dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 171 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 171 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świętojańska

Gdynia,pomorskie

770 000 zł74 m² 10 121,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Okazja! bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważna polisą oc! Jeśli poszukujesz mieszkania blisko centrum Gdyni to ta oferta jest dla ciebie! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

569 999 zł71 m² 8 028,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Muchobór Premium 3 pokoje 70m2 garaż/piwnica! polecamy sprzedania bardzo ładne i ustawne mieszkanie położone na kameralnym osiedlu w otoczeniu niskiej zabudowy. Osiedle jest strzeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matusiaka

Bielsko-Biała,śląskie

288 000 zł33 m² 8 700,91 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedania przytulną i zadbaną kawalerkę z dużym balkonem na drugim piętrze w bloku z windą w Bielsku - Białej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojska Polskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

549 000 zł84 m² 6 536 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Chcesz zainwestować swoje pieniądze i czerpać korzyści z wynajmu długoterminowego lub krótkoterminowego? To ta oferta jest dla Ciebie. Przestawiamy Państwu cztery jednopokojowe mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje małe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się na parterze w bloku Bartodzieje Małe. Pomieszczenia: 48 m 2 - salon z aneksem kuchennym, - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stoczniowa

Wrocław,dolnośląskie

555 440 zł64 m² 8 696 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: oferta bez podatku pcc i Prowizji! Ciekawe mieszkanie o powierzchni 63,87 m2 składające się z: - pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

457 000 zł74 m² 6 146,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ogród około 80 mkw! bez prowizji l bez pcc zakup od dewelopera! W cenie miejsce postojowe! piękna lokalizacja! wszystkie media! bezczynszowe! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malmeda Icchoka

Białystok,podlaskie

590 000 zł64 m² 9 157,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Bardzo ładne mieszkanie w centrum Białegostoku. 64,43 m2, na pierwszym piętrze, 3 pokoje, łazienka, oddzielna toaleta, do mieszkania przynależy 4m2 piwnica. Mieszkanie w pełni umeblowane, nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mulicka

Wrocław,dolnośląskie

498 000 zł86 m² 5 800,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja dla Inwestora! W mieszkaniu część okien została wymieniona na pcv. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno do mieszkania, jak i inwestycji. Możliwość podzielenia mieszkania na:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazury

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł53 m² 10 586 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mam przyjemność zaprezentować przytulne dwupokojowe mieszkanie, położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na warszawskim Ursynowie niedaleko stacji Metro Natolin. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

393 000 zł29 m² 13 552 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie z balkonem przy ulicy Wielickiej. Mieszkanie składa się z : - przedpokój z zabudową garderobianą - duży ustawny pokój - aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

205 000 zł27 m² 7 677,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem oferty jest mieszkanie usytuowane na wysokim parterze wyremontowanej kamienicy. Teren ogrodzony w pobliżu tereny rekreacyjne. To świetna oferta pod inwestycję typu wynajem ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wysoki Stoczek

Białystok,podlaskie

308 000 zł48 m² 6 376,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Prezentuje Państwu ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 położone na 4 pietrze 4 piętrowego bloku z 1986 r W skład mieszkania wchodzą: korytarz przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Toruń,kujawsko-pomorskie

283 000 zł29 m² 9 758,62 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie, blisko centrum i umk Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej piekny widok Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Lubań,dolnośląskie

163 000 zł27 m² 5 994,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie w odnowionej kamienicy w Lubaniu. Kamienica należy do wspólnoty mieszkaniowej. Bardzo niski czynsz (opłaty eksploatacyjne + fundusz remontowy) Ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

884 000 zł59 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klonowica

Jelenia Góra,dolnośląskie

372 000 zł60 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe na 2 piętrze w centrum miasta. Składające się z dużego salonu z kuchnią, sypialni, łazienki oraz korytarza. Mieszkanie z możliwością balkonu. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ząbki,mazowieckie

399 000 zł43 m² 9 279,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Jeżeli poszukujesz mieszkania które: - jest świetnie skomunikowane - mimo to, oddalone od głównej ulicy co zapewnia ciszę - wszystko co potrzebne do codziennego, wygodnego funkcjonowania ma "pod nosem".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Gdynia,pomorskie

780 000 zł98 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Duże, kameralne mieszkanie 5-pokojowe z balkonem tuż przy lesie. Powierzchnia: 97,30 m2, dwupoziomowe, 1 piętro. Przestronne i jasne. Wystawa na 3 strony świata! Duże okna. Niemal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łazienkowa

Pakość,kujawsko-pomorskie

325 000 zł97 m² 3 350,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Duże dwupoziomowe mieszkanie w cichej lokalizacji. Możliwość podziału na 2 mieszkania. Standard: - obniżone sufity we wszystkich pomieszczeniach, - ogrzewanie po przez piec gazowy, - dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Warszawa,mazowieckie

365 000 zł32 m² 11 406,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Kawalerka 32m - odrębna własność. Zielona i spokojna okolica. Kawalerka w kamienicy z 1935r po wymianie wszystkich pionów Mieszkanie przytulne i funkcjonalne idealne pod wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smardzowska

Wrocław,dolnośląskie

550 000 zł64 m² 8 566,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przedmiotem oferty sprzedaży jest bardzo ładne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie (64 m2) zlokalizowane w okolicach ul. Smardzowskiej na Krzykach (wojszyce) w willowej dzielnicy. Kilka lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wiejska

Białystok,podlaskie

145 000 zł20 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Cena za 1 mieszkanie. Sprzedaż tylko 5 kawalerek razem! 5 samodzielnych kawalerek w doskonałej lokalizacji przy samej Politechnice. Doskonałe miejsce do wynajmu. Stopa zwrotu na poziomie ok. 10%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Guderskiego

Gdańsk,pomorskie

589 000 zł63 m² 9 349,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie wykończone w nowoczesnym stylu, gotowe do zamieszkania w nowej inwestycji monsa dewelopera Rutkowski. Atuty - zostań pierwszym właścicielem - brak podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Niemcz

Niemcz,kujawsko-pomorskie

979 000 zł110 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż apartament 110 m , znajdujący się w czterorodzinnym, nowoczesnym b udynku w spokojnej okolicy Niemcza. Teren na którym znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachariasza

Warszawa,mazowieckie

341 000 zł28 m² 11 969,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w rewitalizowanej kamienicy w stanie surowym i świetnej cenie? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> Potrzebujesz bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

364 414 zł52 m² 7 049,99 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

556 500 zł37 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż Mieszkanie w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Lokal zlokalizowany jest na 1 piętrze. Mieszkanie składa się z: -Przedpokój -salon z aneksem kuchennym -łazienka Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dwa Światy

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

725 000 zł82 m² 8 841,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 82 mkw z tarasem 90 mkw w apartemantowcu zlokalizowane w Bielanach Wrocławskich. Mieszkanie dla wymagającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł56 m² 7 181,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie. Idealne dla rodziny jak i pod najem. Opis mieszkania 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie posadowione jest na 1 piętrze kamienicy mieszczącej się przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

295 000 zł46 m² 6 413,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie 2 pokojowe w bloku z cegły z 1999r zlokalizowanej w cichej i spokojnej dzielnicy Stawki. Zalety mieszkania: - jasne, słoneczne - dwustronne, rozkładowe - duży balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fioletowa

Szczecin,zachodniopomorskie

467 000 zł63 m² 7 365,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,10 m2 na Os. Bukowym. Lokal usytuoany na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku z 1998 r. Spółdzielcze prawo własnościowe z kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pasłęk

Pasłęk,warmińsko-mazurskie

139 000 zł93 m² 1 499,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny położony w Pasłęku, składa się w trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju o łącznej powierzchni 92,68m 2. Do lokalu przynależy również pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł48 m² 6 825,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Centrum nieruchomości novator poleca: polecamy mieszkanie 2 pokojowe 48,20m2 położone na 3 piętrze, czteropiętrowego bloku Fordon Po generalnym remoncie. Blok z lat 90. Dostępne od zaraz. Wystrój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierska

Szczecin,zachodniopomorskie

579 000 zł61 m² 9 534 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż bardzo ładne, przestronne, 3 pokojowe mieszkanie na Gumieńcach! Na 61 M2 składa się: -salon z aneksem kuchennym, -łazienka, -2 osobne pokoje, -korytarz. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

475 000 zł90 m² 5 289,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro makler poleca serdecznie! Przedmiotem oferty jest nieruchomość zlokalizowana w Łabiszynie na nowoczesnym osiedlu domów jedno i wielorodzinnych. Inwestycja nowoczesnych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

521 049 zł38 m² 13 661,50 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz * teraz rabat 30000 zł cena transakcyjna 491049zł Idealne na start.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zagórska

Kielce,świętokrzyskie

170 000 zł18 m² 9 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

(rezerwacja) W ofercie proponuję Państwu kawalerkę o powierzchni 17,5 m2 około 5 lat temu po remoncie. Dane techniczne: piętro 3-4 Podłogi łazienka - glazura salon - panele przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł32 m² 14 240,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Serdecznie polecam na sprzedaż kawalerkę usytuowaną na 3 piętrze w pięcio piętrowym blolu mieszkalnym w okolicy Żeromskiego we Wrocławiu. Mieszkanie własnościowe o powierzchni 31,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, USTRONIE

Lubin,dolnośląskie

280 000 zł64 m² 4 341,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Mamy przyjemność zaproponować Państwu 3 - pokojowe mieszkanie położone na II piętrze IV - piętrowego bloku na osiedlu Ustronie w Lubinie. Mieszkanie o pow. 64,5m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wieniec Zdrój

Wieniec Zdrój,kujawsko-pomorskie

299 000 zł52 m² 5 800,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mobilne Biuro Nieruchomości oferuje do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o pow. 47 m2, w m. Wieniec - Zdrój, gm. Brześć Kujawski. Lokal mieszkalny usytuowany na parterze czteropiętrowego.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij