dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

355 179 zł41 m² 8 716 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie promocyjnej tylko 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

329 954 zł36 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

659 053 zł85 m² 7 758 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Promocja na wybrane mieszkania. Miejsce postojowe w hali garażowej w cenie mieszkania. Mieszkanie 4-pokojowe z dwoma balkonami i dwoma łazienkami. Idealne dla rodziny lub na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

343 687 zł37 m² 9 347 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór po wpłacie 100%. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

355 682 zł41 m² 8 703 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

489 595 zł63 m² 7 795 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. de Rosse

Jastrzębia Góra,pomorskie

492 775 zł37 m² 13 497 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta bezpośrednia od Dewelopera! Lokal wykończony pod klucz. Kupując u nas lokal odliczysz w pełni podatek Vat 23% w przypadku zakupu przez firmę lub osobę fizyczną. Dowiedz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

341 525 zł36 m² 9 580 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% Nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie gotowe mieszkania z pozwoleniem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

334 489 zł32 m² 10 352 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

527 582 zł66 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

322 098 zł32 m² 9 914 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

456 742 zł56 m² 8 159 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

362 806 zł41 m² 8 932 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

374 468 zł50 m² 7 483 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Możliwość zakupu mieszkania w trakcie realizacji ( budowy) W ofercie również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

255 000 zł36 m² 7 089,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na prezentację mieszkania w niskim bloku z balkonem na terenie Czechowic-Dziedzic. Blok znajduje się w ustronnej lokalizacji otoczonej zielenią. Mieszkanie usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

380 775 zł40 m² 9 586 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna! Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

376 908 zł41 m² 9 233 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

743 239 zł84 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta a zarazem otoczenie licznych terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podzamcze

Wałbrzych,dolnośląskie

270 000 zł57 m² 4 728,55 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 53,80 m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orłowska

Warszawa,mazowieckie

433 000 zł33 m² 12 964 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania kawalerka do własnej aranżacji o powierzchni 33.4m2/ Lokal mieści się w bloku z lat 70/80-tych przy ulicy Orłowskiej na Targówku, 100 metrów od metra Trocka. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Radkowska

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł56 m² 11 153,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na wrocławskim Gaju, mieszkanie o powierzchni 56m2 z komórką lokatorską 4m2 w cenie. Gotowe do zamieszkania! Mieszkanie na parterze o wyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł42 m² 20 734 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży słonecznego, dwupokojowego mieszkania położonego przy ul. Widok zaraz za Domami Centrum w Warszawie, w dzielnicy Śródmieście. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

394 551 zł38 m² 10 440,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Krzyki/ 2 pokoje Rozkład ul.OPOLSKA TRAMWAJ NOWY BLOK-! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,25m 2 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 2011 rokuWrocław, Księże Wielkie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

479 870 zł51 m² 9 379,79 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witkiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

509 000 zł62 m² 8 209,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie, znajdujące się na drugim piętrze trzypiętrowego bloku z 2000r. Na 62 M2 składa się: -salon z bezpośrednim wyjściem na balkon, -oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fantastyczna

Lublin,lubelskie

349 000 zł49 m² 7 181,07 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie w miejscowości Lublin w dzielnicy Czuby przy ul. Fantastyczna 11. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

450 000 zł48 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze w trzypiętrowym bloku (bez windy) z cegły, os. Słoneczne, dzielnica Nowa Huta. Duży parking publiczny przed blokiem. Lokal zawiera:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Robotnicza

Elbląg,warmińsko-mazurskie

192 000 zł45 m² 4 257,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Imperium Nieruchomości ma przyjemność reprezentować wspaniałych klientów w sprzedaży lokalu mieszkalnego położonego w dogodnej lokalizacji, przy ul. Robotniczej w Elblągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł68 m² 6 846,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura przestronne mieszkanie zlokalizowane w południowej części Rzeszowa o powierzchni 68,50 m2. W cenie mieszkania dwa miejsca postojowe oraz prywatny ogród. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Waryńskiego

Opole,opolskie

280 000 zł28 m² 9 929,08 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe w Opolu, zlokalizowane w rejonie ul. Waryńskiego, 300 mb. od Rynku, położone na szóstym piętrze w wysokim budynku o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzkie

Bielsko-Biała,śląskie

280 000 zł34 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

.: mieszkanie na sprzedaż :. Gotowe do wprowadzenia 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 34 mkw., położone na parterze w 3 piętrowym bloku znajdującym się na osiedlu Grunwaldzkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Loretańska

Kraków,małopolskie

2 519 960 zł173 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1896

Prezentuję do sprzedaży funkcjonalne, duże mieszkanie z potencjałem w eleganckiej kamienicy przy Plantach. Opis Mieszkanie o pow. 172,60 m2 położone na 1 piętrze w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Kraków,małopolskie

1 300 000 zł89 m² 14 631,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie do remontu. Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie do remontu ul. Karola Szymanowskiego, rejon stara Krowodrza. Mieszkanie trzy pokojowe z balkonem zlokalizowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Darwina

Warszawa,mazowieckie

367 000 zł23 m² 15 717,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Kawalerka w stanie do generalnego remontu (poza oknami, które są świeżo wymienione na nowe) w bloku przy ulicy Darwina w Warszawie. Kawalerka posiada balkon, blok jest po remoncie - windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Zawadzkie,opolskie

290 000 zł49 m² 5 954,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Zawadzkiem w bloku przy ul. Opolskiej: - ciepłe, 3-pokojowe, po remoncie, wysoki standard - umeblowane i gotowe do zamieszkania - do mieszkania przynależą dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

435 000 zł51 m² 8 529,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie na Gumieńcach. Budynek z 2001 roku. Trzecie piętro w budynku czteropiętrowym. Mieszkanie rozkładowe: duży, przestronny salon, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

789 000 zł68 m² 11 603 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 w bloku-ul.Hubska. Otoczenie nieruchomości: doskonały dojazd we wszystkie części miasta, za sprawą pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

342 900 zł42 m² 8 209,24 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości zaprasza do składania ofert w konkursie ofert, którego przedmiotem jest jest prawo własności lokalu mieszkalnego oznaczonego nr 107 o powierzchni 41,77 m2 położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kraków,małopolskie

590 000 zł57 m² 10 350,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży atrakcyjnego 4-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią o łącznej powierzchni 57 m2. Świetna lokalizacja inwestycyjna! Obecnie mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

656 160 zł68 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne, 4 pokojowe narożne mieszkanie o powierzchni ~ 68,35 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: narożne 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posag 7 Panien

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł43 m² 12 203,60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Osiedle Next Ursus zlokalizowane jest ok 800 metrów od stacji Warszawa Ursus Północny (stacja km). W ciągu kilku minut samochodem lub rowerem można dojechać do stacji skm Warszawa Ursus (linia S1).

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij