dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

535 000 zł52 m² 10 328,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży 2-pokoje mieszkanie na Jagodnie w nowym budownictwie. Nieruchomość bardzo zadbana, na zamkniętym osiedlu Cztery Pory Roku. Idealne dla rodziny! Mieszkanie na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Gdańsk,pomorskie

609 000 zł57 m² 10 684,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 3 pokojowe do remontu o powierzchni 56,10m2 znajduje się w bloku na terenie gdańskiej Spółdzielni Mieszkaniowej "żabianka". Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w bloku 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

721 500 zł59 m² 12 146 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nr oferty: rp155-rz Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - lokalizacja w centrum miasta - realizacja już 2023-11 - możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni - duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Belgradzka

Warszawa,mazowieckie

990 000 zł73 m² 13 625,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3-pokojowe rozkładowe mieszkanie na sprzedaż - Natolin niedaleko stacji Metra! (english version below) mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 72,66 m2 emanuje wyszukanym stylem, jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rubinkowo

Toruń,kujawsko-pomorskie

385 000 zł48 m² 8 020,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowocześnie urządzone, po generalnym remoncie, parter, nowa zabudowa kuchenna ze sprzętem w cenie, gotowe do wprowadzenia Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wilczak

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł34 m² 7 323,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Super oferta tylko W naszym biurze! Przedmiotem oferty jest duża i przestronna kawalerka o powierzchni 34m2. Mieszkanie przeszło generalny remont, dzięki czemu jest fantastyczną ofertą dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Łódź,łódzkie

270 000 zł32 m² 8 408,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

2 pokoje| Górna| 32m2| dla ciebie 2 pokoje na osiedlu Górna blisko terenów zielonych. Mieszkanie urządzone ze smakiem i dbałością o komfort i wygodę. Lokal jest czysty i zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

280 000 zł67 m² 4 179,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie położone w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Mickiewicza, dzielnica Reden. Mieszkanie o pow. 67 m2, usytuowane na parterze w niskim bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

235 336 zł26 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Idealna kawalerka na inwestycji, nie czekaj zadzwoń już dziś i zarezerwuj. Na sprzedaż nowa inwestycja zlokalizowana na Osiedlu Architektów w Rzeszowie. Osiedle składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kiełczów

Kiełczów,dolnośląskie

255 000 zł29 m² 8 793,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szanowni Państwo, sprzedam dużą (29 m2), nowocześnie umeblowaną kawalerkę z całkowicie wydzieloną sypialnią. Mieszkanie z ogródkiem 17 m2 zlokalizowane w Kiełczowie. Kuchnia Ikea:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Koszutka

Katowice,śląskie

399 000 zł50 m² 8 060,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,5m2 w skład którego wchodzą: - słoneczny salon - sypielnia - kuchnia - przedpokój - łazienka z wc Blok po termomodernizacji, zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

525 500 zł56 m² 9 384 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Sołtysowice

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł32 m² 12 031,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż dużą (32 m2), nowocześnie umeblowaną kawalerkę w stylu loft z wydzielonym miejscem do spania. Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Sołtysowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

185 000 zł45 m² 4 136,85 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuje 3- pokojowe mieszkanie położone na 2 piętrze bloku z windą na Piaskowej Górze. Mieszkanie składa się z : - kuchni - 3 pokoi - łazienki z wc - dwóch przedpokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

714 000 zł68 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży mieszkanie o pow. 68 m2 z loggią na nowym osiedlu przy ul.Banacha, Górka Narodowa. Osiedle składa się z kilkunastu budynków o nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Choiny

Lublin,lubelskie

368 935 zł54 m² 6 832,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Deweloper lublin bez podatku pcc oraz bez prowizji biura nieruchomości! lublin - nowe choiny! Przedmiotem ogłoszenia jest 2 lub 3 -pokojowe mieszkanie położone w nowej inwestycji Choiny. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kresowa

Lubin,dolnośląskie

515 000 zł76 m² 6 776,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

sprzedam, mieszkanie, zalesie, lubin lubin, zalesie ul. Kresowa (okolice Kauflanda) przestronny i nowoczesny 3 pokojowy apartament o pow. użytkowej 76m2 + balkon na 3 piętrze w niskim 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

1 033 166 zł69 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja w Bronowicach Małych Termin realizacji: IV kw 2023 Pięknie doświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielce,świętokrzyskie

395 000 zł50 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

N o W A N I Ż S Z A C E N A ! W ofercie sprzedaży odr emontowane mieszkanie z szybkim dojściem do centrum miasta. Szczególna propozycja dla studentów ale też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimeckiego

Kraków,małopolskie

937 936 zł68 m² 13 744,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez podatku i dodatkowych opłat. Budynek: 5 piętrowy z windą inwestycja gotowa grunt we własności Prezentowane mieszkanie (a-3-1) - powierzchnia 68,24 m2 - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaparowa

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł70 m² 9 926,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze kameralnego, dwupiętrowego bloku (9 mieszkań, z windą) Lipa Piotrowska Pokój dzienny połączony z kuchnią Pokój 2 Pokój 3 Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł58 m² 20 689,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Do sprzedania 2 pokoje w ścisłym centrum Warszawy: wilcza 3 przy Al. Ujazdowskich i placu 3 Krzyży. mieszkanie: 2-pokojowe o powierzchni 58 m 3 piętro w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trybuny Ludów

Kraków,małopolskie

846 900 zł75 m² 11 292 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja - klucze w 2022 roku. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Bukowe

Szczecin,zachodniopomorskie

619 000 zł82 m² 7 585,78 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum osiedla Bukowego. Wszędzie blisko, w pobliżu sklepy, lokale usługowe, pętla autobusowa, przedszkole, szkoła. Nie daleko centra handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wczasowa

Jastrzębia Góra,pomorskie

480 000 zł28 m² 17 142,90 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży piękny Apartament rozewska 44, znajdujący się w urokliwym miejscu Jastrzębiej Góry, zaledwie 300m od linii brzegowej Morza Bałtyckiego! Do plaży należy kierować się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

456 665 zł36 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Mieszkanie idealne na start Świetna opcja na start lub pod inwestycję W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piekary C

Legnica,dolnośląskie

339 000 zł64 m² 5 280,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie mieszkanie zlokalizowane na Piekarach C. Położone jest na IV piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: - salon ( z wyjściem na balkon) połączony z kuchnią - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Częstochowa,śląskie

459 940 zł71 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ema Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie "9 A". Mieszkanie jest 3 pokojowe jego powierzchnia wynosi 70,76 m2, znajduje się na I piętrze w nowym 3 piętrowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Pieskowa Skała

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł79 m² 13 924 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

4 pokojowe mieszkanie na drugim piętrze 6 piętrowego budynku z 2017 roku w inwestycji Lake Park Ursynów. W każdej klatce dwie windy. Mieszkanie składa się z salonu , otwartej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

369 000 zł62 m² 5 951,61 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3 pokoje, na Skarpie, wolne od zaraz! Układ mieszkania: - 3 pokoje, - kuchnia, - łazienka z wanną, - łazienka z prysznicem i toaletą, - przedpokój, - balkon typu loggia. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żabia

Białystok,podlaskie

413 000 zł45 m² 9 177,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przedstawiam Państwu mieszkanie znajdujące się w centrum Białegostoku przy ulicy Żabiej. Nieruchomość mieści się na 3 piętrze w niskim czteropiętrowym bloku z cegły. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Mysłowice,śląskie

265 000 zł38 m² 6 973,68 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam bez pośredników, ustawne i bardzo bardzo słoneczne (okna pokoi skierowane na stronę południową), przytulne mieszkanie 38 m2 umieszczone na 9 piętrze, 2 pokoje, widna kuchnia, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kołobrzeska

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

1 035 000 zł90 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

/ we speak english, ukrainian and russian / / mamy doradcę kredytowego na miejscu / apartament 90M2, 2 sypialnie, 2 łazienki, balkon 12M2, zielona okolica, kołobrzeska, konstancin jeziorna budynek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Milanówek

Milanówek,mazowieckie

239 000 zł37 m² 6 407,51 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Więcej ofert nieruchomości na stronie ubezpieczenie nieruchomosći gratis! Prezentujemy mieszkanie o powierzchni 37 m2 zlokalizowany w Milanówku Mieszkanie składa się z: - przedpokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

580 000 zł107 m² 5 514,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego przy ul. Dukielskiej. Lokalizacja: budynek położony jest w prężnie rozwijającej się dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

298 001 zł62 m² 4 806,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro Makler poleca! Gotowe do wprowadzenia - mieszkanie po generalnym remoncie! Przedmiotem oferty jest stylowe i rzadko spotykane mieszkanie zlokalizowane przy jednej z ulic w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Kielce,świętokrzyskie

285 000 zł45 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie do własnej aranżacji. Mieszkanie dwustronne, słoneczne, widne. Ustawne, przestronne pokoje. Kuchnia oddzielna z oknem. Mieszkanie położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

215 000 zł31 m² 6 935,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1927

Biuro Makler poleca funkcjonalną kawalerkę z garażem w bardzo atrakcyjnej cenie! Lokal gotowy do zamieszkania od zaraz. Przedmiotem naszej oferty jest parterowe mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Ostrołęka,mazowieckie

369 000 zł48 m² 7 660,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3pokoje (48,17) Prądzyńskiego 23a Ścisłe centrum miasta, wszędzie blisko spacerkiem, niski czynsz, kilka lat temu po generalnym remoncie, aktualnie po generalnym remoncie łazienki. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

529 000 zł51 m² 10 413 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty tel: na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 50,8m2, na Osiedlu Królewieckim w dzielnicy Maślice - Fabryczna. Mieszkanie zlokalizowane jest na parterze w 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

487 000 zł44 m² 11 068 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022