dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Ogrody

Leszno,wielkopolskie

817 950 zł93 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferujemy Państwu na sprzedaż pakiet trzech lokali mieszkalnych na Osiedlu Ogrody w centrum miasta Leszna. Trzy lokale mieszkalne o łącznej powierzchni 93,48 m2 - tj jeden o pow. 30,07 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Malbork,pomorskie

179 000 zł36 m² 4 972 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Chcesz kupić mieszkanie w dobrej lokalizacji, gdzie wszędzie będziesz mieć blisko? Oferuję na sprzedaż jasne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 na czwartym piętrze przy ulicy Bema.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Kleosin,podlaskie

380 000 zł73 m² 5 205,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Gotowiec inwestycyjny. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, blisko Wydziału Zarządzania i Inżynierii Politechniki Białostockiej. 5 niezależnych pokoi, każdy wyposażony i gotowy pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małych Dębów

Warszawa,mazowieckie

459 759 zł50 m² 9 260 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Klucze już w te wakacje - mieszkanie można oglądać na żywo. Kameralne osiedle, tylko 2 piętra 4 budynki Garaż podziemny Zielone patio Wysoki standard wykończenia Winda W tym ogłoszeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

284 000 zł42 m² 6 761,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Biała Posesja Nieruchomości przedstawia mieszkanie na osiedlu Kapuściska , w bliskim sąsiedztwie lasu. Znany i lubiany tzw. układ szczeciński zapewnia bardzo optymalny rozkład pomieszczeń ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Reda,pomorskie

355 000 zł46 m² 7 795,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Szanowni Państwo jest mi niezmiernie miło zaprezentować to urocze mieszkanie. Mieszkanie jest zlokalizowane w świetnej okolicy - centrum Redy. Mieszkanie znajduje się na parterze dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

281 000 zł36 m² 7 783,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż słoneczne i bardzo zadbane 2 -pokojowe mieszkanie na Wyżynach. Lokal składa się z: - pokój 14m2 z wyjściem na balkon, - pokój 7m2, - kuchnia 6,5 m2, - łazienka z toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paproci

Szczecin,zachodniopomorskie

210 000 zł46 m² 4 579,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Uwaga - cena tylko do końca tygodnia! Jeśli szukasz cichego, słonecznego mieszkania 2 pokojowego do własnego wykończenia - to oferta skierowana dla Ciebie! Oferuję bardzo ciekawe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zimowa

Lublin,lubelskie

359 000 zł60 m² 5 953,57 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie w dzielnicy Bronowice. Usytuowane jest na drugim piętrze w 10-cio piętrowym bloku. Mieszkanie jest dwustronne i bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piechoty

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł67 m² 17 164,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 67m2. Układ pomieszczeń: - sypialnia - łazienka - przedpokój - salon z aneksem kuchennym - antresola - garderoba Najważniejsze informację: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Borek

Wrocław,dolnośląskie

525 000 zł49 m² 10 758,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Lux / premium / borek/ rozkład/ 50m/ balkon Przedstawiamy Państwu niedawno wyremontowany apartament na Powstańców Śląskich z piwnicą. W mieszkaniu znajduje się: kuchnia (meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pszona

Kraków,małopolskie

415 000 zł70 m² 5 928,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy! 0% prowizji dla kupującego! Pprzedstawiam Państwu mieszkanie na sprzedaż znajdujące się na zamkniętym Osiedlu na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Sosnowiec,śląskie

250 000 zł46 m² 5 446,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy w centrum miasta (blisko przedszkola, szkoły, plac zabaw, przystanki komunikacji miejskiej), posiada osobne wejścia do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

324 300 zł34 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna zielona okolica * Klucze już w Marcu Kawalerka na Sołtysowicach W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Semaforowa

Wrocław,dolnośląskie

483 000 zł33 m² 14 548 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty: tel. Jednopokojowe, pięknie wykończone, mieszkanie, z aneksem kuchennym, o łącznej powierzchni 33,20 m2 w bloku z 2018 roku, z balkonem na Krzykach. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Centralna

Kraków,małopolskie

439 000 zł34 m² 13 104 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w dzielnicy Nowa Huta w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój z szafą garderobianą - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

379 000 zł44 m² 8 670,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania w doskonale skomunikowanej okolicy i chciałbyś puścić wodze fantazji przy jego remoncie? Trafiłeś pod dobry adres! główne atuty: -Jedyna taka lokalizacja w Gdańsku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Irlandzka

Leszno,wielkopolskie

1 011 690 zł112 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowa roszarnia - to Twoje miejsce na mapie Leszna! Nowoczesna architektura w doskonałej lokalizacji - apartamenty z klimatyzacją szyte na miarę! Inwestycja przy ul. Irlandzkiej to 4 kondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

579 990 zł45 m² 12 803,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż piękne mieszkanie w wysokim standardzie, w świetnie zlokalizowanym punkcie Krakowa przy ul. Wielickiej. W okolicy: liczne sklepy, przedszkole, szkoła ,przystanki tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstania Wielkopolskiego

Gdynia,pomorskie

479 000 zł46 m² 10 413 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Gdyni Redłowo. Mieszkanie: powierzchnia: 45,97 m2 3 pokoje: - sypialnia nr 1 (9,45 m2), - salon (14,85 m2), - sypialnia nr 2 (7,35 m2) - osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winogrady

Poznań,wielkopolskie

385 000 zł38 m² 10 105 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Po remoncie niezależne 2pok./38m2 z balkonem i piwnicą, Winogrady , Poznań. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze 12 kondygnacyjnego bloku z nowymi windami na osiedlu Przyjaźni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

395 039 zł50 m² 7 885 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowa inwestycja w Rzeszowie przy ul. Strażackiej - świetna lokalizacja - mieszkania idealnie nadają się dla rodzin oraz inwestorwów. Dostępne mieszkania: - parter z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Fijałkowskiego

Łódź,łódzkie

660 000 zł73 m² 9 041,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Łódzka giełda nieruchomości. Apartament adresowany dla wymagającego klienta Do sprzedania Apartament na Złotnie ul.Generalska Do sprzedania Jednopoziomowy Apartament z ogródkiem na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

699 000 zł57 m² 12 328 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Tylko U nas! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie przy ulicy Wrocławskiej w dzielnicy Krowodrza. Lokalizacja: oferowane mieszkanie znajduje się w zadbanym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konotopska

Warszawa,mazowieckie

562 000 zł47 m² 11 995,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 46,85 m , 3 piętro w 3-piętrowym bloku z windą z 2013 roku -warszawa, ursus,- Gołąbki- ul. Konotopska. Kameralne, zamknięte osiedle. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

830 000 zł80 m² 10 375 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferta na wyłączność Przedstawiamy 4 pokojowy lokal mieszkalny wykończony w wysokim standardzie do sprzedania z rynku wtórnego o powierzchni 80 m2. Kameralne osiedle jest zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Kamienna Góra,dolnośląskie

349 000 zł120 m² 2 908,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

1. Nieruchomość: - powierzchnia: ok. 120 m2 - Parter z poddaszem - Blisko centrum miasta 2. Opis budynku: nieruchomość powstała w latach pięćdziesiątych. W roku 2021 został wymieniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marzanny

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł38 m² 16 375,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Śliczne, glamour mieszkanie na Wierzbnie. Dwupokojowe, wygodne z balkonem. Okna na cichą, kameralną uliczkę. Blisko do Metra oraz komunikacji miejskiej. Kuchnia duża i widna Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

890 000 zł103 m² 8 624,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuje wyjątkowe mieszkanie położone na zamkniętym Osiedlu Solicowo. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze budynku i składa się z : dwóch pokoi, salonu , kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 630 000 zł99 m² 16 464,70 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na Gocławiu z widokiem na centrum Warszawy. Doskonała lokalizacja: mieszkanie znajduje się na osiedlu na skraju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

385 000 zł65 m² 5 895,87 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 65,3 m2 przy ulicy Bohaterów na osiedlu Kmity. Nieruchomość znajduje się na ostatnim - 10 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Wałbrzych,dolnośląskie

175 000 zł58 m² 2 995,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, salonu z aneksem kuchennym, dwóch przedpokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Żabiniec

Kraków,małopolskie

690 000 zł51 m² 13 529,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2. Mieszkanie położone jest w dzielnicy Krowodrza przy ulicy Żabiniec 71 w zamkniętej inwestycji Casa Feliz na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Lubin

Lubin,dolnośląskie

545 000 zł73 m² 7 498,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

sprzedam, mieszkanie, zalesie, lubin lubin, zalesie przestronny i nowoczesny 3 pokojowy apartament o pow. użytkowej 72,68m2 + 2 balkony na 1 piętrze w niskim budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kielecka

Warszawa,mazowieckie

1 795 000 zł106 m² 16 934 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Polecamy ciche, doświetlone, wygodne 3 pokojowe na Mokotowie Kamienica przedwojenna z 1936 r Wysokość mieszkania 3,10 m Na mieszkanie składa się kuchnia, pokój dzienny, 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Groszowice

Opole,opolskie

275 000 zł79 m² 3 487 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na oś. Groszowice. Mieszkanie o powierzchni ok. 79m2 znajduje się na drugim piętrze kamienicy. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

637 071 zł64 m² 9 993,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja w trakcie realizacji apartamenty w Karpaczu Górnym atrakcyjne położenie w cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym. Ze względu na lokalizację oferta ta może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jarząbka

Piaseczno,mazowieckie

399 000 zł40 m² 9 893,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Słoneczne i ciche dwa pokoje na zamkniętym, cichym osiedlu w Piasecznie przy ulicy Jarząbka. Budynek z 2008r na zamkniętym strzeżonym osiedlu z pełną infrastrukturą w bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zielone Wzgórze

Lublin,lubelskie

624 000 zł60 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferuję Państwu mieszkanie o powierzchni 59,5m2, które składa się z: -salonu z aneksem kuchennym -2 sypialni -łazienki -przedpokoju -balkonu Do mieszkania przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Starowapiennikowa

Kielce,świętokrzyskie

630 000 zł70 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Charakterystyka >mieszkanie 70m2 >garaż i komórka lokatorska w cenie 40 tyś. zł płatne dodatkowo >osiedle Nasz Barwinek >cena 630 000 zł >cena za m2 9000 zł/m2 >liczba pokoi 3 >piętro 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Naramowicka

Poznań,wielkopolskie

369 000 zł37 m² 9 972,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szukasz mieszkania nowocześnie urządzonego, gotowego do wprowadzenia od zaraz? Zależy Ci na swobodnym dostępie do komunikacji ale marzysz o ciszy za oknem? A do tego uwielbiasz pić poranną.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij