dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Południowa

Sarbinowo,zachodniopomorskie

304 659 zł31 m² 9 674,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament o pow. użytkowej: 31,49 m2 z balkonem o pow. 7,17 m2, cena netto 304 659,35 zł Apartament nr 2.14 zlokalizowany na drugim piętrze. Apartamenty południowa to kompleks zawierający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

869 300 zł45 m² 19 318 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

404 100 zł40 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łowicka

Łódź,łódzkie

293 000 zł52 m² 5 689,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Kłosek polecają: 2 rozkładowe pokoje w Łodzi. Opis szczegółowy: nieruchomość położona na 4-tym piętrze w bloku. Mieszkanie o powierzchni 51,50m2 składa się z: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Raków

Częstochowa,śląskie

148 500 zł27 m² 5 459,56 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest w okazyjnej cenie małe mieszkanie o pw 27,2 mkw , składające się z salonu z balkonem, kuchni , wc i przedpokoju. Nieruchomość przeznaczona do remontu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Biała Śródmieście

Bielsko-Biała,śląskie

289 000 zł48 m² 6 084,21 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z mieszkaniem w ścisłym centrum położone na 8 piętrze w wysokim budynku z windą .Niebawem pojawią się zdjęcia lokalu. Układ: lokal o pow. 47,25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

800 000 zł94 m² 8 467,40 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w centrum Rzeszowa. Mieszkanie mieści się w niespełna 100 letniej, klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ariańska

Kraków,małopolskie

1 050 000 zł52 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Brak pcc Zapraszamy Państwa do prezentacji mieszkania usytuowanego na parterze w trzypiętrowym budynku z 2021 roku. Budynek ma kameralny charakter i znajduje się w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Herbsta

Warszawa,mazowieckie

579 900 zł53 m² 10 941,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe - Pow. 53 m2 - Stan do odświeżenia albo Inwestycyjnie na wynajem - Ursynów - Okolice stacji metra stokłosy Oferujemy na sprzedaż ustawne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Tarnów,małopolskie

289 000 zł30 m² 9 633,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie o pow. 30m2, położone na I piętrze, zlokalizowane w dzielnicy Piaskówka. Składa się z salonu połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Kielce,świętokrzyskie

338 800 zł48 m² 7 058,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Charakterystyka >mieszkanie o powierzchni 47,88m2 >lokal mieszkalny znajduje się na 1 piętrze w 4 kondygnacyjnym bloku Mieszkanie składa się >salon >pokój >kuchnia >łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepodległości

Sosnowiec,śląskie

499 000 zł62 m² 8 075,74 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atuty nieruchomości: - nowoczesne i wyposażone wnętrza, - winda w budynku - duże przeszklenia - bardzo spokojna okolica - przestronny taras Szczegóły nieruchomości: - rok budowy 2021 r -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Kraków,małopolskie

545 000 zł47 m² 11 595,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bezpośrednio. Pilnie! Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze w dwupiętrowym bloku na kameralnym, ogrodzonym i monitorowanym osiedlu ( ochrona 24h/d, rok budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smolecka

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum Wrocławia, o powierzchni 47,7 m. Parking pod blokiem. Znajduje się na 2 piętrze. Klatka po remoncie. Do mieszkania przynależna jest piwnica Okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

469 238 zł65 m² 7 218 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dominikanów

Kraków,małopolskie

646 982 zł50 m² 12 950 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup od dewelopera, brak prowizji i podatku pcc. Inwestycja zrealizowana możliwość wykończenia pod klucz! Na sprzedaż nowe 3-pok mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dolne Przedmieście

Bielsko-Biała,śląskie

459 000 zł69 m² 6 652,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na piętrze w niskim budynku wielomieszkaniowym w Bielsku. Budynek zlokalizowany w świetnym, spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Portowa

Kąty Rybackie,pomorskie

350 000 zł26 m² 13 597,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament na nowo powstałym osiedlu Marina Park w Kątach Rybackich Cena 350.000 zł Powierzchnia: 25,74 m2 I piętro Miejsce postojowe w cenie. Polecamy Państwu komfortowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grobla Kozanowska

Wrocław,dolnośląskie

1 785 166 zł139 m² 12 842 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Wrocław, stare Miasto, szczepin, grobla Kozanowska, apartament z przestronnym salonem 47m2 i tarasem 38m2. Gotowy jeszcze w tym roku! Oferta bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrza

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł54 m² 8 964,88 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

W ofercie trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,1m2 na Popowicach. Nieruchomość znajduje się na dziewiątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą. Budynek po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żabińskiego

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł64 m² 10 236,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

DO sprzedaży mieszkanie 63,50m2 W super lokalizacji znakomicie położone przy ulicy żabińskiego na Natolinie budynek zlokalizowany jest W cichej , zielonej uliczce otoczonej bujną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puszczy Solskiej

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł42 m² 10 690,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Ciche w pełni rozkładowe dwupokojowe mieszkanie na Bemowie przy ulicy Puszczy Solskiej. Można kupić na kredyt - grunt uregulowany. Wysokie 10 piętro w jedenastopiętrowym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

505 000 zł49 m² 10 266,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zakup od dewelopera, bez prowizji i podatku pcc. Możliwość wykończenia pod klucz. Na sprzedaż 3-pok mieszkanie w funkcjonalnej inwestycji o charakterze samodzielnego miasta. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jugosłowiańska

Poznań,wielkopolskie

375 000 zł50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne, ustawne mieszkanie. Lokalizacja dająca wszystko! Możesz się wprowadzić i od razu zamieszkać! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania w przytulnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Adamieckiego

Łódź,łódzkie

499 000 zł72 m² 6 930,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie o powierzchni 72m2 zlokalizowane w bloku na 4 piętrze Duży przestronny salon o powierzchni 25m2 z dużą logga na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Osiedle Robotnicze

Jelenia Góra,dolnośląskie

310 000 zł67 m² 4 626,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje przestronnego słonecznego mieszkania. Lokal znajduje się na wysokim parterze kamienicy na Osiedlu Robotniczym w Jeleniej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

339 000 zł32 m² 10 593,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Dobre Klucze przedstawia dwupokojową kawalerkę zlokalizowaną w Kielanówce. Mieszkanie o powierzchni około 32 m2 bardzo jasne ze względu na orientacje strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł42 m² 10 357,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ładniejsze niż zdjęcia, doskonale zlokalizowane zarówno dla rodziny jak też pod inwestycję. Mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią i z pięknym widokiem na panoramę miasta, cichymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

325 000 zł40 m² 8 209,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie przy ul. Ofiar Katynia. Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym. Nieruchomość o powierzchni 39,59.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

355 000 zł47 m² 7 537,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujmy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 47,1 m2 usytuowane na trzecim piętrze niskiego budynku w rewelacyjnej lokalizacji nieopodal Jasnych Błoni! Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

540 000 zł57 m² 9 525,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc! cena deweloperska - 540 000 zł Miejsca postojowe w garażu podziemnym lub zewnętrzne - gratis Inwestycja jest usytuowana w sąsiedztwie parku Brochowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

386 528 zł41 m² 9 490,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji, bez podatku pcc, cena deweloperska - 386 528 zł Osiedle Jagodno wyróżnia się przemyślaną i funkcjonalną koncepcją urbanistyczną. Dzięki temu w przyszłości nie zabraknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stolema

Gdańsk,pomorskie

959 000 zł73 m² 13 065,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne, przestronne mieszkanie dla rodziny 73,40 m2, 4 pokoje, zlokalizowane w dzielnicy Gdańsk-Jasień, na 5 piętrze w V piętrowym budynku z windą (2016r.). Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Warszawa,mazowieckie

1 299 900 zł74 m² 17 566,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najważniejsze informacje: zajęcia przedstawiają rzeczywisty stan mieszkania w mieszkaniu nigdy nikt nie mieszkał kupujący nie płaci podatku pcc 2% klimatyzacja ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Hutnicze

Kraków,małopolskie

399 000 zł38 m² 10 363,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowa Huta - os. Hutnicze - 2 pokoje - okazja lokalizacja: mieszkanie znajduję się w dzielnicy Nowa Huta przy ulicy Hutniczej. Bliskość komunikacji miejskiej, spora ilość zieleni i świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł50 m² 8 982,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam na sprzedaż klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie o wielkości 50,1m2 usytuowane na 3 piętrze w trzy piętrowej kamienicy z lat '20. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niegocińska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł49 m² 12 125,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Mokotowie - ul. Niegocińska. Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 8 piętrze, posiada 49,4 m2 powierzchni i bardzo funkcjonalny rozkład, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

635 000 zł82 m² 7 743,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: wzgórza krzesławickie, zalew nowohucki, grębałów. Unikalna, wyjątkowa propozycja dla aktywnych par , chcących mieszkać komfortowo z dala od głośnego centrum. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Klonowa

Gliwice,śląskie

137 000 zł38 m² 3 653,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Numer przetargu: azm/dm Gliwice, ul. Klonowa 1/4 Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maczka

Siedlce,mazowieckie

518 000 zł54 m² 9 592,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości rk golden house prezentuje mieszkanie które może zostać wykończone pod klucz. Współpracujemy z projektantką oraz firmą wykończeniową, którzy profesjonalnie dostosują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Sempołowskiej

Wrocław,dolnośląskie

379 999 zł27 m² 14 079,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Piękne mieszkanie 2M Biskupin zoo, hala Stulecia Mieszkanie po generalnym remoncie z wydzieloną sypialnią, otwartą kuchnią oraz większym pokojem i łazienką. Znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia