dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

269 000 zł35 m² 7 686 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2 pokojowego w Świdnicy. Lokal mieszkalny po generalnym remoncie, znajduje się na parterze w bloku. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł46 m² 17 932,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Centrum/ochota kto: westa home co: mieszkanie gdzie: ochota/centrum/filtry metraż: 46,23 m2 cena: 829.000 PLN Do sprzedania świeżo wyremontowane mieszkanie niemalże w centrum Warszawy. Nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

385 000 zł63 m² 6 071,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Marles przedstawiają Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania na 2 piętrze bloku na Zabobrzu III. Na powierzchnię 63,41m2 składają się : * Pokój dzienny z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

449 000 zł52 m² 8 647,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przedstawiam ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania w kamienicy położonej w ścisłym centrum Szczecina. Niedaleko Plac Grunwaldzki, deptak Bogusława, liczne linie tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiepury

Jelenia Góra,dolnośląskie

386 000 zł63 m² 6 126,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! W ogłoszeniu znajdziecie Państwo poglądowy rzut mieszkania oraz wirtualny spacer, które ułatwią podjęcie decyzji już na etapie oferty! Biuro Nieruchomości team4home.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłeczna

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł52 m² 10 096 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam na sprzedaż dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem, położone w doskonale skomunikowanej okolicy na Gaju. Idealne na zakup inwestycyjny lub dla rodziny! We speak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

449 700 zł38 m² 11 834,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowe mieszkanie, o powierzchni ok 38 m2 , usytuowane na 4 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku, na skrzyżowaniu ul. Grabiszyńska / Szpitalna. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dębogórska

Rumia,pomorskie

459 000 zł50 m² 9 094,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż, nowe mieszkanie o powierzchni 50,47 m2, na 3 piętrze (w budynku z nowoczesną windą) na kameralnym osiedlu Nowe Janowo w Rumi Janowo, w standardzie - do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stegna

Stegna,pomorskie

818 442 zł44 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Poznaj zalety inwestycji: gotowe i funkcjonujące apartamenty wypoczynkowe na Mierzei Wiślanej. Kompleksowe wyposażenie w cenie apartamentu. Zwrot z najmu już od następnego dnia po zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meander

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł47 m² 11 392,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w pobliżu przystanku meta Natolin. 5 minut pieszo. Własność pełna z księgą wieczystą. Bez obciążeń. Mieszkanie na 7 piętrze z 10. Pokój większy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Redłowo

Gdynia,pomorskie

2 175 703 zł92 m² 23 760 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Z roku na rok nieruchomości w Redłowie osiągają wysokie wyniki wartości rynkowej i gwarantują atrakcyjne stopy zwrotu z inwestycji. To tutaj toczy się biznesowe życie miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Szczecin,zachodniopomorskie

409 000 zł49 m² 8 346,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokal mieszkalny położony na parterze niskiego budynku w centrum Szczecina przy Pleciudze. Mieszkanie ma powierzchnię 49 m2. Składa się z dwóch pokoi (z mniejszego pokoju wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Golczewo

Golczewo,zachodniopomorskie

275 000 zł47 m² 5 851,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Oferuję na sprzedaż ciepłe, przytulne i słoneczne mieszkanie blisko centrum w Golczewie. Nieruchomość o powierzchni 47 m2 znajdująca się na 2 piętrze bloku wielorodzinnego. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińska

Kraków,małopolskie

520 000 zł60 m² 8 739 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż komfortowe trzypokojowe mieszkanie (59,5m2) położone na ul. Zielińskiej- prądnik Biały. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w czteropiętrowego budynku. Super lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rugiańska

Szczecin,zachodniopomorskie

365 000 zł46 m² 7 898,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,21 m2 położone w dzielnicy Drzetowo. Lokal składa się z: -salonu z wyjściem na balkon, z którego roztacza się piękny widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Hel

Hel,pomorskie

816 429 zł43 m² 18 938,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysokiej klasy apartamenty nad morzem, zaledwie 250 metrów od plaży. Komfortowa lokalizacja w ścisłym centrum Helu daje bezproblemowy dostęp do bogatego życia tego nadmorskiego kurortu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nasypowa

Gdynia,pomorskie

394 000 zł32 m² 12 507,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przestronne mieszkanie o powierzchni 31,52 m2 z balkonem zlokalizowane na 1 piętrze w budynku trzypiętrowym. Na nieruchomość składają się: - salon z aneksem kuchennym (16,78 m2), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

5 000 000 zł234 m² 21 324,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

***english version below*** unikatowy, 234-metrowy apartament | 4 pokoje | duży taras | dla ceniących przestrzeń I oddech wnętrza | ***** apartament Luksusowy 4-pokojowy Penthouse to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

405 000 zł48 m² 8 383,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaprezentować Wam mieszkanie o powierzchni 44,91 m2 położone na Wrocławskich Sołtysowicach. Jest to idealny wybór dla studentów/młodej pary/rodziny lub pod inwestycje (wynajem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

469 000 zł43 m² 11 017,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 2-pok mieszkanie w funkcjonalnej inwestycji o charakterze samodzielnego miasta. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rapperswilska

Warszawa,mazowieckie

4 085 000 zł229 m² 17 869,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1991

Okazja dla koneserów saskiej kępy! Na sprzedaż całe piętro w eleganckiej kamienicy na Saskiej Kępie, składające się z dwóch połączonych lokali mieszkalnych (na oddzielnych Księgach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

590 000 zł70 m² 8 391,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości.pl przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 70,31 m2 usytuowane w małej, kameralnej szeregówce zlokalizowanej w Rzeszowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Felin

Lublin,lubelskie

710 000 zł81 m² 8 808,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne, 5 pokojowe mieszkanie z 2022 roku, w pełni wykończone na 1 piętrze w niskim 3 piętrowym bloku z windą, klimatyzacją, światłowodem. Dzielnica Felin w Lublinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

479 000 zł47 m² 10 191,50 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam Państwu do zaoferowania dwupokojową nieruchomość do generalnego remontu na warszawskiej Pradze Południe - kilka minut piechotą od centrum handlowego promenada! Nieruchomość jest dostępna od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Oliwa

Gdańsk,pomorskie

1 363 358 zł48 m² 28 320,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Udogodnienia: teren rekreacyjny, sauna, klub fitness, stacja ładowania samochodów elektrycznych. Przynależności: każde mieszkanie posiada ogródek lub balkon. Bezpieczeństwo: monitoring, domofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Gdynia,pomorskie

899 415 zł50 m² 18 133,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Udogodnienia: panele fotowoltaiczne, stojaki na rowery, w pobliżu znajdują się lokale usługowe. Przynależności: każde mieszkanie posiada ogródek lub balkon. Bezpieczeństwo: wideodomofon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Plater

Szczecin,zachodniopomorskie

219 000 zł21 m² 10 428,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

W pełni wyposażona kawalerka po remoncie gotowa do wprowadzenia już czeka na nowego właściciela. Szukasz mieszkania do wprowadzenia, lub gotowego do wynajmu? Właśnie je znalazłeś. Mieszkanie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Reda,pomorskie

330 000 zł36 m² 9 217,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości, która zasługuje na uwagę ze względu na to, że jest to mieszkanie , w pięknym nowoczesnym budownictwie i do tego prawie całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąkowa

Gdańsk,pomorskie

981 450 zł33 m² 30 142,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Udogodnienia: idealne miejsce zwłaszcza dla miłośników żeglarstwa i sportów wodnych, własne miejsce cumownicze w marinie z możliwością wykupu na własność (w Polsce możliwy jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł38 m² 11 182,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Dwupokojowe mieszkanie , po generalnym remoncie położone na 2 piętrze W 10 piętrowym budynku Z windą! lokalizacja: wrocław > Fabryczna > Grabiszyn > ul. Spiżowa Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1-go Maja

Piekary Śląskie,śląskie

155 000 zł54 m² 2 890,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy, centrum Piekar Śląskich Główne atuty nieruchomości: bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość komunikacji miejskiej Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kołłątaja

Luboń,wielkopolskie

630 000 zł72 m² 8 707,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Sprzedam lokal mieszkalny( skrajny szeregowiec) w Luboniu przy ul. Kołłątaja. Budynek o pow. 72,3m2 usytuowany na działce o pow. ok.180m2. Budynek z 2011r. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przymorze

Gdańsk,pomorskie

1 034 458 zł73 m² 14 199,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Udogodnienia: wysokość mieszkania 2,64, na parterze sieciowy sklep osiedlowy, park Reagana w pobliżu, widok na Zatokę od V piętra, w okolicy inwestycji punkty handlowo usługowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Dańdówka

Sosnowiec,śląskie

410 000 zł86 m² 4 789,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie idealne dla dużej rodziny, 2 łazienki , 2 balkony! Prezentujemy ofertę sprzedaży dużego mieszkania o nietypowym układzie wynikającym z legalnego połączenia 2 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

417 000 zł39 m² 10 654,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Oksywie

Gdynia,pomorskie

599 000 zł50 m² 11 932,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Piękne mieszkanie zdala od miejskiego zgiełku Mieszkanie w Gdyni na Oksywiu to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i bliskość natury. Osiedle położone jest w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

421 000 zł35 m² 12 108,10 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szanownim Państwo, serdecznie polecamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie zlokalizowane przy ul. Ślicznej we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 34,77 mkw w bloku, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cichej Łąki

Piaseczno,mazowieckie

599 000 zł63 m² 9 515,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0% - Kupujący nie płaci wynagrodzenia Pośrednika! Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,2 m w nowo wybudowanej inwestycji deweloperskiej Cicha Łąka w Piasecznie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Bytom,śląskie

239 000 zł57 m² 4 160,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 57,45m2 zlokalizowane w Bytomiu przy ul. Tysiąclecia. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. Układ mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Macedońska

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł52 m² 8 718,45 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2 pokojowe świetnie skomunikowane Z miastem Mieszkanie o powierzchni 51,5m2 składa się z : - Pokoju z wyjściem na balkon - Łazienki - Toalety - Przedpokoju - Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Lublin,lubelskie

550 000 zł84 m² 6 547,62 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1983

5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 83,6 m2 na 4 piętrze z windą w wysokim bloku na Czechowie, w okolicy ul. Koncertowej w Lublinie. Mieszkanie w 2015 roku przeszło gruntowny.