dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 192 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 192 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bernardyńska

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł67 m² 9 659,18 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem oferty jest ciche i przestronne mieszkanie. Jego główne atuty to lokalizacja oraz układ. Idealna nieruchomość dla rodziny, ale także pod inwestycję do dalszego wynajmu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Stachiewicza

Kraków,małopolskie

310 000 zł24 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Zespół oferuje mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 24m2, ul. Stachiewicza, osiedle azory/prądnik Biały. Mieszkanie , zlokalizowane na wysokim parterze w bloku czteropiętrowym z 1968.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

259 000 zł36 m² 7 194,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy w ofercie dla Państwa ładne , zadbane mieszkanie 2 -pokojowe. Przerobione z 1 pokoju. Nieruchomość słoneczna, usytuowana na 3 piętrze w bloku. Położona na osiedlu z pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Askenazego

Warszawa,mazowieckie

697 000 zł62 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

/ we speak english, ukrainian and russian / / mamy doradcę kredytowego na miejscu / 3 pokoje, metro trocka, idealne dla rodziny budynek: 11-piętrowy budynek zbudowany w 1980 roku, został docieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Syreny

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł53 m² 12 641,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Dwustronne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 53m2 położone jest na pierwszym piętrze w doskonale zlokalizowanym i zadbanym bloku na Woli. Dwa lata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

1 479 000 zł112 m² 13 190 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Apartament z tarasem oraz loggiom na osiedlu Porto. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wapowskiego

Lublin,lubelskie

487 000 zł60 m² 8 184,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe, przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5 m2 z aneksem kuchennym, zlokalizowane na trzecim piętrze 4 piętrowego bloku wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tukanów

Piaseczno,mazowieckie

554 335 zł64 m² 8 690 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzy pokoje 63,7 m2 w nowym osiedlu Bliskie Piaseczno Trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze z doskonałą ekspozycją południowo zachodnią , co zapewnia doskonałe nasłonecznienie. Wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tukanów

Piaseczno,mazowieckie

507 551 zł56 m² 9 078 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie Trzypokojowe 55 m2 2 piętro w nowym Osiedlu Bliskie Piaseczno Doskonały układ niedużego mieszkania trzypokojowego z dużym balkonem 6,8 m2 na który wyjście jest z salonu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tukanów

Piaseczno,mazowieckie

428 663 zł47 m² 9 078 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokoje 47 m2 z tarasem Bliskie Piaseczno Wygodne mieszkanie dwupokojowe z dużym tarasem na południe o pow. ponad 11m2. Słoneczne i z dużą częścią dzienną o pow. Ponad 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tukanów

Piaseczno,mazowieckie

418 304 zł43 m² 9 645,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie dwupokojowe 43 m2 Bliskie Piaseczno Doskonały rozkład mieszkania z dwoma osobnymi pokojami i widną kuchnią zapewnia komfort zarówno do mieszkania jak i doskonałe warunki jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tukanów

Piaseczno,mazowieckie

408 247 zł42 m² 9 755,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie dwupokojowe -bliskie Piaseczno ul. Tukanów Doskonały i funkcjonalny plan mieszkania dwupokojowego z aneksem kuchennym. Duże okno i balkon na wschód zapewnia dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle Pomorskie

Zielona Góra,lubuskie

279 000 zł48 m² 5 807,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

[oferta prywatna] Pośredników oraz biura nieruchomości uprzejmie proszę o niepodejmowanie kontaktu. Dziękuję. - [szczegóły oferty]: oferuję na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Centrum B

Kraków,małopolskie

510 000 zł64 m² 7 992,48 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie znajduje się na 4p./6 odnowionego budynku z windą z lat 50. na os.Centrum B w sercu Nowej Huty. Lokal składa się z 3 pokoi (17,6; 14,3; 6,8), osobnej widnej kuchni (7,6),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bociana

Kraków,małopolskie

565 600 zł56 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

349 000 zł47 m² 7 425,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m 2 na Zabobrzu w Jeleniej Górze! oddzielna kuchnia i łazienka II piętro w IV piętrowym bloku po termomodernizacji przydzielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krańcowa

Poznań,wielkopolskie

339 000 zł38 m² 8 921,05 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na osiedlu Warszawskim Znajduje się ono na 2 piętrze w wysokim bloku z windą. Na powierzchnię 38 m2 mieszkania składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

619 999 zł60 m² 10 331,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Lux!/3 pok/2ogródki/parking!. Polecam na sprzedaż mieszkanie własnościowe z dwoma ogródkami, miejscem postojowym naziemnym i komórką lokatorska ( 25000) za dopłatę. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świdnica,dolnośląskie

139 000 zł41 m² 3 401 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w kamienicy, położonego w ścisłym Centrum Świdnicy. Mieszkanie do kapitalnego remontu, idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł37 m² 12 702,70 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w świetnym miejscu komunikacyjnym! Oferowana nieruchomość zlokalizowana jest na Warszawskiej Ochocie, na rogu ulic Bitwy Warszawskiej 1920r. oraz Grójeckiej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Sobótka,dolnośląskie

684 000 zł89 m² 7 892,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Tuż u podnóża Ślęży * Możliwość wykończenia pod klucz Teraz niższa cena! Poprzednia cena 719000! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jordanowska

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł72 m² 11 097 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28679 tel. Na sprzedaż bardzo stylowo wykończone mieszkanie na Oporowie! zalety: - lokalizacja niedaleko parku Grabiszyńskiego i pętli tramwajowej - dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Balladyny

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł33 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Wyjątkowo ciekawa oferta cichego jednopokojowego mieszkania położonego w świetnym punkcie górnego Mokotowa nieopodal ul. Madalińskiego! Na powierzchnię lokalu składa się pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł48 m² 11 854,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie! Jest to bardzo dobra propozycja: - na cele inwestycyjne - na własne potrzeby Nieruchomość: mieszkanie znajduje się na 5 piętrze, posiada 48 m2 powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hetmańska

Poznań,wielkopolskie

330 000 zł36 m² 9 058,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szukasz kawalerki gotowej do wejścia? Z parkingiem blisko centrum i komunikacji ? Chcesz ulokować kapitał i uzyskać wysoką stopę zwrotu? bingo! Serdecznie polecam na sprzedaż czystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

679 000 zł65 m² 10 446 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lasówka

Kraków,małopolskie

616 800 zł58 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Chrobrego

Wieliczka,małopolskie

473 400 zł57 m² 8 305 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

503 760 zł63 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bez pcc! bez prowizji! Prezentujemy mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 62.97 m2. Dotyczy mieszkania nr 5 (w ofercie posiadamy mieszkania z innym metrażem od 25-70 m2). Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

647 745 zł70 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiam Państwu nową inwestycję zlokalizowaną na osiedlu Słocina w Rzeszowie. Kamienica Park to nowoczesne apartamenty położone w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Dobczyce

Dobczyce,małopolskie

420 000 zł55 m² 7 636,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nową inwestycję deweloperską o nowoczesnej bryle na widokowej działce w południowo-wschodniej części Dobczyc. Mieszkania zaplanowano w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Zwycięzców

Warszawa,mazowieckie

415 000 zł20 m² 20 750 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz Nowo wyremontowanego mieszkania o ustawnym rozkładzie? Lubisz w 5 min dojechać do Centrum? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Budynek zlokalizowany jest w samym centrum atrakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Asnyka

Poznań,wielkopolskie

635 000 zł55 m² 11 545,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż unikatowe mieszkanie w samym sercu Jeżyc z pięknym widokiem i niepowtarzalnym wnętrzem. # lokalizacja # Poznań / Jeżyce / pl. Asnyka Bałtyk.0,6 km Stary Rynek.2,3 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Kazimierz

Kraków,małopolskie

286 200 zł34 m² 8 543,28 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży lokal o statusie lokalu mieszkalnego usytuowany w przyziemiu nowej inwestycji na Kazimierzu. Inwestycja polegała na gruntownym remoncie pod nadzorem konserwatorskim kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejazd

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł59 m² 15 656,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania komfortowe i przytulne mieszkanie na Marinie Mokotów. Wygodne, 2-pokojowe, rozkładowe mieszkanie usytuowane jest na ostatnim piętrze siedmiopiętrowego budynku. Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zachód

Stargard,zachodniopomorskie

310 000 zł61 m² 5 065,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Grand Finanse && Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem na oś. Zachód Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, zostaje w nim większość mebli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

432 357 zł46 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * Budowa zakończona, przekazywanie kluczy w marcu! Dwupokojowe Mieszkanie na Sołtysowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pasłęcka

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł83 m² 7 831 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 83m2. Lokal dwupoziomowy, mieszkanie znajduje w zielonej okolicy Tarchomina przy ulicy Pasłęckiej 16. Mieszkanie mierzone po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

299 000 zł63 m² 4 776,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszam do zapoznania z ofertą sprzedaży widokowego mieszkania w Czechowicach-Dziedzicach. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie oferuje 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbrowskiego

Chorzów,śląskie

279 000 zł40 m² 6 957,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie ponoszą kosztów obsługi biura nieruchomości Revelio! ** niskie koszty utrzymania! ** umeblowane, do wprowadzenia, ** nowoczesny budynek, ** 2 minuty do dworca pkp, tramwaj i 2 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Leśna

Czarna Białostocka,podlaskie

199 000 zł53 m² 3 731,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Meg Real Estate prezentuje 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 53,33 m2 w Czarnej Białostockiej. Lokal mieści się na 1 piętrze w budynku wielorodzinnym z cegły.