dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 357 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 357 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

380 000 zł40 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam na sprzedaż przytulną i funkcjonalną kawalerkę z dużym balkonem, o powierzchni 34,58 m (39,85 m wraz z piwnicą), zlokalizowaną na 3 piętrze (ostatnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Graniczna 14

Gołonóg Północny Dąbrowa Górnicza

697 373 zł84,53 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Jakie mieszkania u nas znajdziesz? Aktualnie w tej inwestycji znajdziesz mieszkania o powierzchni od 39 m2 do 132 m2 z balkonami i tarasami. Nie zwlekaj i umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Graniczna 14

Gołonóg Północny Dąbrowa Górnicza

625 607 zł70,69 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 4-pokojowe, ul. Graniczna 14

Gołonóg Północny Dąbrowa Górnicza

702 903 zł76,82 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 620 zł49,80 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Agencja nieruchomości Cataleya Estate przedstawia bezpośrednio od Dewelopera przestronne dwupokojowe mieszkanie na parterze z ogródkiem w miejscowości Marki w granicy Warszawy. Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł61,51 m² 12 502,03 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1924

Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m2, położone na 1. piętrze w spokojnej i zielonej części Grabiszyna. Idealne dla pary/singla lub jako gotowiec inwestycyjny - mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

590 001 zł26,46 m² 22 297,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament typu studio o powierzchni 26,45 m2, położony na 1. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2024 roku. Nieruchomość gotowa do użytkowania od zaraz. To idealna propozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł47,83 m² 14 739,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament w stanie deweloperskim, położony na 8. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2025 roku, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Grabiszyńskiego przy ul. gen. Józefa Hallera we.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdyńska 25

Prądnik Biały Kraków

666 559 zł38,33 m² 17 390 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. Promocja - 10 mieszkań Z rabatem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdyńska 25

Prądnik Biały Kraków

662 385 zł38,09 m² 17 390 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdyńska 25

Prądnik Biały Kraków

651 813 zł38,14 m² 17 090 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:I kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł60,70 m² 6 342,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,7 m . Znajduje się na 3. piętrze w zadbanym bloku. W mieszkaniu jest umeblowana kuchnia. W przedpokoju znajduja sie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Unikatowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy Międzyrzec Podlaski Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 121 m , położone na pierwszym piętrze 200-letniej, zabytkowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Uwaga: nowa cena! Mieszkanie z potencjałem, którego nie da się zignorować! Piątkowo | os. Władysława Jagiełły | 69 m | 3 pokoje | parter! Są mieszkania, które po prostu się ogląda.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł74 m² 8 770,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 74 m z dużą loggią, położone na 3. piętrze w spokojnej i zielonej części Rataj os. Stare Żegrze. Mieszkanie obecnie jest.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł55 m² 11 618,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż: nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie na ul. Strzelnicza, rzeszów Powierzchnia: ok. 55 m | 2 pokoje | 3. piętro Trio Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł52,90 m² 11 342,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Moje ulubione mieszkanie w tej inwestycji:) Ogródek z dwóch stron: na południe z dużym tarasem i od wschodu na dni upalne. Z każdej sypialni wyjście bezpośrednio do ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 952 zł48,48 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

332 559 zł30,51 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w II etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 423 zł36,17 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:II kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się w II.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Sielanka - Całkiem nowiutka inwestycja w super fajnej lokalizacji na ul. E. Orzeszkowej czyli blisko zarówno do terenów rekreacyjnych jak i do wszystkich miejskich uciech! Świetny wyjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

591 000 zł60,95 m² 9 696,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Kameralny i przytulny apartamentowiec na ul E. Orzeszkowej, cisza i zieleń przedmieścia a jednocześnie wszystkie udogodnienia centrum. Budynek schowany między dwoma dużymi osiedlami.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł57,70 m² 4 662,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Umeblowane i wyposażone. Do mieszkania przynależą 2 komórki w piwnicy 2,5 oraz 2,6 m2. Niski czynsz. Do dyspozycji strych na suszarnię. Całkowita powierzchnia nieruchomości to 57,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł89,03 m² 9 828,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowe 4 pokoje | 89 m2 | taras + balkon | Plewiska, os. Zielarskie Oferujemy na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 89 m2, idealne dla rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł63,60 m² 10 660,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż mieszkanie | 3 pokoje | 63,6 m2 | Piątkowo | 1 piętro Na sprzedaż funkcjonalne i wygodne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63,6 m?, położone na 1. piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł55,35 m² 11 020,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przedstawiam na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w malowniczej miejscowości Wisła To doskonała oferta dla osób poszukujących komfortowego lokum w spokojnej okolicy, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

1 130 000 zł68,22 m² 16 564,06 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 68,22 m , zlokalizowane w atrakcyjnej części Krakowa - Ruczaj, przy ul. Czerwone Maki. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł112,40 m² 3 905,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Tylko W naszym biurze! Szukasz dużego i gotowego mieszkania w centrum Bytomia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mamy do zaoferowania mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł51,50 m² 13 398,06 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne 2 pokoje, 51,5 m ul. Macedońska, psie Pole, 6. piętro, winda. Na sprzedaż zadbane, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,5 m , położone w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł110 m² 5 445,45 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapoznaj się z mieszkaniem w stanie deweloperskim Lokal z nowoczesnymi rozwiązaniami, takimi jak klimatyzacja i wentylacja mechaniczna, ogrzewanie podłogowe w całym mieszkaniu 3.