dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dworkowa

Warszawa,mazowieckie

1 990 000 zł145 m² 13 724,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe mieszkanie ( apartament ) o pow. 145 m2 na Mokotowie Świetna lokalizacja ,bardzo blisko łazianki królewskie , park morskie oko , park promenada Forma własności -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Główna

Poznań,wielkopolskie

384 800 zł42 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 2 pokojowe na Poznańskim Nowym Mieście W okolicy park oraz tereny rekreacyjne. Parter w budynku z windą. Powierzchnia : 41,60 m2 Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Knurów

Knurów,śląskie

215 000 zł43 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna cena tylko 215 tys zł do negocjacji W centrum knurowa, 1 piętro Z balkonem! Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w bloku w Centrum Knurowa o pow. ok. 43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Nowe Miasto Lubawskie

Nowe Miasto Lubawskie,warmińsko-mazurskie

585 000 zł292 m² 2 003,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1920

Youhouse prezentuje: kamienica w Kamienica w centrum Nowego Miasta Lubawskiego składająca się obecnie z 4 mieszkań i 2 lokali handlowych. Stan wnętrz jest zróżnicowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

348 000 zł61 m² 5 704,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Budynek 8c II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie pierwszy kwartał 2023r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

638 000 zł66 m² 9 674 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne mieszkanie trzypokojowe z loggią, o powierzchni 65,95 m2, usytuowane w spokojnej okolicy na Nowym Mieście, nieopodal jeziora maltańskiego. Lokal znajduje się na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stolema

Gdańsk,pomorskie

959 000 zł73 m² 13 065,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować przestronne i jasne 4 pokojowe mieszkanie w Gdańsku - Piecki-Migowo, o powierzchni użytkowej 73,40 m2. Mieszkanie W pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Łódź,łódzkie

295 000 zł44 m² 6 735,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (43,8 mkw.) w czteropiętrowym bloku, zlokalizowane przy ul. Wojska Polskiego w Łodzi. Nieruchomość składa się z: - pokoju dziennego - sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orłowska

Gdynia,pomorskie

1 149 000 zł79 m² 14 544,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Bliskość morza, orłowskiego molo, terenów zielonych i spacerowych, z nadmorską tawerną; a jednocześnie pełen dostęp do infrastruktury handlowo-usługowej (pobliski ch Klif, centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Warszawa,mazowieckie

539 000 zł47 m² 11 468,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Ciekawa oferta na starych bielanach! atrakcyjna cena! Dwupokojowe, dwustronne mieszkanie z ekspozycją okien na Północ i Południe. Lokal składa się z pokoju 18m2 z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

394 209 zł56 m² 6 979,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,48 m2 usytuowane na parterze w niskiej zabudowie szeregowej. Inwestycja zlokalizowana będzie w niedalekiej odległości od centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Kraków,małopolskie

429 000 zł41 m² 10 463,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Lokalizacja: łagiewniki- borek Fałęcki Liczba pokoi: 2 Powierzchnia: 41m2 Cena: 429 000 zł Oferuję mieszkanie o powierzchni 41 m2. Łagiewniki- borek Fałęcki, ul. Łukasińskiego. Nowa niska cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

660 908 zł41 m² 16 230,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji. Bez podatku pcc. Termin oddania IV kwartał 2024 roku. Dwupokojowe, nowe mieszkanie na Ursynowie. Salon z aneksem kuchennym 19,25 mkw. Sypialnia 10,8 mkw. Blisko komunikacji, m.in. metro M1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ciszewskiego

Warszawa,mazowieckie

881 239 zł57 m² 15 430,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji. Bez podatku pcc. Termin oddania IV kwartał 2024 roku. Trzypokojowe, nowe mieszkanie na Ursynowie. Salon z aneksem kuchennym 20,64 mkw. Dwie sypialnie 11,41 i 12,19 mkw. Dwie loggie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plebiscytowa

Gliwice,śląskie

195 000 zł38 m² 5 119,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy Państwu mieszkanie mieszczące się w Gliwicach przy ul. Plebiscytowej. W skład dwupokojowego mieszkania o powierzchni 38m 2 wchodzą dwa niezależne pokoje , kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

825 000 zł60 m² 13 731,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Czy to mieszkanie jest dla Ciebie? poniżej znajdziesz odpowiedź Jeżeli potrzebujesz mieszkania, które jest jasne i przestronne, gdzie będziesz mógł cieszyć się pełnią życia to zapewne jesteś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

398 000 zł38 m² 10 337,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Bielany przy stacji metra Wawrzyszew-idealna propozycja dla szukających 2 pokojowego mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji. Doskonałe pod inwestycje, dostępem do pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Poznań,wielkopolskie

489 000 zł47 m² 10 338,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mam przyjemność prezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m2 na osiedlu Wichrowe Wzgórze. Będzie ono idealne dla rodziny lub pod wynajem. Jest to znakomita propozycja jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

567 689 zł61 m² 9 364,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwe wykończenie pod klucz Funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem i dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawia

Wrocław,dolnośląskie

324 500 zł25 m² 12 826,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja realizowana na krzykach przy ul. Pawia 37 Piękne mieszkania w zrewitalizowanym folwarku na Wojszycach. Dzięki współpracy z konserwatorem zabytków, cała zabudowa zachowa unikatową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

374 670 zł36 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2 pokoje na nowym osiedlu. Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez podatku pcc. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia oraz własnej aranżacji. Możliwość wykończenia pod klucz - warunki do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białostocka

Łódź,łódzkie

448 000 zł57 m² 7 859,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie zlokalizowane w Łodzi na Chojnach przy ulicy Białostockiej. 1 piętro w czteropiętrowym bloku. Blok został oddany do użytku pod koniec 1994 roku. Komfortowe, szerokie klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionu AK Karpaty

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł48 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Sprzedam bezpośrednio, dziękuję za współpracę biurom nieruchomości. Ciche, bardzo jasne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze, ekspozycja wschodnia. Budynek z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Kraków,małopolskie

375 000 zł39 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- lokalizacja: os Albertyńskie Nowa Huta - Powierzchnia: 39,3 m2 - Liczba pokoi: 2 - Cena: 375 000 zł Tylko u nas! Kompaktowe mieszkanie dla rodziny. Sam środek Nowej Huty. Ekspozycja na trzy strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Grunwaldzka

Gdańsk,pomorskie

666 000 zł58 m² 11 482,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,7m2, przy ul. Grunwaldzkiej, gdańsk Oliwa. W skład mieszkanie wchodzą: - 3 oddzielne pokoje - kuchnia - łazienka - wc - balkon Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielkopolska

Gdynia,pomorskie

378 000 zł48 m² 7 855,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

3 pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji w kamienicy z cegły z lat 30- tych, na trzecim ostatnim piętrze przy ul. Wielkopolskiej w dzielnicy Gdynia Orłowo. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Świętochłowice,śląskie

175 000 zł38 m² 4 605,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W dniach 14 - 22.01 przebywam na urlopie. Oferuję Państwu do sprzedaży słoneczne 2-pokojowe mieszkanie w Świętochłowicach, centrum ul. Polna. Lokal ma powierzchnię 38 m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olimpijska

Gdańsk,pomorskie

339 000 zł41 m² 8 268,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do kontaktu Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w niskiej i kameralnej zabudowie. Mieszkanie dwustronne o powierzchni 40,17 mkw, składa się z - 2 pokoi: salon z aneksem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łozy

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł45 m² 12 281,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania blisko od morza? atuty: - salon z balkonem od słonecznej południowej strony - 10 minutowy spacer nad morze - położenie 3 minuty od tramwaju - 2 oddzielne pokoje + oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hubego

Toruń,kujawsko-pomorskie

449 000 zł42 m² 10 690,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości 3parts Partner home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania , znajdującego się w niskim 2 piętrowym bloku z 2016 r. na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Toruń,kujawsko-pomorskie

247 000 zł49 m² 5 040,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

***** Tylko u nas ***** Przedstawiam ofertę sprzedaży 2 pokojowego, rozkładowego i dwustronnego mieszkania usytuowanego na czwartym piętrze bloku, ul. Okólna. W pobliżu Lidl, targowisko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wybickiego

Kraków,małopolskie

5 500 000 zł100 m² 55 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

- lokalizacja: krowodrza - Powierzchnia: ok 85 m2 - Liczba pokoi: do indywidualnego ustalenia - Cena: 550 tys. zł Świetna okazja pod inwestycję. Stan surowy zamknięty. Drugie piętro w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Zygmunta Krasińskiego

Kraków,małopolskie

1 690 000 zł103 m² 16 470,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1934

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na Al. Krasińskiego, dzielnica Stare Miasto, na pierwszym piętrze pięciopiętrowej kamienicy z 1934 roku, w najbardziej atrakcyjnej okolicy miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

398 000 zł54 m² 7 370,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Makler poleca mieszkanie na bartodziejach Mieszkanie o powierzchni 54 m składa się z salonu z balkonem, dwóch sypialni, łazienki, wc i korytarza. Lokal przestronny , gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mała Andrzeja

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

159 951 zł33 m² 4 845,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa nieruchomość, ponadprzeciętna jakość, duży metraż kawalerki! Samo centrum! Wymienione instalacje w budynku i co za tym idzie - gwarancja, że możesz spać spokojnie! Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Świętochłowice,śląskie

188 000 zł39 m² 4 870,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W dniach 14 - 22.01 przebywam na urlopie. Oferuję Państwu do sprzedaży słoneczne 2 pokojowe mieszkanie w Świętochłowice, piaśniki, ul. Powstańców Śląskich. Lokal ma powierzchnię 38,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Norwida

Legionowo,mazowieckie

270 000 zł31 m² 8 737,86 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka o powierzchni 30,9 m2 usytuowana na 4 piętrze w wysokim budynku z lat 80-tych zlokalizowana w Legionowie przy ulicy Norwida. Na powierzchnię mieszkania składa się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Harcerska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

249 000 zł63 m² 3 952,38 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania typu m-5, o powierzchni użytkowej 63m2, składające się z czterech pokoi, kuchni ,łazienki, do mieszkania przynależna jest piwnica. Po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żwaków

Tychy,śląskie

394 640 zł49 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ofertą jest mieszkanie na 2 piętrze w bloku o pow. użytkowej 49,33 m2 (tychy -żwaków). Stan deweloperski. Mieszkanie zlokalizowane jest na cichym i spokojnym osiedlu otoczonym zielenią (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł36 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż słoneczne i bardzo zadbane 2 -pokojowe mieszkanie na Wyżynach. Lokal składa się z: - pokój 14m2 z wyjściem na balkon, - pokój 7m2, - kuchnia 6,5 m2, - łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fieldorfa Nila

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł57 m² 8 963,09 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56,9 m2, w skład którego wchodzi widna kuchnia, 3 oddzielne pokoje z balkonem, łazienka z wanną, oddzielne wc oraz przedpokój. Mieszkanie.