dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 146 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 146 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł41 m² 13 414,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie przy ulicy Jana Kochanowskiego, 2 pokojowe z osobną kuchnią, ciche osiedle. Po remoncie, z wymianą instalacji elektrycznej. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w X piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

369 000 zł50 m² 7 380 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Makler nieruchomości poleca mieszkanie na osiedlu leśnym! Zakres prac remontowych obejmował wymianę instalacji: elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej i gazowej wraz z wymianą pieca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chryzantem

Łódź,łódzkie

290 000 zł36 m² 8 107,35 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Szukasz dla siebie przytulnego mieszkania gotowego do wprowadzenia, bez dodatkowych kosztów ? Chciałbyś zainwestować w mieszkanie, które będzie się dobrze wynajmować ? Świetnie trafiłeś!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kiełpin

Kiełpin,mazowieckie

1 290 000 zł121 m² 10 644,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Śliczny dom w zabudowie bliźniaczej w Kiełpinie. Budynek zbudowany w 2020r. Całkowicie wykończony, gotowy do zamieszkania. Budynek trzykondygnacyjny na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pomorzany

Szczecin,zachodniopomorskie

350 000 zł38 m² 9 124,09 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie bardzo atrakcyjnie położone, dobry standard wykończenia wnętrza. Pokoje o powierzchni około 17m2 oraz około 9m2, kuchnia widna o powierzchni około 5m2. Mieszkanie bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

360 000 zł40 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta sprzedaży dotyczy 2 pokojowego mieszkania położonego na parterze, dobrze utrzymanej, odnowionej kamienicy. Nieruchomość położona w okolicy Wałów Chrobrego. Na powierzchnię 39,6m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

896 000 zł70 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukasz idealnego mieszkania dla siebie, lub planujesz inwestycję pod wynajem - oto świetna oferta dla Ciebie! Mieszkanie: na sprzedaż mieszkanie idealne dla rodziny - 3 pokojowe mieszkanie (70 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tczew

Tczew,pomorskie

287 605 zł50 m² 5 753 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Informacje: ** duże odległości pomiędzy budynkami, nie zaglądamy sąsiadom w okna **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kowalczyka

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł52 m² 11 409,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Białołęka Żerań ul. Kowalczyka | pełna własność | budynek z 2014 roku | garaż Mieszkanie 52,5 m2, 3-pokojowe z aneksem kuchennym, balkonem i miejscem w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Reja

Władysławowo,pomorskie

582 650 zł42 m² 13 995,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpieczna, zielona i spokojna okolica, w której nocą możesz podziwiać unikatowość w pełni rozgwieżdżonego nieba. Parę kroków dalej uroki nadmorskiego miasteczka, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piekary

Poznań,wielkopolskie

919 000 zł60 m² 15 362,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapewnij sobie prestiżowe miejsce do życia. Postaw na dwupokojowy apartament w luksusowej kamienicy, w której codziennie będzie witał Cię profesjonalny concierge. Apartament w Piekary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głogów

Głogów,dolnośląskie

329 000 zł54 m² 6 036,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Marzysz o cichej i zielonej okolicy ? Nie masz głowy do remontów? Ta nieruchomość spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Jedyne, czego Ci potrzeba to. walizka pełna marzeń! Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł40 m² 15 475 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nieruchomość w osiedlu strzeżonym, z ochroną i pięknie utrzymanymi terenami zielonymi. Drugie piętro w budynku z windą. Inwestycja Dom Development z 2009 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

460 000 zł108 m² 4 271,12 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zarezerwowane - do sprzedania bardzo ładne mieszkanie w centrum Świdnicy, znajdujące się na I pierwszym piętrze w zadbanej kamienicy; mieszkanie składa się z dużego pokoju, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stabłowice

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł63 m² 9 206,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i balkonem na Wrocławskich Stabłowicach Polecam na sprzedaż ustawne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 położone w północno-zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

519 000 zł33 m² 15 576,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku i dodatkowych opłat Budynek: 5 piętrowy miejsca postojowe w garażu podziemnym inwestycja oddana do użytkowania grunt we własności Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Letnica

Gdańsk,pomorskie

477 000 zł35 m² 13 629 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! Idealnie zaprojektowane 2 pokoje z Tarasem Doskonałe na start dla Młodych lub na Wynajem! Lokalizacja: gdańsk - brzeźno/letnica - blisko przystanki tramwajowe, autobusowe - dobry dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gazowa

Wrocław,dolnośląskie

789 000 zł66 m² 11 996,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedstawiam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu przy ul. Gazowej. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze 4-piętrowego bloku z 2019 roku na osiedlu Locum di Trevi. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

668 000 zł54 m² 12 370,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Widne, dwustronne oraz rozkładowe 2 pokoje z oddzielną kuchnią. Mieszkanie jest po częściowym remoncie; jednocześnie jest w tak dobrym stanie, że można się wprowadzić od razu bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

514 696 zł51 m² 10 143,80 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru atrakcyjna lokalizacja | liczne tereny zielone kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2 -p okojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oliwska

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł36 m² 11 944 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkania o powierzchni 36m2 znajdujące się na Bródnie przy ulicy Oliwskiej 3a. Lokal mieści się na 1.piętrze w 2.piętrowej kamienicy bez windy z 1962 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

415 000 zł53 m² 7 830,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane we Wrocławiu, na osiedlu Księże Małe, przy ul. Opolskiej Mieszkanie zadbane, mierzące 53m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kubali

Wrocław,dolnośląskie

442 221 zł49 m² 8 970 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

- mieszkanie od dewelopera - Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji, zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania -> tel. >promocja ograniczona czasowo! Cena katalogowa lokalu 442 221,00 zł<.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bródnowska

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł49 m² 10 172,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferuję do zakupu trzypokojowe mieszkanie z balkonem na Warszawskiej Pradze przy ul. Bródnowskiej. Położone na drugim piętrze dziesięciopiętrowego budynku z trzema windami z 1975 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Letnica

Gdańsk,pomorskie

615 000 zł50 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam Komfortowe 3 pokoje z Tarasem Doskonałe na start dla Młodych lub na Wynajem! Lokalizacja: gdańsk - brzeźno/letnica - blisko przystanki tramwajowe, autobusowe - dobry dojazd samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

571 000 zł42 m² 13 595,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok. 42 m2 usytuowane na 2 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul.Broniewskiego. Mieszkanie po generalnym remoncie - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Szczecin,zachodniopomorskie

199 000 zł32 m² 6 218,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie dwupokojowe o pow 32 m kw., w idealnej lokalizacji, w ścisłym centrum, przy ul. 3 maja. Mieszkanie położone na wysokim parterze, do generalnego remontu i własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batuty

Warszawa,mazowieckie

569 000 zł46 m² 12 423,60 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Służew , rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1. w 12- piętrowym budynku z lat 70. Na powierzchnię 45,8 m2 składa się salon 19,8 m2 wyjściem na spory balkon, sypialnia 11 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Elbląg,warmińsko-mazurskie

175 000 zł35 m² 5 058 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania dla siebie lub pod inwestycje w centrum miasta? Dobrze trafiłeś! Ta oferta jest dobrą propozycją, która spełni Twoje oczekiwania. Przestawiamy Państwu kawalerkę o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Świętochłowice,śląskie

139 500 zł41 m² 3 381,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w doskonałej lokalizacji z błyskawicznym dojazdem do centrum Katowic, zabrza, gliwic czy innych miast? Również pociągiem czy tramwajem! A może zastanawiasz się nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

324 000 zł40 m² 8 093,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Białystok

Białystok,podlaskie

239 000 zł28 m² 8 690,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Nowa niższa cena! Zapraszamy do zapoznania się z kawalerką położoną na IV piętrze w 4 piętrowym bloku zlokalizowanym na osiedlu Mickiewicza, ul. M. Konopnickiej. Na powierzchnię 27,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 000 zł52 m² 7 211,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie M3/52m2, usytuowane na I piętrze w bloku z cegły w Fordonie (osiedle tatrzańskie). Mieszkanie składa się z dwóch niezalenych pokoi, dużej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Słoneczne

Bielsko-Biała,śląskie

665 000 zł62 m² 10 725,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania z ofertą sprzedaży mieszkania w nowym apartamentowcu. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Apartament oferuje 2 niezależne sypialnie, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Józefa Strusia

Kraków,małopolskie

494 000 zł45 m² 10 977,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest na drugim piętrze w czteropiętowym bloku, os. Józefa Strusia, nowa Huta. Parking publiczny przed blokiem. Okolica zielona, spokojna i cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Sułków

Sułków,małopolskie

699 000 zł103 m² 6 809,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 102,65 m2, położone w Sułkowie. Mieszkanie jest jasne, przestronne i ustawne. Wykończone wysokiej jakości materiałami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Rumia,pomorskie

650 000 zł86 m² 7 593,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej, piękne wnętrze urządzone ze smakiem. Na I poziomie znajduje się przestronny salon z otwartą kuchnią którego duże okna sprawiają, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

759 000 zł52 m² 14 596,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 51,85mkw przy ulicy Andersa na warszawskim Śródmieściu. Nieruchomość znajduje się na piątym piętrze 7-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursus

Warszawa,mazowieckie

545 927 zł58 m² 9 450,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji! Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w dzielnicy Ursus. Funkcjonalne i rozkładowe. Mieszkanie 57,77m2 znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

900 000 zł28 m² 32 142,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Apartament na sprzedaż w pełni wykończony. Centrum. Wrocław Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum piekny widok Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wańkowicza

Koszalin,zachodniopomorskie

299 000 zł46 m² 6 485,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni użytkowej 46,10 m2, położone na II piętrze w bloku w bardzo atrakcyjnej lokalizacji- w Koszalinie przy ulicy Wańkowicza. Mieszkanie rozkładowe.