dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skoroszewska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł52 m² 11 519,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przytulne, ustawne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Skoroszach. Świetnie skomunikowane, z szybkim dostępem do kluczowych części Warszawy. Lokalizacja: mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

600 958 zł45 m² 13 325 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sdp nieruchomości - dział deweloperski Opiekun oferty tel. 2 pokojowy apartament W stylu loftowym W centrum miasta Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,1 m2, z loggią, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krowodrza

Kraków,małopolskie

591 500 zł46 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowy inwestycja na Krowodrzy Termin realizacji: II kw 2023 2 pokoje z balkonem * pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

170 000 zł36 m² 4 667,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie Z dużym ogródkiem! Mieszkanie posiada bezpośrednie wejście z zewnątrz. Przed wejściem znajdują się dwa miejsca parkingowe. Na działce możliwość postawienia garażu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

574 000 zł44 m² 12 980,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie w dzielnicy Wawer. Nieruchomość Mieszkanie ma 44,22 m2 na które składa się salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Legionowo,mazowieckie

294 000 zł37 m² 7 941,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

[ cena do negocjacji ] [ ] księga wieczysta grunty uregulowane możliwość kupna mieszkania na kredyt : Krótko: legionowo / Centrum / 37 m2 / 2 pokoje / mieszkanie gotowe do wprowadzenia / piwnica /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ujazdów

Warszawa,mazowieckie

1 155 000 zł70 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Świetna oferta! Atrakcyjna lokalizacja blisko Placu Unii Lubelskiej Budynek ocieplony, po wymianie instalacji, nowa winda Mieszkanie ciche, funkcjonalne, 3 pokoje pokoje , duża widna kuchnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kściuczyka

Katowice,śląskie

260 000 zł38 m² 6 842,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2, usytuowane na parterze w kameralnym budynku po termomodernizacji. Lokal do odświeżenia - nie wymaga dużych nakładów finansowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Naramowice

Poznań,wielkopolskie

493 997 zł61 m² 8 060 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Budynek w nowoczesnej architekturze z funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz dużymi oknami doświetlającymi lokal. Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 61,29 m2, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

499 999 zł50 m² 10 020 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Gadow Maly 2 pokoje 50m2 Winda P. wlasnosc Polecam do sprzedania cieple sloneczne mieszkanie. W poblizu, szkoły, sklepy , żłobek przystanek autobusowy a dla lubiacych rekreacje I grill.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

479 000 zł49 m² 9 755,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie 49m2 w pełni rozkładowe, z osobną kuchnią i balkonem, blisko centrum i Uczelni Wrocławskich na wrocławskim Gaju. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Banacha

Kraków,małopolskie

405 400 zł33 m² 12 285 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku pcc. Zapraszamy na bezpłatną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

484 000 zł46 m² 10 418 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedania bardzo ładne mieszkanie na wrocławskich Karłowicach. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46,46 m2 po remoncie, bardzo zadbane. Usytuowane na 2 piętrze w dwupiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górne Przedmieście

Bielsko-Biała,śląskie

389 000 zł49 m² 7 955,01 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do prezentacji mieszkania zlokalizowanego w ścisłym centrum na piątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z monitoringiem oraz nową windą. Mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Wołów,dolnośląskie

285 220 zł44 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem ogłoszenia jest 2 -pokojowe mieszkanie położone na poddaszu budynku w inwestycji Stara Cegielnia. To lokal o powierzchni 43,88 m kw. Lokal składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tarasy

Gdańsk,pomorskie

459 000 zł43 m² 10 704,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - mniej niż minuta pieszo do przystanku tramwajowego - Świetna lokalizacja - 6 minuty autem do Armii Krajowej - 7 minut autem do Gdańskiej Starówki - Ogólnodostępne miejsca postojowe - Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przemysłowa

Konin,wielkopolskie

255 000 zł47 m² 5 474 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w Koninie. Położone przy ul. Przemysłowej 14 w ciepłym bloku z cegły. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku. Na powierzchnię 46,58.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

697 000 zł63 m² 10 997,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu dwupoziomowego apartamentu w ścisłym centrum Poznania w pobliżu Placu Kolegiackiego. Komfortowe, przestrzenne wnętrze znajduje się w zrewitalizowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zjednoczenia

Zielona Góra,lubuskie

299 000 zł60 m² 4 966,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie W okolicy ul. Zjednoczenia W zielonej górze Mieszkanie położone na parterze w niskim bloku. Przed blokiem parking - miejsce parkingowe przypisane do mieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzemieńczyk

Oświęcim,małopolskie

475 000 zł74 m² 6 397,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oświęcim -nowa inwestycja deweloperska-gotowa do odbioru na początku 2023r. Zupełnie bez dodatkowych opłat-bez prowizji, bez podatku od czynności cywilnoprawnych pcc z możliwie najlepszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barlickiego

Wrocław,dolnośląskie

498 000 zł56 m² 8 877,01 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

3 rozkładowe, umeblowane pokoje w świetnej lokalizacji- pewniak inwestycyjny! Ale też idealne mieszkanie dla tych, którzy cenią życie w centrum, bez straty czasu na stanie w korkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kielanówka

Kielanówka,podkarpackie

425 000 zł50 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bezpośrednio - Zapraszam do oglądnięcia na żywo i do zamieszkania w już prawie gotowych apartamentach na osiedlu Kilelanówka. Apartamenty Kielanówka to wygodne układy, ogrzewanie podłogowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł38 m² 16 552,60 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opis: oferujemy do sprzedania piękne mieszkanie o pow. 38m2 zlokalizowane na Warszawskim Śródmieściu Południowym w Alejach Jerozolimskich dojazd od ulicy Nowogrodzkiej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Maślice

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł55 m² 9 074,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja! / 55m2 / 3 pokoje +2 tarasy +m. w garażu /brzozowe Zacisze Mieszkanie zarezerwowane. Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,10m2. Mieszkanie usytuowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Oława,dolnośląskie

259 000 zł40 m² 6 523,93 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Zarezerwowane do 20.04.2023! MIESZKANIE IDEALNE DLA INWESTORA, lokalizacja bardzo pożądana przez najemców, centrum miasta! Oferuję do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,70 m2 na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Cieplice Śląskie-Zdrój

Jelenia Góra,dolnośląskie

499 000 zł76 m² 6 290,96 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje do sprzedaży dwupoziomowe M3 z miejscem parkingowym położone na parterze i pierwszym piętrze budynku. Lokal posiada osobne wejście oraz ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnik

Świdnik,lubelskie

319 000 zł44 m² 7 283,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania funkcjonalne i bardzo komfortowe mieszkanie w bloku Z windą. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, salonu oraz oddzielnej kuchni. W łazience zamontowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Strzeszyn

Poznań,wielkopolskie

589 992 zł57 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta zwolniona z 2% pcc ceny dewelopera! Gotowe do odbioru! Nowe budynki! Nowoczesna architektura osiedla! Super lokalizacja - Strzeszyn - wspaniałe tereny spacerowe/rekreacyjne! W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zabłocie

Kraków,małopolskie

579 000 zł47 m² 12 443,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta inwestycyjna 0% prowizji! Do sprzedaży nowe, gotowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 46,53m położone na II piętrze w 5-piętrowym budynku z 2022 r w na Zabłociu. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pawlikowskiego

Piotrków Trybunalski,łódzkie

239 000 zł51 m² 4 686,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż przy ulicy Pawlikowskiego. Lokalizacja jest super. Szczególnie przypadnie do gustu rodzinie z dziećmi, że względu na dostępność placówek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Jagodno

Wrocław,dolnośląskie

415 384 zł43 m² 9 691,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni: 42,86 mkw w stanie deweloperskim, znajduje się w południowej części Wrocławia - na Jagodnie. Mieszkanie mieści się się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jasielska

Poznań,wielkopolskie

450 360 zł44 m² 10 251,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowopowstałego kameralnego osiedla mieszkaniowego na poznańskich Podolanach! Osiedle jest sprawnie skomunikowane z innymi częściami Poznania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

366 314 zł38 m² 9 650 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun Oferty: tel. Dział deweloperski biura sdp nieruchomości. Zakup wiąże się z brakiem podatku pcc oraz prowizji. Mieszkania o powierzchni 37,96 m2 położonego na pirwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydlówka

Kraków,małopolskie

493 000 zł29 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Zespół Annderson ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż - kawalerkę o powierzchni 29m2 z 4m2 balkonem. Inwestycja z 2020 roku, buma, etap 1, piętro 2, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubińska

Wrocław,dolnośląskie

405 000 zł39 m² 10 384,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Kontakt:. Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Najlepsze oferty tylko w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Abramowice

Lublin,lubelskie

274 650 zł37 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie w nowej inwestycji na Kośminku o powierzchni 36,62 mkw w skład którego wchodzi: salon z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Płochocińska

Warszawa,mazowieckie

306 997 zł33 m² 9 272,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji i bez podatku pcc 2% Mieszkania dostępne w programach rządowych: -Rodzinny kredyt mieszkaniowy z gwarancją wkładu własnego -po wejściu w życie - Pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

522 675 zł61 m² 8 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp nieruchomości 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, znajdujące się w bliskiej okolicy Placu Grunwaldzkiego, czeka na nowego właściciela. Opiekun Oferty: tel. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia