dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

604 264 zł68 m² 8 839 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie promocyjnej tylko 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Warszawa,mazowieckie

531 241 zł45 m² 11 766 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do obejrzeniai! Lokalizacja: **6min spacerem do stacji wkd Raków - Czas dojazdu do Centrum 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprowicza

Warszawa,mazowieckie

589 200 zł29 m² 20 551,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zero % prowizji! bez pcc! Inwestycja położona jest w sercu Bielan - klimatycznej dzielnicy z tradycjami. Ta lokalizacja łączy w sobie wszystkie zalety kameralnej i zielonej okolicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

559 000 zł56 m² 9 985,71 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Wyłącznie w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie z dużym ogrodem, zlokalizowane w Rzeszowie na osiedlu Drabinianka - przy ulicy Miłej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

285 000 zł55 m² 5 144,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż słoneczne i bardzo przestronne 2-pokojowe mieszkanie w Centrum Świdnicy. Nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 55,40m2 zlokalizowane jest na 1 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Politechniki

Łódź,łódzkie

361 045 zł37 m² 9 832 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów,- Nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do prezentacji W ofercie promocyjnej tylko 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

430 940 zł55 m² 7 804 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wandy

Rybnik,śląskie

210 000 zł46 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Czyste, zadbane mieszkanie z dobrą ceną. Idealny układ nie ma lepszego. - dwa nieprzechodnie pokoje to zawsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

346 487 zł36 m² 9 643 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór po wpłacie 100%. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

527 582 zł66 m² 8 050 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Zapraszam do obejrzenia mieszkania! W ofercie promocyjnej tylko 5 mieszkań! Dostępne partery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

269 000 zł19 m² 14 157,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Krzyki/borek/kawalerka/balkon/niski czynsz/media M Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 19 m 4 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1970 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

434 012 zł54 m² 8 076 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Muzyka

Gdańsk,pomorskie

441 310 zł52 m² 8 466 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

356 542 zł41 m² 8 703 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

430 674 zł51 m² 8 369 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

404 390 zł37 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup od Dewelopera bez podatku pcc! Bez prowizji dla Biura Nieruchomości Mam przyjemność zaprezentować do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 37,10 m 2 nr 121 mieszczący się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

335 982 zł37 m² 9 182 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

332 420 zł36 m² 9 249 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Reda,pomorskie

399 000 zł47 m² 8 543,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Chciałbym zaprezentować Państwu przestronne i jasne mieszkanie 2 pokojowe w Redzie! Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, zaledwie kilka metrów od aquaparku, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

370 904 zł52 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się w spokojnej i cichej dzielnicy Rzeszowa. Lokalizacja inwestycji zapewnia szybki dostęp do ścisłego centrum miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

467 462 zł49 m² 9 616,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz Gotowe mieszkanie na Zakrzowie. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Galicyjska

Kraków,małopolskie

331 188 zł32 m² 10 349,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Czyżyny Mieszkania od dewelopera z dużym doświadczeniem działającego wiele lat na rynku Doskonała lokalizacja, szybki dojazd do centrum, w okolicy M1,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Puck,pomorskie

379 000 zł43 m² 8 818 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kameralna inwestycja w odległości kilku minut od Zatoki Puckiej. Osiedle składać się będzie z trzech 2-piętrowych budynków. Każdy z dostępem do hali garażowej oraz cichobieżnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Czarna Białostocka,podlaskie

255 000 zł39 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze przy ulicy Bolesława Prusa. Gotowe do wprowadzenia czeka tylko na nowego właściciela. Mieszkanie jednostronne, środkowe bardzo jasne i ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Siemianowice Śląskie,śląskie

199 000 zł43 m² 4 662,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży przytulne mieszkanie o powierzchni 39.80m2 znajdujące się na 2 piętrze 3-piętrowego bloku w Centrum Siemianowic Śląskich przy ulicy Śląskiej, składające się 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Vetulaniego

Kraków,małopolskie

880 000 zł66 m² 13 384 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prądnik biały- 3 pokojowe słoneczne Z tarasem N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 65,75m2 , z dużym tarasem z widokiem na Kraków , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Warmińska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

119 900 zł26 m² 4 558,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie idealne dla singla lub na wynajem. Informacje ogólne: lokal o powierzchni 26,30 m2 składa się z jednego pokoju, kuchni, przedpokoju oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kąty Grodziskie

Warszawa,mazowieckie

470 813 zł42 m² 11 252,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ogłoszeniodawcą jest pośrednik w obrocie nieruchomościami działający w oparciu umowy z deweloperem. Bez ppc! Bez prowizji! O inwestycji Osiedle znajduje się na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Na Wzgórzach

Kraków,małopolskie

499 000 zł49 m² 10 183,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dobra oferta- 3 pokoje, balkon, piwnica oraz parking pod blokiem. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica rozkład pomieszczeń Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

399 000 zł61 m² 6 502,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,36 m w miejscowości Zaczernie. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grondysa

Bielsko-Biała,śląskie

363 000 zł47 m² 7 738,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,91 m2 zlokalizowane na osiedlu Cztery Pory Roku. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Przepiórcza

Poznań,wielkopolskie

299 000 zł32 m² 9 370,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Marzysz o mieszkaniu w idealnej lokalizacji ? Szukasz ciszy i spokoju? A może chcesz dobrze ulokować pieniądze? Z wielką przyjemnością mam zaszczyt zaprezentować nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł68 m² 10 948,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67,50 m . Mieszkanie składa się z : - Pokoju z aneksem kuchennym- 24,5 m2 - Pokoju - 18,5 m2 - Pokoju - 11, 8 m2 - Łazienki - 5 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Borek

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł35 m² 10 571,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam Państwu do zaoferowania, przytulne 2-pokojowe mieszkanie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku mieszkalnym z lat 70-tych, bez windy. Mieszkanie jest jasne, zadbane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

170 000 zł40 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania M-3 na Os.Słonecznym. Mieszkanie na I piętrze w bloku 4-piętrowym. Pow.40m 2 -dwa oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka z oddzielonym ścianką WC, balkon, piwnica.