dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Płock,mazowieckie

260 000 zł49 m² 5 306,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny położony w centrum miasta. Składa się z trzech pokoi, kuchni. łazienki oraz przedpokoju. Z dużego pokoju wyście na balkon. Całość do kapitalnego remontu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Vespucciego

Wrocław,dolnośląskie

617 663 zł54 m² 11 375 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: op059-rz oraz podatku pcc. Opis Inwestycji: powierzchnia mieszkania: 54.30 m2 Cena: 617 663 zł Termin realizacji: 2023-07 Standard Wykończenia- standard deweloperski Lokalizacja: Wrocław ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malachitowa

Kraków,małopolskie

440 000 zł46 m² 9 530 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferujemy 2 pokojowe przestronne mieszkanie w dzielnicy Złocień przy ulicy Malachitowej blisko ulicy Agatowej w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju - otwartej kuchni - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa-Nila

Kraków,małopolskie

560 000 zł52 m² 10 736,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Krowodrza - Generała Augusta Fieldorfa-Nila - 52m2 lokalizacja: mieszkanie znajduję się w dzielnicy Krowodrza przy ulicy generała Augusta Fieldorfa- nila. Jest to świetna lokalizacja dla każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

609 045 zł64 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym (istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł72 m² 9 052,92 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

W sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 71,8 m2. Nieruchomość znajduje się na dziesiątym piętrze w jedenastokondygnacyjnym, wysokim bloku. Budynek po termomodernizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzeźnicka

Gdańsk,pomorskie

599 000 zł52 m² 11 519,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja, to tutaj największy atut Gdańsk ul. Rzeźnicka, 600m dzieli nas od słynnej Fontanny Neptuna, bazyliki mariackiej, żurawia nad motławą Mieszkanie znajduję się w kamienicy i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Opole,opolskie

335 000 zł54 m² 6 215,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości Expander prezentuje 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 53,90m2. Lokal znajduję się na ulicy Złotej od strony lasu przez co lokalizacja jest cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

492 980 zł57 m² 8 590 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% комиссии Бесплатная помощь в ипотеке Квартира с террасой в районе Ягодно во Вроцлаве. -Расположение:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

723 819 zł56 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty tel. Apartament 56 m2 z tarasem 15 m2 bezpośrednio przy rzece i z niepowtarzalnym widokiem na rzekę i Kępę Mieszczańską do nabycia w ramach cesji umowy deweloperskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Podkarczówka

Kielce,świętokrzyskie

570 000 zł61 m² 9 304,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Twoje M Prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na oś. Podkarczówka Idealne dla pary, rodziny, inwestora! Oferujemy atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sokółka

Sokółka,podlaskie

259 000 zł48 m² 5 395,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Bezpośrednio od Właściciela - Mieszkanie posiada 3 ustawne w pokoje tym salon z Aneksem Kuchennym. Usytuowane na drugim piętrze. Łazienka, kuchnia - wszystko jest nowe na gwarancji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

105 950 zł33 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam idealną ofertę na inwestycję, mieszkanie do remontu znajduje się w dwupiętrowej kamienicy Budynek w trakcie generalnego remontu obejmującego wymianę wszystkich instalacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł38 m² 11 181,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w dobrze rozwijającej się lokalizacji Ursusa Tel: mieszkanie o powierzchni 38,01 m/2 w cenie 425.000,- PLN Składające się z sypialni, aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Składowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

472 000 zł52 m² 8 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Place4you oferuje Państwu bardzo kompaktowe i praktyczne 3-pokojowe mieszkanie, na ostatnim - 3. piętrze inwestycji ul. Składowej 6, której autorem jest Obiegło Investments. Budynek zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł53 m² 6 962,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na Szwederowie Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na parterze w dobrym stanie do zamieszkania. Mieszkanie w bardzo cichej okolicy Własny ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lewandowskiego

Białystok,podlaskie

549 000 zł70 m² 7 854,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 69,9 m2 położone na 3-cim, ostatnim piętrze zlokalizowane przy ul. Lewandowskiego. Lokal składa się z trzech osobnych pokoi, łazienki, korytarza oraz salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radziwie

Warszawa,mazowieckie

989 000 zł74 m² 13 364,90 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowo rzadko spotykane na rynku 4 pokoje (w tym 3 pełnowartościowe sypialnie) zlokalizowane w inwestycji Wola Tower (ul. Radziwie 7). Jest to nowoczesne, bezpieczne i przyjazne dzieciom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szuwarów

Toruń,kujawsko-pomorskie

380 000 zł50 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam Państwu nowe mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (18m/11m/8m), aneksu kuchennego, łazienki, przedpokoju oraz 2 balkonów. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

531 300 zł87 m² 6 106,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Staromieście - ul. Lubelska. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Zachód

Stargard,zachodniopomorskie

419 000 zł85 m² 4 929,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1977

Ofertą sprzedaży jest pięciopokojowe mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Zachód w Stargardzie. Powierzchnia użytkowa 85 m2, na którą składają się: - salon - 4 sypialnie - łazienka - osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tarnowska

Lusówko,wielkopolskie

349 000 zł46 m² 7 583,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Black friday! Cena obniżona do 349 000 przez tydzień. Polecam dwupokojowe na pierwszym piętrze w budynku 1 piętrowym w Lusówku na ul. Tarnowskiej. Szybka sprzedaż! opis lokalu: w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szosa Lubicka

Toruń,kujawsko-pomorskie

699 000 zł66 m² 10 590,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 3- pokojowe (salon z aneksem, 2 sypialnie, przedpokój, łazienka) o pow. 66,33 m2 na osiedlu Strefa Czasu w centrum Torunia z doskonałą lokalizacja: - 10 min. do Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piasta Kołodzieja

Kraków,małopolskie

445 000 zł30 m² 14 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sprzedam wykończone mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Piastów w Krakowie. Mieszkanie o powierzchni 30 m2 składa się z sypialni, otwartej kuchni z salonem, łazienki oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dębicka

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł49 m² 13 673,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferta na wyłączność. Słoneczne, ciche, dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze z prawie 50 metrowym tarasem! Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Galicyjska

Zielonki,małopolskie

475 000 zł56 m² 8 482,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: zakup dla obcokrajowców bez pozwolenia! Jeśli szukasz mieszkania z ogródkiem, z szybkim dojazdem do Krakowa, blisko obwodnicy, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

479 000 zł46 m² 10 527,50 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży nowe mieszkanie / trzy pokojowe / przy ul. Piasta Kołodzieja / 45,50 m2 / zlokalizowana na siódmym piętrze budynku, nowo realizowanego / funkcjonalny układ / Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Luboń

Luboń,wielkopolskie

299 000 zł26 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Marzysz o własnej nieruchomości z możliwością zaaranżowania według swoich potrzeb i pomysłów? A może szukasz mieszkania na ulokowanie swoich środków, idealnego pod inwestycję?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

312 000 zł23 m² 13 565 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowa oferta gotowych I wykończonych Apartamentów Zapraszam serdecznie do oglądania! Nowocześnie urządzone apartamenty o powierzchni od 21m2 do 55 m2 położone w zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

245 000 zł51 m² 4 813,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w bloku w Wałbrzychu na Podzamczu. Forma własności: pełna własność. Mieszkanie znajduje się w na 4 piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 065 000 zł55 m² 19 402 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 3-pokojowe 54,89 m w bloku 6 -piętrowym. Z ekspozycją na trzy strony świata, bardzo widne z wymienionymi oknami plastikowymi, dodatkowym atutem mieszkania są dwa balkony oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przedwiośnie

Gowarzewo,wielkopolskie

595 000 zł88 m² 6 747,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Kontakt: tel. Polecam do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w Gowarzewie na osiedlu 4 Pory Roku. Gowarzewo w gminie Kleszczewo, powiat poznański, 5 km od granicy Poznania (poznań -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miodowa

Płock,mazowieckie

225 000 zł34 m² 6 617,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34 mkw. zlokalizowane w Płocku przy ul. Miodowej ( blok od ul. Gałczyńskiego) szczytem do szkoły podstawowej nr 17. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

446 300 zł73 m² 6 109,51 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł100 m² 9 298,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Warszawa Ursynów , Lasek Brzozowy 9 Stacja Metra Natolin Polecamy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z własnym dużym ogródkiem wokół całego mieszkania. Lokal o powierzchni użytkowej 101,3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawieyskiego

Kraków,małopolskie

600 000 zł76 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Biuro nieruchomości Sckala przedstawia - przytulne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2, znajdujące się w dzielnicy Mistrzejowice. Mieszkanie położone jest na ostatnim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mokra Strona

Rzeszów,podkarpackie

369 000 zł57 m² 6 473,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nie przegap okazji! W ofercie biura sprzedaży inwestycji przy ul. Mokra Strona ostatnie mieszkanie na parterze z ogrodem i dwoma miejscami postojowymi o powierzchni 57 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

470 000 zł95 m² 4 950,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szukasz mieszkania do własnej aranżacji? Zależy Ci na z szybkim terminie realizacji? Ta oferta Cię zainteresuje! Biuro sprzedaży Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

402 055 zł38 m² 10 525 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: aw114-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 38.20m2 Cena: 402 055 zł Termin realizacji: 2023-08 Standard wykończenia- deweloperski (załączone wizualizacje są tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł37 m² 10 695,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

ul. Czerniakowska 34 Warszawa Dwupokojowe mieszkanie na X piętrze, w budynku z lat 60' w dzielnicy Mokotów na osiedlu Sielce. Bardzo dobra oferta dla osób szukających niedużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krynica Morska,pomorskie

544 000 zł32 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień Dobry Mam do sprzedania mieszkanie o pow.32m2 w apartamentowcu "Continental" w Krynicy Morskiej. Mieszkanie znajduję się ok.200m od morza i składa się z sypialni, pokoju.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij