dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 168 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bródno

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł54 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 zlokalizowane na Warszawskim Bródnie. Nieruchomość z lokatorem. Nieruchomość znajduję się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosmonautów

Dąbrowa Górnicza,śląskie

240 000 zł57 m² 4 192,87 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze! Szukasz jasnego i przestronnego mieszkania dla swojej rodziny? Cenisz sobie prywatność? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdańsk,pomorskie

329 999 zł36 m² 9 166,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w prężnie rozwijającej się dzielnicy, usytuowanej w pasie nadmorskim dzielnicy Stogi. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł53 m² 18 490,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe w świetnej lokalizacji na Starym Żoliborzu. Okolice Placu Inwalidów * Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze. *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kleina

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł40 m² 8 386,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do kupienia świetne dwupokojowe mieszkanie (40,42m2) w Fordonie, znajdujące się na wysokim parterze bloku z 2007 roku z olbrzymim tarasem 40m(!), komórką lokatorską i dużym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

676 200 zł74 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice W otoczeniu licznych terenów zielonych I rekreacyjnych 0% prowizji Bliskość licznych Parków Miejskich, doskonały dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chełmska

Kraków,małopolskie

1 345 344 zł92 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Czym jest Chełmska 6? Inwestycja deweloperska, na którą składają się dwa niskie budynki, ładnie wkomponowane w otoczenie domków jednorodzinnych na Woli Justowskiej. Będzie to ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

348 094 zł43 m² 8 153,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa nieruchomość, ponadprzeciętna jakość, znakomity układ 3 pokojowego mieszkania! Komfortowy dojazd! Wymienione instalacje w budynku i co za tym idzie - gwarancja, że Twoja rodzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Środmieście

Katowice,śląskie

603 200 zł81 m² 7 464,42 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Unikalne mieszkanie z łazienką dla głównej sypialni. Mieszkania z rynku pierwotnego w najlepszej lokalizacji w Katowicach. Nowoczesne osiedle, które łączy bliskość centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Upalna

Białystok,podlaskie

389 000 zł51 m² 7 627,45 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedane Mieszkanie w spokojnej, rodzinnej okolicy na osiedlu Słoneczny Stok, przy ulicy Upalnej. Położone jest na 4 piętrze bloku mieszkalnego z wielkiej płyty wyposażonego w 2 windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

899 000 zł87 m² 10 376,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży luksusowego, wykończonego w bardzo wysokim standardzie mieszkania znajdującego się na osiedlu zamkniętym na najbardziej prestiżowej dzielnicy w Szczecinie czyli Pogodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

435 000 zł33 m² 13 182 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż piękne 2 pokojowe mieszkanie przy ulicy Wielickiej w Dzielnicy Prokocim - Bieżanów w Krakowie. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - duży ustawny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

379 900 zł52 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trzy pokoje - 52,4m2 - 3 pokoje - widna kuchnia Rzadko spotykane trzy pokojowe mieszkanie na nie dużym metrażu 52,4m2 położona w nowo powstającej inwestycji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Gdańsk,pomorskie

399 000 zł32 m² 12 468,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32m2 przy ulicy Zielonej w Dolnym Mieście! lokalizacja W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura handlowa i usługowa (blisko sklep Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bukowe

Szczecin,zachodniopomorskie

489 000 zł58 m² 8 494,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Oferta sprzedaży ciepłego dwupokojowego mieszkania o powierzchni ok 58 m 2 zlokalizowanego na Osiedlu Bukowym. Usytuowane jest ono na 1 piętrze czteropiętrowego bloku. Ogrzewanie i ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Biała Rzeka

Rumia,pomorskie

348 733 zł45 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe w szybko rozwijającej się dzielnicy Rumi. Mieszkanie o metrażu 45,29 m2 w dobrym układzie, idealne do dostosowania pod własne potrzeby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

379 820 zł54 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Załęże ul. Potockiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł63 m² 7 261,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: polecamy 3 pokojowe mieszkanie 63 m2 położone na 2 piętrze, trzypiętrowego bloku Osiedle Leśne Mieszkanie idealne dla większej rodziny Mieszkanie jest dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strzelców

Kraków,małopolskie

940 000 zł79 m² 11 898,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 410.00 zł; Budynek: blok, z 2009 roku bardzo wysoki; Standard mieszkania: do wprowadzenia; Dodatkowo: balkon, domofon, kaloryfery, monitoring, podjazd dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Solidarności

Rzeszów,podkarpackie

520 000 zł62 m² 8 345,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje | 62,31 m2 | ul. Solidarności | Rzeszów os. Architektów Prezentowane 3 pokojowe mieszkanie ma powierzchnię 62,31 m2. Położone jest na pierwszym piętrze w niskim 3 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł64 m² 15 748 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy, zlokalizowane na MDM między Placem Zbawiciela, a Placem Konstytucji. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

377 000 zł54 m² 7 046,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem oferty jest nieruchomość zlokalizowana w Fordonie w ocieplonym bloku z lat 90-tych. Mieszkanie obecnie jest remontowane i będzie dostępne pod koniec listopada. Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tarnowska

Kielce,świętokrzyskie

539 000 zł72 m² 7 448,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

N i Ż S Z A cena! przewidziana N E G O C J A C J A ceny! Do sprzedaży trzy-pokojowe wygodne i ustawne mieszkanie w bloku z 2008r. zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

278 389 zł28 m² 9 847,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kawalerka z ogródkiem w nowoczesnym budynku z systemem smart home! Szybki odbiór już w wakacje tego roku. Kameralne osiedle z niską zabudową zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

394 000 zł48 m² 8 199,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w bloku na osiedlu Górzyskowo. Mieszkanie zajmuje powierzchnię 48 m2 i składa się z 3 pokoi: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wichrowe Wzgórze

Poznań,wielkopolskie

349 000 zł47 m² 7 457 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią. Mieszkanie jest położone na osiedlu Wichrowe Wzgórze, w wysokim budynku na 7 piętrze. Blok ocieplony, po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Grabiszyn

Wrocław,dolnośląskie

559 999 zł51 m² 10 980,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Centrum - Grabiszyn / komfortowe / komórka + garaż Mieszkanie z ogródkiem w ścisłym centrum Wrocławia! Na sprzedaż atrakcyjne, umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok 51m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radziwie

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł58 m² 13 775,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie idealne dla rodziny oraz na wynajem. Wykończone i gotowe do wejścia od zaraz! układ: mieszkanie składa się z dużego salonu, przestronnej kuchni oddzielonej ścianą od części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Kłodzko,dolnośląskie

339 000 zł109 m² 3 110,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne 3 pokojowe mieszkanie , o powierzchni ok. 109 m2 ,usytuowane na wysokim parterze w wielorodzinnej kamienicy, zlokalizowane przy ul. Z.Krasińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Darłowo

Darłowo,zachodniopomorskie

510 000 zł68 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie w Darłowie: - bezczynszowe, - w zabudowie bliźniaczej ( parter), - po kapitalnym remoncie, - składające się z: mieszkania dwupokojowego: - powierzchnia 40m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesławicka

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł41 m² 9 779,41 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szukasz mieszkanie dla Siebie lub chcesz jeszcze w tym roku dobrze zainwestować? Mam dla Ciebie super propozycję! Na sprzedaż 2 pokojowe, przestronne i bardzo jasne mieszkania przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Niepołomice

Niepołomice,małopolskie

395 000 zł57 m² 6 930 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż piękne bardzo przestronne mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się w Niepołomicach. Mieszkanie o powierzchni ok 57 m2 + ok 50 m 2 strychu +przyziemie ok 25 m2. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł59 m² 9 599,05 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez pcc! Projekt jednego z największych graczy na scenie europejskiego rynku nieruchomości. Deweloper o ugruntowanej pozycji to pewna inwestycja i luksus wiążący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, USTRONIE

Lubin,dolnośląskie

359 000 zł75 m² 4 786,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje Z balkonem ustronie IV, pow. 75 M 2 Mieszkanie po remoncie, położone na 3 piętrze, składające się z 2 sypialni, pokoju dziennego z wyjściem na balkon, kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewska

Głogów,dolnośląskie

238 000 zł53 m² 4 491,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Nowa cena! ***free home*** biuro nieruchomości Głogów przedstawia nową ofertę! Duże mieszkanie 3-pokojowe ul. Królewska Os. Piastów Śląski w Głogowie. Powierzchnia 52,2 mkw.,drugie piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Radzymińska

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł102 m² 9 794,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Polecam serdecznie szeregówkę usytuowaną w Kobyłce. W nowoczesnym budownictwie oraz wysokim standardzie wykończeń. Przyszli nabywcy mogą czuć komfort korzystania z prywatnej siłowni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

850 000 zł71 m² 11 955 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

*** Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego 3 pokojowego apartamentu *** Mieszkanie rozkładowe o bardzo funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, o powierzchni 71,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Grabowo,warmińsko-mazurskie

105 000 zł28 m² 3 763,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o pow. 27,90 m2! Lokal mieszkalny znajduje się w 2-piętrowym bloku na II piętrze, w miejscowości Grabowo. Składa się z pokoju (16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

379 000 zł63 m² 6 016 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Odbiór - marzec 2023 r. Biuro sprzedaży dewelopera ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z dwoma miejscami postojowymi w cenie o powierzchni 63 m2, w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drawska

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł66 m² 14 344 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Sprzedam przestronne 3-pokojowe mieszkanie w zielonej okolicy. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się tuż przy Parku Szczęśliwickim z jego rozlicznymi atrakcjami: całorocznym stokiem narciarskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wronki,wielkopolskie

305 000 zł46 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1111

Rezerwacja do 31.01.2023 r. Uwaga! Przy tej ofercie kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości! Invest Dom Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową ofertą mieszkania.