dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 206 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 206 ogłoszeń

445 000 zł57,60 m² 7 725,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: robert Szeidl tel.:   Na sprzedaż oferujemy przestronne, wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,6 m. Zlokalizowane jest na 3. piętrze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł50 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej części miasta? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,58 m , które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 814 zł43,56 m² 15 950,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bracia Sadurscy to oficjalny przedstawiciel handlowy dewelopera - kupując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów. Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

99 900 zł68,70 m² 1 454,15 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie na 1 piętrze w miejscowości Niewistka w gminie Dydnia, powiat brzozowski nad rzeką San Mieszkanie znajduje się w budynku, który został.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 895 zł71,87 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w kamienicy 150m od morza Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w kamienicy. W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł45,80 m² 6 441,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkanie o powierzchni 45,80 m znajdującego się na 4 piętrze bloku przy ul. Koszalińskiej 28. Mieszkanie jest dwustronne, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł53,40 m² 12 546,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Skarbka z Gór na warszawskiej Białołęce. Osiedle "derby" dewelopera "dom Development" Ulica Skarbka z Gór 140 Kameralne, zielone osiedle -.

Szczegóły ogłoszenia

288 000 zł39 m² 7 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność!polecam jasne mieszkanie w dobrej dzielnicy Szczecina -żelechowa. Powierzchnia 39 mkw w skład którego wchodzą 2 pokoje , z większego wyjście na balkon, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł52,15 m² 8 609,78 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na 1 piętrze o powierzchni 52,15 m z poddaszem ok. 10,12 m Mieszkanie dostępne w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł109,80 m² 7 267,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie 109,8 m2 z ogródkiem i balkonem | Ostoja k. Szczecina 4 pokoje, kuchnia, 2 łazienki z wc Idealna alternatywa dla domu komfortowa, funkcjonalna przestrzeń, prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł58,11 m² 12 201 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie położone tuż obok Parku Skowroniego. Rezerwacja! Na mieszkanie składają sie : - trzy niezależne pokoje, - osobna kuchnia, - łazienka, - przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł131,54 m² 9 875,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu typu , Penthouse, znajdującego się na nowopowstałym Osiedlu w Dolinie Sanu w Lesku na samym szczycie budynku z pięknym panoramicznym.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Oferujemy na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w spokojnej dzielnicy Żar. Cena mieszkania : 295.000zł, wysokość opłat 278zł. plus media. W skład lokalu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł59,08 m² 14 133,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w apartamentowcu z windą. Lokalizacja : Zielona część miasta, cicha , spokojna i bezpieczna dzielnica w nowoczesnej zabudowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł60,60 m² 31 336,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przestronny apartament z ogrodem i widokiem na Giewont Zakopane, 60,60 m Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 60,60 m , położony na parterze eleganckiego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł65,64 m² 14 152,96 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Komfortowy apartament 3-pokojowy | Bartodzieje | 65,5 m | balkon | wysoki standard Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Bartodzieje.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł58,47 m² 11 937,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Trzypokojowe mieszkanie w kamienicy z niesamowitym widokiem na Gdańsk. Nieruchomość posiada duży potencjał aranżacyjny. Idealnie sprawdzi się zarówno jako gotowe miejsce do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł31,80 m² 7 201,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka w kamienicy Radzyń Podlaski, ul. Kocka 1a (obok Nadleśnictwa) Mam do zaoferowania przytulną kawalerkę w kamienicy, zlokalizowaną przy ulicy Kockiej 1a w Radzyniu Podlaskim, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł28,80 m² 13 854,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż do remontu, 1-pokojowe mieszkanie z potencjałem o powierzchni 28,8 m2 położone na osiedlu Złotego Wieku w krakowskiej dzielnicy Mistrzejowice! wyłącznie U nas! budynek.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł100,34 m² 5 630,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie w Dygowie o powierzchni 100 m2 Główne atuty nieruchomości - przydomowy ogródek - orientacja dwustronna - 12 km od kołobrzegu - garaż na posesji - duży taras - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Zawadzie przy ulicy Wiejskiej o powierzchni 49 m2, usytuowane na IV piętrze w bloku z nowoczesną windą do poziomu samego dworu. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

* dla konesera * * śródmieście / plac grunwaldzki/ ul. Curie-skłodowskiej/ 3 pokoje/78,59M2* Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 78,59m2, usytuowanego na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł90 m² 21 444,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Najważniejsze atuty: przestronny duża loggia z widokiem na wewnętrze patio i zieleń spacerkiem do Starówki Opis: powierzchnia 89,37 m2 ostatnie piętro mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł80 m² 6 625 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem Lipce k. Legnicy. Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni ok. 80 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Są takie miejsca, gdzie życie po prostu toczy się spokojniej. Gdzie rano odprowadzasz dziecko do szkoły w kilka minut, a po południu idziecie razem na spacer do lasu albo nad jezioro. To.

Szczegóły ogłoszenia

613 000 zł64,10 m² 9 563,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jeszcze niższa cena - 613.000zł Komfortowe mieszkanie z dużym tarasem na nowym osiedlu. Szczecinek, ul. Polna. Parter. Na sprzedaż przestronne, gotowe do zamieszkania mieszkanie na osiedlu Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

385 375 zł30,83 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Przedstawiamy Państwu inwestycję deweloperską Plażowa Dream w Sarbinowie: elegancki kompleks apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł38 m² 16 184,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Międzynarodowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: budynek z lat 70-tych.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł44,76 m² 3 328,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,76 m2, zlokalizowane w Pyskowicach przy ul. Ogrodowej 22, usytuowane na 1. piętrze w kamienicy. Budynek po generalnym remoncie klatki schodowej,.

Szczegóły ogłoszenia

854 172 zł43,14 m² 19 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

WYJĄTKOWA OFERTA - PRZESTRONNE DWUPOKOJOWE MIESZKANIE W KAMERALNEJ INWESTYCJI W STARYM PODGÓRZU NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ.

Szczegóły ogłoszenia

329 720 zł30,25 m² 10 899,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Piękna klimatyczna nieruchomość położona w świetnej lokalizacji w Milanówku w strefie "miasto Ogród"w odległości zaledwie 400 m od centrum miasta gdzie znajduje się stacja pkp.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł59,20 m² 27 027,03 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 ,2 m , położone na 12 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł63,21 m² 8 384,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam ostatnie wolne mieszkania w stanie deweloperskim, na parterze o powierzchni 63.21 m2 z wyjściem na ogród. Zlokalizowane w Jankowicach, dzielnica Podstarzyniec, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł38,20 m² 5 235,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie Z potencjałem! Na sprzedaż funkcjonalne i wyposażone mieszkanie o powierzchni 38,20 m2, położone na trzecim piętrze przy ul. Zwycięstwa w Chorzowie Batorym. Główne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł80,28 m² 7 847,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Osiedle Willa Park położone jest w malowniczej części Zamysłowa w Rybniku. Osiedle znajduje się przy użytku ekologicznym Okrzeszyniec zwanym perełką przyrody w Rybniku. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 010 800 zł66,50 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu pięknego mieszkania o powierzchni 66,5 m2 w dzielnicy Podgórze w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

380 790 zł42,31 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia I wydania Nowe, słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem w bloku z windą! Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł76,45 m² 9 352,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowe mieszkanie z tarasem i garażem - opole/chmielowice Nowoczesna inwestycja a w niej apartament trzypokojowy z dwudziestometrowym tarasem, garażem i miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł70 m² 9 414,29 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, rodzinne mieszkanie na spokojnych przedmieściach Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, trzypokojowego mieszkania idealnego dla rodziny, która pragnie zamieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 400 zł58,47 m² 9 498,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogłoszenie dotyczy mieszkania M6 Budynek 12D położonego na parterze o pow. 58,47 m2 brak pcc sprzedaż bezpośrednio od inwestora brak prowizji dla pośrednika pomagamy uzyskać kredyt hipoteczny.