dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogińskiego

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł30 m² 11 442,60 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie zlokalizowane na Targówku, przy ulicy Ogińskiego, o powierzchni 30,5 m2 składa się z: - jasnego, przestronnego pokoju - oddzielnej kuchni - łazienki - holu Informacje dodatkowe: - forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Choiny

Lublin,lubelskie

445 600 zł69 m² 6 476,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc oraz bez prowizji biura nieruchomości! lublin - nowe choiny! Przedmiotem ogłoszenia jest 3 lub 4 -pokojowe mieszkanie położone w nowej inwestycji Choiny. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nowiniarska

Warszawa,mazowieckie

1 840 000 zł123 m² 14 959,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie o pow.122,7m2, na III piętrze w budynku z lat siedemdziesiątych wybudowanym w technologii rama H, wypełnienie ścian cegłą. W bliskim sąsiedztwie Ogrodu Krasińskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Ustka,pomorskie

349 000 zł48 m² 7 219,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Do Sprzedania dwupokojowe rozkładowe mieszkanie położone w centrum Ustki. Mieszkanie mieści się na 4 piętrze. Czynsz około 450 zł. Do morza spacerem dotrzemy w ciągu 7 min. Bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Goszczyńskiego

Kraków,małopolskie

692 695 zł64 m² 10 823 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł72 m² 16 527,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Mieszkanie o pow. 72m2, na I piętrze w przedwojennej kamienicy z 1935r. (bez windy), stary żoliborz, blisko Plac Inwalidów, cytadela i ul.Zajączka. Wysokość ok.310 cm. Świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

279 588 zł30 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością przedstawiam Państwu nową inwestycję w Południowo-Zachodniej części Rzeszowa. Osiedle nowe architektów - wybierz własne wymażone mieszkanie 2 Pokojowe mieszkanie balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

763 400 zł93 m² 8 250,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabinianka - ul. Kwiatkowskiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pełczyńskiego

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł70 m² 17 251,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne, jasne, narożne mieszkanie, salon z aneksem kuchennym, przestronny taras (dodatkowe 15,74m2), dwie sypialnie w tym jedna z garderobą. Okna drewniane wychodzące na dwie strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piekoszowska

Kielce,świętokrzyskie

269 000 zł29 m² 9 140,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w stanie deweloperskim. Doskonała Oferta pod Inwestycję! Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

470 000 zł54 m² 8 704 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Więcej informacji beatalub biuro: w godz. od 9.00 do 17.00 lub e-mail: Wszystkie oferty na stronie: ; Pośrednik odpowiedzialny zawodowo: licencja numer 6079. Polecamy! Do sprzedaży atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grasera

Toruń,kujawsko-pomorskie

416 000 zł38 m² 10 819,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Jar | 2 Pokoje | 38,45 m2 rezerwacja do dnia 11.02.2023 roku. Apartament gotowy do zamieszkania, dostępny od zaraz. Bez nakładów finansowych. Wyjątkowa oferta sprzedaży, pięknego, dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ku Wiatrakom

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

439 000 zł57 m² 7 701,75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 57 m2 + dwie piwnice. Lokal jest świeżo wyremontowany, wszystko jest nowe w tym okna, instalacja elektryczna oraz instalacja wod.-kan. Całość jest czysta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

417 926 zł47 m² 8 953 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Polecam fantastyczne, 2-pok. mieszkanie deweloperskie w Sobótce, pod Ślężą! Kupujący nie płaci 2% podatku pcc, ani prowizji za pośrednictwo! Uwaga, nowa niższa cena! promocja! Ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rozrywka

Kraków,małopolskie

499 999 zł46 m² 10 870 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Reduta obok Parku Reduta. Mieszkanie składa się z : - przedpokój - duży pokój - aneks kuchenny - mniejszy pokój - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czechów

Lublin,lubelskie

550 000 zł71 m² 7 739,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Komfortowe trzy pokoje na Czechowie. Usytuowane na drugim piętrze, niskiego trzy piętrowego bloku. Układ mieszkania to: przestronny salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, osobna kuchnia, toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

554 566 zł43 m² 12 966,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: 77home Specjalista ds. Nieruchomości Nr tel: e-mail: 77home ma przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 42,77m2 wraz z ogromnym tarasem o powierzchni 6,44m2 blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długie Ogrody

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł53 m² 10 397,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Atrakcyjne 2 - pokojowe mieszkania dla rodziny lub inwestora w świetnej lokalizacji - Gdańsk Długie Ogrody! 52,80 m2/ 2 pokoje/ Gdańsk ul. Długie Ogrody/ Łatwo wyodrębnisz dodatkowy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Gdańsk,pomorskie

870 000 zł77 m² 11 298,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Nowa niższa cena! bezpieczeństwo transakcji wspieramy ważna polisą oc! Jeśli poszukujesz mieszkania blisko morza, z widokiem na 3 strony świata to ta oferta jest dla ciebie! Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Iwiny

Iwiny,dolnośląskie

699 000 zł110 m² 6 354,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera/bez pcc/bez prowizji. Przedmiotem sprzedaży są dostępne wyłącznie w naszym biurze apartamenty na osiedlu Miodowa Aleja w podwrocławskich Iwinach. W sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł103 m² 8 210,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje 100m 2 pod Dębami przy parku, z balkonem i dwoma miejscami parkingowymi w Smolcu w cichej okolicy. Bezczynszowe. Naturalne materiały: kamień i drewno, wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

469 900 zł44 m² 10 679,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

W sercu Wrocławia, bezpośrednio przy ulicy Komuny Paryskiej, mieści się przytulne mieszkanie - klasyczny one-bed - z piękną kuchnią i wnętrzem gotowym do umeblowania przez nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Siedlce,mazowieckie

400 000 zł44 m² 9 023,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2 pokoje, osobna kuchnia, przedpokój i łazienka. Do tego duży balkon. Rok budowy 2015. Zamknięte osiedle, plac zabaw, siłownia zewnętrzna. W pobliżu szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wojaczka

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł62 m² 9 599,36 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w prężnie rozwijającej się dzielnicy Wrocławia - Sołtysowice. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 27,7m2, - łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ikara

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 900 zł46 m² 7 453,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania po przeprowadzonym remoncie, położonego na osiedlu Błonie, przy ulicy Ikara. Oferta obejmuje lokal mieszkalny i przynależną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Sopot,pomorskie

1 490 000 zł74 m² 20 263,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie o powierzchni 73,53 m2. Na powierzchnię składa się salon, kuchnia oraz łazienka. Do mieszkania przynależy ogródek ok. 15m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Warszawa,mazowieckie

830 000 zł72 m² 11 500,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność przedstawić Państwu nietuzinkową ofertę 3-pokojowego rodzinnego, rozkładowego oraz przestronnego mieszkania z dużym balkonem oraz miejscem parkingowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeglarzy

Gdynia,pomorskie

275 000 zł45 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 2 pokojowe ( 45 m2 ) na parterze budynku mieszkalnego przy ulicy Żeglarzy w Gdyni. Do bulwaru oksywskiego 38minut pieszo ( 3 km)! Gotowe do szybkiej sprzedaży! Cena ostateczna nie podlega.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

458 900 zł51 m² 8 998,04 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację tel. 2 osobne pokoje z pięknym balkonem, kuchnią, łazienką i toaletą - do odświeżenia! Mieszkanie jednostronne, bardzo jasne, okna wymienione. Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borkowska

Kraków,małopolskie

670 500 zł74 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Kraków, kliny borkowskie-okazja Oferuję do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w budynku z 2000r. na trzecim piętrze. Mieszkanie pierwotnie było 4pokojowe, jednak zostało przebudowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

756 500 zł87 m² 8 656,60 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bez Podatku pcc, bez Prowizji! Bezpośrednio! Nowy, przestronny 4 pokojowy apartament znajdujący się w nowoczesnym wieżowcu położonym w Centrum Katowic. Mieszkanie składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Wrocław,dolnośląskie

445 000 zł50 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, rozkładowe i dwustronne o powierzchni 50m - Okna drewniane nowego typu, elektryka miedziana. - kuchnia w kaflach ze sprzętem agd. - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głogowska

Wrocław,dolnośląskie

545 000 zł48 m² 11 354,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Szczepi/okazja/3 pokoje /rozklad 48m2! przedam mieszkanie w bloku na Szczepinie przy ul. Głogowskiej składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch pokoi, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Czarnochowice

Czarnochowice,małopolskie

277 000 zł26 m² 10 481 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Uwaga! mieszkanie sprzedawane W ramach cesji praw! kupujący zwolniony Z obowiązku zapłaty podatku pcc W stawce 2% ceny transakcyjnej nieruchomości! Przytulne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Opole,opolskie

799 200 zł97 m² 8 245,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Oferta przeznaczona dla Inwestorów. Prezentujemy Państwu mieszanie na sprzedaż w Opolu przy ulic 1 Maja. Lokalizacja i bliskość wszelkich wygód miejskich takich jak uczelnie, dworzec pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Witeckiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

190 000 zł30 m² 6 237,69 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! fordon, os. Bohaterów, ul. Witeckiego Polecam typową kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Świnoujście,zachodniopomorskie

827 550 zł31 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zakupu apartamentu w nowopowstającym budynku zlokalizowanym przy ulicy Bolesława Chrobrego w Świnoujściu. Apartamentowiec usytuowany w bezpośredniej bliskości promenady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magiera

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł37 m² 13 918,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,97 m -4 piętro w 4-piętrowym bloku- warszawa, bielany, ul. Antoniego Magiera. Balkon, piwnica, osobna kuchnia. Mieszkanie do zamieszkania. Odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Juliusza Słowackiego

Kraków,małopolskie

850 000 zł65 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Stare miasto- 2 pokojowe mieszkanie W kamienicy N20 Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 65m2, usytuowane na parterze w kamienicy z lat 30-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Motorowa

Lublin,lubelskie

379 000 zł49 m² 7 734,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Świeżo po generalnym remoncie, starannie wykończone mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Drugie, przedostatnie piętro w stylowym, kameralnym w budynku z cegły, z lat 50-tych. Spokojne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

409 000 zł72 m² 5 680,56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży bardzo ładne, nowocześnie urządzone i wykończone mieszkanie M5/72m2, usytuowane na V piętrze w budynku z windą w Fordonie. W skład nieruchomości wchodzą.