dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 254 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 254 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

681 078 zł68 m² 9 950,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Na sprzedaż gotowe 3 pokojowe mieszkanie w kameralnej i nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym. Metraż: 68,45 M2 parter Z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

445 319 zł49 m² 9 090 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Oddanie Wrzesień 2023 * Możliwość wykończenia pod klucz Funkcjonalne mieszkanie z ogródkiem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Guderskiego

Gdańsk,pomorskie

459 000 zł48 m² 9 622,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Sprzedam przestronne mieszkanie o powierzchni 47,7 m2 wraz z garażem, w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Jasień przy ulicy Konrada Guderskiego w Gdańsku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wiśniowa

Wrocław,dolnośląskie

599 999 zł64 m² 9 374,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64m2, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z 3 pokoi i osobnej kuchni, pełen rozkład. Usytuowane na pierwszym piętrze w cztero.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Partynice

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł56 m² 10 178,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż słoneczne i ciche mieszkanie położone w zielonej części Partynic. Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni 55, 90 mkw., składa się z kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

459 000 zł60 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Rumi w dzielnicy Janowo, która ma niską zabudowę i spokój zapewniony przyrodą, bardzo dużą ilością lasów. Dużą zaletą lokalizacji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł34 m² 10 995,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Idealne na start mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

710 000 zł63 m² 11 269,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Dostępne od zaraz - mieszkanie o powierzchni 63m2 usytuowane na spokojnym i zamkniętym osiedlu. Nieruchomość mieści się na 2 piętrze w budynku z windą. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

437 207 zł49 m² 8 961 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3-pokojowe na Ratajach. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - Pakiet Home Smart i antysmogowy w prezencie - Wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żółkiewskiego

Kielce,świętokrzyskie

510 000 zł58 m² 8 793,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania nowe, komfortowe mieszkanie w nowym małym kameralnym budynku na Baranówku w pięknej, zielonej lokalizacji obok parku "na Stadionie" i Hotelu Bińkowskiego. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

395 000 zł39 m² 10 154 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Opiekun oferty Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w doskonałej lokalizacji. Elewacja budynku po remoncie. Media miejskie. Dwustronna wystawa okien. Mieszkanie w pełnym rozkładzie - 2 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Osiedle Szkolne

Kraków,małopolskie

450 000 zł42 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Kraków, os. Szkolne, nowa Huta Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie z 2 oddzielnymi pokojami oraz osobną kuchnią. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w wyjątkowo zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

239 100 zł40 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle Parkowe to miejsce dla całej rodziny, tutaj spędzisz najlepsze chwile swojego życia! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł48 m² 11 536 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferuję do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,59 m2 zlokalizowane na Woli przy ul. Okopowej, blisko centrum. Idealne na inwestycję. Doskonała komunikacja z każdą dzielnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wełniana

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł51 m² 8 607,84 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Jedyne niepowtarzalne! Bez podatku pcc! Na sprzedaż duże przestronne rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe. Bardzo pięknie położone z zapierającym dech w piersiach widokiem z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bosacka

Kraków,małopolskie

2 600 000 zł132 m² 19 622,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Nieruchomość tuż przy plantach krakowskich - kameralny budynek apartament W dzielnicy stare miasto - ulica bosacka nieruchomość 4 pokojowa Z aneksem kuchennym po generalnym remoncie - metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkowa

Aleksandrów Kujawski,kujawsko-pomorskie

358 644 zł63 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Parkowe to miejsce dla całej rodziny, tutaj spędzisz najlepsze chwile swojego życia! Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń bliskość terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Ołtaszyn

Wrocław,dolnośląskie

518 118 zł62 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedam nowe, duże, 3 pokojowe, rozkładowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 62 mkw., usytuowane na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku na terenie nowej kameralnej inwestycji na Ołtaszynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

595 000 zł52 m² 11 553 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,5m2 w Gdańsku. Dzielnica Jasień to szybki dojazd do obwodnicy Trójmiasta, w okolicy znajdują się przystanki kilku linii autobusowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Opole,opolskie

419 000 zł53 m² 7 947,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Jeśli zależy Ci na nieruchomości w spokojnej okolicy Opola nieopodal nowego budownictwa, to nie szukaj dalej! To mieszkanie znajdziesz tylko u nas! Prezentujemy lokal o powierzchni 52,72 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

550 000 zł65 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Novator centrum nieruchomości poleca: przestronne , komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem -ul. Chodkiewicza, bielawy. Oferta wyłącznie w naszym biurze. Lokal składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł62 m² 9 155,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy komfortowe, trzypokojowe mieszkanie znajdujące się a 1 piętrze bloku z 2009r o powierzchni 62,15m2 zlokalizowane przy ul. Sympatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Akacjowa

Czechówka,małopolskie

499 000 zł82 m² 6 116,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Pozostały tylko 2 segmenty! Startujemy ze sprzedażą mieszkań w drugim etapie inwestycji Brzozowy Zakątek! Brzozowy Zakątek to inwestycja realizowana w Czechówce (gm. Siepraw) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnieckiego

Wrocław,dolnośląskie

455 000 zł49 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2Pok.|Szczepin|Piwnica|Tereny zielone|Piękne osiedle| - Przedstawiam Państwu mieszkanie do adaptacji. Nieruchomość po częściowym remoncie nadająca się do zamieszkania. Mieszkanie ma niski czynsz - 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Sławin

Lublin,lubelskie

754 000 zł69 m² 10 965,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedania atrakcyjne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok 69 mkw na Sławinie (os.Leonówka) Ogródek ok 50 mkw Mieszkanie położone na parterze, wysokość 3,06m. Rok budowy 2018r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

835 068 zł81 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zakup od dewelopera bez prowizji i pcc Na sprzedaż gotowe trzypokojowe mieszkanie w nowej inwestycji realizowanej na Krakowskim Płaszowie. Metraż: 81,47 M2 piętro 2/5 cena: 835 068 pln Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

949 000 zł92 m² 10 315,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Chciałabym zaprezentować do sprzedaży nowe, przestronne i gustownie urządzone mieszkanie położone w świetnej lokalizacji Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość o powierzchni 92m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Zielona Góra,lubuskie

330 966 zł41 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Kameralna kawalerka W centrum zielonej góry Lokal mieszkalny o powierzchni 40,86 mkw - pokój z balkonem i aneksem kuchennym (31,58), łazienka (4,01) i korytarz (5,27) - położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Inżynierska

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł37 m² 12 129,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na Sprzedaż dwupokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie na Wrocławskim Grabiszynie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, w bloku 4 piętrowym. Dwa osobne pokoje, korytarz, osobna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bródno

Warszawa,mazowieckie

584 000 zł55 m² 10 618,20 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Nieruchomości przedstawia dobrą ofertę do zakupu. Mieszkanie: ładne ustawne mieszkanie o łącznej powierzchni 55 m2 składa się z: - salonu otwartego na kuchnię, - sypialni większej, - sypiali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

1 371 750 zł88 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: op092-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 88,50m2 Cena: 1 398 300zł Termin realizacji: 2023-09 Standard wykończenia- stan deweloperski (załączone wizualizacje są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Południe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

199 000 zł37 m² 5 378,38 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Nordhaus oferuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Południe w wieżowcu na czwartym piętrze. Mieszkanie o powierzchni 37,5m2, dwa pokoje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drohobycka

Wrocław,dolnośląskie

584 000 zł62 m² 9 496 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 61,5m2 na którą składa się salon, sypialnia, osobna kuchnia, łazienka, przedpokój. Mieszkanie o 3-stronnym układzie dzięki czemu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Pruszków,mazowieckie

330 000 zł32 m² 10 216,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Inflacja nie przestaje rosnąć, a Ty jeszcze nie zainwestowałeś swoich pieniędzy? A może zależy Ci na własnym, gotowym do zamieszkania mieszkaniu na start? Na co czekasz?! Zgłoś się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czechowicka

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł73 m² 12 251,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Opiekun oferty tel. Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 73,38 m2 z ogródkiem. Dodatkowo pokój o powierzchni ok. 20m2 o wysokości 1,7m w tym momencie jest tam pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kącik

Swarzędz,wielkopolskie

519 000 zł68 m² 7 576,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Dziś mam przyjemność zaoferować mieszkanie usytuowane na piętrze niskiego bloku (parter i piętro) znajdującego się przy ul. Kącik w Swarzędzu. Określenie niski blok to być może za dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lublin,lubelskie

485 000 zł72 m² 6 689,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1976

! nowa, obniżona cena! Posiadamy w ofercie sprzedaży rozkładowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze, 4-piętrowego bloku położonego na osiedlu Prusa na lubelskim lsm. Mieszkanie składa się z: - 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kraków

Kraków,małopolskie

832 647 zł61 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Blisko do centrum miasta, niecałe 250 metrów do przystanku autobusowego, inwestycja znajduje się blisko pełnych zieleni parków. W bliskim sąsiedztwie żłobki, szkoły, uczelnie, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aleksandry

Kraków,małopolskie

600 000 zł70 m² 8 598,45 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bardzo słoneczne 3 pokojowe mieszkanie Z osobną kuchnią I dwoma loggiami przy ul. Aleksandry N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży przytulne i jasne mieszkanie 3 pokojowe położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Katowice,śląskie

396 900 zł45 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Marcinkowskiego - Katowice Idealna okolica, wymarzony standard, spacerem na Uniwersytet Ekonomiczny i Uniwersytet Śląski. Mieszkańcy docenią: - komfortowe balkony, o powierzchni do ponad 32m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ząbkowska

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł38 m² 11 256,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty nieruchomości | 38,20m2 | 2 Pokoje | Oddzielna, zamknięta kuchnia | Ustawny Projekt Wnętrza | Mieszkanie Dwustronne | Balkon francuski | Komórka lokatorska | Zewnętrzne miejsca parkingowe | Opis.