dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 187 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 187 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piastowskie

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

289 000 zł45 m² 6 420,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealne mieszkanie gotowe do zamieszkania! Wyposażenie widoczne na zdjęciach pozostaje w cenie! Prestige Nieruchomości prezentuje ustawne mieszkanie o pow. 45,01m2 usytuowane na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Szczecin,zachodniopomorskie

389 000 zł60 m² 6 480,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,03m2, położone na 1 piętrze w niskim budynku. Na powierzchnię mieszkania składają się 2 rozkładowe pokoje ( powierzchnia ok. 15,55m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczecińska

Karlino,zachodniopomorskie

175 000 zł123 m² 1 418,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwa mieszkania w cenie jednego! Mieszkanie 4 pokojowe wraz z garażem i pomieszczeniami gospodarczymi, piwnicą o łącznej powierzchni 123,41m2. Mieszkanie położne jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działoszyńska

Wrocław,dolnośląskie

508 071 zł49 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Możliwość wykończenia pod klucz * Gotowe już we Wrześniu Dwupokojowe mieszkanie z Ogrodem w Miejskiej Willi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalmacha

Pogwizdów,śląskie

287 000 zł54 m² 5 364,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż piękne słoneczne mieszkanie ,znajdujące sie na 4 pietrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie całkowicie wyremontowane i umeblowane ,składające się z -dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wólczańska

Łódź,łódzkie

307 000 zł32 m² 9 699,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedaż bezpośrednia mieszkania dwupokojowego o powierzchni ok. 31,65 m2 z tarasem 5,62m2 w bardzo dobrej lokalizacji Łodzi - ul Wólczanka 188. Lokalizacja mieszkania gwarantuje łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pszów

Pszów,śląskie

178 000 zł41 m² 4 318,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mamy piękne jasne mieszkanie , znajdujące się na 2 piętrze bloku 4 piętrowego. Mieszkanie znajduje się w samym centrum miasta! W mieszkaniu bardzo przytulnie i cichutko , dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Reymonta

Zgorzelec,dolnośląskie

369 000 zł57 m² 6 473,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Okazja! Mieszkanie 3-pokojowe w domu dwurodzinnym +działką 8,5 ara przy ul. Reymonta ( I piętro) Powierzchnia mieszkalna 47 m2 z możliwością rozbudowy. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widok

Kalisz,wielkopolskie

319 000 zł62 m² 5 145,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie - 3 pokoje Z balkonem- cegła- wysoki parter atrakcyjna cena! Mieszkanie 3 pokojowe, rozkładowe o pow. 61,60 m2, położone na wysokim parterze bloku z cegły z ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł63 m² 9 507,94 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 zlokalizowane w Rzeszowie, na osiedlu Projektant ul. Solińska. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wawrzyszewska

Warszawa,mazowieckie

1 090 000 zł68 m² 15 917,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę 3 pokojowego, trójstronnego (idealna ekspozycja!) mieszkania o łącznej powierzchni użytkowej 68,48 m 2 , znajdującego się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł25 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Żoliborz, ach Żoliborz. to najbardziej pożądana dzielnica Warszawy. Łączy w sobie historię z nowoczesnością, spokój ze świetnym połączeniem z centrum stolicy, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

610 000 zł45 m² 13 427,20 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność przedstawić Państwu komfortowe, ciche i przytulne 2-pokojowe mieszkanie , o powierzchni 45,43m2 , położone na 2 piętrze w 9 piętrowym budynku z 2016 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tołstoja

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł67 m² 9 509,66 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe , jasne mieszkanie z ogromnym potencjałem o powierzchni 67,30 m 2 zlokalizowane przy ul. Tołstoja w budynku z 1989 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł37 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę 2- pokojowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 37,40 m2 usytuowanego na Mokotowie (czerniaków) przy ulicy Czerniakowskiej 20. Lokalizacja słynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł43 m² 13 615 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Wola to jedna z najlepiej rozwijających się i dobrze skomunikowanych dzielnic lewobrzeżnej części Warszawy. Jej centralne położenie w stosunku do całego miasta daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Szczęśliwicka

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł77 m² 18 831,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Cisza, spokój, za oknami zieleń. Pięknie wykończony apartament - Brzmi jak marzenie? Mogą Państwo je spełnić, zamieszkując w prezentowanej nieruchomości. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Warszawa,mazowieckie

1 280 000 zł68 m² 18 901,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Idealna inwestycja na wynajem - pewny zwrot dzięki najmowi krótko - lub długoterminowemu! Wspaniała lokalizacja - tylko 250m do stacji metra Politechnika (linia M1) i 500m do Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borowego

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł89 m² 11 271,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Bemowo to jedna z najmłodszych dzielnic Warszawy, słynąca z licznych terenów zielonych i rodzinnego życia. W związku z rozbudową metra i wieloma nowymi inwestycjami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł65 m² 8 995,11 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Rezerwacja do 18.03.2023 R Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,5 m2 po remoncie, do wprowadzenia. Lokalizacja Mieszkanie znajduje sie przy zbiegu ulic. Żeromskiego i Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Środmieście

Katowice,śląskie

690 480 zł86 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkania z rynku pierwotnego w najlepszej lokalizacji w Katowicach. Nowoczesne osiedle, które łączy bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych!bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Racławicka

Wrocław,dolnośląskie

472 008 zł36 m² 13 075 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Mieszkanie z ogródkiem Idealne na start mieszkanie z ogródkiem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Legnicka

Szczecin,zachodniopomorskie

235 000 zł26 m² 9 076,86 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż atrakcyjna kawalerka z wydzieloną sypialnią. Mieszkanie zlokalizowane w ocieplonym wieżowcu z super widokiem. Niewielka osobna kuchnia. Łazienka z wanną i toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mirków

Mirków,dolnośląskie

464 147 zł57 m² 8 191,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Inwestycja na ukończeniu świetna lokalizacja! parking podziemny bez prowizji! bez pcc zakup od dewelopera! Gorąco polecam inwestycje w Mirkowie. Świetna lokalizacja. W ofercie mieszkania od 29.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

509 000 zł38 m² 13 394,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam do zaoferowania pięknie urządzone, 2-pokojowe, słoneczne mieszkanie z balkonem na nowym, cichym i spokojnym osiedlu na wrocławskim Jagodnie. Zdjęcia przedstawiają stan faktyczny. Zobaczysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dzielnica VI Bronowice

Kraków,małopolskie

1 288 050 zł83 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowa inwestycja w Bronowicach Małych Termin realizacji: IV kw 2023 Pięknie doświetlony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trybuny Ludów

Kraków,małopolskie

455 100 zł39 m² 11 598 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowa inwestycja - klucze w 2022 roku. Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

215 000 zł49 m² 4 432,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości team4hom e prezentuje w całości wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe. Nieruchomość położona dosłownie 100 metrów od głównego deptaka centrum miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

273 600 zł36 m² 7 533,04 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na ul. Wieniawskiego. Nieruchomość o powierzchni 36 m2 usytuowana na drugim piętrze, prosto od Dewelopera!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Raciborska

Katowice,śląskie

525 000 zł89 m² 5 890 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Przedmiotem niniejszej oferty jest unikatowy apartament w Katowicach przy ul. Raciborskiej. Apartament ma 89,13 m2 dodatkowo urokliwa logia oraz piwnica. Niesamowite możliwości aranżacyjne! Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Warszawa,mazowieckie

906 000 zł51 m² 17 764,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży zupełnie nowy ( jeszcze niezamieszkały), nowocześnie wykończony 2-pokojowy apartament , położony w Miasteczku Wilanów przy Alei Rzeczpospolitej ( okna nie na ulicę, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bielany

Warszawa,mazowieckie

857 871 zł79 m² 10 855 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania czteropokojowe mieszkanie na Bielanach w pobliżu lasu i terenów rekreacyjnych. Mieszkanie zlokalizowane na ostatnim 3 piętrze. Można dokupić miejsce postojowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

449 000 zł83 m² 5 409,64 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

Przedmiotem sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w centrum Żyrardowa, na II piętrze w budynku z windą. Mieszkanie składa się z 4 sypialni z wyjściem na 2 balkony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 169 000 zł68 m² 17 191,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gotowe, urządzone mieszkanie - dostępne od zaraz. Chcesz zobaczyć czy urządzenie Ci odpowiada? Zapraszam na spotkanie. W tym mieszkaniu znajdziesz: - wygodny salon z aneksem i balkonem - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

250 000 zł38 m² 6 648,94 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny po generalnym remoncie centrum miasta dwa pokoje parter! 2 pokoje, 37,6 m 2 Przestronne, słoneczne mieszkanie na parterze duża ilość miejsc parkingowych. Wyjątkowe, jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Ławica

Poznań,wielkopolskie

389 000 zł41 m² 9 487,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Komfortowa i przestronna kawalerka 41m2 z tarasem, ławica, grunwald, poznań. Mieszkanie znajduje się na parterze w dwu piętrowym apartamentowcu na zamkniętym osiedlu z monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Kraków,małopolskie

615 000 zł61 m² 10 128,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz dużą piwnicą o powierzchni 60,72 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w kameralnym bloku na Ruczaju. Na nieruchomość składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Warszawa,mazowieckie

816 000 zł63 m² 12 952,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Jasne, dobrze usytułowane kierunek wschodni, ustawne 3-pokojowe mieszkanie ( z opcją wyodrębnienia 4 pokoi) na Bemowie przy ul. Wrocławskiej róg Radiowej. W cenie sprzedazy meble i agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Makowa

Sztutowo,pomorskie

390 500 zł30 m² 12 951,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni ~ 30 m2. Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: apartament z ogródkiem inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Józefa Piłsudskiego

Białystok,podlaskie

415 000 zł38 m² 11 066,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Meg Real Estate prezentuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37,5 m2 przy Al. Józefa Piłsudskiego w Białymstoku. Lokal mieści się na parterze 4-piętrowego budynku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

470 000 zł44 m² 10 733 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 43,79m2, z zagospodarowanym ogródkiem o powierzchni 50m2, usytuowane jest w Rzeszowie na osiedlu Drabinianka.