dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

235 000 zł41 m² 5 798,17 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania w pożądanej lokalizacji - osiedle Mokre. Mieszkania składa się z 2 pokoi, kuchni, jadalni, łazienki z wc i ustawnego korytarza. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

452 600 zł36 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Mieszkanie idealne na start Słoneczne mieszkanie na Krzykach W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wola

Warszawa,mazowieckie

1 080 000 zł72 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Jeżeli szukasz swojego azylu w Centrum miasta to jest to oferta dla Ciebie i Twojej rodziny. W pobliskiej okolicy Centrum Handlowe Wola Park ( 500 m), metro Ulrychów (300 m). Liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

720 040 zł77 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym (istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pękowicka

Kraków,małopolskie

588 000 zł62 m² 9 560,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe o metrażu 61 m2 w inwestycji zlokalizowanej na Prądniku Białym przy ul. Pękowickiej. Mieszkanie o metrażu 61,5 m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kraków,małopolskie

580 000 zł46 m² 12 608,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przedstawiam wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie, pełne luksusu i elegancji o powierzchni 46 m2 znajdujące się na 4 z 6 pięter w prestiżowym apartamentowcu "konstelacja" na Ruczaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

539 000 zł49 m² 10 933 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność Effective-Home! Zapraszamy na prezentacje! Polecam mieszkanie po remoncie, składające się z 2pok. z balkonem położone w dzielnicy Fabryczna, na osiedlu Gądów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brazylijska

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł47 m² 11 981,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferta miesiąca - 3 pokoje na Saskiej Kępie 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5m2 położone przy ul Brazylijskiej. Blok z lat 60' wybudowany z cegły, ocieplony z wymienionymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaszczysta

Kraków,małopolskie

607 772 zł58 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zakup od dewelopera, bez prowizji, bez podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Termin zakończenia prac budowlanych II kwartał 2024 Na sprzedaż 3-pok. mieszkanie w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

166 500 zł64 m² 2 601 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji nieruchomości położonej przy Armii Krajowej 57/3, 78-400 Szczecinek. Lokal mieszkalny składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

285 000 zł28 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedane. Przedmiotem sprzedaży jest cesja praw (umowy deweloperskiej) do lokalu mieszkalnego znajdującego się w inwestycji Diasfera Łódzka. Diasfera to komfortowy, siedmiopiętrowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Sopot,pomorskie

2 490 000 zł93 m² 26 648,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 93,44 m2. Na powierzchnię składa się salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka. Dodatkowo do mieszkania przynależy balkon ok. 6m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stara Łubianka,wielkopolskie

230 000 zł51 m² 4 536,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Starej Łubiance! 50,7 m 2 , balkon! Polecam funkcjonalne i ustawne mieszkanie w Starej Łubiance. Mieszkanie o powierzchni 50,7m 2 , bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Zgody

Kraków,małopolskie

450 000 zł49 m² 9 164,97 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością prezentujemy Państwu 2-pokojowe mieszkanie na Nowej Hucie, które idealnie sprawdzi się zarówno dla pary lub rodziny, jak i w celu inwestycyjnym - wynajem zarówno na pokoje jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Zielona Góra,lubuskie

395 000 zł60 m² 6 595,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zamieszkaj na zielonogórskiej Starówce! Czeka na Ciebie komfortowo wykończony i w pełni wyposażony apartament położony w stylowej kamienicy, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł152 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Przedstawiam Państwu komfortowy 4 pokojowy (152m2) apartament położony 5 min od centrum, tuż przy Browarach Warszawskich. Swietnie sprawdzi się w celach prywatnych mieszkalnych oraz jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Góralska

Gdańsk,pomorskie

950 000 zł105 m² 9 047,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Wyjątkowe mieszkanie, 2 poziomy, klimatyzacja, 78/105 m2 , 950 tys. Pln na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie: - 2 poziomy, 5 pokoi, 2 łazienki, garderoba, balkon - powierzchnia podłogi to 105 m2 (normatywnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kingi

Częstochowa,śląskie

510 508 zł82 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie trzypokojowe. Osiedle zaciszne tarasy Prowadzi Aleja Nieruchomości Lokalizacja Częstochowa ul. Kingi dzielnica Podjasnogórska W pobliżu osiedla znajduje się : -park Lisiniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cynamonowa

Wrocław,dolnośląskie

579 995 zł56 m² 10 307,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Duże 3M rozkład!idealne dla Rodziny-ogród!psie pole/lipa Piotrowska Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 56 mkw z dwustronnym ogrodem o powierzchni 119m2. Nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hermanowska

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł58 m² 10 372,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2918

M 3-pokojowe, w stanie deweloperskim, położone w 4-letnim budynku - ul. Hermanowska, kuźniki. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 3 mkw, a także możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

555 398 zł75 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż ostanie mieszkania w inwestycji. Poniżej najdziesz najważniejsze informacje na temat inwestycji:- Inwestycja znajduje się budynku o atrakcyjnej architekturze przy parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcina z Wrocimowic

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł57 m² 10 964,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 57m2, usytuowane na 2 piętrze w budynku z windą z 2009roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle zamknięte, chronione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

499 467 zł57 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Udogodnienia: rowerownia, system inteligentny dom, przystosowane dla niepełnosprawnych, patio/dziedziniec. Przynależności: mieszkania posiadają balkon/loggia lub ogród. Deweloper przewidział również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

329 000 zł49 m² 6 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe na Szwederowie. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49m2, na bydgoskim Szwederowie. W skład mieszkanka wchodzi: przestronny ok 20m2 salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachodnia

Wrocław,dolnośląskie

399 900 zł32 m² 12 496,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie na wrocławskim osiedlu Szczepin , zlokalizowane w okolicy ul. Zachodniej. Mieszkanie rozkładowe, składające się z 2 pokoi, przedpokoju, oddzielnej kuchni oraz łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zakopane

Zakopane,małopolskie

830 000 zł63 m² 13 258,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie 3-pokojowe W centrum Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone w centrum Zakopanego. Lokal o powierzchni 62,60 m 2 , na I piętrze, z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł44 m² 12 585,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o pow. 43,7 m2 usytuowane na zielonej Białołęce - Osiedle Nowodwory - przy ul. Topolowej 30! Lokal usytuowany jest na 2 piętrze apartamentowca Premium Point. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Giszowiec

Katowice,śląskie

349 000 zł84 m² 4 158,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i duże mieszkanie o powierzchni 83,93 m2 na czwartym piętrze w dziesięciopiętrowym wieżowcu w Katowicach na pograniczu Nikiszowca i Giszowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

367 340 zł54 m² 6 770 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta bez prowizji I podatku pcc2% Do sprzedaży mieszkania w zabudowie szeregowej (parter i piętro) położone na spokojnym osiedlu Załęże w Rzeszowie. Do mieszkań na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Pszów,śląskie

178 000 zł41 m² 4 318,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 41,22m2 zlokalizowaną w Pszowie usytuowaną na drugim piętrze w niskim bloku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

665 000 zł57 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż zadbane 3-pokojowe mieszkanie na II piętrze w nowym bloku na Wyżynach Na sprzedaż zadbane 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w nowym bloku w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sucha

Gdańsk,pomorskie

849 000 zł60 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w sercu gdańskiej Letnicy. Okolica jest doskonale skomunikowana z całym Trójmiastem dzięki sąsiedztwu Tunelu pod Martwą Wisłą, oraz przystankom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Wybrzeża

Pruszcz Gdański,pomorskie

389 000 zł45 m² 8 644,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Rezerwacja Na sprzedaż po remocie 2 pokojowe mieszkanie, bardzo słoneczne oraz ciepłe, zlokalizowane przy ul. Obrońców Wybrzeża w Pruszczu Gdańskim. Na powierzchnię 45 m2 składa sie salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierzowska

Warszawa,mazowieckie

745 000 zł44 m² 17 063,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1946

Jasne i przytulne mieszkanie w zadbanej kamienicy z 1946 roku na warszawskim Górnym Mokotowie. Mieszkanie znajdujące się na 3. piętrze w 4 piętrowym budynku. Gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursus

Warszawa,mazowieckie

636 000 zł60 m² 10 549 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania 3 pokoje z balkonem na Warszawskim Ursusie. Mieszkania w cichej i spokojnej okolicy wśród zielonych terenów. Na terenie osiedla znajdują się dwa żłobki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mełgiewska

Lublin,lubelskie

255 000 zł37 m² 6 891,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertę sprzedaży stanowi 2-pokojowe mieszkanie idealnie nadające się jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w niskim bloku przy ul. Mełgiewskiej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jaworzynki

Szczecin,zachodniopomorskie

640 000 zł67 m² 9 621,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 66,52 m2 z ogródkiem (30m2) oraz dużym garażem podziemnym (30,80 m2 - możliwość zaparkowania dwóch aut). Garaż wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

400 000 zł31 m² 12 945 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

NA sprzedaż mieszkanie blisko plaży W jelitkowie! Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Mieszkanie po częściowym remoncie. Lokal jasny, o wystawie wschodnio-południowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

457 800 zł38 m² 12 208 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jana pawła II / centrum/ 2 pok / balkon Przedstawiamy Państwu mieszkanie na sprzedaż w trakcie generalnego remontu w centrum Wrocławia przy ul. Legnickiej blisko pl. Jana Pawła II. Liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długie Ogrody

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł53 m² 10 358,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji ok 5min. od gdańskiej starówki, 3min. Wyspy Spichrzów blisko Ołowianki 15minut tramwajem do samej plaży na Stogach Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Smolec,dolnośląskie

479 880 zł56 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Tylko U nas Piękne, 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, oddzielną kuchnią w Smolcu na spokojnym osiedlu w pobliżu z pełną infrastrukturą Idealne dla pary /młodej rodziny nie.