piętrze o pow. 45 m2 w cenie 95 tys. Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stańczyka

Kraków,małopolskie

580 000 zł46 m² 12 674,80 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję mieszkanie 45,76 m2 w inwestycji zlokalizowanej na Bronowicach w Krakowie. Ul. Stańczyka. Cena: 580 000 pln za mieszkanie + 45 000 pln za miejsce postojowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Petrażyckiego

Kraków,małopolskie

549 000 zł58 m² 9 465,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość usytuowana na parterze w trzypiętrowym bloku z 2011 roku, na terenie kameralnego osiedla przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Szpakowa

Kraków,małopolskie

319 125 zł28 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży atrakcyjną kawalerkę z balkonem w nowym budynku w dzielnicy Podgórze Duchackie, ul.Bochenka/Szpakowa. Budynek oddany do użytkowania, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dynowska

Rzeszów,podkarpackie

415 000 zł45 m² 9 183,45 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu nowe mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Dynowskiej na osiedlu Projektant. Prezentowana nieruchomość to nowoczesne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartoka

Wrocław,dolnośląskie

689 000 zł100 m² 6 923,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru w Grudniu 2023 *możliwość rozpoczęcia prac wykończeniowych w sierpniu 2023 Dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Kościuszki

Wieliczka,małopolskie

270 000 zł38 m² 7 105 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o pow.38m2 z oddzielną kuchnią. Stan do generalnego remontu. Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

499 000 zł45 m² 11 088,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością prezentuję przestronne i przytulne mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze (z 5.) przy ul. Banacha 29a w Krakowie (górka Narodowa). Lokal ma powierzchnię 45m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Kraków,małopolskie

850 000 zł65 m² 13 077 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe w okolicach Nowego Kleparza w Krakowie. Lokal znajduje się w kamienicy z lat 30 -tych na parterze, budynek z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Tychy,śląskie

256 338 zł27 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji, bez podatku pcc darmowa pomoc experta finansowego expander W udzieleniu kredytu nowe eco, fit osiedle Tychy, al. Bielska Nowoczesne 1 pokojowe mieszkanie 1.A.1.11 Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Warszawa,mazowieckie

488 000 zł38 m² 12 910 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości ładna willa prezentuje rewelacyjnie położone 2 - pokojowe mieszkanie 37,80 m2 w samym sercu pięknego ursynowa. - całkowita cisza I spokój - jest to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żołnierzy Wyklętych

Warszawa,mazowieckie

775 000 zł71 m² 10 975,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Bez prowizji, atrakcyjne 71 m2! Anna Zaremska Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować komfortowe trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie. Lokal o powierzchni 70,61 m2 w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starowapiennikowa

Kielce,świętokrzyskie

535 000 zł56 m² 9 538,24 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: dwa pokoje W świetnej lokalizacji! Idealna opcja dla rodziny z dziećmi a także pod inwestycję! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,09.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Felczaka

Szczecin,zachodniopomorskie

419 000 zł59 m² 7 105,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! oferta na wyłączność. Duże i słoneczne, dwupokojowe mieszkanie w Szczecinie przy ul. Felczaka (os. Śródmieście-Północ) - z potencjalną możliwością podziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stare Miasto

Poznań,wielkopolskie

1 174 600 zł84 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam piękne, stylowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy, w najbardziej prestiżowym miejscu Poznania, przy płycie Starego Rynku. Kamienica po rewitalizacji, ogrzewany centralnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kielce,świętokrzyskie

583 000 zł68 m² 8 539,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta na wyłączność - tylko U nas! Świetna lokalizacja! Taras 13m2! Biuro Nieruchomości Oakestate ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

1 599 000 zł97 m² 16 557,90 zł/m²

 

Piętro:17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

524 200 zł131 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Słocina ul. Św. Walentego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

395 000 zł39 m² 10 076,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Gdańsk ujeścisko Na sprzedaż oferuję słoneczne 2 pokoje mieszkanie o powierzchni 39,20 m2. Mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze, 3 piętrowego budynku z 1999 roku. Lokal wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górników

Polkowice,dolnośląskie

230 000 zł39 m² 5 852,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 39,30 m2 w Polkowicach, ul. Górników. Usytuowane jest na II piętrze w bloku IV piętrowym. Mieszkanie składa się z przedpokoju, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

479 853 zł52 m² 9 175,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2023-08 Funkcjonalnie mieszkanie na Oporowie W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pęcherska

Warszawa,mazowieckie

1 028 850 zł66 m² 15 695,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Komfortowy apartament na Mokotowie idealny dla Twojej rodziny. Salon 18 mkw. Kuchnia 9,03 mkw, możliwe zamknięcie drzwiami lub otwarcie na salon. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

818 850 zł83 m² 9 908,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bez pcc! bez prowizji! W prestiżowej lokalizacji dzielnicy Ursus u zbiegu ulic Ryżowej i Dzieci Warszawy powstanie budynek funkcjonalny, nowoczesny i reprezentacyjny. Zaprojektowaliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Planty

Kielce,świętokrzyskie

510 000 zł67 m² 7 611,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 67 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul.Planty w CENTRUM Kielc. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Dobczyce

Dobczyce,małopolskie

620 000 zł82 m² 7 560,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Emmerson prezentuje: nową inwestycję deweloperską o nowoczesnej bryle na widokowej działce w południowo-wschodniej części Dobczyc. Mieszkania zaplanowano w taki sposób, aby maksymalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniadeckich

Kielce,świętokrzyskie

349 000 zł54 m² 6 462,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Tylko U nas! biuro nieruchomości twoje M Prezentuje 2 pokojowe na 2 piętrze, mieszkanie w ścisłym centrum. Idealny dla pary, rodziny, inwestora! Mieszkanie o powierzchni 54m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zamość

Piła,wielkopolskie

279 000 zł49 m² 5 697,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie na zamościu 2 pokojowe Z loggią na sprzedaż mieszkanie na zamościu O powierzchni 48,97m2 Opis nieruchomości: 2 słoneczne pokoje o powierzchni 18,28m2, 11,31m2, jasna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Czarna Białostocka,podlaskie

290 000 zł51 m² 5 686,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Nowa instalacja elektryczna i hydrauliczna. Blok bardzo dobrze ocieplony. Wszędzie nowe podłogi. Duża piwnica 10 m2 i dostęp do strychu. Balkon od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górny Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 800 000 zł74 m² 24 324,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokoje/74 mkw z dużym tarasem i 2 st.w GARAŻU. nowy apartament w nowoczesnym osiedlu - Marina Mokotów. Dobrze rozplanowany; pięknie doświetlona przestrzeń. Subtelna elegancja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł45 m² 17 755,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Woźniakowski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 2-pokojowego mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego w inwestycji Nova Królikarnia. Nova Królikarnia to jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

285 000 zł46 m² 6 168,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,20 m2, znajduje się na ul. Zagórskiej, osiedle ksm w Kielcach. Mieszkanie położone jest na 5 piętrze w bloku 10-piętrowym wybudowanym w 1969.