dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 039 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 039 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kniaziewicza

Wrocław,dolnośląskie

598 000 zł65 m² 9 241,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy w centrum Wrocławia. Wersja Ukraińska poniżej Urzekają cię kamienice ze swoją historią i bogactwem zdobienia? Cenisz sobie komfort mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

179 000 zł20 m² 8 905,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Kawalerka o powierzchni 20.1m2 na 3 piętrze w 4 piętrowej kamienicy na Niebuszewie bezpośrednio przy Parku Kasprowicza i Jasnych Błoni. Lokal około roku temu przeszedł generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urocza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

229 000 zł38 m² 6 026 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukacie Państwo mieszkania dla siebie, a może planujecie zakupić nieruchomość inwestycyjną? Proponuję mieszkanie dwupokojowe z balkonem w świetnej lokalizacji! Mieszkanie usytuowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wyścigowa

Warszawa,mazowieckie

859 000 zł60 m² 14 379 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

*** umowa przedwstępna*** Słoneczne, klimatyzowane, dwupokojowe mieszkanie z ogromnym tarasem, balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym, usytuowane na 7 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wieśniacza

Warszawa,mazowieckie

681 000 zł61 m² 11 250,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem o powierzchni 74,80 m2, w nowej inwestycji na Warszawskim Bemowie. Powierzchnia lokalu - 60,53 m2 w tym 2 sypialnie (9,98 m2 i 8,10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

550 621 zł44 m² 12 468,80 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz * teraz rabat 30000 zł cena transakcyjna 520621zł Mieszkanie na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

647 900 zł44 m² 14 772 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o pow. 43,86 m2, zlokalizowane na 2 piętrze z 6 w ścisłym centrum Wrocławia. Wśród atutów prezentowanej nieruchomości należy wymienić praktyczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Smulikowskiego

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł95 m² 23 046,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie 4 pokojowe, trzecie piętro w ścisłym centrum Warszawy. Mieszkanie dwustronne z dwoma balkonami. W okolicy liczne punkty gastronomiczne, sklepy. Pomieszczenia: - salon otwarty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł42 m² 11 161,80 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na Sprzedaż! Mieszkanie 41,66m2 Bielany, ul. Broniewskiego 99 Mieszkanie po odświeżeniu w dobrej cenie! W skład mieszkania wchodzą dwa oddzielne nieprzechodnie pokoje, oddzielna jasna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Siedlce

Gdańsk,pomorskie

799 000 zł56 m² 14 267,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szanowni Państwo, na sprzedaż oferujemy trzypokojowe własnościowe mieszkanie w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic Gdańska. Nieruchomość położona w zielonej, cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstytucji 3 Maja

Starachowice,świętokrzyskie

457 000 zł86 m² 5 313,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1942

Przedstawiam ofertę 3 - pokojowego mieszkania położonego na parterze, przy ul. Konstytucji 3-go Maja w Starachowicach. Mieszkanie usytuowane w topowej lokalizacji miasta Starachowice. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dymka

Poznań,wielkopolskie

566 978 zł67 m² 8 475 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne i wygodnie mieszkanie 3 pokojowe. Już oddane do użytku - dostępne od ręki W bezpośredniej okolicy jeziora Maltańskiego 100m do przystanków tramwajowych i autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rembertowska

Poznań,wielkopolskie

599 000 zł60 m² 10 050,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Jeśli szukasz nowoczesnego mieszkania w spokojnej okolicy, tuż przy parku to mieszkanie jest dla Ciebie! Prezentuję 3-pokojowe mieszkanie, w pełni wyposażone, idealne dla rodziny. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obroki

Katowice,śląskie

259 000 zł48 m² 5 395,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Obroki 63a (os. Witosa) ( obecnie 2 pokoje) Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju ( 1 przechodni).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jahna

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł62 m² 8 809,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie o powierzchni 62,32 m2 położone na Osiedlu Malowniczym to idealny wybór dla rodziny z dziećmi lub jako inwestycja pod wynajem. Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Polkowice,dolnośląskie

177 000 zł39 m² 4 503,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39,30 m2, w bloku na parterze położone przy ulicy Kolejowej w Polkowicach. Okolica otoczona zielenią. Nie brakuje w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

552 500 zł29 m² 19 012,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż atrakcyjny apartament jednopokojowy z aneksem kuchennym oraz łazienka w znakomitej lokalizacji 250 metrów do plaży. Mieszkanie jest wykończone i wyposażone, a tym samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Środmieście

Katowice,śląskie

482 562 zł63 m² 7 660,93 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkania z rynku pierwotnego w najlepszej lokalizacji w Katowicach. Nowoczesne osiedle, które łączy bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych!bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Reja

Władysławowo,pomorskie

649 896 zł58 m² 11 191,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament w znakomitej lokalizacji. Dostępny od zaraz! Klucze otrzymasz od razu po zawarciu umowy! Zdjęcia przedstawiają stan faktyczny apartamentu! Nie są to wizualizacje! Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Dzielnica XIV Czyżyny

Kraków,małopolskie

589 500 zł59 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - czyżyny ok Centrum Handlowego M1 prowizja 0% doskonała lokalizacja W atrakcyjnej cenie! szeroki wybór mieszkań od 1-4 pokojowych również mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zaświat

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

464 200 zł63 m² 7 368,25 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Makler nieruchomości gorąco poleca Państwu bardzo przestrzenny apartament usytuowany na parterze nowego bloku na osiedlu zielony las przy ul. Zaświat, który znajduje się z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Curie-Skłodowskiej

Gdynia,pomorskie

459 000 zł62 m² 7 439,22 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis budynku: zadbany, wysoki blok, klatka schodowa zabezpieczona domofonem, wyposażony w nową windę cichobieżną. Przed budynkiem są ogólnodostępne miejsca postojowe. Z trzech stron.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Flisykowskiego

Gdańsk,pomorskie

555 000 zł50 m² 11 122,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie: mieszkanie wykończone pod klucz, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Gdańsk - Jasień. Zaciszna i spokojna okolica! 100 metrów od akwenu Świętokrzyska II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łomianki

Łomianki,mazowieckie

583 000 zł69 m² 8 494,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja usytuowana jest w centrum Łomianek w sąsiedztwie niskiej zabudowy. Wewnątrz osiedla zaplanowano 3 szeregi domów dwukondygnacyjnych. Na każdej kondygnacji znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Brzesko,małopolskie

279 000 zł57 m² 4 920,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,7 m2 + 24,3 m2 pow. pomieszczeń przynależnych (garaż i pomieszczenie gospodarcze) + strych. Znajduje się ono na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł48 m² 8 382,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaprezentowania Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania na poznańskich Winogradach, przy os. Przyjaźni. Metraż mieszkania to 47.6m2. W jego skład wchodzi: - przedpokój - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czeska

Stargard,zachodniopomorskie

379 000 zł72 m² 5 263,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe o pow. 678 m.kw. z dużym balkonem, położone na I piętrze niskiego bloku na Os. Chopina w Stargardzie. Nieruchomość składa się z: - 4 rozkładowe pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Środmieście

Katowice,śląskie

333 460 zł33 m² 10 111 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kwarciana

Kielce,świętokrzyskie

493 500 zł47 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Piękny apartament zlokalizowany W uroczym miejscu kielc. Budynek: mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku - prestiżowej inwestycji Nowy Baranówek. Budynek wykonany z najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

279 000 zł49 m² 5 647,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 - tychy osiedle "g" poszukujesz swojego M4 - to jest dla ciebie! Jest to mieszkanie położone na parterze w wieżowcu o pow. użytkowej 47 m2. Mieszkanie to: 3 pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Warszawa,mazowieckie

1 599 000 zł85 m² 18 811,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Polecamy 3 pokojowe bardzo ustawne na Żoliborzu Kamienica przedwojenna z 1929 r, cegła Wysokość 3,15 m Ekspozycja południowo-wschodnia i północna Okna sypialni od zielonego dziedzińca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Seredyńskiego

Gdańsk,pomorskie

739 000 zł99 m² 7 464,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

! nowa oferta! Aktualnie zakup nieruchomości tylko z najemcami ( gotowy biznes ) aktualnie obowiązuje umowa najmu. Mieszkanie inwestycyjne blisko Długich Ogrodów w Gdańsku Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Leszczynki

Gdynia,pomorskie

490 000 zł53 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Oferujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,2 mkw w Gdyni w dzielnicy Leszczynki. Mieszkanie składa się z: - osobnej kuchni z dużym oknem - łazienki - dwóch sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

570 000 zł49 m² 11 632,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie W znakomitej lokalizacji - wielicka przy urzędzie miasta - Z garażem I komórką. N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Milczańska

Poznań,wielkopolskie

629 000 zł69 m² 9 178 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Serdecznie zapraszam na prezentację mieszkania 3 pokojowego, położonego na poznańskich Ratajach. Brak podatku pcc. Wynagrodzenie biura pokrywa Sprzedający. Nieruchomość o powierzchni ok. 68,53 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

859 000 zł130 m² 6 607,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż szereg skrajny na nowym osiedlu. Dom gotowy, sprzedaż bez prowizji. Zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów:. Szereg posiada dwa poziomy: parter: salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowopogońska

Sosnowiec,śląskie

319 000 zł36 m² 8 938,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dzień otwarty piątek godz. 17:00-19:00 lokalizacja: sosnowiec, nowa Pogoń ul. Nowopogońska 34 Przyjdź niezobowiązująco, zobacz i złóż swoją ofertę mieszkanie na nowym osiedlu - kameralny blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perzyńskiego

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł48 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48m2, usytuowane na parterze w niskim bloku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. NA powierzchnię mieszkania składa się: - widna kuchnia, - 3 pokoje, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

940 000 zł68 m² 13 823,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Jeśli szukasz 3-pokojowego, doskonale urządzonego i gotowego do wejścia mieszkania, mamy dla Ciebie propozycję - wykończony w bardzo wysokim standardzie apartament w Bronowicach Wielkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Strzegom,dolnośląskie

155 000 zł40 m² 3 875 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości przedstawia bezczynszowe mieszkanie w Strzegomiu o powierzchni 40m2. Mieszkanie posiada oddzielną kuchnie z oknem, łazienkę z oknem oraz pokojami z oknami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

469 000 zł44 m² 10 659,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2 w inwestycji zlokalizowanej na Górce Narodowej. Dokładna lokalizacja: ul. Stefana Banacha. Mieszkanie o metrażu 44m2 składa.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij