dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 197 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 197 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

592 000 zł66 m² 8 976,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne osiedle położone blisko Centrum Miasta Poznania oraz terenów rekreacyjnych Jeziora Malta przystanek tramwajowy 5 min szkoły, przedszkola, sklepy i przychodnie lekarskie tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

380 775 zł40 m² 9 586 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna! Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ołtaszyn

Wrocław,dolnośląskie

478 000 zł43 m² 11 142,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ołtaszyn lux 2 pokoje Apartament Komorka! 2-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu na Ołtaszynie przy ulicy T. Kutrzeby we Wrocławiu o powierzchni 43m2. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kukuczki

Wrocław,dolnośląskie

890 000 zł68 m² 13 185,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Gaj ul. Kukuczki 3 pokoje 68m2 luxusowe! Zapraszam do zakupu nieruchomości przy ulicy Jerzego Kukuczki we Wrocławiu. Nieruchomości to 3 pokojowe mieszkanie umiejscowione na 3 piętrze budynku z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

498 900 zł68 m² 7 336,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 67m -jest to dwupak, czyli podzielone na dwa.Pierwsze to kawalerka około 20m. Kawalerka z antresolą.Oraz drugie 47m skład którego wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Słowiańska

Darłowo,zachodniopomorskie

928 791 zł51 m² 18 144 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Solaris to kameralny apartamentowiec położony w pierwszej linii brzegowej we wschodniej części Darłówka. Jako jeden z nielicznych pozwala poczuć właścicielom apartamentów, że morze mają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Gdańsk,pomorskie

405 000 zł38 m² 10 657,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Atuty nieruchomości: - słoneczne dwustronne mieszkanie, - świetna inwestycja pod wynajem, - 2 oddzielne pokoje z balkonem, - 1,5km do skm Przymorze-Uniwersytet, - 1,7km do Uniwersytetu Gdańskiego, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Muzyka

Gdańsk,pomorskie

314 651 zł34 m² 9 152 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie promocyjnej tylko 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Opole

Opole,opolskie

650 000 zł72 m² 8 970,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie z garażem i dużą działką (pow. 570m2)! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wygodnego, przytulnego i słonecznego mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

249 000 zł26 m² 9 577 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

W mieszkanie 26 m2 ul Konarskiego os ksm W skąd lokalu wchodzą - pokój z aneksem kuchennym - osobna sypialnia -łazienka z wc oraz prysznicem -przedpokój -przynależy piwnica Lokal na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

524 290 zł57 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez pcc! Nowoczesne osiedle położone na obrzeżach Warszawy, w Rembertowie, przy ulicy Chełmżyńskiej. Celem było stworzenie dobrego miejsca na złapanie oddechu od szybkiego tempa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zamość

Piła,wielkopolskie

261 048 zł36 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 1 - pokojowe z dużym balkonem! Gwarancja ceny dewelopera! Oddanie planowane na sierpień 2023! Rozkład pomieszczeń : - pokój z aneksem kuchennym o pow. 23,03 m2 ; - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

854 014 zł78 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferta dotyczy jednego z mieszkań w kameralnej inwestycji przy ul. Dobrego Pasterza 30a. Parametry mieszkania: - metraż 78,35 m2 - pokój dzienny z aneksem kuchennym - 3 sypialnie -2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gościniec

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł124 m² 11 290,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż luksusowy apartament (salon, 3 sypialnie, 3 łazienki, 3 garderoby, garaż z dwoma miejscami postojowymi, ogródek, komórka) w Wesołej na osiedlu Stara Miłosna w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie do wprowadzenia, po remoncie kapitalnym remoncie, własny parking. Pokoje rozkładowe, oddzielna kuchnia, garderoba, łazienka, osobne wc, duży, tarasowy balkon. Pomieszczenia zadbane, czyste,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

679 000 zł65 m² 10 446 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

650 000 zł42 m² 15 476 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Repty Śląskie

Tarnowskie Góry,śląskie

459 000 zł84 m² 5 488,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne , komfortowe I bezczynszowe apartamenty! kameralne osiedle! doskonała lokalizacja! kupujący nie płaci pcc! Do sprzedania 6 nowych apartamentów, usytuowanych w Tarnowskich Górach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powiśle

Kraków,małopolskie

740 000 zł43 m² 17 370,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest przy ulicy Powiśle w Krakowie, w dzielnicy Stare Miasto. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 3-piętrowej kamienicy (ok. 1900 roku).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł128 m² 3 514,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kup bez prowizji I podatku pcc, mieszkania gotowe W tym roku Ostatni lokal na piętrze z dodatkową antresolą. Nowe mieszkania w cichej i kameralnej okolicy w podrzeszowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Słoneczne

Szczecin,zachodniopomorskie

549 000 zł77 m² 7 117,85 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie, położone przy spokojnej ulicy na Osiedlu Słonecznym. Nieruchomość zlokalizowana z dala od zgiełku, wokół bloku znajduje się dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

999 999 zł110 m² 9 090,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż luksusowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni około 110 m2 w Piekarach Śląskich - Osiedle Lipka. Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze, 4 piętrowego nowo oddanego do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

990 000 zł83 m² 11 909,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja mieszkaniowa na Prądniku Białym gotowe do odbioru Widokowy apartament z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

634 808 zł82 m² 7 699,31 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: 77home Specjalista ds. Nieruchomości Nr tel: e-mail: 77home ma przyjemność zaprezentować mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 82,45m2 wraz z balkonem o powierzchni 7,15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leśmiana

Gdańsk,pomorskie

2 590 000 zł77 m² 33 462,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Gdańsk Wrzeszcz - Garnizon. Miejsce gdzie nowoczesność spotyka się z historią. Małe miasto w wielkim mieście. Kompleksowo zaplanowana przestrzeń, zapewniająca bogatą ofertę kulinarną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Pruszcz Gdański,pomorskie

515 000 zł60 m² 8 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szukasz słonecznego 3-pokojowego mieszkania w Pruszczu Gdańskim? Ta oferta Cię zainteresuje! atuty: - przytulna i przestronna przestrzeń, - monitorowane osiedle, - spokojna okolica, - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stachury

Gdańsk,pomorskie

1 990 000 zł93 m² 21 397,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Luksusowy, 4-pokojowy apartament (z możliwością wydzielenie 5 pokoi) z ogródkiem na prestiżowym osiedlu Garnizon w Gdańsku, przy ul. Stachury. Mieszkanie można traktować jako gotowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

319 000 zł48 m² 6 590,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, położonego na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie o powierzchni 48,4mkw składa się z : - dużego salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

986 000 zł58 m² 16 959,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Rezerwacja *wyłącznie u nas* Szukasz umeblowanego mieszkania w kultowej lokalizacji? Zależy Ci na ładnym budynku, świetnej komunikacji oraz gotowym do wejścia mieszkaniu? Nie mogłeś lepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krowodrza

Kraków,małopolskie

460 032 zł36 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Inwestycja mieszkaniowa na Prądniku Białym IV kwartał 2023 Małe 2 pokoje z balkonem *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

429 000 zł56 m² 7 661 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

410 000 zł46 m² 8 901,43 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Atuty: świetna lokalizacja - 20 min.pieszo na Stare Miasto, blisko UMK, nowoczesny budynek z 2009 roku, duży taras w kształcie litery L, teren ogrodzony, z daleka od głównej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

959 044 zł73 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Loft/mieszkanie gotowe! 3 pokojowe/73,07M2/ browary wrocławskie ul. Jedności Narodowej, wrocław Wyjątkowa lokalizacja, jedno z ostatnich gotowych mieszkań 3 pokojowych w Historycznym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rzeczypospolitej

Poznań,wielkopolskie

420 000 zł47 m² 8 898,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Witam, tutaj , jestem Starszym Specjalistą ds. Nieruchomości i współwłaścicielem biura Grunt to Nieruchomości. Z przyjemnością przeprowadzę z Państwem całą transakcję zapewniając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

290 000 zł47 m² 6 170,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przy Kaszowniku, wolne od zaraz 3 pokoje, 47 m , 5 minut od starówki Zalety: - 3 niezależne pokoje - idealne pod inwestycję - dwustronne - w pełni rozkładowe - ciepłe i słoneczne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Błażeja

Poznań,wielkopolskie

378 500 zł38 m² 9 987 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Serdecznie zapraszam na prezentację kawalerki, położonej na poznańskich Naramowicach przy ul. Błażeja. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w niskim bloku, oddanym do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

265 000 zł34 m² 7 794,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Apartament z 2 pokojami na parterze. Centrum Bardzo atrakcyjny apartament na parterze nowowyremontowanej kamienicy w centrum miasta. Powierzchnia użytkowa 34m 2 , Mieszkanie składa się z: jasnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

629 000 zł122 m² 5 155,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 120 m w centrum miasta Gorzowa Wielkopolskiego w budownictwie z 2000 roku. Mieszkanie w standardzie bardzo dobrym. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Szczyrk

Szczyrk,śląskie

1 150 000 zł62 m² 18 548,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania z ofertą sprzedaży widokowego apartamentu w Szczyrku. Lokal znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowym budynku. Apartament oferuje 2 niezależne sypialnie, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł53 m² 8 716,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz teraz W niższej cenie! poprzednia cena 497300 zł!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

296 774 zł21 m² 14 206,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: 77home Specjalista ds. Nieruchomości Nr tel: e-mail: 77home ma przyjemność zaprezentować mikroapartament o powierzchni 20,89m2 wraz z loggią o powierzchni 3,20m2 blisko.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij