dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 266 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 266 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

270 000 zł68 m² 3 970,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości Quality ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę przestronnego mieszkania w Stęszew przy ul. Kościańskiej o powierzchni 68 m . Nieruchomość idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 800 zł49,80 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

2-pokojowy apartament, składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal mieści się w II etapie inwestycji Apartamenty Symfonia,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

390 250 zł31,22 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:styczeń 2027

Kawalerka, składająca się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki oraz ogródka. Lokal mieści się w nowej inwestycji Apartamenty Symfonia, w Skórzewie pod Poznaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 234 zł46,26 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2028

3-pokojowy apartament, składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki oraz balkonu. Lokal mieści się w II etapie inwestycji Apartamenty Symfonia,.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł46,80 m² 20 491,45 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 46,78 m , na którą składają się: - salon, - sypialnia, - kuchnia, - łazienka, - przedpokój. Stan prawny: pełna własność Czynsz administracyjny: około.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł53,70 m² 9 683,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie z niskim czynszem - Trzebnica, ul. Korczaka Gotowe do wprowadzenia, bez dodatkowych nakładów finansowych! Zamieszkaj tam, gdzie inni przyjeżdżają na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł64,60 m² 10 820,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokoje, osobna kuchnia w centrum Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62 mkw, położone przy ul. Krynickiej we Wrocławiu.Idealne zarówno dla rodziny, jak i inwestycyjnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

447 000 zł60,80 m² 7 351,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta na wyłączność - klucze W biurze Na sprzedaż 3 niezależne pokoje w niskiej zabudowie- tychy, oś. E - ul. Edukacji. Szukasz mieszkania z dobrą energią , które jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

502 775 zł55,25 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w II etapie Osiedla Natura Park. Powierzchnia: 55,25 m2 Liczba pokoi: 3 Dodatkowa powierzchnia do odpoczynku: balkon Udogodnienia: przestronne, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

531 622 zł58,42 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w II etapie Osiedla Natura Park. Powierzchnia: 58,42 m2 Liczba pokoi: 3 Dodatkowa powierzchnia do odpoczynku: balkon Udogodnienia: przestronne, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 060 zł56,60 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe z balkonem w II etapie Osiedla Natura Park. Powierzchnia: 56,60 m2 Liczba pokoi: 3 Dodatkowa powierzchnia do odpoczynku: balkon Udogodnienia: przestronne, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 41,67 m , położone na 2. piętrze w bloku. Układ: - salon z wyjściem na balkon (ekspozycja zachodnia) -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Biuro Mazuria Estate z przyjemnością prezentuje Państwu funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji, idealne dla rodziny. Lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł64 m² 11 718,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Biuro Mazuria Estate z przyjemnością prezentuje Państwu przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , zlokalizowane w atrakcyjnej części Gdańska. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł38 m² 14 973,68 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ul. Konstancińskiej 7b na Mokotowie (sadyba). Lokal znajduje się na 7 piętrze z 10 w bloku z 1970 roku. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł52,60 m² 13 288,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. (Przejezdna 12) | Warszawa (białołęka) Lokalizacja Na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie o powierzchni 52,6m , położone na 3 piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

999 900 zł49 m² 20 406,12 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania mieszkanie na Mokotowie przy ul. Czerskiej o pow. 49 m2, 3-pokojowe (pierwotnie jako 2-pokojowe), w pełni wykończone i wyposażone; na układ funkcjonalny składa się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 000 zł64,40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 3-pokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Osiedle Moderno w Środzie Wielkopolskiej. W cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

493 650 zł65,82 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

394 684 zł49,96 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:7/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł47,50 m² 21 894,74 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

To mieszkanie na sprzedaż znajduje się na 3. piętrze w bloku z 1967 roku przy ul. Karmelickiej na osiedlu Muranów w Warszawie. Budynek wyposażony jest w windę i domofon.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł69,93 m² 10 853,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Oferujemy na sprzedaż bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,63m2 położone na wysokim parterze w niskim budynku na Przecławiu. Nieruchomość znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł68,24 m² 8 645,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (możliwość zrobienia trzypokojowego) o powierzchni użytkowej 68,24m2 położone na pierwszym piętrze w wyremontowanej kamienicy w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł39,72 m² 6 923,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 39,72m2 położone na drugim piętrze w odnowionej kamienicy znajdującej się przy ulicy Emilii Plater w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł130 m² 7 684,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie dwupoziomowe ( III i IV piętro ) usytuowane w budynku 4 piętrowym w bliskiej odległości od morza - około 700m. Budynek ocieplony, zadbany, garaże pod budynkiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł64 m² 19 531,25 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Propozycja dla osób, które szukają komfortu oraz spokojnego miejsca do życia. Lokal znajduje się przy ul. Kłobuckiej, w nowoczesnym budynku z 2016 roku. Położony jest na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł31,88 m² 21 329,99 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Słoneczna kawalerka z balkonem przy ul. Sokratesa to propozycja dla osób, które cenią jasne wnętrza i nowoczesne budownictwo. Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 212 000 zł50,50 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy wyjątkową inwestycję nadbudowy kamienicy przy ul. Długiej w Krakowie, która stanowi prawdziwą perełkę na krakowskiej mapie nieruchomości. W ramach tego projektu powstało 18.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł45,97 m² 20 426,37 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

MB Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45.97 m . Mieszkanie Nieruchomość składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł63,10 m² 15 832,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywne dwupoziomowe mieszkanie z prywatnym, zielonym tarasem 70 m na dachu Kraków, prądnik Biały To nie jest zwykłe mieszkanie. To przestrzeń zaprojektowana z myślą o tych,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł35,32 m² 19 790,49 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: mieszkanie 2-pokojowe 35,32 m Portowa Zabłocie, kraków lokalizacja Mieszkanie znajduje się w nowoczesnej inwestycji Portowa Zabłocie przy ul. Portowej w Krakowie w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 421 262 zł102,99 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Solnik Residence Zamieszkaj w kameralnej willi miejskiej na Bodzowie I Etap inwestycji na ukończeniu, widok na zieloną część Krakowa Zapraszamy do odkrycia Solnik Residence nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

688 000 zł44,31 m² 15 526,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

MB Estates prezentuje na sprzedaż świeżo wyremontowane mieszkanie w cichej części miasta gotowe, aby stworzyć tu własny, wymarzony klimat! Lokal został zaprojektowany tak, by zapewniać wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

761 980 zł49,16 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ekskluzywny apartament w Cechowa Park! Oferta na wyłączność - tylko w naszym biurze! bez prowizji I podatku pcc! mb Estates z przyjemnością prezentuje Państwu apartament.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł46 m² 21 630,43 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Stylowy apartament 2-pokojowy z balkonem i miejscem postojowym ul. Prandoty | mb Estates mb Estates oferuje na sprzedaż elegancki, nowoczesny apartament wykończony w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł33,82 m² 29 538,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1923

MB Estates prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania położonego w samym sercu krakowskiego Kazimierza przy Placu Nowym. To idealna propozycja dla osób ceniących klimat starego miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł50,70 m² 16 370,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Ułanów w Kraków doskonała lokalizacja, pełna infrastruktura i dużo zieleni. Mieszkanie o funkcjonalnym, trzystronnym układzie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł62,30 m² 11 219,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

MB Estates ma przyjemność zaprezentować nietuzinkowe, narożne mieszkanie położone w spokojnej, starszej części osiedla Złocień. To idealna propozycja dla osób poszukujących przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł32,10 m² 30 809,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1909

Na sprzedaż funkcjonalne studio o powierzchni 32,1 m , położone na 3 piętrze w odrestaurowanej kamienicy w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Krakowa tuż przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł37,30 m² 22 788,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

MB estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w stanie developerskim położone w prestiżowej inwestycji Młyny Mogilska. Najważniejsze atuty: metraż: 37,3 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł49 m² 16 938,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

NA sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie W świetnej lokalizacji krakowa ul.CHODKIEWICZA. Mieszkanie ma powierzchnię 49m2, znajduję się na III piętrze w IV piętrowej piękne wyremontowanejj.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł33,30 m² 14 384 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Zalety nieruchomości: - 600m do tramwaju - 100m do przystanku autobusowego - świetne połączenie z uczelniami wyższymi min. Politechnika, gumed - łatwy dojazd do Centrum Gdańska oraz obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł46 m² 15 869,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,7 m , położonego przy ul. Dwernickiego w Krakowie (śródmieście ). Nieruchomość znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł139 m² 17 978,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

MB estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament zlokalizowany na j Woli Justowskiej przy ul. Wiosennej w Krakowie. Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

936 000 zł52,50 m² 17 828,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni 52,5 m , położone na 4. piętrze nowoczesnej inwestycji Forma Otwarta Ekopark przy ul. Sosnowieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 455 710 zł71,18 m² 34 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

O projekcie Św. Sebastiana 18 to adres, który definiuje nowy standard życia w centrum Krakowa. To propozycja dla osób ceniących bezkompromisową jakość i wysmakowaną estetykę. Ten butikowy.