dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

665 000 zł33 m² 20 084,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w topowej inwestycji Wiślane Tarasy 2.0 zlokalizowane są przy ul. Grzegórzeckiej/podgórskiej, tuż przy Bulwarach Wiślanych, w bezpośrednim sąsiedztwie ukończonego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strażacka

Kleszczewo,wielkopolskie

455 889 zł75 m² 6 090,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3 pokojowe mieszkanie z balkonem Mieszkanie gotowe do odbioru Cicha okolica blisko Poznania w Kleszczewie. 15 min samochodem do centrum Poznania o Do domu przynależy miejsce postojowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ruchu Oporu

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

175 000 zł60 m² 2 901,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania w układzie szwedzkim o powierzchni 60 m2 składające się z trzech pokoi, kuchni z oknem, łazienki osobnej z wc, położone jest na trzecim pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Kielce,świętokrzyskie

318 900 zł37 m² 8 595,69 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

. Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje Ofertę Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie po Generalnym Remoncie! Doskonałe mieszkanie dla rodziny lub pod wynajem. Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krasne

Krasne,podkarpackie

520 000 zł83 m² 6 265,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Atuty: 4 pokoje 83 m2 Drugie piętro Spokojna okolica Blisko sklepy Duży balkon Miejsce postojowe Duży potencjał inwestycyjny przynależne poddasze Meble w cenie Opis: na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

645 000 zł76 m² 8 431,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie - 76.5 m kw., na 3 piętrze bloku czteropiętrowego. Spokojna okolica, idealne dla cztero-osobowej rodziny chcącej odpocząć od zgiełku i natłoku miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Załęska

Rzeszów,podkarpackie

481 000 zł59 m² 8 166,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 59 m kw. , na pierwszym piętrze bloku zlokalizowanego na osiedlu przy ul. Załęskiej. Idealne dla rodziny lub pary, która ceni przestrzeń osobistą oraz marzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

475 292 zł42 m² 11 204,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycyjna perełka zasilania "zieloną energią" Z przyjemnością przedstawiamy mieszkanie w nieruchomości, cieszącej się dużym powodzeniem wśród Klientów kupujących. Przedmiotem oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

350 000 zł40 m² 8 860,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 39,5m2, usytuowane na parterze w niskim bloku z lat 70-tych zlokalizowane w Legionowie. Na powierzchnię mieszania składa się: - 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pleśniarowicza

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł58 m² 7 886,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Cena nieruchomości: 459 000 pln do negocjacji. Biuro nieruchomości home prezentuje państwu ustawne, dwustronne i umeblowane mieszkanie o powierzchni 58,20 m2 + 1 balkon oraz piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Monte Cassino

Kraków,małopolskie

699 000 zł56 m² 12 371,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Dwustronne 3-pok. z oddzielną kuchnią w bdb lok.! Zespół Annderson przedstawia mieszkanie na sprzedaż na Osiedle Podwawelskim. Doskonała lokalizacja zapewniająca bliskość Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Karłowicza

Lublin,lubelskie

666 836 zł71 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni projektowej 70,94 m2 na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku Opis mieszkania: pokój dzienny o pow. 25,61 m2 z aneksem kuchennym o pow. 11,23 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Strzelce Krajeńskie,lubuskie

169 000 zł36 m² 4 668,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Przytulne M2 w Strzelcach Krajeńskich przytulne mieszkanie 2 pokojowe W centrum strzelec krajeńskich. Przedmiotem oferty jest 2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 36,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

448 999 zł66 m² 6 803,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Uwaga! Mieszkanie 66m2, a opłaty tylko za 56! Bardzo ciekawe aranżacyjne, nowocześnie urządzone mieszkanie w nowym bloku z ogrodem zimowym, komórką lokatorską i możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nawrockiego

Pabianice,łódzkie

295 000 zł61 m² 4 836,07 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Sprzedam 3 -pokojowe mieszkanie w Pabianicach z balkonem typu loggia. Metraż 61,5 m2. Mieszkanie w wieżowcu na 6 piętrze w bloku z windą. Rozkładowe, widne, do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

786 000 zł65 m² 12 092 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoluchowskiego

Malbork,pomorskie

310 000 zł43 m² 7 159,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie Z balkonem idealne na start - 43,30m2 - piętro 1 - 2 pokoje - otwarty salon + sypialnia - funkcjonalna kuchnia z oknem - łazienka z W.C. - przedpokój - balkon - piwnica 2,00m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

409 450 zł43 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie 43,10 M2 Z balkonem Mieszkanie znajduje się na nowo powstałym osiedlu przy ulicy Bytkowskiej w Katowicach. Prezentowane mieszkanie składa się z dobrze doświetlonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Szczepin

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł43 m² 11 511 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz mieszkania w ciszy i spokoju? Świetnie trafiłeś! 0% prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,35 m2, z balkonem. Mieści się ono w malowniczej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

421 633 zł54 m² 7 829,77 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie 53,85,61 M2 Z balkonem + 2 miejsca postojowe W hali garażowej Mieszkanie znajduje się na nowo powstającym osiedlu przy ulicy Klimontowskiej w Sosnowcu. Prezentowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kręta

Lublin,lubelskie

369 630 zł50 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zajmujemy się kompleksowym przeprowadzaniem klienta przez trudny zakup nieruchomości na rynku pierwotnym, wiemy to, czego deweloper nie mówi klientowi przy pierwszym kontakcie. Znamy pozostałe inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł35 m² 15 491 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez podatku pcc 2% Ładne, wykończone nowe mieszkanie na Popowicach 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w nowej inwestycji na Popowicach! Rok budowy 2022, wykończone, bez podatku pcc 2% (cesja).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koralowa

Lublin,lubelskie

322 049 zł35 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie. Mieszkanie położone jest na drugim piętrze w bloku z windą przy ul. koralowej w dzielnicy Węglin w Lublinie. Na powierzchnię 35,39 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

349 500 zł25 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż mieszkanie 25m.kw, przy ul. Braniborskiej. Mieszknie na I piętrze. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Przytulna i ciepła kawalerka z wystawa okien od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

458 000 zł40 m² 11 450 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do kontaktu : ,. Witam, na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z tarasem. Mieszkanie sprzedawane jest przez dewelopera w stanie deweloperskim. Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł54 m² 7 457,94 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości home ma przyjemność zaprezentować Państwu świetnie zlokalizowane, 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Biskupa Józefa Pelczara, o łącznej powierzchni użytkowej 53,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimontowska

Sosnowiec,śląskie

331 081 zł39 m² 8 575 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie 38,61 M2 Z ogródkem Mieszkanie znajduje się na nowo powstającym osiedlu przy ulicy Klimontowskiej w Sosnowcu. Prezentowane mieszkanie składa się z dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

392 000 zł40 m² 9 841,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty, cena niższa nawet o 10% od ofertowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Świerkowa

Wrocław,dolnośląskie

731 000 zł91 m² 8 032,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Bielany Wrocławskie - stąd wszędzie jest blisko, 30 minut do centrum Wrocławia, 10 na zakupy i do kina w nowoczesnym centrum handlowym, 10 do parku przy zamku Topacz, na miejscu dobra szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

559 075 zł59 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie na Maślicach w zielonej okolicy wśród kameralnej zabudowy. Bez prowizji oraz podatku 2% pcc! Idealne miejsce zarówno dla osób młodych na start jak i dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

482 934 zł53 m² 9 189,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie kwalifikuje się do programu "mieszkanie bez wkładu własnego" - zadzwoń, zapytaj o szczegóły! Szukasz miejsca, które pozwoli Ci odpocząć od codziennego zgiełku miasta i złapać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

568 000 zł81 m² 7 002,84 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W świetnej lokalizacji! duże możliwości aranżacyjne! Gorąco polecam mieszkanie położone we Wrocławiu przy ul. Jedności Narodowej. Mieszkanie składa się z: - dużego salonu, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brzozowa

Rudna Mała,podkarpackie

330 000 zł45 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Miejscowość Rudna Mała, świetna lokalizacja -10 min samochodem do centrum Rzeszowa. Przestronny pokój z balkonem, anex kuchenny, łazienka, duży przedpokój a tam mega pojemne szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

722 000 zł137 m² 5 265,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Oferujemy na sprzedaż rozkładowe mieszkanie, po remoncie, 4-pok., w kamienicy, w centrum Szczecina: - 137 m2 powierzchni użytkowej, - 2 piętro (z czterech), - balkon, - 2 piwnice, - okna PCV, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzeziny

Warszawa,mazowieckie

649 999 zł55 m² 11 818 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Warszawa Białołęka, ul. Brzeziny 34a | Inwestycja: brzeziny Residence | 54,25m2 | 3 pokoje | I piętro | nowe wykończone pod klucz mieszkanie do zamieszkania od zaraz | południowo-zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

175 000 zł48 m² 3 645,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie położone w Kędzierzynie-Koźlu (kędzierzyn) przy ul. 9 maja, składające się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki o powierzchni użytkowej 48 m2. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

186 000 zł41 m² 4 536,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji dla kupującego. Przytulne, jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 41 m2, na 2 piętrze budynku wielorodzinnego W jego skład wchodzi: salon Sypialnia Kuchnia Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

299 000 zł41 m² 7 341,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu kolejny etap inwestycji lokalizowanej w zachodniej części Rzeszowa w dzielnicy Dworzysko. Powstające osiedle to zespół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

470 000 zł54 m² 8 703,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Estate Nieruchomości prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 54 m2 zlokalizowane w Krakowie, dzielnica Nowa Huta, osiedle Kazimierzowskie. Mieszkanie bardzo jasne, dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Izbicko,opolskie

319 000 zł81 m² 3 950,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja! podpisana umowa przedwstępna! To mieszkanie znajdziesz tylko u nas! Biuro nieruchomości Expander prezentuje zadbane, przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,43 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Albatrosów

Piaseczno,mazowieckie

628 800 zł79 m² 7 989,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, dwupoziomowe i bardzo słoneczne mieszkanie, idealne dla rodziny, znajdujące się w doskonałej lokalizacji w Piasecznie. Opis.