dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 366 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 366 ogłoszeń

449 281 zł25,97 m² 17 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

WE also speak english - feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Przedstawiam nowoczesny projekt mieszkaniowy o wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowany w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

892 884 zł80,53 m² 11 087,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Czteropokojowe / trzypokojowe, ciche, słoneczne i bardzo ustawne mieszkanie o pow. 80,53 m2 w kameralnym, ogrodzonym i strzeżonym osiedlu w warszawskim Wawrze. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 722 zł46,06 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

"apartamenty nideckiego" w Oświęcimiu Zapraszamy do zapoznania się z nową inwestycją, która powstanie przy ul. Andrzeja Nideckiego w Oświęcimiu na osiedlu Błonie. Obejmie ona budowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł110 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na parterze domu, o powierzchni ok. 110 m , z prywatnym ogrodem o powierzchni ok. 570 m . Brak czynszu administacyjnego - Samodzielność.

Szczegóły ogłoszenia

716 000 zł55,10 m² 12 994,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Gotowiec inwestycyjny - w cenie całe wyposażenie bez podatku pcc - 2% Atuty nieruchomości: - 2 niezależne apartamenty - Parking zamknięty z bramą na pilota - Budynek z 2021r. - bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł58 m² 6 879,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Domino poleca na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 58m, położone na II piętrze w solidnym bloku z cegły przy ul. Wolności w Stalowej Woli. To.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł51,20 m² 5 175,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż odrębna własność lokalu mieszkalnego położona w Chełmnie ul. Chociszewskiego. Lokal mieszkaniowy położony na II piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 639 zł42,89 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować ofertę zakupu pięknego mieszkania o powierzchni 42,89m2 w dzielnicy Prądnik Biały w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

737 400 zł51,26 m² 14 385,49 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru od zaraz, z ogromnym balkonem i niesamowicie funkcjonalnym układem. Najważniejsze zalety mieszkania: mieszkanie gotowe do wejścia - natychmiastowy odbiór, bez oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł60,74 m² 17 270,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Banacha w Krakowie - wysoki standard, gotowe do zamieszkania! Dodatkowym atutem jest dostęp do strefy mieszkańca. Oferujemy nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż głogów, osiedle kopernik Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,6 m , zlokalizowane przy ul. Kosmonautów Polskich w Głogowie, na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł66,44 m² 6 005,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 66,44 m , położone na 1 piętrze klimatycznej, zabytkowej willi z 1915 roku w spokojnej i zielonej części Zabrza. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego, dwupoziomowego mieszkania zlokalizowanego w kameralnym budynku przy rzece.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł34,25 m² 14 569,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Gdańsk Osowa przytulne 2-pokojowe mieszkanie Zapraszamy do składania ofert zakupu wyjątkowo funkcjonalnej nieruchomości Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny o pow. 34,25 m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł122,30 m² 4 918 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu mieszkanie dwupoziomowe zlokalizowane w Gryficach. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 122,30 m2. Mieszkanie składa się z dwóch poziomów. W skład pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł37,87 m² 21 917,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie w sercu Gdańska | ul. Rzeźnicka | Balkon | Remont + możliwość ustalenia wizerunku wnętrza atuty nieruchomości topowa lokalizacja - Gdańsk Główny / Śródmieście spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł77,20 m² 9 715,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż luksusowe mieszkanie w bloku na Zawisz owie. Lokalizacja : Nowy Zawiszów, piękna okolica, przy budynku miejsca parkingowe zarówno ogólnodostępne, jak i dla mieszkańców,.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł56,20 m² 13 967,97 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Posiadamy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie. Mieszkanie metraż: 56,20 m2 + 4,65 loggia. Trzy pokoje: 16 m2 plus loggia 4,65 (strona zach.); 10,6 m2 ; 9 m2 na stronę wschodnią. Kuchnia 6,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł46,40 m² 10 129,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż gotowe do zamieszkania, rozkładowe mieszkanie w ścisłym centrum Siedlec. Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie o powierzchni 46,4m2, składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł65,85 m² 9 400,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie z ogródkiem i garażem os. Projektant, ul. Pańska Na sprzedaż przestronne mieszkanie w kameralnej inwestycji obejmującej zaledwie 4 lokale położonej przy ul. Pańskiej, na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52,3 m , położone na I piętrze dwupiętrowej kamienicy. W skład nieruchomości wchodzą: przedpokój, salon z wyjściem na balkon, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 840 zł80,82 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ogromne, niezwykle jasne mieszkanie Z ogrodem zimowym - malta, ul. Klemensa mikuły, poznań Mam ogromną przyjemność zaoferować Państwu bardzo wyjątkowe, przestronne 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 900 zł37,51 m² 16 259,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2- pokojowy wykończony apartament blisko morza, zalewu i rzeki w cichej, spokojnej okolicy! ' Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową '.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł47 m² 13 382,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Dzieci Warszawy budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 1965 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

34 000 zł45,98 m² 739,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest samodzielny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł171,85 m² 26 185,63 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż niezwykły, dwupoziomowy penthouse z potencjałem do stworzenia olbrzymiego prywatnego tarasu na dachu Warszawy! Powierzchnia całkowita 171,85 mkw Zlokalizowany w sercu dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

593 000 zł49,44 m² 11 994,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 49,44 m, położone w prestiżowej inwestycji Becher Etiuda w ścisłym centrum Kielc ul. Panoramiczna. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

597 000 zł62,40 m² 9 567,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 m położone na parterze w niskim bloku przy ul. Warszawskiej 69 w Białymstoku. Mieszkanie przeszło generalny remont około 7 lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

573 923 zł38,91 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

<!-startfragment-> Nowe 2 pokoje | Balkon | Gdynia Cisowa | Bez pcc Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,88 m , zlokalizowane w rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł64,94 m² 11 087,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3-pokojowe w Gliwicach gotowe do wejścia (0% pcc) Szukasz nowego mieszkania, w którym po prostu się urządzisz, bez konieczności prowadzenia uciążliwych remontów? Ta propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 077 090 zł51,29 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycja zlokalizowana jest w prestiżowym rejonie miasta kuszącym bliskością terenów zielonych i ciszą. Blisko centrum miasta blisko Błonii na Woli Justowskiej. Mieszkańcy to osoby.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł20 m² 22 950 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Oferuję do sprzedaży ciche mieszkanie o pow. ok. 20 m2, składające się pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju. Lokal znajduje się na ostatnim, dziesiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z nami kupisz bezpiecznie i szybko, z pełną profesjonalną i kompleksową obsługą transakcji - w cenach dewelopera. Pomagamy w uzyskaniu najlepszego kredytu na rynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł79,75 m² 3 874,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z własnym ogrodem i garażem w Lesznie, w dzielnicy Zatorze przy ulicy Święciechowskiej. Powierzchnia użytkowa lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł40 m² 19 475 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego. Szukasz mieszkania w samym centrum? Jednocześnie cenisz sobie wygodę i spokój? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam do zaoferowania ciekawe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł64,27 m² 17 737,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bemowo to nowoczesna i świetnie zaplanowana część Warszawy, która z roku na rok zyskuje na popularności. Dzielnica wyróżnia się kameralną zabudową, dużą ilością zieleni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł48,68 m² 18 077,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy apartament dwupokojowy W doskonałej lokalizacji - idealna inwestycja! Nowoczesny apartament | Doskonała lokalizacja | Inwestycja Zapraszamy do zakupu komfortowego apartamentu dwupokojowego.