dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koziorożca

Gdańsk,pomorskie

719 000 zł81 m² 8 876,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szukasz przestronnego, zadbanego I słonecznego mieszkania idealnego dla twojej rodziny? atuty: - mieszkanie słoneczne, od 3 stron świata, z częścią dzienną od strony południowo-zachodniej, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elżbiety

Świebodzice,dolnośląskie

467 000 zł81 m² 5 737,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie z miejscem postojowym w Świebodzicach na Osiedlu Piastowskim. Mieszkanie ma 81,4m2 oraz przynależne miejsce parkingowe. Lokal umiejscowiony na parterze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

62 m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

698 315 zł67 m² 10 350 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc Na sprzedaż rozkładowe nowoczesne 3-pok. mieszkanie w nowej inwestycji. Inwestycja Osiedle tworzą dwa bliźniacze pięciopiętrowe budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

582 000 zł60 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Przestronne, 3 pokojowe mieszkanie z dużą loggią w centrum Piaseczna. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnego, przytulnego, 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

644 000 zł68 m² 9 463,63 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Mieszkanie 3 pokojowe Powierzchnia użytkowa: 68,05 M2 Balkon: 6,30 m2 Piętro 4 z 5 Cena mieszkania: 644 000 pln Stanowisko postojowe w halli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pojezierska

Łódź,łódzkie

270 000 zł45 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje 45m2 na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym Spółdzielcze własnościowe Mieszkanie pełen rozkład Media miejskie Loggia, piwnica Okna typu pcv na południe salon i północ mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Huculska

Warszawa,mazowieckie

1 348 500 zł74 m² 18 129,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Apartament 2-pokojowy o powierzchni 74,38 m2, zlokalizowany w zacisznej części Mokotowa u zbiegu ulic Huculskiej i Ludowej. Od ulicy Puławskiej zaledwie 400 m. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Świdnica,dolnośląskie

530 000 zł90 m² 5 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 90 m2. Lokal, który przeszedł generalny remont kuchni i łazienki znajduje się w klimatycznej odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

395 000 zł35 m² 11 285,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży ładne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na trzecim piętrze 4-piętrowego budynku w ok.ul. Kruczej. Na całość składa się: -salon z aneksem kuchennym, -sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szydłówek

Kielce,świętokrzyskie

249 900 zł44 m² 5 719 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, 43,7m2, na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku na osiedle Szydłówek. Lokalizacja jest największą zaletą tego mieszkania. Idealne pod inwestycję i wynajem. 700m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł38 m² 13 577 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z ładnym widokiem na panoramę Warszawy.Budynek z portiernią ,w budynku Żabka ,obok Biedronka ,do Hali Mirowskiej 250m.Możliwość szybkiego wynajmu po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

570 000 zł83 m² 6 902,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szukasz dla siebie mieszkania gotowego do wejścia blisko centrum? Zapraszam Cię na prezentację lokalu znajdującego się na wysokim parterze w okolicy liceum im.Stefana Żeromskiego w Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

425 000 zł56 m² 7 657,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Jedyna taka lokalizacja, w samym centrum miasta a jednocześnie dokoła tereny dzielone i rekreacyjne. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipska

Kraków,małopolskie

770 000 zł75 m² 10 266,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Z przyjemnością prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, które idealnie sprawdzi się zarówno dla rodziny jak i w celu inwestycyjnym. Do mieszkania przynależą aż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

580 119 zł58 m² 9 989,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru * Możliwość wykończenia pod klucz Trzypokojowe mieszkanie z dużym Ogrodem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kniaziewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

297 554 zł40 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania do własnej aranżacji! Kameralna inwestycja na toruńskim Lewobrzeżu. Nieruchomość złożona z: salon z jadalnią 21,47 m.kw pokój 11,1 m.kw korytarz 3,82 m.kw łazienka 3,82 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Wrocław,dolnośląskie

920 000 zł83 m² 11 051 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Przestronne mieszkanie 4-pokojowe + balkon Gotowe do zamieszkania, 4-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz z widokiem na 3 strony świata. Atutami tego mieszkania są m.in. podgrzewane podłogi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kopernika

Legnica,dolnośląskie

372 000 zł59 m² 6 305,08 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy, na Osiedlu Kopernika .Budynek rodzaju: wieżowiec. Powierzchnia nieruchomości wynosi 59 m2.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Częstochowa

Częstochowa,śląskie

148 000 zł21 m² 6 948,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest mała kawalerka położona w dzielnicy Trzech Wieszczów o pow 20,3 mkw w kamienicy z cegły. Nieruchomość położona jest w spokojnej kamienicy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

403 407 zł60 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jar | watzenrodego | 3 pokoje | 60,21 m 2 Promocyjna cena - Zielony Zakątek - Jar - IV kwartał 2023 Biuro Nieruchomości exhouse, jako wyłączny i oficjalny partner dewelopera zaprasza do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Białystok,podlaskie

230 000 zł30 m² 7 731,09 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecam Państwu świetnie zlokalizowane mieszkanie - w ścisłym centrum Białegostoku. Mieści się ono na 3 piętrze zadbanego bloku z cegły z dwiema windami. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rabowicka

Swarzędz,wielkopolskie

322 404 zł48 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sprzedam nowe mieszkanie 3 pokojowe w Swarzędzu( Jasin) o pow. 48,12m2 położone na I piętrze w 2 piętrowym budynku przy ul. Rabowickiej. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Glogera

Kraków,małopolskie

335 000 zł31 m² 10 912 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie w stanie deweloperskim w nowo powstałym trzy piętrowym budynku przy ul. Glogera w Krakowie na Prądniku Białym. Informacje o mieszkaniu: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

165 000 zł26 m² 6 346,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż słoneczna i ciepła kawalerka w dzielnicy Podzamcze. Położony na 3 piętrze lokal składa się z dużego ustawnego pokoju, widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

821 534 zł81 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc Na sprzedaż rozkładowe nowoczesne 4-pok. mieszkanie w nowej inwestycji. Inwestycja Osiedle tworzą dwa bliźniacze pięciopiętrowe budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Perłowa

Gdańsk,pomorskie

570 000 zł52 m² 10 961,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty nieruchomości: - gotowiec inwestycyjny gwarantujący stopę zwrotu 8%, - świetna lokalizacja niedaleko centrum Gdańska, - po generalnym remoncie, w pełni umeblowane, - dostępne od zaraz, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

400 000 zł29 m² 13 840,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na sprzedaż. Wrocław. Ołbin. Nadodrze. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bliskość szkoły, przedszkola, gimnazjum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oleśnicka

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł76 m² 7 928,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zadbana kamienica! Mieszkanie po generalnym remoncie dla rodziny lub inwestycyjnie! Możliwość wydzielenia 4 mniejszych pokoi z opcją na wynajem! Możliwość wybudowania antresoli! Polecam na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamość

Piła,wielkopolskie

259 000 zł48 m² 5 373,44 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 48,20 m 2 , Piła, os. Zamość. W mieszkaniu wymieniona instalacja elektryczna i sanitarna. Rozkład pomieszczeń: - salon o pow. 15,5m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Warszawa,mazowieckie

518 000 zł48 m² 10 860 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

**** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju W samym sercu ursynowa obok lasu kabackiego. Rewelacyjnie położone 2 pokojowe mieszkanie O powierzchni 47,7 M2 znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kabacki Dukt

Warszawa,mazowieckie

1 344 000 zł84 m² 16 065 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Prezentujemy Państwu do sprzedaży bardzo rozkładowe, przestronne mieszkanie na Kabatach o pow. 84,3m2 z dużą loggią. Na w/w powierzchnię składa się przestronny salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowolska

Kraków,małopolskie

3 702 500 zł148 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zespół Annderson prezentuje najbardziej prestiżową inwestycje na Woli Justowskiej. - oferta wolna od pcc - Inwestycja powstaje w sercu Woli Justowskiej, w najbardziej prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

396 000 zł30 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuje mieszkanie 2-pokojowe mieszkanie z przeszkoloną loggią 9m2. Mieszkanie znajduje się w inwestycji Krakowskie Tarasy, dewelopera ims, IV etap z oddaniem na przełomie I/II kw. 2023.r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Gdańsk,pomorskie

485 000 zł39 m² 12 404,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Zalety nieruchomości: - wydanie od zaraz, - centrum Wrzeszcza, - mieszkanie gotowe do wprowadzenia, wyposażenie w cenie, - 3 min pieszo do przystanku tramwajowego i autobusowego, - 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

450 000 zł68 m² 6 656,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,60 m2 przy ulicy Podwisłocze na osiedlu Nowe Miasto. Nieruchomość znajduje się na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł60 m² 8 978 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie do własnej aranżacji o powierzchni 60,15 m2 znajduje się na parterze w dwupiętrowym budynku. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łagoszów Mały

Łagoszów Mały,dolnośląskie

139 000 zł48 m² 2 907,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę mieszkania w Łagoszowie Małym, w województwie dolnośląskim, w powiecie głogowskim, w gminie Jerzmanowa. Prezentowana nieruchomość leży na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Szukasz własnego mieszkania w rewelacyjnym miejscu pod względem dostępności usług oraz komunikacji z centrum ? A może chcesz bezpiecznie ulokować swój kapitał? Koniecznie zapoznaj się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiczna

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł47 m² 10 897,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,80 m , parter w 3-piętrowym bloku z windą z 2011 roku -warszawa, białołęka, ul. Magiczna. Cicha i zielona okolica, osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Puck

Puck,pomorskie

474 485 zł27 m² 17 606,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Gotowe do odbioru puck Województwo pomorskie! wykończymy pod klucz. Zarządzamy najmem! Apartamenty Inwestycyjne to kompleks nadmorskich lokali skierowany do osób szukających bezpiecznej lokaty.