dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

359 000 zł62 m² 5 809,06 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie znajdujące się na Osiedlu Podzamcze. Mieszkanie o powierzchni 61,80 m2 , składa się z przestronnego salonu połączonego z jadalnią, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Betonowa

Czeladź,śląskie

140 000 zł48 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone przy cichej i spokojnej ulicy - Betonowa 14 w Czeladzi. Nieruchomość zlokalizowana jest blisko (niecałe 2 km) trasy S86 co zapewnia wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zapłocie

Warszawa,mazowieckie

1 700 000 zł110 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Apartament 110 m2 3 pokoje, 2 Łazienki Taras 90m2 Garaż Lokalizacja: warszawa Wilanów, ul. Zapłocie Metraż: 110 m2 Piętro: 1 z 2 Rok budowy: 2004 Stan prawny: odrębna własność Cena: 1.700.000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł42 m² 7 380,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w bloku na osiedlu Bartodzieje. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 42m2 położone jest na ostatnim piętrze i składa się z : salonu 16m2, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Dywizjonu 303

Knurów,śląskie

526 756 zł69 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Proponujemy do sprzedaży nowe mieszkania w Knurowie. Lokale położone w 2 budynkach, w każdym będzie 20 mieszkań 2, 3 i 4 pokojowych o pow. od 42,22 mkw do 69,31 mkw. Budynki IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

939 000 zł82 m² 11 451 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

398 000 zł39 m² 10 205,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wygodne, w pełnym rozkładzie mieszkanie - 2 osobne pokoje z osobną jasną kuchnią, o powierzchni 39,1 m2. Znajduje się na 7 piętrze w 10 piętrowym budynku z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Poznań,wielkopolskie

466 613 zł55 m² 8 557 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocja na wybrane mieszkania. Mieszkanie 3-pokojowe z dużym ogrodem. Zakup bez pcc i prowizji! Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania i miejsca postojowe - Pakiet Home Smart - Pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

654 000 zł65 m² 10 003 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Wrocław,dolnośląskie

460 722 zł50 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa Jutrzenka Zachęcamy do zakupu nowego mieszkania w inwestycji Nowa Jutrzenka. Przedmiotem oferty jest wygodne, dwupokojowe mieszkanie składające się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

430 000 zł48 m² 8 977,04 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 47,9m, położone na piątym piętrze w wieżowcu przy ul. Rejtana. Mieszkanie dwustronne usytuowane na wchód i zachód. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Racula

Zielona Góra,lubuskie

409 000 zł70 m² 5 857,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

`wzgórze dębowe ` nowa inwestycja deweloperska W zielonej górze Apartament Nieruchomości - biuro sprzedaży - więcej informacji na , lub pod numerem telefonu. 0% - Kupujący nie płaci, prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

489 912 zł51 m² 9 624,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2023-08 Mieszkanie o niespotykanej wysokości W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obywatelska

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie składa się z dwóch pokoji: dużego salonu, polączonego z kuchnią, oraz sypialni. W salonie także znajduje się duża i wygodna kanapa. Mieszkanie jest idealnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lipowa

Łódź,łódzkie

124 900 zł25 m² 5 095,88 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam mieszkanie o powierzchni 24,51 m2 znajdujące się w bliskim sąsiedztwie Manufaktury, przy ulicy Lipowej. Nieruchomość położona jest w zadbanej kamienicy z zamykanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jutrzenki

Wrocław,dolnośląskie

792 396 zł91 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa Jutrzenka Zachęcamy do zakupu nowego mieszkania w inwestycji Nowa Jutrzenka. Przedmiotem oferty jest rodzinne, czteropokojowe mieszkanie składające się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bema

Jelenia Góra,dolnośląskie

112 000 zł39 m² 2 879,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje Państwu dużą kawalerkę w Sobieszowie z ogórdkiem i piekny widokiem na zamek Chojnik. Mieszkanie znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bociana

Kraków,małopolskie

992 300 zł87 m² 11 399 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Bielsko-Biała,śląskie

259 000 zł34 m² 7 669,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na prezentację mieszkania w niskim bloku z balkonem na osiedlu Kopernika. Blok znajduje się w ustronnej lokalizacji otoczonej zielenią. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

495 400 zł36 m² 13 599 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

899 000 zł75 m² 11 987 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

490 000 zł49 m² 9 937,13 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż oferuję mieszkanie trzypokojowe w inwestycji zlokalizowanej w dzielnicy Krowodrza / Prądnik Biały w Krakowie. Cena: 490 000 pln. Mieszkanie sprzedawane jako rynek pierwotny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowska

Kielce,świętokrzyskie

285 000 zł44 m² 6 795,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Charakterystyka >mieszkanie 2 pokojowe 44,4 m2 ul. Dąbrowska , Sady , do własnej aranżacji >piętro 3 , liczba pięter 3 Mieszkanie składa się >2 pokoje >kuchnia oddzielna z oknem >łazienka >wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Toruń,kujawsko-pomorskie

320 000 zł46 m² 6 971,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Doskonała inwestycja, opcja przejęcia najemców, ul.J.Gagarina, idealna lokalizacja dla studentów i rodzin z dziećmi, pełen rozkład, niski blok Oferta z klauzulą wyłączności tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

2 974 000 zł193 m² 15 409 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 6-pokojowy apartament z tarasem oraz balkonem. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chmielna

Gdańsk,pomorskie

4 500 000 zł102 m² 44 009,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Podana cena jest ceną netto do której należy doliczyć 23% Vat. Kwota brutto za apartament 5535000 do lekkiej negocjacji. Deo Plaza: wyjątkowa inwestycja na mapie Europy, łącząca w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokołowska

Siedlce,mazowieckie

300 000 zł47 m² 6 341,15 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ciekawej nieruchomości w cichej i spokojnej okolicy Siedlec Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

389 000 zł52 m² 7 480,77 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 4-pokojowe z balkonem, na parterze, w wieżowcu, na osiedlu Błonie. Pomieszczenia: 52 m 2 - salon z aneksem kuchennym 22 m 2 , -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

999 000 zł88 m² 11 300,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku i dodatkowych opłat Budynek: 5 piętrowy miejsca postojowe w garażu podziemnym inwestycja oddana do użytkowania Prezentowane mieszkanie (D- 1-1).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wieliczka

Wieliczka,małopolskie

439 000 zł55 m² 7 982 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

1 118 700 zł61 m² 18 339 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Błonie

Kraków,małopolskie

980 700 zł53 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szałwiowa

Wrocław,dolnośląskie

549 990 zł52 m² 10 556,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lipa Piotrowska/ 3 pok / balkon / ul. Szałwiowa!. Polecam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52m2, 3 pokoje w tym salon z aneksem kuchennym+ 2 sypialnie. Salon z dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ku Morzu

Sianożęty,zachodniopomorskie

414 973 zł35 m² 11 795,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Opis tel. * * stan deweloperski do wykończenia * Tylko 150 metrów od plaży * Klucze już w Czerwcu Apartament inwestycyjny z balkonem W skład lokalu wchodzi: -Salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogińskiego

Piastów,mazowieckie

590 000 zł63 m² 9 435,47 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do wprowadzenia 3 pokoje 60 m2 Parking Balkon Lokalizacja: piastów, ul. Ogińskiego Metraż: 59,9 m2 Piętro: wysoki parter z 8 Rok budowy: 1980 Stan prawny: odrębna własność Cena: 590.000 PLN.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

639 000 zł48 m² 13 360 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28616 tel. 2-pokojowe mieszkanie z loggia, o powierzchni 48 m2, położone jest na najwyższym piętrze, w 8-piętrowym budynku na Popowicach! Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pastelowa

Gdańsk,pomorskie

344 000 zł38 m² 8 998,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie dwupokojowe o ekspozycji wsochniej Mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu w Gdańsku - Łostowicach z doskonałym połączeniem ze ścisłym centrum Gdańska. W jej pobliżu.