dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

539 000 zł63 m² 8 555,56 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Makler poleca: do Sprzedaży jasne, słoneczne trzypokojowe mieszkanie na 6 piętrze w nowym budownictwie w Fordonie. Blok oddany do użytku w 2019r. Łączna powierzchnia użytkowa to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głowackiego

Łódź,łódzkie

320 000 zł43 m² 7 403,98 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43,22m2 położone w otoczeniu trzech parków. Mieszkanie znajduję się na dziewiątym piętrze w budynku z windą i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

399 000 zł47 m² 8 489 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

513 800 zł55 m² 9 288 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

599 600 zł49 m² 12 199 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rzeczypospolitej

Poznań,wielkopolskie

529 000 zł61 m² 8 643,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1966

Szukasz mieszkania dla rodziny w spokojnej okolicy? Chcesz się od razu wprowadzić? A może jesteś inwestorem i chcesz kupić idealne mieszkanie pod wynajem? Mam przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żydowska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

600 000 zł57 m² 10 554,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w centrum Grodziska Mazowieckiego, w okolicy pełna infrastruktura, tuż obok pkp Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Botanik

Lublin,lubelskie

499 000 zł101 m² 4 940,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Propozycja zakupu mieszkania bezczynszowego w domu jednorodzinnym z wyodrębnioną własnością w dzielnicy Sławin. Działka o pow. 570 m z ogrodem i dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

370 879 zł40 m² 9 240 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów, akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

598 509 zł73 m² 8 210 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie trzy pokojowe po powierzchni 72,90m2, na parterze nowo powstałego budynku. Z ogródkiem! grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Warszawa,mazowieckie

425 000 zł38 m² 11 125,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] własność grunty uregulowane : Krótko: ursynów / Natolin / Metro Natolin i Metro Imielin / 38,2 m2 / 1 pokój / balkon / oddzielna kuchnia /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Kielce,świętokrzyskie

299 000 zł43 m² 6 953,49 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane na 5 piętrze w budynku 10 piętrowym przy ul Mazurskiej. Mieszkanie składa się z salonu z którego jest wyjsćie na blkon, sypialni, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Konstytucji

Warszawa,mazowieckie

1 250 000 zł76 m² 16 447,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie przy Placu Konstytucji o powierzchni 76m2. Nieruchomość Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym (35m2), sypialni (16m2), oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

379 900 zł37 m² 10 292,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 34,71 mkw z tarasem 18 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agatowa

Kraków,małopolskie

362 700 zł37 m² 9 803 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Śliczna

Wrocław,dolnośląskie

519 998 zł43 m² 12 093 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

ok. Armii Krajowej / aqua park / 2006r. kontakt: idealna Lokalizacja, pełna komunikacja! Okolice: aqua Park, uniwersytet Ekonomiczny, szpital Akademicki na Borowskiej. Polecamy na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kossaka

Sosnowiec,śląskie

284 900 zł59 m² 4 807,63 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe 3 pokoje z balkonem do zamieszkania | Sosnowiec ul. Kossaka (środula) zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

339 000 zł54 m² 6 277,78 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa nieruchomości Blue Home ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w jedn ym z najatrakcyjniejszych osiedl i w Toruniu jakim jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

478 385 zł32 m² 14 986 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja Plaża i morze - 5 minut Stadion piłkarski - 5 minut amberexpo - 5 minut Park Reagana - 10 minut Szkoła Międzynarodowa - 3 minuty Politechnika Gdańska - 10 minut Uniwersytet Gdański - 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naruszewicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

620 000 zł56 m² 11 053,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż mieszkanie bydgoszcz urzecze Mamy przyjemność zaprezentować Państwu prawdziwą bydgoską perełkę mieszkaniową, realizowaną przez jednego z wiodących polskich deweloperów - Budlex.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kręta

Lublin,lubelskie

297 500 zł39 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Oferta dotyczy sprzedaży dużej kawalerki położonej w Lublinie, w dzielnicy Bronowice, przy ulicy Krętej. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w niskim bloku. Okolica jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

319 900 zł51 m² 6 272,55 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o pow. 49 mkw, zlokalizowanego na rubinkowie III przy Szosie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

552 900 zł55 m² 9 993 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vetulaniego

Kraków,małopolskie

492 700 zł39 m² 12 633 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wici

Łódź,łódzkie

359 000 zł57 m² 6 287,22 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oryginalna oferta na wyłączność tylko w Metrohouse Doskonała propozycja sprzedaży mieszkania na Teofilowie: dla rodziny z dziećmi lub jako inwestycja - 3 rozkładowe pokoje - wieżowiec - 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młodzieżowa

Gliwice,śląskie

244 000 zł30 m² 8 232,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż nową kawalerkę, gotową do zamieszkania. Dodatkowo prywatne miejsce postojowe, zabezpieczone blokadą parkingową w cenie 14 000 zł brutto (zakup obligatoryjny). Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

688 200 zł45 m² 15 199 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jar

Toruń,kujawsko-pomorskie

499 000 zł50 m² 10 002 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowoczesnego 2 pokojowego mieszkania o pow. 46,73 m2 zlokalizowanego na jarze w cenie 499.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Kraków,małopolskie

663 000 zł29 m² 22 862 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bardosa

Kraków,małopolskie

613 100 zł57 m² 10 756 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krasickiego

Nowa Wola,mazowieckie

960 000 zł116 m² 8 275,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Biuro Hampton Home poleca na sprzedaż bardzo ładne, dobrze doświetlone mieszkanie z własnym ogródkiem. Mieszkanie na zamkniętym osiedlu położonym w spokojnej okolicy. W pobliżu, bo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

391 193 zł32 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Mistrzejowicach Termin realizacji IV kw 2022 Kompaktowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górne

Piła,wielkopolskie

399 000 zł88 m² 4 548,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty sprzedaży jest nowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 63,94m 2 (powierzchnia całkowita 87,73m 2 ) w Pile, na os. Górnym. Rozkład pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Wyzwolenia

Turek,wielkopolskie

339 000 zł64 m² 5 297 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż unikatowe mieszkanie o pow. 64m2, w bloku murowanym na 2 piętrze w Turku woj wlkp. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, schowanka, łazienki z toaleta, korytarza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

164 900 zł26 m² 6 466,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum miasta na parterze. Prestige Nieruchomości prezentuje mieszkanie o powierzchni 25,50 m2 usytuowane na parterze w odrestaurowanej kamienicy w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł50 m² 11 022 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwa pokoje, na cichym osiedlu, z tarasem 10m2, 3 km od Rynku, w sąsiedztwie wałów nadodrzańskich. Zapraszamy na prezentację: tel. Otoczenie nieruchomości: - bardzo dobry dojazd do ch Marino -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pola

Rzeszów,podkarpackie

399 500 zł53 m² 7 587,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Twój agent nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,65 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Wincentego Pola w Rzeszowie. Idealnie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wronia

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł57 m² 20 942,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Apartament w budynku Oxygen Residence przy ul. Wronia 45 / róg Krochmalnej atuty - 57.3 m2 - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, - balkon 10 m2 , - telewizor, sofa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Święta Katarzyna,dolnośląskie

469 000 zł73 m² 6 467,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie idealne dla osób szukających nieruchomości w spokojnej okolicy. Jeśli pracujesz we Wrocławiu lub Bielanach Wrocławskim i chcesz mieszkać w miejscu, gdzie odpoczniesz od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orawska

Kraków,małopolskie

1 144 400 zł86 m² 13 301 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

319 404 zł36 m² 8 992 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie promocyjnej tylko 12.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij