dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

746 000 zł72 m² 10 361,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż parterowe mieszkanie 72 mkw w bardzo atrakcyjnej okolicy w Grodzisku Mazowieckim osiedle Aleja Parkowa. W bliskiej okolicy szkoła podstawowa, basen, nowoczesna hala sportowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

620 000 zł57 m² 10 877,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Dobry Adres Nieruchomości prezentuje do sprzedaży atrakcyjną i unikatową nieruchomość położoną na nowoczesnym osiedlu zlokalizowanym w dzielnicy Przybyszówka w Rzeszowie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miła

Warszawa,mazowieckie

578 000 zł47 m² 12 297,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 z oddzielną kuchnią. Mieszkanie jest przestronne oraz funkcjonalne. Możliwość przearanżowanie mieszkania na trzy pokoje. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

450 169 zł43 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok. mieszkanie w kameralnej i nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Ciechocinek

Ciechocinek,kujawsko-pomorskie

370 000 zł43 m² 8 604,65 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowy nowoczesny apartament w centrum Ciechocinka - idealny na przyjazdy Apartament o powierzchni 43m 2 , usytuowany na drugim piętrze w bloku pobudowanym z cegły. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

399 000 zł37 m² 10 654,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Banacha w nowej inwestycji. Mieszkanie o powierzchni 37,45m2 składa się z : -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -przedpokój -łazienka Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grottgera

Wieliczka,małopolskie

620 000 zł62 m² 9 967,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Komfortowe, klimatyzowane 3-pokojowe mieszkanie Z ogródkiem I miejscem postojowym- wieliczka N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 62.20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Parkowa

Podkowa Leśna,mazowieckie

799 000 zł82 m² 9 744 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Biuro Nieruchomości Mrs Residents przedstawia państwu fantastyczna ofertę w naszej bazie. Oferowanym przedmiotem jest mieszkanie w urokliwej kamienicy "przedwiośnie "z 1929 roku zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wielkopole

Kielce,świętokrzyskie

275 000 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 50m2 na 3 piętrze bloku z cegły na osiedlu ksm. Mieszkanie ciepłe i ciche. Mieszkanie do remontu lub do zamieszkania zależy preferowanego standardu. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

437 762 zł44 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: pd061-rz oraz podatku pcc. Opis inwestycji: powierzchnia mieszkania: 43,82m2 Cena: 437 762zł Termin realizacji: gotowe do odbioru Standard Wykończenia: standard deweloperski lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

626 824 zł61 m² 10 330 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok. mieszkanie w kameralnej i nowoczesnej inwestycji na Prądniku Białym, zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Opole

Opole,opolskie

495 000 zł65 m² 7 638,89 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

<!- [if gte mso 9]> <![endif]-><!- [if gte mso 9]> Normal 0 21 false false false pl X-none X-none <![endif]-><!- [if

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przewóz

Kraków,małopolskie

656 040 zł62 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera bez prowizji i pcc Na sprzedaż gotowe trzypokojowe mieszkanie w nowej inwestycji realizowanej na Krakowskim Płaszowie. Metraż: 62,48 M2 Ogródek o powierzchni: 41,87 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stwosza

Jelenia Góra,dolnośląskie

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację dwupokojowego mieszkanie o powierzchni 38 m2 (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu), położonego na drugim piętrze w bloku na Osiedlu Orlim. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. da Gamy

Wrocław,dolnośląskie

543 600 zł48 m² 11 325 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe Wiosną 2023 Idealne na start mieszkanie na Swojczycach W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

418 598 zł44 m² 9 570,14 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Top/kamieniec Wrocławski/2pok/43,74m2/balkon Przedstawiamy Państwu 2pok mieszkanie 43,74m2 położone na 1 piętrze w budynku wielorodzinnym oddanym do użytkowania w 2019 roku. Budynek posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrężna

Brzozówka,kujawsko-pomorskie

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

*** przestronne mieszkanie W brzozówce ul. Okrężna blisko Torunia - 48 m2, salon z aneksem + 2 rozkładowe pokoje, 1 piętro w niskim 2 piętrowym bloku, duży balkon. Idealne dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

750 000 zł104 m² 7 190,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Biuro Nieruchomości Makler poleca: mieszkania, które już od wejścia zaskakuje stylem i dbałością o detale! Zapoznaj się z tą ofertą. Być może tego właśnie szukasz! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

386 000 zł27 m² 14 243,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

tel. * * Nowy Dwór * Apartament inwestycyjny wykończony pod klucz * Świetna opcja dla inwestora Oferowany Lokal składa się z: -Salonu z aneksem -łazienki -przedpokoju -balkonu Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barwinek

Kielce,świętokrzyskie

359 000 zł48 m² 7 440,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania mieszkanie zlaokalizowane na 1 piętrze w budynku 4 pietrowym na Barwinku w Kielcach. Mieszkanie składa się z salonu z którego jest wyjście na loggie w ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kielasa

Gdańsk,pomorskie

509 900 zł50 m² 10 198 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie znajduje się na osiedlu Cztery Pory Roku w Gdańsku Łostowicach przy ul. Kielasa w 3-piętrowym bloku i zostało wybudowane przez znanego dewelopera firmę Hanza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olszewskiego

Wrocław,dolnośląskie

605 000 zł54 m² 11 162,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji - Wrocław Biskupin. Lokal położony na wysokim parterze w zadbanej kamienicy, blisko komunikacji miejskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

255 000 zł45 m² 5 805,74 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

*** Rezerwacja *** Biuro luxm nieruchomości oferuje mieszkanie usytuowane na poziomie ósmego piętra w niskim ocieplonym wieżowcu na osiedlu Piaski w Gorzowie Wielkopolskim. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł81 m² 17 983,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na zamkniętym osiedlu kameralnych apartamentowców Mariny Mokotów. Doskonały adres na mapie Mokotowa. Blisko zarówno do Galerii Mokotów i biznesowego centrum na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

351 000 zł49 m² 7 192,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Kontakt: bardzo dobra lokalizacja - ul. Bogusławskiego w Poznaniu. Kameralny, nieduży, niewysoki budynek z cegły z lat 50-tych. stojący lekko w głębi. Duża działka, zielono przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wincentego

Wrocław,dolnośląskie

657 000 zł73 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Dwupoziomowe mieszkanie 13 minut spacerem od Rynku wg Google Maps! Dzień dobry! Mam na sprzedaż wspaniale usytuowane, dwupoziomowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,69m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Barbary

Gdańsk,pomorskie

519 000 zł35 m² 14 828,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Atrakcyjna oferta bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Jeśli chcesz zamieszkać w samym centrum pięknego miasta jakim jest Gdańsk, bądź potraktować mieszkanie inwestycyjnie to ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ziemowita

Biała Podlaska,lubelskie

350 000 zł58 m² 6 055,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania w Białej Podlaskiej. Przestronne mieszkanie o powierzchni 57,80m2 znajduje się na III piętrze 4-piętrowego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daleka

Poznań,wielkopolskie

399 000 zł51 m² 7 792,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż Proponuję na sprzedaż bardzo ładne, 2-pokojowe mieszkanie w Poznaniu przy ulicy Głogowskiej / ulica Daleka. Powierzchnia użytkowa to 51,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł47 m² 9 978,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

! wyjątkowa okazja na mokotowie! oferuję 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na warszawskim mokotowie przy ulicy Św. Bonifacego 87, znajdujące się na 4. piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Kuźniki

Wrocław,dolnośląskie

727 600 zł86 m² 8 449,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 727 600 zł Inwestycja, która powstaje na Kuźnikach w zachodniej części Wrocławia składać się będzie z zespołu 2 budynków mieszkalnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podchorążych

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł60 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie na sprzedaż. Znajduje się w centrum dzielnicy Mokotów, warszawa, na ulicy Pochorążych. Jest to dobra i spokojna okolica. Ulokowane na 2 z 4 pięter. Wysokość od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł36 m² 12 955,80 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Ciepłe, przytulne i ciche - to najważniejsze atuty tego mieszkania. Świetna lokalizacja zapewnia szybki dojazd do każdego miejsca Warszawy i okolic - połączenie komunikacją miejską przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Słocina

Rzeszów,podkarpackie

740 000 zł78 m² 9 487,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Biuro Eksperci Nieruchomości oferuje na sprzedaż apartament o powierzchni 75,47 m2 składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni z garderobą, dwóch niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głęboka

Lublin,lubelskie

434 000 zł42 m² 10 211,80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Do sprzedania mieszkanie w pobliżu Miasteczka Akademickiego, i Politechniki Lubelskiej, położone przy ul. Głębokiej. Mieszkanie 3 pokojowe, o pow. 45 m2, położone na 8 piętrze., gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzeziny

Warzymice,zachodniopomorskie

599 999 zł65 m² 9 179,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Trzy pokojowe , bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 65, 35 m2 z dwoma ogródkami położone na nowym, kameralnym, spokojnym osiedlu brzeziny na granicy Warzymic i Przecławia. Bez barier.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mackiewicza

Kraków,małopolskie

628 000 zł52 m² 11 962 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie po kapitalnym remoncie zlokalizowane niedaleko Parku Kościuszki z pięknym Dworkiem Białoprądnickim. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się przy ul. Mackiewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

370 000 zł51 m² 7 254,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Biuro Makler poleca: do sprzedaży przestronne mieszkanie zlokalizowane na bydgoskim Błoniu. Nieruchomość usytuowana na parterze ocieplonego bloku. Teren spokojny i bezpieczny. Sąsiedztwo sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Habicha

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł40 m² 14 374,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atr Na sprzedaż mieszkanie na zasadzie cesji Kupujacy zwolniony z podatku pcc. Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 40,35 m2 + miejsce parkingowe naziemne. Ekspozycja wschodnia. Lokalozacja: ursus, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

780 701 zł52 m² 14 944,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Serdecznie zapraszam do zapoznania Z inwestycją typu premium na warszawskim ursynowie. Lokale pod wynajem już od 294 tyś zł. Metraże od 17m2 Prestiżowy apartamentowiec zlokalizowany na Ursynowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zielna

Wrocław,dolnośląskie

475 000 zł49 m² 10 102 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49m2. Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - przedpokoju - łazienki - balkonu W pełni umeblowane, wykończone do.