dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Częstochowska

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł55 m² 11 454,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie o pow.54,5m2 na III piętrze w kamienicy z 1950r., Stara Ochota. Składa się z 2 oddzielnych pokoi, osobnej kuchni z oknem, łazienki i przedpokoju. Okna mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazowieckiego

Radom,mazowieckie

210 000 zł35 m² 5 927,18 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwupokojowe mieszkanie 35,43m, w stanie do odświeżenia. Położone na drugim piętrze odnowionego bloku, z portiernią oraz monitoringiem. Nowe windy, czyste klatki, dogodny parking oraz plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Kozłówce

Kraków,małopolskie

495 000 zł50 m² 9 955,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Kraków - Kozłówek, ul. Na Kozłówce Z przyjemnością prezentujemy Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 49,72 m2 w cichej i spokojnej okolicy. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Wolności

Poznań,wielkopolskie

283 621 zł22 m² 13 173,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Posiadam dostęp do wszystkich wolnych lokali w tej inwestycji po co szukać więcej ? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży oferty biura sprzedaży dewelopera. Nie płacisz prowizji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łagodna

Bielsko-Biała,śląskie

429 000 zł60 m² 7 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego 4 pokojowego mieszkania w niskim bloku na osiedlu Złote Łany (ul.Łagodna) Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze i liczy ok.60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piastowska

Pobierowo,zachodniopomorskie

613 905 zł39 m² 15 621 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż 15 komfortowych apartamentów par la mer w miejscowości Pobierowo, usytuowanych zaledwie 250 metrów plaży. W ofercie dostępne są mieszkania z własnym ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kajdasza

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł48 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż ładne, 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie. Kameralne, zamknięte osiedle. Świetna propozycja jako mieszkanie na start! Układ pomieszczeń: - aneks kuchenny z pokojem dziennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grudziądzka

Szczecin,zachodniopomorskie

368 000 zł64 m² 5 708,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczecin Pomorzany - na sprzedaż rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 64,47 mkw położone na pierwszym piętrze ładnej, wyremontowanej kamienicy, w sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

398 000 zł49 m² 8 122,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świętokrzyska

Gdańsk,pomorskie

319 272 zł32 m² 9 830 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie promocyjnej tylko 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

462 184 zł61 m² 7 629 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Płaszów

Kraków,małopolskie

708 876 zł70 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja mieszkaniowa w Płaszowie Termin realizacji: gotowe Przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

494 827 zł61 m² 8 119 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór po wpłacie 100%. Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

348 114 zł40 m² 8 712 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami W ofercie promocyjnej tylko 10 mieszkań! Nie przegap okazji, kup w najlepszej cenie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czerska

Gdańsk,pomorskie

360 872 zł42 m² 8 523 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Gdańsk,pomorskie

434 012 zł54 m² 8 076 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Iwaszkiewicza

Oława,dolnośląskie

460 000 zł67 m² 6 833,04 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 4 pokojowe w budynku z windą na nowym osiedlu z pełną infrastrukturą. Jestem pośrednikiem z kilkuletnim doświadczeniem, ze mną kupisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

359 517 zł39 m² 9 109 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wrotków

Lublin,lubelskie

553 851 zł76 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 75,87 m2 na 5p. w 5 piętrowym bloku. Opis mieszkania: pokój dzienny z aneksem kuchennym (22,29 m2) z wyjściem na taras o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

330 252 zł35 m² 9 379 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Muzyka

Gdańsk,pomorskie

441 310 zł52 m² 8 466 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kokosowa

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł44 m² 11 337,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż ładne, 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie. Kameralne, zamknięte osiedle z pełną infrastrukturą. Świetna propozycja dla rodzin z dziećmi. Układ pomieszczeń: - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tczew

Tczew,pomorskie

244 448 zł37 m² 6 603 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Informacje: ** duże odległości pomiędzy budynkami, nie zaglądamy sąsiadom w okna **.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

489 760 zł61 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez pcc! bez prowizji! Prezentujemy mieszkanie z rynku pierwotnego o powierzchni 61,22 m2. Dotyczy mieszkania nr 32 (w ofercie posiadamy mieszkania z innym metrażem od 25-70 m2). Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

322 530 zł35 m² 9 236 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starogardzka

Gdańsk,pomorskie

355 682 zł41 m² 8 703 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niepołomicka

Gdańsk,pomorskie

359 517 zł39 m² 9 109 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

370 879 zł40 m² 9 240 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów, akt notarialny Gratis!- nie współpracuje z biurami nieruchomości Zapraszam do obejrzenia! W ofercie.