dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 067 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 067 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

397 000 zł35 m² 11 342,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę kawalerki o powierzchni 35 m2 w stanie deweloperskim w kameralnym budynku w Wesołej. Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Wolnica

Kraków,małopolskie

1 571 000 zł75 m² 20 946,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy mieszkanie 4 - pokojowe Z aneksem kuchennym W dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Lublin,lubelskie

368 000 zł48 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Gotowa inwestycja! Dwustronne, ustawne mieszkanie położone w atrakcyjnej dzielnicy lsm. W skład mieszkanie wchodzą przestronny salon z wyjściem na balkon, sypialnia, toaleta, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł48 m² 7 887,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zastanawiasz się nad zakupem wygodnego i przestronnego, a przede wszystkim położonego daleko od drogi lokalu mieszkalnego? Mam dla Ciebie mega ofertę w bardzo dobrej cenie! Zapraszam Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Życzliwa

Gdańsk,pomorskie

1 190 000 zł97 m² 12 268 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Piękne, zadbane mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji, idealne zarówno jako lokata kapitału, rodzinne "gniazdko", czy dla dla osób w kwiecie wieku. Nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pracy

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł50 m² 8 982,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Polecam na sprzedaż klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie o wielkości 50,1m2 usytuowane na 3 piętrze w trzy piętrowej kamienicy z lat '20. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł28 m² 19 298,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Wyobraź sobie idealne pierwsze mieszkanie, oddalone 80m od stacji metra, z której do Centrum dojedziesz w 6 min. Do tego 5 piętro Z windą w kamienicy z lat 50-tych, gdzie wciąż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miłkowskiego

Kraków,małopolskie

1 299 000 zł112 m² 11 598,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Kraków - Ruczaj- ul. Miłkowskiego - 112 m2 Proponujemy mieszkanie położone na 5/6 kondygnacji w 6 piętrowym budynku znajdującym się nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym z 2011 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sławka

Kraków,małopolskie

801 600 zł66 m² 12 145 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Damrota

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł63 m² 9 386 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Opiekun oferty tel. Znakomita oferta zarówno inwestycyjnie pod wynajem, jak i dla rodziny! Słoneczne i przytulne mieszkanie po remoncie dla rodziny lub inwestycję! 3 oddzielne sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

816 000 zł57 m² 14 219 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

786 100 zł53 m² 14 832 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

490 900 zł50 m² 9 818 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

499 000 zł36 m² 13 705 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

487 000 zł74 m² 6 616,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Przedstawiam ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania na Bydgoskim Przedmieściu. Blok z cegły z 1991 roku, 4 piętro, powierzchnia 73,6 mkw. Lokal mieszkalny składa się z: - dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Olkusz

Olkusz,małopolskie

465 000 zł73 m² 6 401 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja Nieruchomości Twój Dom oferuje na sprzedaż czteropokojowe przestronne mieszkanie przy ul. Z. Nałkowskiej os. Młodych Olkusz. Mieszkanie o powierzchni 72,64m2, usytuowane na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

489 600 zł50 m² 9 771 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

1 225 800 zł79 m² 15 499 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

490 900 zł50 m² 9 818 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

797 700 zł57 m² 13 995 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

922 800 zł63 m² 14 648 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro pośrednictwa w nieruchomościach Blue-Home ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o pow. 50 m2, zlokalizowanego na os. NA skarpie w cenie 350.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dionizosa

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł33 m² 13 778,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Prezentowane mieszkanie to funkcjonalne i słoneczne 2 pokoje z dużym balkonem do wprowadzenia. Powierzchnia całkowita: 32,66 m2. Czynsz: 420 zł. Mieszkanie jest widne przez cały dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

458 000 zł51 m² 8 980,39 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3 pokojowe (pierwotnie 2 pokoje), z ogródkiem i dwoma balkonami. Bardzo słoneczne i doświetlone. Mieszkanie znajduje się na strzeżonym i ogrodzonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

371 382 zł56 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piaskowa

Wrocław,dolnośląskie

570 000 zł56 m² 10 240,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1964

Informacje o nieruchomości: z przyjemnością prezentuję do sprzedania w centrum Wrocławia mieszkanie (55,66m2) z dużym potencjałem, do remontu. Posiada 4 pokoje, osobną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

918 800 zł68 m² 13 512 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

4 182 000 zł209 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:26

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy i niepowtarzalny apartament na skalę całego Szczecina Zamieszkaj w chmurach! Nowy Gotowy ( klucze do odbioru) Wyjątkowy najwyższy obiekt w Szczecinie = Nowoczesny kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

547 100 zł40 m² 13 678 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kiełkowskiego

Kraków,małopolskie

836 200 zł58 m² 14 417 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022