dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 233 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 233 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, ul. Żołnierzy Dywizji Kościuszkowskiej

Gdynia,pomorskie

1 196 105 zł82 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowo słoneczny apartament na 1 piętrze kameralnego budynku na granicy Radłowa i Wzgórza Św. Maksymiliana składający się z 1 sypialni doświetlonych od wschodu i 2 sypialni od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mosiężna

Wrocław,dolnośląskie

560 000 zł52 m² 10 769,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na Grabiszynie. Blisko do Centrum, przystanki tramwajowe liczne sklepy. Idealne pod wynajem. media miejskie taras miejsce postojowe Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniukowska

Białystok,podlaskie

334 000 zł38 m² 8 882,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Drbroker Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 37,6 m2 w Białymstoku, na os. Antoniuk. Lokal mieści się na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Żegrze

Poznań,wielkopolskie

417 000 zł62 m² 6 725,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Szukasz mieszkania wyremontowanego ? Chcesz ulokować kapitał i uzyskać wysoką stopę zwrotu? A może szukasz mieszkania w spokojnej okolicy z dobrym dostępem do Centrum ? bingo! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Warszawa,mazowieckie

518 000 zł48 m² 10 860 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

**** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju W samym sercu ursynowa obok lasu kabackiego. Rewelacyjnie położone 2 pokojowe mieszkanie O powierzchni 47,7 M2 znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

1 289 000 zł116 m² 11 093 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pienista

Łódź,łódzkie

415 000 zł57 m² 7 280,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Łódzka giełda nieruchomości. Nieruchomość Z ogródkiem I Z miejscem postojowym Do sprzedania niepowtarzalny apartament z ogródkiem o łącznej pow. zgodnie z księga wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jelenia Góra,dolnośląskie

345 000 zł106 m² 3 263,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu czteropokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w zabytkowej kamienicy. Powierzchnia użytkowa nieruchomości wynosi 105.70 m2, do której wliczamy: cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Makuszyńskiego

Rzeszów,podkarpackie

425 109 zł62 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną przy ul. Makuszyńskiego w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Birmańska

Wrocław,dolnośląskie

398 999 zł55 m² 7 255 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Zamieszkaj w zielonej okolicy z bardzo dobrym dojazdem do centrum! Otoczenie nieruchomości: inwestycja usytuowana w ścisłym centrum. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lniana

Łódź,łódzkie

249 900 zł37 m² 6 754,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opis Zamieszkaj na spokojnym zielonym osiedlu Teofilów. Dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrzę w 4p bloku w dzielnicy Łódź - Teofilów na ul. Lniana 16. Mieszkanie świetnie nadaje się również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodecka

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł47 m² 9 893,62 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47 m , parter w 10-piętrowym bloku z 1973 roku -warszawa, targówek, ul. Chodecka. Balkon, piwnica, osobna kuchnia Mieszkanie w stanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zagnańska

Kielce,świętokrzyskie

627 000 zł57 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu nowy, całkowicie wyposażony i bardzo nowoczesny apartament, zlokalizowany w nowym apartamentowcu patio vitae przy ulicy Zagnańskiej w Kielcach w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

629 999 zł39 m² 16 153,80 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dzień dobry Mam do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe 38 m. Lokal znajduje się na 3 pietrze 10 piętrowego budynku. W tym roku został przeprowadzony generalny remont mieszkania! Budynek jest w bdb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lublin,lubelskie

475 000 zł81 m² 5 864,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Klimatyczne i przestronne mieszkanie 4-pokojowe w budynku czterorodzinnym. Położone na drugim piętrze, dwupiętrowego domu. Bezczynszowe, tanie w utrzymaniu. Mieszkanie przeszło w 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rewolucji 1905 r.

Łódź,łódzkie

235 000 zł42 m² 5 634,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Do sprzedaży przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji Nieruchomość wyróżnia bardzo dobre położenie, zaraz obok znajdują się liczne Uniwersytety, dworzec Łódź Fabryczna, sąd Okręgowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stojałowskiego

Kraków,małopolskie

620 000 zł73 m² 8 458,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; czynsz: 750.00 zł; Budynek: blok, z lat 80-tych W dobrym stanie; Standard mieszkania: do odświeżenia; Dodatkowo: balkon, piwnica, klimatyzacja; W pobliżu: żłobek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Tychy,śląskie

278 000 zł57 m² 4 851,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| rezerwacja Poszukujesz mieszkania dwupokojowego w Centrum Tychów? Z atrakcyjnym układem, balkonem z widokiem na park? Zapoznaj się z poniższą ofertą. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

884 120 zł57 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż Mieszkanie w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Lokal zlokalizowany jest na 2 piętrze. Mieszkanie składa się z: -Przedpokój -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

414 500 zł34 m² 12 191,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Makler poleca: bardzo funkcjonalne oraz przytulne dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze z windą o powierzchni 33 m2 z 14m2 tarasem w bardzo dobrej lokalizacji. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Lipa Piotrowska

Wrocław,dolnośląskie

581 997 zł57 m² 10 246,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Gotowe!idealne dla Rodziny-duży ogród!psie pole/lipa Piotrowska Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 56 mkw z dwustronnym ogrodem o powierzchni 119m2. Nowoczesne, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzechwy

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

149 000 zł34 m² 4 417 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu o pow. użytkowej 33,73 m2, położony w Bornem Sulinowie w pięknej okolicy, na parterze w budynku koszarowym. Mieszkanie po przeróbce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Lublin,lubelskie

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

* profesjonalna obsługa * * bezpiecznie * * gwarancja najniższej ceny * Mieszkanie na oddzielnej księdze wieczystej, powstanie z fizycznego podziału większego mieszkania (konieczność oddzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sztygarska

Ruda Śląska,śląskie

275 000 zł63 m² 4 365,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa oferta M ieszkanie w rudzie śląskiej przy ulicy Sztygarskiej (dzielnica Bykowina ) o powierzchni 63 m 2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

323 000 zł34 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż- 2 pokoje - 34m2 - chełmińskie przedmieście - toruń Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w Toruniu, na Chełmińskim Przedmieściu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł30 m² 14 309,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Stare miasto / loggia / nowe budownictwo / wysoki standard / inwestycja Mieszkanie na 2 piętrze w niskim bloku. Powierzchnia wynosi ok. 30 m2, na którą składa się kuchnia z salonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł62 m² 10 967,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży mieszkanie z miejscem parkingowym w doskonałej lokalizacji przy ul. Żelaznej Mieszkanie usytuowane administracyjnie na Woli lecz praktycznie jest jak Centrum Warszawy (3 min spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Joselewicza

Kraków,małopolskie

899 000 zł65 m² 13 830,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: kazimierz ul.Berka Joselewicza Prezentujemy Państwu, urokliwe umeblowane mieszkanie o powierzchni 65m2, lokal składa się z salonu, sypialni,oddzielnej kuchni, łazienki oraz WC.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Rzeszów,podkarpackie

335 000 zł41 m² 8 136,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną przy ul. Jana Olbrachta w Rzeszowie. Zalety inwestycji: - doskonałe połączenie komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Instalatorów

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł34 m² 13 612 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Opis lokalizacji: raków kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Metraze od 28 do100 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Towarowa

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł84 m² 16 593,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe 84,31m2 Mieszkanie dwustronne wschód-zachód. Salon z kuchnią otwartą i hallem ok. 40 m2, dwie sypialnie 14,7 m2 oraz 12 m2 + garderoba 2,7 m2 wc 1,7 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

229 000 zł49 m² 4 673,47 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! biuro nieruchomości parcela Oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie typu m3 (49 m2)z dużym balkonem, klimatyzacją, usytuowane na IX piętrze w centrum miasta przy ulicy Wrocławskiej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

755 100 zł45 m² 16 599 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

424 975 zł43 m² 9 990,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Możliwość wykończenia pod klucz Mieszkanie w Willi Miejskiej z dużym Balkonem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Sopot,pomorskie

369 000 zł39 m² 9 461,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam państwu lokal, który mieści się w centrum Sopotu 400m od popularnego Monciaka. Lokal Obiekt może mieć wiele zastosowań, możemy wynajmować go turystom na doby, uzyskując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

440 000 zł38 m² 11 579 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe na 2 piętrze na Żabiance ul. Pomorska blisko komunikacja sklepy po generalnym remoncie z wymieniona elektryka i hydrauliką aktualnie mieszkanie wynajmowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Miechowice

Bytom,śląskie

235 000 zł61 m² 3 852,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Twoje M4 - bytom masz pomysł na swoje M4 - to jest oferta dla ciebie! Jest to mieszkanie położone na 1 piętrze w bloku o pow. użytkowej 61 m2. Mieszkanie to: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ułańska

Katowice,śląskie

410 000 zł71 m² 5 767 zł/m²

 

Piętro:4/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Okazja - nowa cena! Z przyjemnością przedstawiam Państwu w pełni rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie znajdujące się na Osiedlu Tysiąclecia w Katowicach. Mieszkanie mieści się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymborskiej

Będzin,śląskie

339 000 zł46 m² 7 369,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Ksawera, funkcjonalne 46 m2 - 3 pokoje, parter, po remoncie. Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń bliskość terenów zielonych po remoncie instalacji Nieruchomość złożona z: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Prądzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł53 m² 13 189 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania luksusowy apartament w budynku z 2013r. Z dużą windą oraz wspólnym patio! Ul. Prądzyńskiego 44 Mieszkanie ma powierzchnię 52.89m2 (+balkon 4.50m2), znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

449 000 zł35 m² 12 828,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Makler poleca: na sprzedaż bardzo funkcjonalne oraz przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,06 m2 z 14m2 tarasem w bardzo dobrej lokalizacji w dzielnicy Szwederowo Nowe.