dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Herbsta

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł30 m² 12 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Kawalerka 30,9 mkw, stan prawny - odrębna własność lokalu z Księgą Wieczystą, uregulowany stan prawny gruntów. Mieszkanie 1-pokojowe duży pokój z wnęką i balkonem francuskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

541 029 zł42 m² 12 909 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do prezentacji! 6min spacerem do stacji wkd Raków - Czas dojazdu do Centrum 10min 1,9 km do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

566 723 zł44 m² 12 977 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

865 001 zł87 m² 9 941 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Zapraszam do prezentacji! *** Możliwość wyboru piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

303 748 zł32 m² 9 352 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji , bez dodatkowych kosztów! Nie współpracuje z pośrednikami! Zapraszam do prezentacji! Świetna lokalizacja: 8min do Pętli tramwajowej Łostowice Świętokrzyska, tylko 4 przystanki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

427 123 zł60 m² 7 119 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów,- Nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czaki

Warszawa,mazowieckie

800 000 zł45 m² 17 777,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwupokojowe mieszkanie na Żoliborzu, blisko stacji metra Marymont (ul. Hanki Czaki) Mieszkanie składa się z: salon z aneksem kuchennym - 23 mkw. sypialnia - 11 mkw. hall - 7 mkw., łazienka - 4 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

410 422 zł50 m² 8 202 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

440 686 zł54 m² 8 155 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów, akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

355 300 zł39 m² 9 075 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

591 254 zł74 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Kupując mieszkanie na rynku wtórnym musisz zapłacić do Urzędu Skarbowego podatek od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Letnicka

Gdańsk,pomorskie

602 117 zł61 m² 9 876 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Możliwość wyboru piętra, w ofercie mieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Małopolska

Miastko,pomorskie

378 000 zł104 m² 3 639,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1929

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie w Miastku. Nieruchomość ma powierzchnię 103,87m2, czyli tyle ile mniejszy domek jednorodzinny! Składa się ona z : -dużego, jasnego salonu -dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

327 780 zł36 m² 9 218 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Andersena

Ząbki,mazowieckie

670 000 zł67 m² 9 940,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Szukasz mieszkania dla siebie lub pod wynajem w nowym budownictwie w Ząbkach? Mamy dla Ciebie 3 pokoje z ogromnym tarasem i 2 miejscami w garażu podziemnym przy ul. Christiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Prawobrzeże

Szczecin,zachodniopomorskie

580 000 zł75 m² 7 723,04 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do kupienia mieszkanie z ogrodem i garażem na os. Słonecznym. Mieszkania 3 pokojowe, do własnej aranżacji. Oferta na wyłączność. W cenie mieszkania ogród z altanką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

447 142 zł63 m² 7 061 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

529 000 zł46 m² 11 540,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji na os.Cis w Gdyni na Cisowej o pow. 45,84m2. Deweloper Euro Styl, budynek z 2021r.z windą. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

400 273 zł51 m² 7 848 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

401 392 zł55 m² 7 269 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

684 700 zł53 m² 12 919 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smoluchowskiego

Wrocław,dolnośląskie

594 004 zł86 m² 6 915,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wybrzeże Wyspiańskiego politechnika/grunwaldzki 3M Lokalizacja Top! Na sprzedaż duże, ładne mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni 83 mkw- znajdujące się na 3 piętrze. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

591 254 zł74 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

303 123 zł35 m² 8 609 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

321 100 zł33 m² 9 727 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

275 080 zł30 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną przy ul. Architektów. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich pozwoliły nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

345 200 zł40 m² 8 628 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

419 086 zł53 m² 7 845 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

358 680 zł43 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

299 000 zł24 m² 12 547,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku i dodatkowych opłat Budynek: 5 piętrowy miejsca postojowe w garażu podziemnym + komórki lokatorskie inwestycja gotowa grunt we własności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

410 422 zł50 m² 8 202 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

309 100 zł32 m² 9 522 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

321 100 zł33 m² 9 727 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Kraków,małopolskie

598 480 zł75 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 4-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym (istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

591 254 zł74 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Karmelicka

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł25 m² 15 960 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ciche, słoneczne oraz w genialnej lokalizacji mieszkanie znajdujące się na Muranowie przy ul. Karmelickiej. Mieszkanie o powierzchni bliskie 25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Tczew

Tczew,pomorskie

220 500 zł34 m² 6 483 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

****** Nie współpracuję z agencjami nieruchomości ****** Zakup bez podatku pcc 2% i bez dodatkowych kosztów, możliwy zakup na kredyt. Możliwy zakup na kredyt. Posiadam również większe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

486 743 zł68 m² 7 121 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

345 199 zł40 m² 8 604 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

453 200 zł54 m² 8 449 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa