dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 050 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 050 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Malczewskiego

Gdańsk,pomorskie

1 299 000 zł124 m² 10 475,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowe, rodzinne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji! 3 pokoje z potencjałem aranżacyjnym! Spacerem do Starego Miasta w Gdańsku! Serdecznie zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Żeromskiego

Gdynia,pomorskie

1 400 000 zł94 m² 14 839,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: apartament położony jest w samym centrum Gdyni - miejscu, gdzie splatają się morskie tradycje i miejski pęd życia. Blisko centrum, morza, blisko miejskich atrakcji i wygód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poligonowa

Lublin,lubelskie

394 000 zł34 m² 11 588,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuje Państwu mieszkanie w Nowym budownictwie, świeżo wykończone. - lokalizacja: lublin, poligonowa-Czechów, apartamenty Poligonowa - Mieszkanie: 2 pokojowe z aneksem - 33,94m2 - Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Knurów

Knurów,śląskie

356 516 zł47 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu do sprzedaży nowe mieszkanie w Knurowie,składające się z salonu z aneksem kuchennym,pokoju,łazienki oraz przedpokoju w stanie deweloperskim zlokalizowane na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Górnośląska

Łaziska Górne,śląskie

229 000 zł47 m² 4 899,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponosi kosztów obsługi revelio! - istnieje możliwość dzierżawy ogródka tuż przy budynku - teren wokół kamienicy ogrodzony - mini plac zabaw w cieniu drzew - 5 minut do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bielskiego

Przemyśl,podkarpackie

270 000 zł64 m² 4 218,75 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie w Przemyślu przy ulicy Bielskiego (os. Rycerskie). Mieszkanie jest na 1-wszym piętrze w 10 piętrowym bloku z windą. Do mieszkania przynależy piwnica. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

289 000 zł34 m² 8 425,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Rezerwacja! Szukasz 2-pokojowego, w pełni wyposażonego mieszkania znajdującego się w świetnej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiam Państwu mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niemcewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

289 000 zł44 m² 6 568,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy w dzielnicy Niebuszewo. Mieszkanie znajduje się na podwyższonym parterze. Przynależy do niego piwnica oraz dostęp do strychu. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Centrum

Białystok,podlaskie

327 000 zł32 m² 10 218,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Słoneczna kawalerka 32 m2, niemal w samym centrum miasta, i piętro w niskim bloku po termomodernizacji, kilka kroków od Rynku Kościuszki. Mieszkanie przeszło gruntowny remont w 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meiera

Kraków,małopolskie

489 000 zł52 m² 9 328,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

TA oferta W naszym biurze 4 przystanki od Uniwersytetu Rolniczego 8 przystanków od agh 30 minut od Centrum Miasta - Prądnik Czerwony - Meiera. Koniecznie Zobacz. Odjeżdżają Autobusy linii 137,503,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

115 000 zł52 m² 2 220,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| biuro Nieruchomości willa prezentuje: oferta na wyłączność - dostępna wyłącznie za pośrednictwem biura willa. Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem, położone na Krakowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł62 m² 9 708,27 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie przy ulicy Powstańców Śląskich 146. Nieruchomość z doskonałym rozkładem pomieszczeń. AŻ 4 pokoje! Idealne pod inwestycję bądź indywidualnie pod swoje preferencje. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Smolec

Smolec,dolnośląskie

434 997 zł38 m² 11 447,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Okolice Lotniska / 2 pok., balkon, parking TOP! Polecam na sprzedaż- 2-pokojowe mieszkanie. 5 minut od Factory Outlet / aow! Mieszkanie jest środkowe w bloku, ciepłe z ekspozycją na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzeczna

Przemyśl,podkarpackie

210 000 zł39 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości strategy home ma przyjemność zaprezentować atrakcyjne mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Przemyślu przy ul. Rzecznej. Nieruchomość mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

399 007 zł34 m² 11 770,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Ok. Centrum szczepin 2 pokoje Rozkład! top Polecamy na sprzedaż w pełni urządzone,wyposażone i wyremontowane składa się z dwóch oddzielnych pokoi. W salonie znajdują się dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bzowa

Wrocław,dolnośląskie

335 000 zł27 m² 12 453,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Oferta tylko u Nas! Do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie w super lokalizacji ,boczna Grabiszyńskiej przy ul.Bzowej. Mieszkanie składa się z: - pokoju z wyjściem na balkon,(podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Przemyska

Gdańsk,pomorskie

680 000 zł62 m² 10 967,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedstawiam Państwu nieruchomość w spokojnej części Gdańska Ujeścisko przy ul. Przemyskiej. Jest to 2-poziomowe mieszkanie z dużym balkonem i widokiem na tereny zielone. Idealnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wałbrzych,dolnośląskie

250 000 zł48 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie na Podzamczu. Położony na szóstym piętrze lokal składa się z dużego ustawnego salonu, sypialni z szafą w zabudowie, widnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

665 000 zł70 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe na Ruczaju Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż znajdujące się w Krakowie na Ruczaju przy ul. Obozowej. Zadbane i wykończone. Położone na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zielona

Dębica,podkarpackie

330 000 zł66 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie z dużym ogródkiem ponad 100 m2 w Dębicy - 3-4 pokoje przy ul. Zielonej. 66 m2 | 3-4 pokoje | ogród 35 m2 | 0 zł pcc Osiedle mieszkań w zabudowie to kolejny etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybacka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

520 000 zł58 m² 8 952 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania na Starym Mieście? Chcesz mieszkać w kamienicy z widokiem na Katedrę Św. Mikołaja? To ta nieruchomość jest właśnie dla Ciebie! Przedstawiam bardzo atrakcyjne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blankowa

Wałbrzych,dolnośląskie

258 000 zł47 m² 5 455 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 47,30 m znajdujące się przy ul. Blankowej 44 w Wałbrzychu. Nieruchomość położona jest na III piętrze niedawno ocieplonego bloku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Romanowska

Łódź,łódzkie

500 000 zł66 m² 7 530,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferujemy Państwu niezwykle ładne i komfortowe mieszkanie na osiedlu Zielony Romanów przy ul. Romanowskiej w Łodzi. Położenie: nieruchomość zlokalizowana jest na parterze bloku znajdującego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bogucice

Katowice,śląskie

499 000 zł73 m² 6 835,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4 pokoje! Do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie położone na os. Kukuczki w Katowicach. Zlokalizowane zostało na 2 piętrze niskiego bloku. Składa się z 4 niezależnych pokoi, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 900 zł45 m² 7 553,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni wynajęte i zarabiające mieszkanie M-4 położone w niskim bloku na osiedlu Bartodzieje. Kup i czerp dochody z wynajmu lub zamieszkaj na najbardziej popularnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zaodrze

Opole,opolskie

309 900 zł48 m² 6 456,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! wyłączność! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na Zaodrzu. Rozkład : -2 pokoje -kuchnia -łazienka -przedpokój -balkon -przynależna piwnica Wszystkie okna mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

499 000 zł85 m² 5 891,38 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Rezerwacja Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania na osiedlu Piaski. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w budynku 11 piętrowym. Budynek wyposażony w nową windę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

635 000 zł56 m² 11 319,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Z przyjemnością prezentujemy Państwu mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni wyposażone i dostępne od zaraz! Mieszkanie sprzedawane z wyposażeniem widocznym na zdjęciach (nie są to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 900 zł33 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro Makler poleca: mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 33m2 w nowym bloku, na nowym osiedlu w dzielnicy Fordon. Mieszkanie mieści się w sześciopiętrowym bloku na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kurpiowska

Siedlce,mazowieckie

350 000 zł72 m² 4 881,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Polecam do zapoznania się z ofertą przestronnego, bardzo słonecznego mieszkania dla rodziny! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Krapkowice

Krapkowice,opolskie

489 000 zł81 m² 6 008,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z funkcją domu! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwukondygnacyjnych lokali mieszkalnych z ogródkami. Inwestycja deweloperska "modern Homes".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Eskulapa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 999 zł53 m² 8 834,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Biuro Makler poleca: przedmiotem oferty jest przestronne, nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na terenie zamkniętym. Blok z 2015 roku w otoczeniu ciszy i terenów zielonych. Doskonałe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konarskiego

Kielce,świętokrzyskie

295 000 zł42 m² 6 941 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 42,5 m2 ul Konarskiego os ksm W skład którego wchodzą -2 osobne pokoje -balkon typu loggia - widna kuchnia -łazienka -przedpokój -przynależy piwnica Lokal na 3 piętrze w bloku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

336 000 zł31 m² 10 745,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Biuro Makler poleca: przedmiotem oferty jest mieszkanie mieszczące się na zamkniętym terenie. Budynek 4 piętrowy z nowej cegły. Dookoła plac zabaw i zadbana zieleń. Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokra

Pabianice,łódzkie

280 000 zł62 m² 4 516,13 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż lub zmiana na mniejsze do 2 piętra! Na sprzedaż mieszkanie o pow. 62 m2 na ul. Mokrej 3 pokojowe mieszkanie w zasobach spółdzielni mieszkaniowej znajduję się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

445 000 zł64 m² 6 985,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

W ofercie biura na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie przy ul. Dąbrowskiego Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na drugim piętrze w bloku trzypiętrowym z cegły z 1951 r. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

669 999 zł84 m² 7 976,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Okazja premium Park Południowy Klecina 85m2-3M Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedażową mieszkania 3 pokojowego przy Parku Południowym, znajdującego się na 1 pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Rocha

Poznań,wielkopolskie

265 000 zł26 m² 10 231,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania sie z ofertą kawalerki na sprzedaż przy ulicy Świętego Rocha. Kawalerka znajduje się na poddaszu, idealna będzie dla młodych osób, bądź pod wynajem. Mieszkanie ma układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małysiaka

Kraków,małopolskie

939 000 zł87 m² 10 735,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkanie 4 pokojowe z dwoma balkonami ( 3.1 m2, 8.1 m2 ), dwoma łazienkami oraz garderobą. Wykończone pod klucz w nowoczesnej aranżacji przy ulicy biskupa Albina Małysiaka (dębniki) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

276 460 zł24 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 24,04m2 przy ul. Borowskiej do generalnego remontu. Lokal mieszkalny o powierzchni 24,04m2 składający się z salonu, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

415 800 zł46 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność przedstawić Państwu unikatowe mieszkanie na malowniczej Białołęce Sprzedaż tego nieruchomości odbywa się na zasadzie cesji , dlatego nowy właściciel zapłaci podatek pcc.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij