dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Żabianka

Gdańsk,pomorskie

385 000 zł26 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Gdańsk żabianka Na sprzedaż oferujemy wyremontowaną słoneczną kawalerkę z ekspozycją okien od strony południowej, znajdującą się na 8 piętrze w wieżowcu się Gdańsku w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

410 399 zł50 m² 8 201 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie promocyjnej tylko 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

379 440 zł42 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Victoria Estate prezentuje 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Wieliczka! Nieruchomość: mieszkanie zlokalizowane na I-piętrze V-piętrowego budynku - Wieliczka. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

532 658 zł59 m² 8 990,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Możliwość wykończenia pod klucz Dwustronne Mieszkanie na Jagodnie W skład mieszkania wchodzi: -Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Więckowskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

188 000 zł14 m² 13 202,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Brama Portowa- centrum. Ul. Więckowskiego. Po remoncie kapitalnym dwa lata temu. Wysoki parter w 3 piętrowej kamienicy, front. Okna nie wychodzą na ulicę ,tylko na otwarte podwórko, więc nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

365 000 zł59 m² 6 180,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Przedmiotem ofert jest trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze trzy piętrowej kamienicy położonej w centrum miasta, w pobliżu Galerii Askana. Na powierzchni 59 m2 rozplanowano:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Wielkopolskich

Ciechanów,mazowieckie

195 000 zł30 m² 6 566 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,70m2 na osiedlu Powstańców Kameralnie u dewelopera Wol-Bor w Ciechanowie. W skład inwestycji wchodzą jedynie 24 mieszkania. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borowej Góry

Warszawa,mazowieckie

445 000 zł30 m² 14 833 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania piękne, wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 29.99 m2 znajdujące się przy ul. Borowej Góry na Jelonkach. Mieszkanie mieści się na 8.piętrze w 11. piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł36 m² 11 802,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy. Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na drugim piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sołtysowska

Kraków,małopolskie

704 700 zł54 m² 12 935 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

389 000 zł62 m² 6 309,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu przestronne 4-pokojowe mieszkanie w szeregówce na nowo powstającej inwestycji przy ul. Krakowskiej! Główne informacje o nieruchomości: * zabudowa szeregowa dwulokalowa *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

289 000 zł42 m² 6 812,82 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! wyżyny ul. Przyjazna Zapraszam do obejrzenia mieszkania na Wyżynach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

910 100 zł84 m² 10 835 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

410 000 zł58 m² 7 068,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Nietuzinkowe mieszkanie z ustawną antresolą i balkonem w niskim bloku z ok. 2006 r. Ul. Parafialna, wojszyce, wrocław. antresola, na której zmieści się łóżko, biurko, szafa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starej Baśni

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł37 m² 12 702,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam Państwu do zaoferowania dwustronne, dwupokojowe mieszkanie na Starych Bielanach - przy ul. Starej Baśni. Nieruchomość liczy 37 m2 i mieści się na 1 piętrze (z 10) w bloku z 1970.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Spółdzielcza

Kielce,świętokrzyskie

195 000 zł26 m² 7 587,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje kawalerkę z widną, osobną kuchnią Idealna propozycja dla inwestora Prezentujemy Państwu na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł50 m² 15 187,50 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Pragnę przedstawić Państwu ofertę trzypokojowego mieszkania o powierzchni 48 m2 na Mokotowie. Zlokalizowane jest w modnej, a zarazem spokojnej okolicy. Położone na drugim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

639 000 zł58 m² 11 017,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 57,56 m2 znajdujące się w nowo wybudowanej inwestycji na Prądniku Białym ul. Henryka Pachońskiego. Mieszkanie jasne oraz przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lęborska

Gdańsk,pomorskie

749 000 zł62 m² 12 003,20 zł/m²

 

Piętro:14/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Atuty nieruchomości: - piękny widok z dużego balkonu, - słoneczne dwustronne mieszkanie, - gotowe do wprowadzenia, - miejsce postojowe i komórka, - 8 minut pieszo do skm Przymorze-Uniwersytet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Henryka Brodatego

Wrocław,dolnośląskie

595 000 zł46 m² 12 806,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie przy ulicy Henryka Brodatego. Opis nieruchomości: lokal usytuowany jest na IV piętrze 4 piętrowego budynku bez windy z lat 70, z zadbaną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

399 999 zł47 m² 8 510,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja/centrun/2 pok/rozkład 2- pokojowe mieszkanie na Nadodrzu (ul. sw.Wincetego) o powierzchni ok. 47 m, znajduje się na 3 piętrze 4-piętrowej kamienicy. W skład mieszkania wchodzą: - duzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Opole,opolskie

333 000 zł46 m² 7 299 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego w Dzielnicy Pisarzy (śródmieście). Mieszkanie o powierzchni niespełna 46m2 (53m2 po podłodze).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kalwaryjska

Kraków,małopolskie

420 000 zł25 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż oferuję mieszkanie jednopokojowe typu studio o metrażu 25 m2 zlokalizowane w nowej inwestycji w dzielnicy Stare Podgórze. Dokładna lokalizacja: ul. Kalwaryjska 34. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

436 200 zł50 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukasińskiego

Łódź,łódzkie

254 000 zł44 m² 5 763,56 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Oferujemy jasne, w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie z imponującą loggią położone na drugim piętrze w bloku na osiedlu Łódź Górna. Opis mieszkania Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promienista

Poznań,wielkopolskie

330 000 zł38 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do kontaktu! Opiekun oferty: tel. Dzień dobry! Mam na imię i z powodzeniem działam na rynku nieruchomości. Z chęcią pomogę również Tobie w bezpiecznym zakupie bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

532 200 zł41 m² 12 899 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

1 070 000 zł69 m² 15 541 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 68,85 m2 zlokalizowane w jednej z topowych lokalizacji- ul. Andersa. Brak większości zdjęć ze względu na prywatne rzeczy właścicieli. Więcej informacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

339 000 zł37 m² 9 211,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

W ofercie sprzedaży przestronne, sloneczne, wyposazone oraz umeblowane mieszkanie, usytuowane na trzecim piętrze budynku z 2007r. Mieszkanie znajduje się na strzeżonym, monitorowanym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czuby

Lublin,lubelskie

340 000 zł49 m² 6 952,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Atrakcyjna oferta! Super lokalizacja! Mieszkanie 2-pokojowe, rozkładowe, dwustronne. Możliwość adaptacji 3 pokoju poprzez postawienie ścianki w pokoju dziennym. Klasyczny układ, idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernik

Gliwice,śląskie

275 000 zł50 m² 5 525,42 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Polecam serdecznie duże, dwupokojowe mieszkanie Z balkonem położone na X piętrze wieżowca na osiedlu kopernik. Budynek po termomodernizacji. Jest dodatkowe piętro XI komunikacyjno-gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł77 m² 14 267,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Miasteczko Wilanów to enklawa niskich, nowoczesnych 4 piętrowych budynków. Niezwykłe miejsce, zaplanowane w każdym detalu z myślą o komforcie, wygodzie i bezpieczeństwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

444 990 zł62 m² 7 200,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62m 2 na Zabobrzu w Jeleniej Górze! osobna kuchnia balkon z zamontowaną siatką (dla kota) z widokiem na Górę Szybowcową ostatnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

369 000 zł34 m² 10 325,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie przy ul. Henryka Wieniawskiego- słocina. Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w dwupiętrowym bloku z 2018r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Maciejkowa

Kraków,małopolskie

788 000 zł65 m² 12 123 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja dzmt , Maciejkowa Apartments Mamy przyjemności przedstawić Państwu nową inwestycję realizowaną przez dewelopera dzmt w Toniach/ Prądnik Biały ul. Maciejkowa. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Tischnera

Kraków,małopolskie

355 000 zł32 m² 11 094 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Łagiewniki przy ulicy Księdza Józefa Tischnera w Krakowie. Mieszkanie składa się z: - przedpokój - duży pokój - jasna kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

950 000 zł60 m² 15 934 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty Aleksandra Pobudejska tel. Wyjątkowe mieszkanie w super lokalizacji + taras z widokiem na rzekę. Możliwość wystawienie fv. Mieszkanie składa się z: - przestrzeń salonowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Plażowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

670 000 zł66 m² 10 182,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Nowa inwestycja w Sarbinowie, 350 m od morza! Drugi etap budowy, sprzedajemy apartamenty w drugim budynku. Apartament nr 5, położony na parterze, 4-pokojowy o pow. 65.80 m2 z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sarbinowska

Wrocław,dolnośląskie

633 294 zł68 m² 9 320 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Podwyższony standard deweloperski * Gotowe Mieszkanie teraz promocja! Przy zakupie miejsca postojowego w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice

Lublin,lubelskie

261 920 zł33 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez prowizji! bez podatku pcc ogrzewanie miejskie - lpec garaż podziemny pod budynkiem budynek ogrodzony oraz monitorowany! możliwość negocjacji ceny! prezentacje mieszkań na budowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

719 000 zł56 m² 12 839,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Na Błonie - 56 m -> salon, osobna kuchnia, dwie sypialnie, łazienka, wc. Mieszkanie po generalnym remoncie, wykończone pod klucz, zdjęcia przedstawiają rzeczywisty.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij