dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 146 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

532 200 zł41 m² 12 899 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krynicka

Gdańsk,pomorskie

699 000 zł40 m² 17 457,50 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji na Przymorzu (praktycznie w centrum Trójmiasta)! Składa się z: - pokoju dziennego z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym (~18m2); -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

308 124 zł25 m² 12 535,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku i dodatkowych opłat. Budynek: 5 piętrowy z windą inwestycja gotowa grunt we własności Prezentowane mieszkanie (C-1-1) - powierzchnia 59,75 m2 - 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Luboń

Luboń,wielkopolskie

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz nieruchomości z funkcjonalnym układem pomieszczeń? Chcesz oszczędzić czas na remoncie i wprowadzić się do gotowego mieszkania? Strzał w dziesiątkę! Luboń to miasto leżące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

669 000 zł87 m² 7 690 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Dzień dobry ;) Szukasz duuużego mieszkania dla swojej rodziny? Chcesz czuć przestrzeń i mieszkać w nowym budownictwie? Ze względów komunikacyjnych szukasz mieszkania na Szwederowie? Zapoznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

202 500 zł56 m² 3 635,55 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży mieszkanie typu M-4 o pow. 55,7 m2 położone w samym centrum miasta przy ul. Wrocławskiej na idealnym II piętrze. Mieszkanie składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Warszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

549 000 zł59 m² 9 344,68 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Polecam Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, położone w prestiżowej dzielnicy, warszewo, w 3 piętrowym budynku z cegły z 2004 roku. Okolica zielona i cicha z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poprzeczna

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

534 000 zł63 m² 8 542,63 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Idealne 3-pokojowe mieszkanie Z garderobą okazja! - bez prowizji I podatku pcc Biuro Nieruchomości Property w Olsztynie zaprasza do zakupu komfortowego mieszkania 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

388 287 zł44 m² 8 909,75 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe w idealnej lokalizacji! Cena przed promocją 444 547 zł Udogodnienia: ochrona, videofon, plac zabaw Przynależności: wszystkie mieszkania posiadają balkon. Deweloper przewidział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jordanowska

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł47 m² 11 170,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem globfinanse Zadzwoń i umów się już dziś!   Alicja Oraczewska stylowe 2M na Zielonym Oporowie! Garderoba! Polecam Państwu na sprzedaż piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

1 590 000 zł114 m² 13 901 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Opiekun oferty: tel. English version you will find below. 3-pokojowy apartament, o powierzchni 115 m2 z tarasem oraz dwoma balkonami, położony jest na najwyższym piętrze, w 7-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdańsk,pomorskie

420 000 zł42 m² 9 983,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kupujący nie płaci podatku pcc w wysokości 2% (cesja) Najnowsza inwestycja jednego z wiodących deweloperów - Robyg - to propozycja dla osób pragnących zamieszkać w miejscu którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

319 704 zł38 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną przy ul. Architektów. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich pozwoliły nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcelińska

Poznań,wielkopolskie

759 000 zł57 m² 13 315,80 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57 m2 z bardzo dużym i słonecznym tarasem aż 32 m2 wraz z komórką lokatorską o pow. 3,7m2, 4 piętro, dwie windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odlewnicza

Wałbrzych,dolnośląskie

343 000 zł54 m² 6 351,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne, słoneczne mieszkanie na Piaskowej Górze (ul. Odlewnicza). Salon z wyjściem na balkon, otwarta kuchnia w zabudowie ze sprzętem agd, sypialnia z szafą w zabudowie oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

466 800 zł57 m² 8 189 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obywatelska

Łódź,łódzkie

525 000 zł62 m² 8 491,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nieruchomości Kłosek polecają: 3 rozkładowe pokoje w apartamentowcu na zamkniętym osiedlu. Opis szczegółowy: apartament położony na osiedlu Oaza nad Jasieniem, na 2-gim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Kraków,małopolskie

740 110 zł68 m² 10 884 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lotnictwa Polskiego

Poznań,wielkopolskie

576 000 zł64 m² 8 971,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na II piętrze w niskim IV-piętrowym bloku z 1995r. na os. Lotnictwa Polskiego na poznańskich Ogrodach. Na powierzchnię 64,20m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

285 000 zł33 m² 8 689,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Hubska- kawalerka-/=31m2 Media Miejskie-!tramwaj- na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,12 m2, przy ul. Hubskiej we Wrocławiu.! Mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze pięciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trybuny Ludów

Kraków,małopolskie

634 800 zł54 m² 11 699 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja - klucze w 2022 roku. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

329 000 zł37 m² 8 998,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

!Tylko u nas! Ofertą sprzedaży są klimatyczne 2 pokoje na poddaszu w Centrum. Lokal usytuowany jest na 4 piętrze wyremontowanej, zadbanej kamienicy. Okolica spokojna. W niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

459 990 zł48 m² 9 547,32 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru oferta mikołajkowa - rabat 800 zł/m2* kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

775 600 zł76 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Rożanowicza

Katowice,śląskie

749 900 zł100 m² 7 483,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Katowice - opt - ul. Rożanowicza. Do sprzedania mieszkanie składające się z 4 pokoi, oddzielnej widnej kuchni, łazienki razem z toaletą, pralnio suszarni/ garderoby. Do mieszkania przynależą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

324 450 zł52 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jar | watzenrodego | 2 pokoje | 51,50 m 2 Promocyjna cena - Zielony Zakątek - Jar - III kwartał 2023 Biuro Nieruchomości exhouse, jako wyłączny i oficjalny partner dewelopera zaprasza do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dziesięciny

Białystok,podlaskie

370 000 zł40 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie niespełna 40m2. Aneks kuchenny z pokojem dziennym, przestronna sypialnia, łazienka z wc i prysznicem, duży balkon typu loggia. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prandoty

Kraków,małopolskie

890 000 zł66 m² 13 452,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie z dwustronną ekspozycją w nowym budownictwie - Śródmieście. Zapraszam. Opis nieruchomości: przedstawiam Państwu ciekawe mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nadodrze

Opole,opolskie

525 000 zł62 m² 8 467,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3-pokojowe mieszkanie z bardzo dużym balkonem (loggia), piwnicą i wieloma udogodnieniami! Na sprzedaż bardzo ciepłe i rozkładowe mieszkanie w pobliżu centrum Opola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem

Rzeszów,podkarpackie

230 276 zł25 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgoda

Poznań,wielkopolskie

349 000 zł72 m² 4 857,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Polecam na sprzedaż duże, 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się w III-piętrowej kamienicy przy ul. Zgoda na poznańskim Górczynie. Na powierzchnię 71,85 m2 składają się: - 3 pokoje o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Panoramiczna

Szczecin,zachodniopomorskie

415 000 zł43 m² 9 730,36 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok 43 m2 usytuowane na 5 piętrze wysokiego budynku na Os. Panoramika w Szczecinie. Idealne do zamieszkania oraz pod inwestycję! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

489 000 zł39 m² 12 538 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Towarowa

Poznań,wielkopolskie

699 000 zł37 m² 18 694,80 zł/m²

 

Piętro:12/21

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w stanie deweloperskim, zakup od pierwszego właściciela. Oferta jest zwolniona z podatku pcc 2% - Sprzedający wystawia fv 8% na sprzedaż lokalu oraz fv 23% na miejsce parkingowe, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

639 300 zł61 m² 10 399 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

1 089 124 zł110 m² 9 915,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji | bez podatku | od dewelopera gotowe mieszkanie 5 pokojowe na północy Krakowa w dzielnicy Prądnik Biały. Zalety osiedla: duża przestrzeń miedzy budynkami siłownia zewnętrzna place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Owocowy Sad

Piaseczno,mazowieckie

829 000 zł83 m² 9 987,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie o wysokim standardzie, które idealnie sprawdzi się jako miejsce na długie lata. Cisza oraz dobra komunikacja to tylko początek zalet tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

490 000 zł43 m² 11 395,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w klimatycznej lokalizacji w Poznaniu - Rynku Śródeckim. Na powierzchnię 43m2 składają się: - pokój dzienny, - sypialna, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Haffnera

Sopot,pomorskie

2 600 000 zł145 m² 17 931 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Apartament W koronach drzew i kominkiem. Widok z okien na niebo, czerwone dachy pobliskich budynków, w sąsiedztwie morze i plaża, a do tego przytulne, przestronne, komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrzosowo

Wrzosowo,zachodniopomorskie

299 000 zł68 m² 4 397,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż prezentujemy mieszkanie o powierzchni 68 m2 zlokalizowane w miejscowości Wrzosowo, 2 km od nadmorskiej miejscowości Dziwnówek w powiecie kamieńskim. Wrzosowo poprzez zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

518 500 zł61 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022