dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tysiąclecia

Dąbrowa Górnicza,śląskie

269 900 zł50 m² 5 398 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe mieszkanie położone w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Tysiąclecia, dzielnica Gołonóg. Mieszkanie o pow. 50 m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bzowa

Wrocław,dolnośląskie

849 900 zł74 m² 11 485,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Polecam na sprzedaż parter domu dwurodzinnego z dużym ogrodem. Nieruchomość willowa w super lokalizacji na Grabiszynie w sąsiedztwie zabudowy willowej i jednorodzinnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chełm

Chełm,lubelskie

275 209 zł48 m² 5 695,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie koło Poczty, aleja Żołnierz I awp , w centrum miasta, 3-pokojowe, 2 piętro. Powierzchnia 48,32 m 2, w tym 2 pokoje oddzielne, jeden przechodni, widna kuchnia, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

427 551 zł39 m² 11 008 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 2-pokojowe - idealna lokata kapitału. Zakup bez pcc i prowizji! Inwestycja gotowa, oddana do użytkowania. Co zyskujesz? - Rabaty na wybrane mieszkania - Pakiet Home Smart - Pakiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Kraków

Kraków,małopolskie

579 000 zł58 m² 9 982,76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Pragniemy zaoferować Państwu bardzo ciekawe pod względem inwestycyjnym mieszkanie usytuowane w Krakowie przy Aleja Pokoju 27 b. Mieszkanie o powierzchni 58 m2 składa się z 4 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Opole,opolskie

405 000 zł58 m² 6 982,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu przestronne mieszkanie w dobrej lokalizacji. Rozkład: -3 pokoje -kuchnia -łazienka -przedpokój -przynależna piwnica wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pużaka

Warszawa,mazowieckie

420 900 zł37 m² 11 351,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Jasne, ustawne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37.08m2 znajdujące się na 2 piętrze w spokojnej, cichej i zielonej okolicy, przy ul. Pużaka , w Starym Ursusie. Wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mistrzejowice

Kraków,małopolskie

508 935 zł48 m² 10 563,20 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkania od dewelopera gotowe do odbioru atrakcyjna lokalizacja | liczne tereny zielone kraków - mistrzejowice ok. Plant Mistrzejowickich 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

800 580 zł49 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż Mieszkanie w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. Lokal zlokalizowany jest na 5 piętrze. Mieszkanie składa się z: -Przedpokój -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

339 000 zł50 m² 6 752,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Makler poleca Makler poleca na sprzedaż mieszkanie w centrum Bydgoszczy lokalizacja idealna,opera, stary rynek, urząd miasta w niedalekiej odległości. Mieszkanie o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

999 990 zł75 m² 13 333,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam trzypokojowy, słoneczny apartament o pow. 75,5 m zlokalizowany na osiedlu Ewen Shiraz przy ul. Powstańców Śląskich w pobliżu Ratusza Bemowo. Lokal składa się z: * przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Zbawiciela

Warszawa,mazowieckie

1 049 000 zł52 m² 20 173,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Oferta wstrzymana! Zapraszam na prezentację. Z przyjemnością polecam Państwu przytulne i ciche mieszkanie 2-u pokojowe (ok.52 m2) z balkonem obok Alei Róż, w okolicach Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bieżanów

Kraków,małopolskie

493 461 zł53 m² 9 337,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy na prezentację bardzo ustawnego mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego na nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z windą. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaroszyka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

319 000 zł60 m² 5 281 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Biuro Nieruchomości Verso posiada w sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o pow. użytkowej 60,20 m2, zlokalizowane na osiedlu Jaroty, przy ul. Jaroszyka. Mieszkanie jest rozkładowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Wrocław,dolnośląskie

600 000 zł57 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na sprzedaż. Wrocław. Gaj. Huby. Tarnogaj. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej bliskość obiektów rekreacyjnych Nieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrotków

Lublin,lubelskie

428 194 zł50 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Kupujący nie płaci podatku pcc. Bez prowizji dla biura nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 49,79 mkw - 2 pokojowe o funkcjonalnym , wygodnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasperka

Bytom,śląskie

204 900 zł42 m² 4 821,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,50m mieszczące się w centrum Bytomia przy ul. Jana Kasperka. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w 2 piętrowym bloku. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

279 588 zł30 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 30,39 m2 usytuowana na 5 piętrze w nowoczesnym ośmiopiętrowym apartamentowcu na osiedlu Architektów. Dzięki swojej lokalizacji oferta stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polska

Warszawa,mazowieckie

789 900 zł67 m² 11 724,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie: 2 sypialnie + salon z aneksem kuchennym (istnieje możliwość oddzielenia kuchni). Powierzchnia lokalu: 67,37 m2, w tym pokoje - 12,36 m2 i 10,58 m2, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tuchomska

Banino,pomorskie

529 000 zł148 m² 3 562,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronna i słoneczna nieruchomość położona w Baninie, przy ul. Tuchomskiej. Lokal mieszkalny posiada własne niezależne wejście- klatkę schodową, składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

435 000 zł51 m² 8 509,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Polecam na sprzedaż ładne, zadbane 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w pobliżu Centrum Handlowego Ster. Na powierzchnię 51,12 m2 składają się: - salon z wyjściem na duży balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Niechorze

Niechorze,zachodniopomorskie

559 845 zł34 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowość! możliwość odliczenia 23% podatku vat! Oferujemy Państwu na sprzedaż własnościowe apartamenty położone 3 min od plaży w miejscowości Niechorze. Jest to gustowne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poziomkowa

Tychy,śląskie

349 000 zł52 m² 6 737,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż zadbane, przestronne mieszkanie o powierzchni 51,80m2 zielonej części Paprocan przy ul. Poziomkowej. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia - nie wymaga nakładów finansowych. Mieszkanie było.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł59 m² 8 972,41 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie trzy pokojowe, rozkładowe z balkonem typu loggia na 8 piętrze z 10 (blok z windą z wielkiej płyty po remoncie elewacji i termomodernizacji).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stokrotek

Mysłowice,śląskie

319 000 zł74 m² 4 281,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Ze względu na duże zainteresowanie nastąpiła zmiana terminu dnia otwartego, który odbędzie się szybciej bo już w tą środę 29.03.2023r. Prosimy o wcześniejsze telefoniczne poinformowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rusinowa

Wałbrzych,dolnośląskie

159 000 zł36 m² 4 380,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży przytulne, słoneczne i bardzo ciepłe mieszkanie w spokojnej zielonej okolicy dzielnicy Rusinowa. Na powierzchnię mieszkalną składają się przestronny pokój dzienny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaski

Białystok,podlaskie

449 000 zł54 m² 8 253,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

*** zwierzyniecka - 3 - pokojowe W nowej cenie do końca 10.2022*** Szukasz wygodnej przestrzeni o niebanalnym designie? Zajrzyj na Zwierzyniecką i zakochaj się od pierwszego wejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 000 zł53 m² 5 566,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie M3/53m2, usytuowane na III piętrze w bloku w Fordonie (osiedle Tatrzańskie). Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych, dużych pokoi (21m2/14m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

469 900 zł93 m² 5 052,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Zapraszam do zapoznania się z dużym, przestronnym mieszkaniem położonym na wysokim parterze w 2 -piętrowym bloku z cegły. Nieruchomość znajduje się jest niedaleko Galerii Pomorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wrocław,dolnośląskie

598 034 zł53 m² 11 300,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Stylowe urządzone mieszkanie. Skradnie serca osób, które cenią sobie funkcjonalne rozwiązania przy jednoczesnym zachowaniu desingnerskich trendów. Docenią je osoby, które lubią spójne kompozycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Polanowice

Wrocław,dolnośląskie

694 000 zł80 m² 8 664,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 80,1 M2 składające się z dwóch osobnych pokoi, salonu z aneksem kuchennym, garderoby, łazienki, holu oraz balkonu. Do mieszkania przynależy spora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Czechowice-Dziedzice

Czechowice-Dziedzice,śląskie

245 000 zł35 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Jeśli poszukujesz swojego pierwszego mieszkania , czy to dla siebie, czy też w celach inwestycyjnych, a dodatkowo chciałbyś zaaranżować przestrzeń wg własnych upodobań zapraszamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowa

Przasnysz,mazowieckie

268 000 zł58 m² 4 608,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż przy ul. Bukowej w Przasnyszu. Mieszkanie jest wyremontowane i gotowe do wprowadzenia, dostępne od zaraz. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

279 000 zł42 m² 6 642,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Agdom Nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie w Centrum Włocławka. Zapraszamy na bezpłatną prezentację. Lokal o powierzchni 42,28 m kw usytuowany jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

380 850 €100 m² 3 808,50 €/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atlantis to nasza nowa, wyjątkowa inwestycja tuż nad brzegiem morza, zaledwie kilka minut spacerem od plaży w Küçük Erenköy na wschodnim wybrzeżu Cypru Północnego. Ta piękna okolica łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cynamonowa

Wrocław,dolnośląskie

569 000 zł58 m² 9 868,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nie dla wampirów! To mieszkanie jest tak jasne, że arystokrata z Siedmiogrodu Drakula, by tam nie wytrzymał :) Wyjątkowa nieruchomość w super cenie nie będzie czekać! Właśnie dokonano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Ostrów Wielkopolski,wielkopolskie

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie -idealne dla rodziny Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze przy ulicy Komuny Paryskiej. Powierzchnia to 48m2 Mieszkanie posiada 3 odrębne pokoje, kuchnię, łazienkę, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohuszewiczówny

Tomaszów Mazowiecki,łódzkie

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do kontaktu pod nr tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cetysówny

Warszawa,mazowieckie

1 560 000 zł89 m² 17 465,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy, funkcjonalny 4-pokojowy apartament na Wiślanym Mokotowie, urządzony przez architekta w stylu japandi. Gotowy do wprowadzenia się, jeszcze nie był zamieszkany. Apartament projektowaliśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Wrocław,dolnośląskie

548 377 zł56 m² 9 774,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Parków oraz kąpieliska * Realizacja 2023-08 Mieszkanie z tarasem W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zgierz,łódzkie

379 000 zł61 m² 6 213,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Oferujemy do sprzedaży bardzo słoneczne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu 650 lecia w Zgierzu. Mieszkanie o pow. 60 m 2 mieści się na I piętrze w bloku po.