dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szegedyńska

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł18 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością oferuję fenomenalnie zlokalizowaną nieruchomość, która znajduje się blisko metra Wawrzyszew oraz uksw. Jednopokojowe, ciche mieszkanie o powierzchni 17,5 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

659 000 zł45 m² 14 755,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w gotowej inwestycji przy ulicy Rydlówka w pobliżu Ronda Matecznego Mieszkanie oddawane jest w stanie deweloperskim. Zakup bez prowizji / bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

699 900 zł54 m² 12 842,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 54,50m2 znajdującego się przy Al. Jana Pawła II na 1 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł27 m² 12 700,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż Mikroapartament. Wrocław. Fabryczna. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej bliskość terenów zielonych Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśna

Tulce,wielkopolskie

390 000 zł61 m² 6 372,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i aż 2. miejscami postojowymi na zadbanym osiedlu w Tulcach k/poznania kupujący nie płaci nam prowizji! To 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Radom,mazowieckie

310 000 zł56 m² 5 535,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Trzy pokoje z optymalnym rozkładem pomieszczeń i pięknym widokiem na panoramę miasta. Niedawno odnowiony blok na osiedlu Zamłynie. Okolica bardzo zielona, z dogodnym parkingiem pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bronowice

Lublin,lubelskie

504 941 zł69 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin Tylko 15% naszych ofert jest widoczna w portalach! Zapraszamy na naszą stronę internetową gdzie znajdziesz cała bazę ponad 350 nie powtarzalnych mieszkań w Lublinie. Zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

570 000 zł83 m² 6 902,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości Aplauz oferuje do sprzedaży piękne, nietuzinkowe trzypokojowe mieszkanie blisko centrum Jeleniej Góry. Lokal położony jest na wysokim parterze budynku z 2010 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tarnowska

Lusówko,wielkopolskie

389 000 zł47 m² 8 250,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja do 15.02. Jeżeli szukasz mieszkania z ogródkiem w bliskiej odległości od jeziora, to trafiłeś idealnie. Zachęcam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

1 126 050 zł49 m² 22 990 zł/m²

 

Piętro:4/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam luksusowy apartament w prestiżowym kompleksie Platinum Towers połączonym z Hotelem Hilton Inwestycyjnie z gwarancją najmu! 7 kondygnacja! z atrakcyjnym widokiem na Browary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

140 000 zł54 m² 2 573,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Idealna oferta dla rodzin, które szukają przestronnego mieszkania w dobrej lokalizacji! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

535 000 zł43 m² 12 301,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w nowym budownictwie. Mieszkanie o powierzchni 43 m2 składa się z: - salonu połączonego z otwartą kuchnią oraz wyjściem na duży (6m2) balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piastów

Piastów,mazowieckie

688 682 zł77 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Rynek pierwotny, bez pcc (2%), 2 balkony ok. 3 m2 każdy. Łazienka z oknem + oddzielna toaleta. Cena 1 m2 mieszkania 8900 zł 4 pokojowe mieszkanie w kameralnym apartamentowcu znajdującym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

579 000 zł58 m² 9 982,76 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2 składające się z: korytarza, dwóch sypialni, łazienki oraz salonu z aneksem kuchennym. Nieruchomość znajduje się na cichym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kniaziewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

424 992 zł56 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania do własnej aranżacji! Kameralna inwestycja na toruńskim Lewobrzeżu. Nieruchomość złożona z: salon z jadalnią 22,71 m.kw pokój 10,09 m.kw pokój 9 m.kw korytarz 7,43 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stachury

Gdańsk,pomorskie

1 990 000 zł92 m² 21 630,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie można traktować jako gotowiec inwestycyjny - jesteśmy w trakcie podpisania umowy najmu na 12mc na kwotę ok. 12tyś zł. Fv vat 8% - do uzgodnienia. Oferuję luksusowy, 4-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kalinowe

Rokietnica,wielkopolskie

394 000 zł53 m² 7 476,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szukasz mieszkania w cichej, zielonej okolicy jednocześnie z świetnym dostępem do metropolii? Marzysz o nieruchomości na nowym osiedlu zbudowanym z myślą o ekologii oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gołężycka

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie w zielonej okolicy, idealne dla rodziny! Otoczenie nieruchomości: osiedle położone nad Odrą, otoczone zielenią i terenami rekreacyjnymi. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daliowa

Legionowo,mazowieckie

339 000 zł47 m² 7 275 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

W pełni rozkładowe, ciche w Centrum Legionowa. W pobliżu dworca kolejowego Legionowo (ok. 500 metrów). W okolicy Biedronka, sklepy, lasy Jabłonnej. Zadbana kamienica, mieszkanie wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł59 m² 7 966,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 59 m2. -dwupokojowe: 25,6+15,6 m2 -widna kuchnia: 9,3 m2 -łazienka z oknem: 4,8 m2 -przedpokój: 3,5 m2 -duża piwnica z oświetleniem: 25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szamotulska

Poznań,wielkopolskie

339 000 zł48 m² 7 062 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 48m2 plus piwnica, położone na Jeżycach, przy ulicy Szamotulskiej w wysokim budynku z windą na trzecim piętrze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Sopot,pomorskie

1 399 000 zł66 m² 21 197 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1909

| świetna lokalizacja | wysoki standard wykończeń | | klimatyczne wnętrze | blisko morza | 5 minut do molo | | 5 minut do dworca | Na sprzedaż piękne mieszkanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

324 999 zł38 m² 8 553 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 38m2(metraż wraz z loggią), na parterze kameralnym 3 piętrowym bloku na spokojnym osiedlu ksm. Blok po termomodernizacji i odmalowany zabezpieczony domofonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Książęca

Katowice,śląskie

771 000 zł68 m² 11 402 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

TA wyjątkowa oferta dostępna tylko U nas mieszkanie gotowe do wprowadzenia się Wszystkie zdjęcia są rzeczywiste. To nie są wizualizacje! Dla wymagającego klienta. Nie pobieramy prowizji od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

289 346 zł29 m² 9 940 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kawalerka od developera - idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - Pakiet Home Smart - Pakiet antysmogowy Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Justowska

Kraków,małopolskie

894 000 zł52 m² 17 202,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokojowy apartament Z ogrodem - wola justowska N20 Nieruchomości oferuje apartament o powierzchni 51,97 m2 usytuowany na parterze kameralnego budynku z 2022 roku. Osiedle: składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyczółkowskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

365 000 zł54 m² 6 797 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia się? Nie lubisz zgiełku miasta, a zarazem chcesz mieszkać blisko wszystkich udogodnień? To ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiam nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. 20 Stycznia

Pabianice,łódzkie

316 800 zł44 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo fajne mieszkanie na " Osiedle 20st" o pow. 44 m2 znajdujący na 2 piętrze. Mieszkanie posiada 2 pokoje , salon z aneksem kuchennym. Łazienka razem z wc Na przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lelewela

Gdańsk,pomorskie

750 000 zł60 m² 12 541,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1875

Komfortowo urządzone 3 pokoje, garderoba, pralnia - mieszkanie po generalnym remoncie. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kunic

Świdnica,dolnośląskie

210 000 zł27 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zadbana kawalerka w doskonałej lokalizacji na Osiedlu Młodych. Po częściowym remoncie w 2021r.: Nowe panele Gładzie + malowanie W łazience nowa szafka z umywalką W kuchni nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł58 m² 13 189,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prezentuję Państwu optymalne, 3 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 58 m w bardzo dobrym standardzie wykonania, położone na kameralnym osiedlu Eskadra przy ul. Dywizjonu 303 Nr 139.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koralowa

Lublin,lubelskie

640 000 zł59 m² 10 781,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie położone w Lublinie przy ul. Koralowej w bloku z 2018r. w dzielnicy Węglinek, bezpośrednio od właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karpacka

Gdańsk,pomorskie

429 000 zł31 m² 13 838,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować przestronną i jasną kawalerkę w Gdańsku na Oliwie o powierzchni użytkowej 31m2. Mieszkanie: po generalnym remoncie: wymiana wylewki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

270 000 zł32 m² 8 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się w nowym budownictwie na osiedlu Czyżkówko. Pomieszczenia: 32 m 2 - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szlak

Kraków,małopolskie

879 000 zł55 m² 15 944,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

DO sprzedaży mieszkanie dwupokojowe W angel city O powierzchni 55,13 M2 składające się Z: - sypialni - salonu z otwartą kuchnią - łazienki - przedpokoju Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

696 000 zł55 m² 12 654,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 55m2 + 16m2 balkonu położone w nowo powstającej inwestycji na pograniczu Woli i Bemowo, jedynie 10min od ch wola park. Odbiór W tym roku Samo mieszkanie to przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 186 000 zł80 m² 14 825 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Blisko galerii mokotów. Szybki termin odbioru Czteropokojowy apartament położony w nowej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świdnica,dolnośląskie

305 000 zł48 m² 6 354,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Wombat nieruchomości poleca do zakupu słoneczne 2-pokojowe mieszkanie, na 2 piętrze, w bloku na osiedlu Zawiszów w Świdnicy. Mieszkanie o powierzchni 48m 2 usytuowane na 2-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orla

Lubin,dolnośląskie

204 000 zł34 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne pod inwestycję. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Przylesie przy ul. Orlej. Lokal znajduje się na 3. piętrze. Budynek ocieplony, po remoncie klatki schodowej, winda również została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wisłocka

Poznań,wielkopolskie

895 000 zł120 m² 7 458,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Jeżeli szukasz mieszkania z ogrodem, w niedalekiej odległości od centrum miasta, to trafiłeś idealnie. Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego z ogrodem.