dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 224 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 224 ogłoszenia

Rynek pierwotny

525 872 zł57,16 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy w sprzedaży III etap popularnej inwestycji przy ulicy Dębickiej. W skład tego etapu wchodzi 20 mieszkań. Dostępne są mieszkania na parterze z ogródkami oraz na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł68,37 m² 4 870,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

"Nieruchomości Apartament" Mikołaj Krzyżosiak   Oferta dostępna tylko w naszym biurze! Jeśli szukasz mieszkania , które łączy przestrzeń, wygodę i świetną lokalizację, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkania z ogródkiem w zabudowie dwulokalowej, położone w kameralnej inwestycji przy ul. Bursztynowej w Głogowie Małopolskim (dzielnica Zabajka). To.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł93 m² 22 580,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż apartament usytuowany na ostatnim piętrze z tarasem 130m2 w budynku z 2010r. Mieszkanie o pow. 93m2 składa się z: - salonu połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowe 3-pokojowe mieszkanie na mokotowie! najważniejsze informacje: cena obejmuje mieszkanie urządzone pod klucz jest gotowe do wprowadzenia się kupujący nie płaci podatku pcc 2% - to dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł54 m² 22 037,04 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Osoba prowadząca wioletta grzesiak tel. Tel.   Nr Licencji pfrn 2258 Oferta na wyłączność klucze W biurze. Polecam na sprzedaż nowoczesny apartament w budynku z 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł63,60 m² 9 402,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

63.60 m2 mieszkanie z balkonem komfort, światło i funkcjonalność w każdym detalu Na sprzedaż wyjątkowo ustawne położone w zadbanym bloku na 3. piętrze, stworzone dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł62 m² 6 274,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Invest Home prezentuje: przestronne mieszkanie z doskonałą lokalizacją. Z przyjemnością prezentujemy Państwu piękne mieszkanie o powierzchni 62m położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 639 zł55,85 m² 9 340 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację   jesteśmy bezpośrednim biurem sprzedaży - brak kosztów pośrednictwa mieszkanie Z balkonem na os. Czarkowo Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 165 500 zł85 m² 13 711,76 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Bez podatku pcc I bez prowizji dla biura! oferta sprzedaży mieszkań kameralna inwestycja W krakowie Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań w kameralnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł35,69 m² 9 218,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Na sprzedaż przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł56,45 m² 12 931,80 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko u nas prezentujemy Państwu, jasne z pięknym i malowniczym widokiem na wschodnią stronę Rzeszowa, mieszkanie o powierzchni 56,45 m2. położone na dwunastym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł47,29 m² 5 053,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-rezerwacja- divo nieruchomości oferuje do sprzedaży: mieszkanie o powierzchni 47,29 m , położone w Trzebini przy ul. 1 maja, usytuowane na pierwszym piętrze w niewielkim, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł44,80 m² 7 343,75 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz nieruchomości do własnej aranżacji w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Katowic? Ta oferta jest dla Ciebie! Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 240 558 zł105,40 m² 11 770 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Penthouse | 105,40 m | Nowoczesne osiedle pełne zieleni bez prowizji! Na sprzedaż wyjątkowy, 5-pokojowy apartament o powierzchni 105,40 m , położony w nowoczesnej, kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 237 840 zł44,69 m² 27 698,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament 2 -pokojowy z widokiem na jezioro Niegocin - Giżycko Na sprzedaż wyjątkowy apartament 2-pokojowy w prestiżowej inwestycji Lowen Marina - zlokalizowanej bezpośrednio nad jeziorem.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47,70 m² 8 364,78 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3-pokojowe | 46,2 m | Balkon | 2 piętro | Tychy - ul. Moniuszki Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,2 m , położone na drugim piętrze w Tychach,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł45,70 m² 5 470,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Msr Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyremontowane, umeblowane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,70 m . Lokal znajduje się na II piętrze w ocieplonym bloku w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł36,70 m² 18 501,36 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

2 pokoje po generalnym remoncie | idealne dla studenta | Ochota | ul. Grójecka 130 | 36,7 m Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,7 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł55,84 m² 8 399 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- 3 pokoje | 55,84 m | Ogród | Nowe budownictwo | Osiedle moi Nycza Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,84 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł39 m² 15 897,44 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej, centralnej lokalizacji - przy ulicy Żelaznej, w bliskiej odległości od Złotych Tarasów Świetna komunikacja : blisko metro, przystanki tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kompletnie wyposażone mieszkanie w nowym dwukondygnacyjnym, czternasto-lokalowym budynku mieszkalnym, położonym na osiedlu Chopina, 6 km od morza (ścieżka rowerowa), 2 km od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

231 699 zł25,71 m² 9 012,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nową inwestycję deweloperską premium. Mieszkania położone na terenie osiedla Wierzyca Residence przy ulicy Mickiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

266 000 zł31,56 m² 8 428,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkania na parterze posiadają prywatne ogrody a na piętrach balkony i tarasy. Osiedle budowane będzie z zastosowaniem nowoczesnych technologii przy czym bryła budynków będzie elegancka.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł42 m² 15 476,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szklarska Poręba - apartament z widokiem na góry | Biała Dolina, ul. Szklana 6 Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej z najpiękniejszych i najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł45,04 m² 13 654,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim, osiedle nad Odrą. Powierzchnia mieszkania: 45,04 m Balkon: 9,60 m Miejsce postojowe + komórka lokatorska (2,6 m ) 85 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 250 zł53,75 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowy piastów nowy standard mieszkania W głogowie - Nowy Piastów to świeża propozycja mieszkaniowa w jednej z najbardziej spokojnych i zielonych części Głogowa. Bardzo niskie.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł70,06 m² 6 123,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Klimatyczne trzy pokoje, urządzone w dobrym stylu - koniecznie musisz to zobaczyć! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł37 m² 14 837,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż komfortowe i dobrze rozplanowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone w atrakcyjnej i doskonale skomunikowanej części Wrocławia dzielnica Fabryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 000 zł89,63 m² 37 375,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Unikatowy apartament Z tarasem I bezpośrednim widokiem na zatokę- w 1 linia brzegowej -budynek Z basenem -prywatną plażą-garażem apartament Narożny apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł69,90 m² 3 562,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w samym centrum miasta Bolków. Znajduje się na trzecim piętrze bloku mieszkalnego, zarządzanego przez wspólnotę mieszkaniową. Budynek powojenny,.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł61,70 m² 7 439,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Majewska Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,71 m2 położone na IV piętrze w bloku przy ul. Gałczyńskiego. Mieszkanie idealne dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

4 150 000 zł83 m² 50 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nietuzinkowy apartament z panoramicznym widokiem na morze - Nowe Orłowo, gdynia Wyjątkowy apartament z panoramicznym widokiem na Bałtyk Przyjedź samochodem i zaparkuj wygodnie na prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

514 140 zł30,87 m² 16 655 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartament na sprzedaż - Apartamenty Klimatyczna, gdańsk Sobieszewo. Na sprzedaż nowoczesny apartament w prestiżowej inwestycji na malowniczej Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku. Idealny zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 000 zł40,80 m² 14 926,47 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum miasta. To idealne miejsce z dobrym dojazdem do pracy. Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł38 m² 10 131,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na 2. piętrze niskiego bloku z cegły z 1997 roku, przy ul. Palmowej na osiedlu Dziesięciny.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł25,21 m² 9 718,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealna inwestycja na wynajem! Polecam przytulne dwupokojowe mieszkanie położone w odrestaurowanej kamienicy na osiedlu Szwederowo. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie przeprowadzonym w 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł36,50 m² 13 013,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Klucze gotowe do odbioru! 36-metrowe 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem aż 50 m2 z widokiem na planowany park ->zadzwoń lub napisz wiadomość - 7 dni w tygodniu w godz. 8:00-21:00.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 048 zł42,94 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem Symbol mieszkania B12 Powierzchnia 42,94 m2, piętro I 2 pokoje - pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój. balkon 7,02.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł57,43 m² 27 860 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Kaliny Jędrusik budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2017 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Żywiec - sympatyczne mieszkanie o pow. 48 mkw. z ciekawym rozkładem pomieszczeń na pierwszym piętrze w dobrej lokalizacji Osiedla 700-lecia. Skład - przedpokój, kuchnia, łazienka, wc, 3.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij