dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 031 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 031 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Twarda

Gdańsk,pomorskie

659 000 zł60 m² 10 934,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Idealne mieszkanie dla osób ceniących sobie komfort łatwej komunikacji z każdym punktem w mieście, a jednocześnie chcą zamieszkać w komfortowym i przestronnym mieszkaniu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

377 551 zł42 m² 8 919,23 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe w idealnej lokalizacji! Cena przed promocją 432 485 zł Udogodnienia: ochrona, videofon, plac zabaw Przynależności: wszystkie mieszkania posiadają balkon. Deweloper przewidział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Floriana

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

487 000 zł58 m² 8 440,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego 2 pokojowego mieszkania w Ożarowie Mazowieckim. Bardzo dobrze zlokalizowane z dobrą infrastrukturą komunikacyjną, handlową, oświatową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola Duchacka

Kraków,małopolskie

548 000 zł52 m² 10 538,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ustawne trzypokojowe w kameralnej inwestycji Mamy przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe wykończone mieszkanie w kameralnej inwestycji na sprzedaż, wola Duchacka. Komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolarska

Gdańsk,pomorskie

489 000 zł60 m² 8 085,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 60, 48 mkw na nowym osiedlu, w kameralnej szeregowej zabudowie. Mieszkanie posiada osobne wejście, poddasze do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

784 363 zł99 m² 7 944,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesną inwestycję mieszkaniową położoną w zachodniej części Bydgoszczy, w dzielnicy Miedzyń. Znajduje się ona w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lotnicza

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł53 m² 8 660,38 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie dwu pokojowe z balkonem, po kapitalnym remoncie, tuż przy Parku Pilczyckim i Stawie Pilczyckim przy którym można odpoczywać w upalne dni, wokół dużo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł37 m² 9 594,59 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie do remontu , dwupokojowe z balkonem o powierzchni 37,46 m2. Mieszkanie znajduje się we Wrocławiu na ulicy Dobrej ( Boczna Legnickiej w okolicy placu Jana Pawła II).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilczak

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł32 m² 6 317,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Biuro Makler poleca mieszkanie w bardzo atrakcyjnej cenie! Przedmiotem oferty jest mieszkanie dostępne od zaraz zlokalizowane na Okolu w budynku parterowym. Mieszkanie ma powierzchnię 31m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawiła

Kraków,małopolskie

469 000 zł44 m² 10 659 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Więcej informacji Mail: wszystkie oferty na stronie: jeśli szukasz gotowego lokalu mieszkalnego dla siebie i swojej rodziny, lub lokalu na wynajem z dużym tarasem i dużą przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymały

Bytom,śląskie

239 000 zł63 m² 3 817,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**** mieszkanie na sprzedaż - 3 pokoje - bytom stroszek **** balkon Przedstawiam Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny , położony przy ulicy Szymały ( os. Ziętka ) w dzielnicy Bytomia - mianowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Styczyńskiego

Gliwice,śląskie

440 000 zł96 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie, zlokalizowane na parterze niskiego, docieplonego i zadbanego budynku przy ul. Styczyńskiego. W skład 96 metrowego mieszkania wchodzą 4 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Lublin,lubelskie

250 000 zł35 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Lublin, przy ulicy Przyjaźni. Powierzchnia nieruchomości wynosi 35 m2. Mieszkanie posiada 2 pokoje, kuchnię oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piłsudskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

470 000 zł82 m² 5 735,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie po kapitalnym remoncie! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o pow. 81,95 m2 położone przy ul. Piłsudskiego w Koszalinie. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 2 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

300 000 zł58 m² 5 144,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu na sprzedaż ładne, słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Nieruchomość usytuowana jest na 3 piętrze w bloku na osiedlu XXX-Lecia, położona w Gryficach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Gdańsk,pomorskie

459 000 zł43 m² 10 674,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie 43m na gdańskiej Żabiance przy ul. Tysiąclecia. Mieszkanie położone jest 700m od morza i 300m od Parku Regana. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

485 244 zł45 m² 10 783,20 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym (istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Prądocin

Prądocin,kujawsko-pomorskie

348 000 zł58 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Promocja na budynek nr 1 II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł56 m² 7 131,37 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 55,95m2, położone na 2 piętrze bloku mieszkalnego. Lokal składa się z 3 pokojów, osobnej kuchni, łazienki z wanną oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Opoczno,łódzkie

249 000 zł45 m² 5 484,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

***biuro Nieruchomości Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować w dobrej lokalizacji mieszkanie na parterze o powierzchni 45,40m2*** Myślisz o swoim mieszkanku, chciałbyś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Radom,mazowieckie

239 000 zł40 m² 5 908,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w Radomiu w centrum o powierzchni 40,45m. Nieruchomość usytuowana jest na 3 piętrze niskiego bloku. Teren ogrodzony, brama na pilota. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Metalchem

Opole,opolskie

377 000 zł64 m² 5 854,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż - mieszkanie 3-pokojowe ok. 64,40 m2. bardzo dobry standard, duży balkon, niski blok, opole - Metalchem Proponujemy Państwu wyremontowane, przestronne mieszkanie o pow. użytkowej 64,43 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

442 378 zł49 m² 9 066,98 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3-pokojowe na Ratajach. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - Pakiet Home Smart i antysmogowy w prezencie - Wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Akademickie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

521 000 zł59 m² 8 830,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro Makler poleca: mieszkanie zlokalizowane na nowym, kameralnym osiedlu w Fordonie. Teren zamknięty, położony w otoczeniu lasu! Nowoczesne budynki, przemyślana i funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Wrocław,dolnośląskie

850 000 zł113 m² 7 542,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

10 minut piechotą na Rynek, 15 minut spacerem na plac Grunwaldzki, 10 minut do Wroclawii, 10 minut i jesteś w parku, na łące, nad rzeką! Ul. Pułaskiego Twoje stylowe miieszkanie, dochodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Ruda Śląska,śląskie

290 000 zł53 m² 5 461,39 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W dniach 14 - 22.01 przebywam na urlopie. Oferta wyłącznie W kk nieruchomości! dla biura nieruchomości. Oferuję Państwu do sprzedaży słoneczne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł68 m² 8 792,02 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji I podatku pcc for english, please call or leave an inquiry Przedstawiam Państwu 4-pokojowe mieszkanie z balkonem od południa, powstające w ramach inwestycji ulokowanej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł62 m² 8 693,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane obok Parku Tołpy / , zielono, przyjemnie. tel. Mieszkanie Z pokojami osobnymi, niezależnymi dwustronne Z możliwościami aranżacji Ogrzewanie z miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sudecka

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł65 m² 9 229,58 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Polecam do sprzedaży przestronne, rozkładowe, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie na Krzykach.Mieszkanie w budynku z 1991r, o powierzchni 64.90m2, na 2 pietrze w budynku 7p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ugory

Gdańsk,pomorskie

260 000 zł30 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe przy ul. Ugory, niedaleko plaży na Stogach o powierzchni 30 m . Znajduje się ono na parterze w 2-piętrowym domu wielorodzinnym bez windy z 1968 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Brynów

Katowice,śląskie

462 578 zł52 m² 8 811,01 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkania z rynku pierwotnego w najlepszej lokalizacji w Katowicach. Nowoczesne osiedle, które łączy bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych!bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piwna

Gdańsk,pomorskie

2 000 000 zł71 m² 28 011,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1946

Apartament pracujący w systemie najmu dobowego, zlokalizowany jest w samym sercu Gdańskiej Starówki. To oferta dla wymagającego Inwestora, chcącego pomnażać zainwestowany kapitał. Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilczycka

Kiełczów,dolnośląskie

189 000 zł41 m² 4 644 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

5 km od wrocławia W doskonałej lokalizacji kiełczów ul. Wilczycka brak problemu Z parkowaniem_miejsca na podwórku Oferuję Państwu do sprzedaży i zachęcam do zakupu mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

338 000 zł38 m² 8 808,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Hanasiewicza w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 38,37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

899 000 zł76 m² 11 829 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Apartament z widokiem na panoramę miasta zlokalizowany w samym centrum przy ul. Jurowieckiej. Rozkład pomieszczeń: - korytarz, - aneks kuchenny i salon z wyjściem na balkon, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mała Andrzeja

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

139 000 zł23 m² 5 965,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa nieruchomość, ponadprzeciętna jakość, 2 pokoje! Samo centrum! Wymienione instalacje w budynku i co za tym idzie - gwarancja, że możesz spać spokojnie! Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

349 000 zł58 m² 6 017,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w centrum Miasta. Budynek rodzaju: kamienica. Powierzchnia nieruchomości wynosi 58 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

269 999 zł20 m² 13 493,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Hit! Kawalerka ul. Borowska/uniwersytet Medyczny!. Kawalerka w centrum do remontu! Najtańsze mieszkanie w centrum miasta Niski blok elewacja po remoncie Ogrzewanie miejskie Balkon i piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białystok,podlaskie

730 000 zł73 m² 9 937,38 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wygodne mieszkanie zlokalizowane na ul. Sybiraków os. Piasta (blisko centrum miasta). Powierzchnia mieszkania wynosi 73,48 m . Rozkład mieszkania: - korytarz, - salon z aneksem kuchennym, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

298 900 zł47 m² 6 359,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy na sprzedaż dwustronne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o pow. 47m , położone na ostatnim piętrze, czteropiętrowego bloku na Kapuściskach. Powierzchnia mieszkania pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sojowa

Gdynia,pomorskie

399 000 zł36 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie o powierzni 35 m2 to jeden pokój, jasna osobna kuchnia, urządzona łazienka z kabiną prysznicową i miejscem na pralkę, przedpokój z miejscem na szafę. Mieszkanie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona